Jump to content

Μουσικές προτάσεις και αναζητήσεις [VI]


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μου χει κολησει ενα τραγουδι του Χατζηγιαννη και δεν ξερω ποιο ειναι σας παρακαλω βοηθηστε με αν το γνωριζετε.

παει ετσι

σωμα με σωμα στομα με στομα και παρακατω λεει οχι αλλα παθη οχι αλλα λαθη..

σορι δεν μπορω να το τραγουδησω για να βοηθησω περισσοτερο :(

 

χατζηγιαννης και σωμα....αχμ...το μυαλο μου παει εδω->

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

για βοηθηστε λιγο με ενα track που ψαχνω.

παιζει σε αυτο το βιντεο απο το περιπου 4:38 - 6:40. ειναι ενα ωραιο housακι και το ψαχνω καιρο τωρα...

Link to comment
Share on other sites

για βοηθηστε λιγο με ενα track που ψαχνω.

παιζει σε αυτο το βιντεο απο το περιπου 4:38 - 6:40. ειναι ενα ωραιο housακι και το ψαχνω καιρο τωρα...

 

Heather Nova - Aquamarine

 

Σωστός, πολύ ωραίο κομμάτι!!

When the sun is cold and black, when you wanna scream and shout, and the record plays the dark side of the moon...
Link to comment
Share on other sites

thanks mol

 

By the way αν ξέρεις παρόμοια κομμάτια, πες μου. Γουστάρω τρελά την συγκεκριμένη μουσική.

 

Μιας και μιλάμε για housakia, έχω κολλήσει με το παρακάτω βίντεο

μετά το 1.20 παίζει ίσως το πιο θεϊκό κομμάτι που έχω ακούσει. Εννοείται ότι αγνοείται ο τίτλος

Link to comment
Share on other sites

H epoxh tou fovou - Clint Mansell - Requiem For A Dream - Fear

ParaPenteNosokomeio - http://www.youtube.com/watch?v=KmFT425mATQ&feature=player_embedded Bow Wow - tommy bass

poioeinaiayto -

 

Είσαι τέλειος! Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

thanks mol

 

By the way αν ξέρεις παρόμοια κομμάτια, πες μου. Γουστάρω τρελά την συγκεκριμένη μουσική.

 

Μιας και μιλάμε για housakia, έχω κολλήσει με το παρακάτω βίντεο

μετά το 1.20 παίζει ίσως το πιο θεϊκό κομμάτι που έχω ακούσει. Εννοείται ότι αγνοείται ο τίτλος

 

Αν το άκουσα καλά, είναι το Persuaders του John Barry

http://www.youtube.com/watch?v=ykLCAfVa410

Πράγματι θεϊκό... (το αυθεντικό εννοείται, το άλλο προφανώς είναι ρεμιξ)

Link to comment
Share on other sites

By the way αν ξέρεις παρόμοια κομμάτια, πες μου. Γουστάρω τρελά την συγκεκριμένη μουσική.

 

 

για ριξε μια ματια εδω και εδω. κατι θα βρεις ;)

Link to comment
Share on other sites

Αν το άκουσα καλά, είναι το Persuaders του John Barry

http://www.youtube.com/watch?v=ykLCAfVa410

Πράγματι θεϊκό... (το αυθεντικό εννοείται, το άλλο προφανώς είναι ρεμιξ)

 

Αυτό είναι, είσαι απίστευτος! Είχα απευθυνθεί ως και σε Dj... τίποτα.

Συγκεκριμένα το ρεμιξ που ακούγεται στο βίντεο είναι

αυτό

 

θενξ mol, θα τα κοιτάξω

Link to comment
Share on other sites

Έχει να προτείνει κανείς καμία συλλογή με Samba μουσική - αλλά να μην θυμίζει αποκριάτικα τραγούδια..;!;!

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς το τραγουδάκι από γυναίκα που λέει:

 

φτάνω, στα όρια μου

όμως καρδιά μου ρώτησε και θα δεις.

Παίζω, κερδίζω χάνω στην τρέλα επάνω....

Θέλω διακοπές!

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μου χει κολησει ενα τραγουδι του Χατζηγιαννη και δεν ξερω ποιο ειναι σας παρακαλω βοηθηστε με αν το γνωριζετε.

παει ετσι

σωμα με σωμα στομα με στομα και παρακατω λεει οχι αλλα παθη οχι αλλα λαθη..

σορι δεν μπορω να το τραγουδησω για να βοηθησω περισσοτερο :(

 

χατζηγιαννης και σωμα....αχμ...το μυαλο μου παει εδω->

 

 

ακυρο...αυτο ψαχνεις http://www.youtube.com/watch?v=ngAskh19UdA

κι εμενα για χατζηγιαννης μου ακουστηκε αλλα δεν ειναι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ακυρο...αυτο ψαχνεις http://www.youtube.com/watch?v=ngAskh19UdA

κι εμενα για χατζηγιαννης μου ακουστηκε αλλα δεν ειναι!

.

 

εεχχμμμμ....:)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2860557#post2860557

Link to comment
Share on other sites

kaneis afto???

 

http://drop.io/3gqwehl#

 

thanks ek twn proterwn

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Δεκάδες tips & tricks σχετικά με Η/Υ, προγραμματισμό, hacking, software, hardware, linux και πολλά ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια χρειάζομαι τα φώτα σας και τη πολύτιμη βοήθεια σας....

 

Μία απίστευτη κομματάρα που λένε κάποιοι....Motorcycle... ή ...Motorcycled... ή κάτι τέτοιο, και ο τίτλος του τραγουδιού αν δεν κάνω λάθος έχει κάτι με ...love above ...ή upon... Παίζει πολύ σε κλάμπ και ραδιόφωνο και είναι φοβερό ασμα!!!:music:

 

Το ψάχνω σε youtube kai google αλλα τα στοιχεία που έχω προφανώς δεν είναι αρκετά...:( :(

Κοίταξα και εδώ στο φορουμ του myphone μπας και το έχει αναζητήσει και κανένας άλλος αλλα μάταια...:help:

Link to comment
Share on other sites

Παιδάκια χρειάζομαι τα φώτα σας και τη πολύτιμη βοήθεια σας....

 

Μία απίστευτη κομματάρα που λένε κάποιοι....Motorcycle... ή ...Motorcycled... ή κάτι τέτοιο, και ο τίτλος του τραγουδιού αν δεν κάνω λάθος έχει κάτι με ...love above ...ή upon... Παίζει πολύ σε κλάμπ και ραδιόφωνο και είναι φοβερό ασμα!!!:music:

 

Το ψάχνω σε youtube kai google αλλα τα στοιχεία που έχω προφανώς δεν είναι αρκετά...:( :(

Κοίταξα και εδώ στο φορουμ του myphone μπας και το έχει αναζητήσει και κανένας άλλος αλλα μάταια...:help:

 

 

Το μόνο τραγούδι που γνωρίζω από Motorcycle είναι το As the rush comes. Βέβαια είναι σχετικά παλιό τραγουδάκι του 2006, αλλά μέσα στους στίχους λέει "and life goes on". Μήπως το άκουσες αυτό σαν "and love upon"; Έκανα βέβαια και μια αναζήτηση στο Google για τη δισκογραφία των Motorcycle και απ' ό,τι φαίνεται μόνο το singleάκι τους από το παραπάνω τραγούδι είναι γνωστό. Ελπίζω να βοήθησα :p

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο τραγούδι που γνωρίζω από Motorcycle είναι το As the rush comes. Βέβαια είναι σχετικά παλιό τραγουδάκι του 2006, αλλά μέσα στους στίχους λέει "and life goes on". Μήπως το άκουσες αυτό σαν "and love upon"; Έκανα βέβαια και μια αναζήτηση στο Google για τη δισκογραφία των Motorcycle και απ' ό,τι φαίνεται μόνο το singleάκι τους από το παραπάνω τραγούδι είναι γνωστό. Ελπίζω να βοήθησα :p

 

Είσαι πολύ μεγάλος!!!!!!!!!!!!!! :D

Αυτό ακριβώς έψαχνα αλλα τη νέα version του Armin....

κομματαρα!!!!!!

 

p.s. to "upon" asxeto......:O :O :lol: xe xe xe

 

Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε τη σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, ειναι 2 κομματια που ψαχνω αλλα τζιφος, μηπως μπορειτε να βοηθησετε. Το 1ο παιζει το Nitro radio, τραγουδαει αντρας, στα ιταλικα, νομιζω- και παιζει απο πισω η μουσικη του κομματιου don't call me baby.

To 2o κομματι ειναι απο ενα απολαυστικο video που ολοι πρεπει να εχετε δει!!

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

παιδια help me please.ψαχνω ενα κομματι που μου κανε γλυκια ζημια χτες σε ενα μπαρ...η αγαπη φαινεται απο τα ματια σε αγαπω και γινομαι κομματια.καπως ετσι παει...

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ψάχνεις?

 

οχι φιλε μου,εχει γρηγορο στυλ το κομματι που ψαχνω.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω τραγούδι που λέει ο στίχος he loved me, he touched me, he kissed me (δε θυμάμαι την σειρά των στίχων που αναφέρω, αλλά ακούγονται και οι 3 φράσεις μαζί, απλά δεν θυμάμαι τη σειρά) , έχει γαλλικό στίχο το μισό τραγούδι, το λέει γυναίκα, είναι ανεβαστικό αρκετά και έχει και ένα όργανο που μοιάζει με ακορντεόν (μπορεί να είναι και ακορντεόν, δεν είμαι σίγουρος).
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...