Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Kαθολου απιθανο :( σιγα σιγα θα αρχισουν να ασχολουνται με τις νεoτερες συσκευες. Πιστευω πως δεν αξιζει να ασχοληθει καποιος με το Ν82 εχουμε ενα σωρο νεα μοντελα και μην ξεχνας οτι σε λιγο θα υπαρχουν τα 5th edition. Kριμα που το λεω αυτο αλλα πολυ φοβαμαι οτι αυτα που διαβασες μαλλον θα βγουν αληθινα :(

 

 

:)

 

Προς το παρόν δεν έχω λόγους να αναβαθμίσω. Το πρόβλημα με τη φωτεινότητα το έλυσα. Αν τυχόν βελτιώσουν κάτι σημαντικό, όπως π.χ. την ένταση της μουσικής από ηχεία και ακουστικά, εκεί θα έχω όντως δίλλημα, αλλά μάλλον τελικά θα επιλέξω την ελεύθερη πρόσβαση παρά μεγαλύτερη ένταση μουσικής.

 

Μακάρι πάντως να εγκαταλείψει αυτή την ψύχωσή της με το κλείδωμα των φακέλων συστήματος στις πιο νέες συσκευές. Είναι εντελώς βλακώδες.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μεχρι το 2010 λενε η νοκια θα κανει τεραστιες αλλαγες, εαν εχεις χρονο ριξε μια ματια στα παρακατω link πιστευω οτι αξiζει!

 

http://news.zdnet.com/2424-1035_22-207981.html

http://www.deviceguru.com/nokia-buys-symbian-so-what/

 

Προς το παρον ουτε κ εγω εχω σκοπο να του κανω αναβαθμιση.. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ας πουμε καποια προγραμματα που οταν τα κανεις εγκατασταση στην συσκευη σου μετα μπορεις να μπεις στους Sys και Private της συσκευης σου. Εαν περασεις την καινουρια εκδοση δεν λειτουργουν αυτα τα προγραμματα. Αυτο δεν χρειαζεται σε ολους και οι περισσοτερη εχουν κανει αναβαθμιση. Εαν θελεις να μαθεις πως γινεται μπορεις να διαβασεις το αναλογο θεμα..

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=203573

 

Και βεβαια με ενδιαφερει δεν θα του κανω αναβαθμιση θελω να περασω εφαρμογουλες!!!

Ευχαριστω παιδια!!!!

Ericsson 388 -> Nokia 6110 -> Nokia 6150 -> Ericsson T29 ->Nokia 8210 -> Nokia 6510 Nokia -> 8850 Nokia -> Nokia 3650 -> Nokia 6630 Ericsson K750i->Nokia N70 -> Nokia N73 ->Nokia N82 ->N79->N97 Mini
Link to comment
Share on other sites

Μπορεις να του περασεις οσε εφαρμογες θελεις ακομη και εαν του κανεις αναβαθμιση. Ειναι πολυ λιγες οι εφαρμογες που δεν θα μπορεσεις να περασεις.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Περασαν οι 5 εργασιμες ..και σημερα πηγα κ πηρα το κινητο μου απο το service στα κεντρικα της nokia ...αλλα δυστηχως δεν μου το εφτιαξαν ...και αυριο θα τους το ξαναπαω....τους θεωρο ασχετους !!! και κριμα ...ενω τους ειπα τη προβλημα εχει μαλλον οταν

το τεχνικο τμημα πηγε να φτιαξει το κιν μου εκεινη την στιγμη δουλεψε κανονικα..και εβγαλαν το πορισμα οτι λειτουργει κανονικα....(οντως τη ωρα που το παραλαβα δουλευε) μετα απο λιγο ομως κ πριν φτασω σπιτι αρχισαν ξανα τα ιδια .....και εχω τσαντιστει πολυ!!!!!

 

δεν το ελενξαν καν....απλα πετυχαν την στιγμη που δουλευε και το αφησαν ετσι...δεν εκανα ελενχο...δεν το ανοιξαν!!!!!!! ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΜΕ ΧΡΕΩΣΑΝ ΚΑΤΙ ...αυτο ελειπε!!!

αντε τωρα αλλες 5 μερες χωρις το n 82..............αλλα αυτη τη φορα θα τους κανω θεμα οταν παω...α ρε ελλαδα !!!!!!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα ολα παραμενουν στην θεση τους..
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

γειά σας παιδιά έχω καιρό να διβάσω το forum μας και διαβάζω ότι μπορεις με hack να το κάνεις να παίζει ποιο δυνατά και να έχει ποιο φωτεινεί οθόνη?γίνετε όντως?

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται αρκεί να μην έχεις την τελευταία έκδοση λογισμικού περασμένη στη συσκευή σου διότι δεν είναι hackable.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Το να κάνεις πιο φωτεινή την οθόνη γίνεται αλλά να παίζει πιο δυνατά που το είδες; Δε νομίζω να γίνεται ούτε για τα ακουστικά ούτε για τα ηχεία του.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Τι ρυθμίσεις έχετε στον "ιστό" ώστε σε σελίδες όπως το contra.gr να μη σας βγάζει κινέζικα και λοιπές αηδίες; χρησιμοποιώ όπερα αλλά θα ήθελα και τον ιστό που και που..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.. Τι ρυθμίσεις έχετε στον "ιστό" ώστε σε σελίδες όπως το contra.gr να μη σας βγάζει κινέζικα και λοιπές αηδίες; χρησιμοποιώ όπερα αλλά θα ήθελα και τον ιστό που και που..

Σημείο πρόσβασης - ερώτηση πάντα (πολύ σημαντικό αυτό)

Δέσμη java - ενεργοποιημένη

Φόρτωση υλικού - όλα

Προεπιλεγμένη κωδικοποίηση - αυτόματη

τα υπόλοιπα δε νομίζω να παίζουν ρόλο.

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει το ξαναπηγα στο srvice στην λεωφ. βουλιαγμενης για να δουμε τη θα κανουν τωρα!!!

θα το φτιαξουν ι οχι....ΑΘΑΝΑΤΟ SERVICE ΤΗΣ ΝΟΚΙΑ !!!εις αναμονη δλδ........

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οπως ανεφερα πριν λιγο καιρο (που επεσε νερο στο N82 μου) το κινητο το πηγα σε nokia shop το ειχανε 10 μερες για καθαρισμο, αλλαξανε οθονη αλλα τπτ. το κινητο χαλασε. Σημερα πηγα και πηρα το ιδιο σε μαυρο ομως. 353€. Και παλι στην παρεα σας.
TCe
Link to comment
Share on other sites

Τελικα οπως ανεφερα πριν λιγο καιρο (που επεσε νερο στο N82 μου) το κινητο το πηγα σε nokia shop το ειχανε 10 μερες για καθαρισμο, αλλαξανε οθονη αλλα τπτ. το κινητο χαλασε. Σημερα πηγα και πηρα το ιδιο σε μαυρο ομως. 353€. Και παλι στην παρεα σας.

 

Καλοριζικο.. ;)

 

Το παλιο (το χαλασμενο δηλαδη), τι το εκανες?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο.. ;)

 

Το παλιο (το χαλασμενο δηλαδη), τι το εκανες?

 

Εβγαλα την καρτα μνημης και την μπαταρια (τα οποια ειναι τα μονο που δουλευουνε) και το εδωσα στον ανηψιο μου (11 μηνων μωρο) να παιζει.

TCe
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι.οταν παω να κλείσω καποιον που δεν μου απανταει με το κοκκινο πληκτρο δεξια τότε καμια φορά γράφει αποσυνδεση και το κινητο κολλάει για κανα 2-3 sec. συμβαίνει σε κανεναν αυτό?

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι.οταν παω να κλείσω καποιον που δεν μου απανταει με το κοκκινο πληκτρο δεξια τότε καμια φορά γράφει αποσυνδεση και το κινητο κολλάει για κανα 2-3 sec. συμβαίνει σε κανεναν αυτό?

 

σε ολους(πιστευω) :O

min kaneis tpt ayrio otan mporeis na to kaneis me8ayrio
Link to comment
Share on other sites

then.....its a feature not a bug :lol::lol::lol::lol:

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι.οταν παω να κλείσω καποιον που δεν μου απανταει με το κοκκινο πληκτρο δεξια τότε καμια φορά γράφει αποσυνδεση και το κινητο κολλάει για κανα 2-3 sec. συμβαίνει σε κανεναν αυτό?

σε ολους(πιστευω) :O

 

Εγώ πάλι, πιστεύω, πως θα ήταν καλύτερα να μην εκφέρουμε άποψη για όλους, αλλά να μιλάει ο καθένας προσωπικά.

Εκτός και αν έχει ξανα-αναλυθεί το θέμα εδώ μέσα ή έχεις μιλήσει εσύ γι'αυτό το θέμα και με άλλους κατόχους της εκάστοτε συσκευής και έχουν όλοι το ίδιο "σύμπτωμα".

 

Προς το παρών μόνο ένας έχει απαντήσει. Οι άλλοι? Συμβαίνει και στους υπόλοιπους αυτό στις μη απαντημένες κλήσεις τους??

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

να ρωτήσω κάτι.οταν παω να κλείσω καποιον που δεν μου απανταει με το κοκκινο πληκτρο δεξια τότε καμια φορά γράφει αποσυνδεση και το κινητο κολλάει για κανα 2-3 sec. συμβαίνει σε κανεναν αυτό?

 

Ναι,το κανει και το δικο μου.

Link to comment
Share on other sites

επιδημία μιλάμε!!!!

 

απορω το κοκκινο πλήκτρο τα σκοτώνει όλα.

γιατι κολλάει ετσι?

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...