Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλήμερα χρόνια πολλά!!

φίλε μια χαρά δείχνει στην τηλεόραση!!

Οποιος ρωτάει αν το gps του Ν82 είναι καλό ας δει λίγο αυτό

:p:happy:

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

παιδια καλημερα

που θα βρω μια καλη θηκη αν εχει περει κανεις απο εδω ας μου πει

ευχαριστω:)

Καλημερα & Χρονια Πολλα.

Τελικα εγω παραγγειλα εναν τετοιο συνδιασμο

http://img90.imageshack.us/img90/3097/8e311tj1.th.jpg

http://cgi.ebay.co.uk/Velvet-Bag-Silicone-Skin-Case-for-Nokia-N82_W0QQitemZ250238958401QQihZ015QQcategoryZ20367QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1713.m153.l1262

 

Καλη Ανασταση σε ολους !

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...Καλά ε είδα το μαύρο Ν82 και τρελάθηκα....:w00t::w00t::w00t:

Πείτε μου ότι υπάρχει πρόσοψη μαύρη να βάλω κι εγώ στο ασημάκι μου το ν82......:help::help::help:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...Καλά ε είδα το μαύρο Ν82 και τρελάθηκα....:w00t::w00t::w00t:

Πείτε μου ότι υπάρχει πρόσοψη μαύρη να βάλω κι εγώ στο ασημάκι μου το ν82......:help::help::help:

 

η μονη διαφορα ειναι η προσοψη απο αημι σε μαυρο ή εχει και αλλες διαφορες;;

ευχαριστω καλη ανασταση να εχουμε...

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά...Καλά ε είδα το μαύρο Ν82 και τρελάθηκα....

Πείτε μου ότι υπάρχει πρόσοψη μαύρη να βάλω κι εγώ στο ασημάκι μου το ν82......

 

Δεν εχει αναφερθει ακομα οτι εχουν ερθει προσοψεις,

υπομονη ...

 

η μονη διαφορα ειναι η προσοψη απο αημι σε μαυρο ή εχει και αλλες διαφορες;;

ευχαριστω καλη ανασταση να εχουμε...

:)

 

Ναι !

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

η μονη διαφορα ειναι η προσοψη απο αημι σε μαυρο ή εχει και αλλες διαφορες;;

ευχαριστω καλη ανασταση να εχουμε...

:)

 

Με ένα γρήγορο search που έκανα είδα ότι έχουν ίδιες ακριβώς δυνατότητες(μονο η τιμή αλλάζει) 477€ το ασημί 519 το μαύρο!!!

Πάντως στο e-bay υπάρχουν θήκες που μοιάζουν με γνήσιες αλλά όπως έχει ειπωθεί είναι αμφιβόλου κατασκευής και προελεύσεως china,hong cong και τα λοιπά.....

Link to comment
Share on other sites

Με ένα γρήγορο search που έκανα είδα ότι έχουν ίδιες ακριβώς δυνατότητες(μονο η τιμή αλλάζει) 477€ το ασημί 519 το μαύρο!!!

Πριν απο λιγο περασα απο ενα nokia shop να ρωτησω αν υπαρχει κανενα νεο για καλυμματα,τιποτα ακομα.Η τιμη ειναι ιδια και για τα δυο.433.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας χρονια πολλα και καλη ανασταση.Λοιπον,ισως εχω το 1ο Ν82 που εκανε μπανιο με ουσκι.Εκει που ημασταν σε ενα κλαμπ πεφτει ενα ποτο ολοκληρο πανω στο κινητο.το κινητο για λιγο λειτουργησε κανονικα και μετα αρχισε τα συνεχη ρεσταρτ,σε καποια φαση εμεινε λιγο,και εκανε ρεσταρτ μονο οταν ειχα ανοιχτο το καπακι της καμερας.Μετα πηγα σπιτι το αρχισα με το πιστολακι και τωρα σαν να παιζει κανονικα.Εχετε καμια ιδεα τι πεχτηκε;ειναι κατι π πρεπει να ελεγξω;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

γεια σας χρονια πολλα και καλη ανασταση.Λοιπον,ισως εχω το 1ο Ν82 που εκανε μπανιο με ουσκι.Εκει που ημασταν σε ενα κλαμπ πεφτει ενα ποτο ολοκληρο πανω στο κινητο.το κινητο για λιγο λειτουργησε κανονικα και μετα αρχισε τα συνεχη ρεσταρτ,σε καποια φαση εμεινε λιγο,και εκανε ρεσταρτ μονο οταν ειχα ανοιχτο το καπακι της καμερας.Μετα πηγα σπιτι το αρχισα με το πιστολακι και τωρα σαν να παιζει κανονικα.Εχετε καμια ιδεα τι πεχτηκε;ειναι κατι π πρεπει να ελεγξω;

Γνωμη μου να το πας οσο γινεται πιο γρηγορα για καθαρισμο γιατι οσο το αφηνεις τοσο ειναι πιθανον να προχωρησει η ζημια.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή ανάσταση

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για να βλέπω τις φωτογραφίες και τα βίντεο που τραβάω με το κινητό αλλά να μπορώ να τους κάνω και λίγη οργάνωση ? και ίσος να υποστιρίζη περισσότερους τύπους αρχείων

Αυτό που έχει το κινητό δεν βλέπω να με βολεύει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και καλή ανάσταση

Υπάρχει κάποια εφαρμογή για να βλέπω τις φωτογραφίες και τα βίντεο που τραβάω με το κινητό αλλά να μπορώ να τους κάνω και λίγη οργάνωση ? και ίσος να υποστιρίζη περισσότερους τύπους αρχείων

Αυτό που έχει το κινητό δεν βλέπω να με βολεύει.

 

Γεια χαρά, καλή Ανάσταση.

 

Αυτό που ζητάς γίνεται με το Resco Photo Viewer. Ψάξε στα γνωστά μέρη.

Για εφαρμογές όμως ρωτάμε εδώ. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

γεια σας χρονια πολλα και καλη ανασταση.Λοιπον,ισως εχω το 1ο Ν82 που εκανε μπανιο με ουσκι.Εκει που ημασταν σε ενα κλαμπ πεφτει ενα ποτο ολοκληρο πανω στο κινητο.το κινητο για λιγο λειτουργησε κανονικα και μετα αρχισε τα συνεχη ρεσταρτ,σε καποια φαση εμεινε λιγο,και εκανε ρεσταρτ μονο οταν ειχα ανοιχτο το καπακι της καμερας.Μετα πηγα σπιτι το αρχισα με το πιστολακι και τωρα σαν να παιζει κανονικα.Εχετε καμια ιδεα τι πεχτηκε;ειναι κατι π πρεπει να ελεγξω;

 

προς θεου ΜΗΝ ΤΟ ΑΦΗΣΕΙΣ ΝΑ ΟΔΗΓΗΣΕΙ!!!:lol::lol:

 

φιλε μου σε περιπτωση που βραχει ενα κινητο,το 1ο πραγμα που κανουμε ειναι να αφαιρεσουμε ΑΜΕΣΩΣ την μπαταρια του!!

αν ειναι να προλαβεις κατι ετσι μονο θα εχεις ελπιδες....

η λυση του αμεσου καθαρισμου μεσω καποιου σερβις ειναι και η πιο προτεινομενη ειδικα στην περιπτωση που δεν εχει βραχει απο νερο αλλα απο κατι αλλο που δεν φτανει απλα να στεγνωσει το κινητο ωστε να ξαναλειτουργησει αξιοπιστα..

 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Oποιος ειναι κατοχος του Ν82 και εχει κανει το κολπο:

Δειτε ολους τους φακελους στα Symbian 9.x κινητα

 

Εαν μπορει να μου ανεβασει το αρχειο appshelldata.xml που υπαρχει μεσα στο φακελο c:/private/101f4cd2/content

 

Eυχαριστω :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Oποιος ειναι κατοχος του Ν82 και εχει κανει το κολπο:

Δειτε ολους τους φακελους στα Symbian 9.x κινητα

 

Εαν μπορει να μου ανεβασει το αρχειο appshelldata.xml που υπαρχει μεσα στο φακελο c:/private/101f4cd2/content

 

Eυχαριστω :)

Γιαννη αυτο ειναι μοναδικο για καθε κινητο, εχει πληροφοριες για τη διαμορφωση του μενου σου, τις εφαρμογες που εχεις και σε ποια θεση τις εχεις κλπ...

τωρα το εσβησα και τα πεταξε ολα χυμα στο μενου :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω το αλλαξα με ενα αλλο οπως ελεγε το link στο pm και τωρα βγηκαν εξω ολοι οι φακελοι και το αποτελεσμα στο μενου του κινητου μου ειναι αθλιο :(

 

http://img113.imageshack.us/img113/1874/n82ee6.jpg

 

Ελεγα μηπως εαν ξανα εβαζα το αρχειο στη θεση του διορθωνοταν το προβλημα.. θα κατσω να το φτιαξω απο την αρχη :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

παιδια αυτο το λαώδιο που εχει στην συσκευασια ειναι για να το συνδεεις στην τηλεοραση;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αν έχει από τη μία πλευρά ένα mini καρφί και από την άλλη ένα τριπλό καλώδιο σε βύσματα RCA (με χρώματα κόκκινο κίτρινο και άσπρο), ναι αυτό είναι το καλώδιο TV out. Κάπου στη διαδρομή του καλωδίου υπάρχει ένα πλαισιάκι που αναγράφει το μοντέλο του: ->CA-75U. :)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εγω το αλλαξα με ενα αλλο οπως ελεγε το link στο pm και τωρα βγηκαν εξω ολοι οι φακελοι και το αποτελεσμα στο μενου του κινητου μου ειναι αθλιο :(

 

http://img113.imageshack.us/img113/1874/n82ee6.jpg

 

Ελεγα μηπως εαν ξανα εβαζα το αρχειο στη θεση του διορθωνοταν το προβλημα.. θα κατσω να το φτιαξω απο την αρχη :)

δε θα εφτιαχνε, θα τα εκανε οπως τα εχω εγω και με τα ονοματα που εχω εγω :p

ε, 10' υποθεση ειναι, ενταξει :)

Link to comment
Share on other sites

εγω ακομα περιμενω το κινητο απο τον ΟΤΕ. παιδευομαι 3 μηνες με αυτο το κινητο αλλα πιστευω αξιζιε τον κοπο. Εχω υπομονη
υπογραφή εκτός ορίων
Link to comment
Share on other sites

δε θα εφτιαχνε, θα τα εκανε οπως τα εχω εγω και με τα ονοματα που εχω εγω :p

ε, 10' υποθεση ειναι, ενταξει :)

 

Eαν μπορουσαμε να πειραξουμε τα αρχεια Menu και Menu1 για να βγαζουμε εξω οποιους φακελους θελουμε εμεις και οχι ολους θα ειταν ωραιο το κολπο αλλα μαλλον δεν γινετε :)

 

 

Kαλη ανασταση σε ολους :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

kalispera.

exo to n73 kai skeftomai na paro to n82. ti lete, kala tha kano?

exei tpt provlimata to kinito?

kali anastasi se olous.

 

Καλησπερα .

Καταρχην χρησιμοποιησε Ελληνικους μικρους χαρακτηρες !

2ον Γενικα το Ν82 δεν εχει προβληματα .

Διαβασε λιγο το θεμα για να καταλαβεις τι παιζει...

 

3ον Για επιλογη συσκευης κλπ ,υπαρχει

η καταλληλη ενοτητα ..

http://www.myphone.gr/forum/forumdisplay.php?f=34

 

Καλή Ανάσταση !

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Eαν μπορουσαμε να πειραξουμε τα αρχεια Menu και Menu1 για να βγαζουμε εξω οποιους φακελους θελουμε εμεις και οχι ολους θα ειταν ωραιο το κολπο αλλα μαλλον δεν γινετε :)

 

 

Kαλη ανασταση σε ολους :)

τι εννοεις να βγαζουμε εξω οποιους φακελους θελουμε εμεις; το menu και menu1 ειναι (μαλλον) μονο εικονιδια, πειραξα το appshelldata.xml να διαβαζει απο το menu.mif που εβαλα εγω και μου αλλαξε εικονιδιο στη μουσικη, εβαλε κατι σαν ιστο σε φακελο, δεν το θυμαμαι το συγκεκριμενο.

Link to comment
Share on other sites

kalispera.

exo to n73 kai skeftomai na paro to n82. ti lete, kala tha kano?

exei tpt provlimata to kinito?

kali anastasi se olous.

 

να το παρεις φιλε μου και να μην το σκεφτεσαι καθολου!

 

ειναι αψογο το κινητο και ειλικρινα δεν υπαρχει κατι καλυτερο (στην κατηγορια του) για να αντικαταστησεις το Ν73 σου :)

 

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΟΥΣ:)

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

και εγω ειχα το ν73 me και την μ.δευτερα πηρα το ν82

να το παρεις το ν82 μαμαει.

παιδια πως συνδεω την τv με το κινητο εβαλα το καλωδιο αλλα μετα δεν εκανε τιποτα..τι πρεπει να κανω;;

ευχαριστω

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...