Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το έχω τώρα στη συσκευή μου (E51), αλλά όταν το είχα δεν αργούσε τόσο πολύ.

Σίγουρα κάνει παραπάνω από τις συνηθισμένες εφαρμογές, αλλά 45 δεύτερα είναι πάρα πολλά.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

κανε τον κόπο και μετρα το

Αν ειναι μεγάλη η διαφορά να το ξανά κανω εγκατάσταση:(

 

Στο δικο μου κανει 22 δευτερολεπτα απο το πατημα για να ξεκινησει η εφαρμογη να πατησω αποδοχη στην προειδοποιηση και να βγει η οθονη της εφαρμογης.

Link to comment
Share on other sites

Εμένα κάνει 18 sec και είναι και αφορμάριστο εδώ και καιρό. Εν ολίγοις, αν και το κινητό μου σέρνεται, το Garmin ανοίγει πολύ γρήγορα. Υπόψιν, είμαι ακόμα στην έκδοση 20.0.062.
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Στο δικο μου κανει 22 δευτερολεπτα απο το πατημα για να ξεκινησει η εφαρμογη να πατησω αποδοχη στην προειδοποιηση και να βγει η οθονη της εφαρμογης.

22 δ/πτα και εμενα κανει το γκαρμιν

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Εγω εκανα φορματ,περασα παλι την αναβαθμιση και το γκαρμιν και θα δουμε το πρωι.

 

http://www.beatlelinks.net/forums/images/smilies/jail.gifΠαλι τα ιδια το πρωι.Θα του βαλω δυο αφυπνίσεις με διαφορα 4 λεπτων και να παει στο καλο,βαρεθηκα.

 

Edit:Ψαχνωντας στο google βλεπω και αλλοι να εχουν προβληματα με την νεα εκδοση και το alarm ,πχ να αλλαζει η ημερομηνια ή να μην χτυπαει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε κ εμένα μια αλλαγή στην ημερομηνία προχτές. Αλλά άλλαξε μόνο η ημέρα. Η ώρα ήταν σωστή....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αααα, δε με βλέπω να αναβαθμίζω τελικά με όλα αυτά που συμβαίνουν... :confused:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

22 δ/πτα και εμενα κανει το γκαρμιν

~17" μέχρι να ανοίξει. Δεν είναι φορτωμένο με πολλά, Smartsettings μονο ενεργό, πέρα απο τα της μαμάς του.

Αλέξανδρος,

Galaxy S20+, Galaxy Tab S7 LTE, (Galaxy S9 plus)

Link to comment
Share on other sites

Μου έκανε κ εμένα μια αλλαγή στην ημερομηνία προχτές. Αλλά άλλαξε μόνο η ημέρα. Η ώρα ήταν σωστή....

 

Μηπως εχεις ενεργοποιημενη την αυτοματη ενημερωση ημερομηνιας - ωρας και δημιουργει αυτα τα προβληματα?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχω ενεργοποιημένο. Και τώρα που το κοίταξα αυτήν την ρύθμιση την γράφει ως "ώρα φορέα δικτύου". Έτσι ήταν και πριν? Νομίζω ήταν όπως το έγραφε ο Γιάννης...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω ακομη το Ν82 μου το εχω στειλει για επισκευη. Παιξε λιγο με αυτες τις ρυθμισεις και ελπιζω να μην σου ξαναδημιουργησει προβλημα. Ενημερωσε μας για το αποτελεσμα :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το έχω ενεργοποιημένο. Και τώρα που το κοίταξα αυτήν την ρύθμιση την γράφει ως "ώρα φορέα δικτύου". Έτσι ήταν και πριν? Νομίζω ήταν όπως το έγραφε ο Γιάννης...

 

Η ρύθμιση αναφερόταν πάντα ως "ώρα φορέα δικτύου".

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Την Τρίτη το πρωί είδα ότι είχε πάει κανά 2 μέρες μπροστά. Τα άλλα ήταν σωστά. Απο τότε που το άλλαξα δεν έχει ξαναλλάξει μόνο του. Και χτες δούλεψα και το ξυπνητήρι χωρίς πρόβλημα. Ρυθμίσεις δεν έχω πειράξει. Και τώρα που τις κοίταξα δείχνουν σωστές...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

http://www.beatlelinks.net/forums/images/smilies/jail.gifΠαλι τα ιδια το πρωι.Θα του βαλω δυο αφυπνίσεις με διαφορα 4 λεπτων και να παει στο καλο,βαρεθηκα.

 

Edit:Ψαχνωντας στο google βλεπω και αλλοι να εχουν προβληματα με την νεα εκδοση και το alarm ,πχ να αλλαζει η ημερομηνια ή να μην χτυπαει καθολου.

βαλε υπενθυμισεις ημερολογιου το ιδιο πραγμμα με το alarm ειναι

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

βαλε υπενθυμισεις ημερολογιου το ιδιο πραγμμα με το alarm ειναι

Δεν είναι καθόλου το ίδιο. Με την υπενθύμιση του ημερολογίου δεν ακούγεται ο ήχος της αφύπνισης αν το έχεις στο αθόρυβο, ούτε μπορεί να ανοίξει το κινητό αν είναι κλειστό. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

22 δ/πτα και εμενα κανει το γκαρμιν

 

Εμένα κάνει 11 δευτερόλεπτα ν' ανοίξει απο τη στιγμή που παταχ οκ μέχρι εκεί που θα μου πει να πατήσω ότι συμφωνώ. :D

[sIGPIC][/sIGPIC]

ΤΗΕΟ in normal mode

Με εκνευρίζουν οι "στόκοι"

Μετά το " Slide Τo Unlock " δεν υπάρχει επιστροφή

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πιανει μια ακομα γραμμη στην οθονη αναμονης;

εκανες χαρτφορματ στο κινητο μετα την αναβαθμιση???και φορματ στην καρτα?αν οχι μαλλον γιαυτο στο κανει .

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

εκανες χαρτφορματ στο κινητο μετα την αναβαθμιση???και φορματ στην καρτα?αν οχι μαλλον γιαυτο στο κανει .

 

Σε ολα εκανα φορματ.Το μονο που περασα επιπλεον ειναι το γκαρμιν.

Link to comment
Share on other sites

Σε ολα εκανα φορματ.Το μονο που περασα επιπλεον ειναι το γκαρμιν.

ξανακανε, την αναβαθμιση, απο την νοκια, μαλον δεν εκατσε, σωστα το firmware, στο κινητο σου.και στο δικο μου δεν εκατσε καλα και ενω εγω εβαζα μια φωτο να εμφανιζετε στην οθονη αναμονης σε καθε επανεκινηση σχεδον μου την αφαιρουσε αλλα βρηκα την ακρη με αλλο τροπο τωρα ολλα οκ εκανα την εικονα πιο μικρη σε αναλυση δηλ.. απο 750μβ σε 178μβ με το προγραμα επεξεργασιας που εχει η νοκια και την εβαλα στον drive Y για να μην πιανει πολυ χωρο απο εκει και περα οκ--- Υ/Γ : για να μαθει να μη μου κανει μαγκιες .. χαχαχαχιχι ???--

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την αφύπνιση που είχα το έλυσα κατα λαθος

Άλλαξα την ωρα απο 07,30 σε 07,31 :blink: και ολα ειναι καλά

Με το ΓΚΑΡΜΙΝ ο μονος τρόπος για να έρθει στα ίσα του είναι ένας

ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ:angry::angry:ΑΚΟΥ 45 ΔΕΥΤΕΡΑ

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την αφύπνιση που είχα το έλυσα κατα λαθος

Άλλαξα την ωρα απο 07,30 σε 07,31 :blink: και ολα ειναι καλά

ναι αλλα πας ενα λεπτο μπροστα χαχαχαχαχιχιχιχι!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα πας ενα λεπτο μπροστα χαχαχαχαχιχιχιχι!!!!!
την ωρα της αφύπνισης άλλαξα:D

 

Ξέρει μήπως κανείς το site της εκκλησίας που θέλω να κατεβάσω κάτι καντήλια;

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα με την αφύπνιση που είχα το έλυσα κατα λαθος

Άλλαξα την ωρα απο 07,30 σε 07,31 :blink: και ολα ειναι καλά

Με το ΓΚΑΡΜΙΝ ο μονος τρόπος για να έρθει στα ίσα του είναι ένας

ΘΑ ΤΟ ΣΠΑΣΩ:angry::angry:ΑΚΟΥ 45 ΔΕΥΤΕΡΑ

 

Tο δοκιμασες το πρωι και σου δουλεψε σωστα;Εγω αλλαξα την ωρα αφύπνισης σε 7,25 αλλα παλι τα ιδια.Το μεσημερι το ρυθμισα να χτυπησει στις 16,30 και το εκλεισα απο τις 15,00 και ολα σωστα!

 

Εντιτ:

@azakan5678 και την αναβαθμιση την ξαναπερασα .

Link to comment
Share on other sites

την ωρα της αφύπνισης άλλαξα:D

δηλαδη θελει μονα ψηφια οχι ζυγα καλο εεεε...

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...