Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα μου το επιστρέψανε από τα κεντρικά(τρίτη φορά που πήγε.:lol:) Συγγεκριμένα όταν άκουγα ραδιόφωνο ακουγότανε από το ένα ηχείο και στα ακουστικά και με ανοιχτή ακρόαση ενώ στην μουσική κανονικά και από τα 2 ηχεία.:wacko:Επίσης δεν άνοιγε και το bluetooth.Σήμερα που το πήρα όλα δουλεύανε κανονικά εκτός από τα ακουστικά(δοκίμασα 2 ζευγάρια). Δουλεύει μόνο το ένα, ενώ στα ηχεία της συσκευής δουλεύουν κανονικά και τα δύο. Αυτό γίνεται και στην μουσική και στο ραδιόφωνο.:O

Τώρα τι να κάνω?:cry: Ντρέπομαι να το ξαναπάω στο κατάστημα αφού τους το πήγα τόσες φορές .Δοκίμασα και του κωδικούς από εδώ,

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253385#post2253385

 

Και δεν γίνεται τίποτα.Του έκανα πολλές φορές επαναφορά ρυθμίσεων και τίποτα. Τι να κάνω???:worry: Παρακαλώ βοηθείστε με.

Κύριος είναι μόνο ο ΘΕΟΣ.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σήμερα μου το επιστρέψανε από τα κεντρικά(τρίτη φορά που πήγε.:lol:) Συγγεκριμένα όταν άκουγα ραδιόφωνο ακουγότανε από το ένα ηχείο και στα ακουστικά και με ανοιχτή ακρόαση ενώ στην μουσική κανονικά και από τα 2 ηχεία.:wacko:Επίσης δεν άνοιγε και το bluetooth.Σήμερα που το πήρα όλα δουλεύανε κανονικά εκτός από τα ακουστικά(δοκίμασα 2 ζευγάρια). Δουλεύει μόνο το ένα, ενώ στα ηχεία της συσκευής δουλεύουν κανονικά και τα δύο. Αυτό γίνεται και στην μουσική και στο ραδιόφωνο.:O

Τώρα τι να κάνω?:cry: Ντρέπομαι να το ξαναπάω στο κατάστημα αφού τους το πήγα τόσες φορές .Δοκίμασα και του κωδικούς από εδώ,

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2253385#post2253385

 

Και δεν γίνεται τίποτα.Του έκανα πολλές φορές επαναφορά ρυθμίσεων και τίποτα. Τι να κάνω???:worry: Παρακαλώ βοηθείστε με.

 

Να το πας πίσω. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί ντρέπεσαι. Πλήρωσες, το καλύπτουν με εγγύηση κ είναι υποχρέωση τους να στο φτιάξουν. Όχι απλά να το πας πίσω αλλά να πας να κάνεις κ φασαρία.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξανά τα ίδια με την ημερομηνία...:sick: :down:

Τι γίνεται επιτέλους με αυτο το θέμα ρε παιδιά;

Είναι πολύς καιρός που ήθελα να αναβαθμίσω, αλλά με κρατάει πίσω αυτό.

 

Το χρησιμοποιώ κι εγώ για ξυπνητήρι το Ν82 και είναι σκέτη βλακεία αυτό που γίνεται. :X

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μη το ρισκάρεις Πάνο, διότι σχεδόν όλα τα μοντέλα με τις τελευταίες εκδόσεις λογισμικού έχουν προβλήματα είτε με την ημερομηνία είτε με την ώρα.

Άλλωστε δεν προσθέτει κάτι αξιόλογο η τελευταία έκδοση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μη το ρισκάρεις Πάνο, διότι σχεδόν όλα τα μοντέλα με τις τελευταίες εκδόσεις λογισμικού έχουν προβλήματα είτε με την ημερομηνία είτε με την ώρα.

Άλλωστε δεν προσθέτει κάτι αξιόλογο η τελευταία έκδοση.

 

Ναι Σταύρο, έτσι κι αλλιώς μια χαρά είμαι με την v20. Να πεις να είχα την v30 και να ήθελα το hacking, θα το ρίσκαρα. Αλλά όπως φαίνεται θα μείνω με την 20. ;)

 

Μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε νέα έκδοση λογισμικού, ίσως την τελευταία... Πόση υποστήριξη να έχει πια το Ν82... :what:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Ναι Σταύρο, έτσι κι αλλιώς μια χαρά είμαι με την v20. Να πεις να είχα την v30 και να ήθελα το hacking, θα το ρίσκαρα. Αλλά όπως φαίνεται θα μείνω με την 20. ;)

 

Μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε νέα έκδοση λογισμικού, ίσως την τελευταία... Πόση υποστήριξη να έχει πια το Ν82... :what:

 

Εδώ βγαίνουν ακόμα ενημερώσεις για το Ν73 :rolleyes:

 

Ευτυχώς μια χαρά τα πάει εμένα με την ημερομηνία μέχρι στιγμής:ninja:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Ναι Σταύρο, έτσι κι αλλιώς μια χαρά είμαι με την v20. Να πεις να είχα την v30 και να ήθελα το hacking, θα το ρίσκαρα. Αλλά όπως φαίνεται θα μείνω με την 20. ;)

 

Μάλλον θα πρέπει να περιμένουμε νέα έκδοση λογισμικού, ίσως την τελευταία... Πόση υποστήριξη να έχει πια το Ν82... :what:

 

αυτό δεν το έκανε με την 30 αλλά με την 31.

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος που εχω την 30 μια χαρα ειμαι. ουτε προβληματα ουτε τιποτα. και χακ κανονικα. δεν βρισκω τον λογο ακομα να κανω αναβαθμιση. απο την στιγμη που δεν μου προσφερει τπτ η καινουργια κ δν εχω κ προβληματα
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος που εχω την 30 μια χαρα ειμαι. ουτε προβληματα ουτε τιποτα. και χακ κανονικα. δεν βρισκω τον λογο ακομα να κανω αναβαθμιση. απο την στιγμη που δεν μου προσφερει τπτ η καινουργια κ δν εχω κ προβληματα

 

μια απο τα ιδια και εγω.

πολυ σταθερη η εκδοση 30, η οποια παρεπιμπτοντως χακαρεται μια χαρα και ευκολα με το HelloOX.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

μπορώ να γυρίσω στην 30;;

Όχι, δεν μπορείς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που μου πηρε χρονο ηταν να κανω sign το ΗelloX. περιμενα μια μερα. κατα τ'αλλα ηταν υποθεση 10 λεπτων να γινει το χακ. το μονο προβληματα που παρατηρησα τωρα που το σκεφτομαι ειναι στο μενου μουσικης. αν μεινει στην αναμονη κ πατησω το C για να φυγει δν φευγει οπως τα υπολοιπα. πρεπει να παω μεσα στο μενου μουσικης και να κανω επιλογες -> εξοδος.
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι από παλιά αν θυμάμαι καλά! Πρέπει να μπεις εκεί, να πατήσεις μενού και μετά exit-έξοδος
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Έτσι είναι από παλιά αν θυμάμαι καλά! Πρέπει να μπεις εκεί, να πατήσεις μενού και μετά exit-έξοδος

 

 

 

Απλα στα υπολοιπα οπως τις εφαρμογες, επαφες, μητρωο στην αναμονη πατοντας το C βγαινει. μονο στην μουσικη δν το κανει.

Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω και όπως σου είπα νομίζω και με το παλιό firmware έτσι έκανε.
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Α οκ. διευκρινιση ηθελα πιο πολυ. δεν το θεωρω και το τρομερο προβλημα. μακαρι ολα τα προβληματα να ειναι τετοια
Το μεγαλύτερο online football manager --> εδώ
Link to comment
Share on other sites

εγω καθε μερα βαζω ξυπνητηρι και δεν εχω προβλημα με την v31.

 

εισαι τυχερος φαινεται.

 

παντως για το προβλημα με το ξυπνητηρι, απο το λιγο που εχω παρακολουθησει, παρουσιαζεται μονο αν κλεισεις το κινητο.

ΜΙΑ ΖΩΗ ΟΛΟ ΑΡΗΣ...

 

Γιώργος

iPhone 3G S, 32GB, White, non JB

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν έχω πρόβλημα με το ξυπνητήρι αλλά με την ημερομηνία που την βάζει μόνο του όποτε του κ@βλ@σει 2 μέρες μπροστά. Α ρε Νοκια με τις ρημ@δες τις αναβαθμίσεις σου.
Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Για αρχή κάνε μια επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

 

Αν δεν ισιώσει, ξεκίνα να αγαιρείς τις εφαρμογές που πέρασες τελευταία.

 

Με την επαναφορα εργοστασιακων δεν εστρωσε!

Για την αφαιρεση java εφαρμογων ειναι το προβλημα, μιας και δεν

γινονται με την διαχειριση.

Υπαρχει τροπος να τις σβησω χειροκινητα?

Το τηλεφωνο ειναι hack!

Ξερει κανενας σε ποιο FOLDER κρυβονται?

dsmous
Link to comment
Share on other sites

εισαι τυχερος φαινεται.

 

παντως για το προβλημα με το ξυπνητηρι, απο το λιγο που εχω παρακολουθησει, παρουσιαζεται μονο αν κλεισεις το κινητο.

 

Για την ακριβεια ειναι προβλημα της λειτουργιας snooze οταν το τηλεφωνο ειναι κλειστο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο θα ηθελα να το μαθω και εγω.

 

Το έχω ψάξει κι εγώ στο παρελθόν και λύση δε βρήκα.

Δυστυχώς μόνο χειροκίνητα. :what:

 

Ευτυχώς όμως οι σελιδοδείκτες γίνονται backup με το PC Suite, από τη στιγμή που τους περάσεις.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Mπορώ να περάσω bookmarks από τον firefox στο default browser της Νokia (τον οποίο έχω βολευτεί πολύ)?

C:\Private\102033E6\MIDlets\

και

E:\Private\102033E6\MIDlets\

 

Μνήμη συσκευής και κάρτα μνήμης αντίστοιχα!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...