Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παραεισαγωγη ειναι οταν καποιο τηλ προοριζεται για αλλη χωρα και ερχεται στην ελλαδα για αυτο και εχει αλλο product code.. Θα σου πρωτινα να αλλαξεις το product code της συσκευης σου με το ελληνικο γιατι εαν δεν το αλλαξεις οταν κανεις αναβαθμιση θα χασεις τα ελληνικα.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

δεν το εχω παρει ακομη το κινητο.

αλλα απο οτι μου λες δεν ειναι παραεισαγωγη μιας και θα ερθει κατευθειαν απεξω. ειναι αναβαθμισμενο οπως βλεπεις ...

αρα θα πρεπει να του βαλω ελληνικο μενου, αλλα πως μορω να αλλαξω το product code και γιατι να το κανω αυτο??? :confused:

Cellphone: Human's second best friend...
Link to comment
Share on other sites

Theo16 και μόνο ότι έχει 12 μήνες εγγύηση εγώ δεν θα το έπαιρνα. Τα nokia έχουν 24 μήνες εγγύηση. Τώρα ελληνικά μπορείς να βάλεις αλλά αν δεν προορίζεται για την Ελλάδα δεν θα έχει ελληνικά πάνω στα πλήκτρα.
London for ever
Link to comment
Share on other sites

κοιτα...

τα ελληνικα στα πληκτρα δε με νοιαζουν καθολου και το Κ800 που εχω τωρα δεν εχει και ειναι ελληνικοτατο...

η 12μηνη εγγυηση νομιζω οτι ειναι οκ. αν δεν παθει κατι μες το χρονο... τι θα παθει μετα? (γενικα τα προσεχω πολυ δεν εχω χασει/χαλασει ποτε κινητο)

το φανταστικο ειναι η τιμη που το δινει............

 

:X

Cellphone: Human's second best friend...
Link to comment
Share on other sites

Με το NSS οπως σου ειπα και ποιο επανω μπορεις να αλλαξεις το product code της συσκευης σου.

 

Το κινητο σου απο που το πειρες? εχει ελληνικο μενου?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

re file gia pes mas POSO kali timi einai auti???100 eurw???:lol::lol::lol::p:ninja::wacko:
Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

παιδες η τιμη ειναι απαιχτη...

 

πιο λιγο απο τα μισα αποσα δωσανε αυτοι που το πηραν...

με εξοδα αποστολ.+12μηνη εγγυηση και σε μαυρο!!!

 

αυτα διατεινεται τουλαχιστον ο τυπος...

 

θα δειξει...

 

χαιρετω, μιας και κωλυομαι να πω περισσοτερα...:lol:

Cellphone: Human's second best friend...
Link to comment
Share on other sites

παιδες η τιμη ειναι απαιχτη...

 

πιο λιγο απο τα μισα αποσα δωσανε αυτοι που το πηραν...

με εξοδα αποστολ.+12μηνη εγγυηση και σε μαυρο!!!

 

αυτα διατεινεται τουλαχιστον ο τυπος...

 

θα δειξει...

 

χαιρετω, μιας και κωλυομαι να πω περισσοτερα...:lol:

 

nai kai gw akousa oti tha to ferei kai se roz me 100 euro!!!mpompa e?

nokia n73-nokia 6120c(sold)-nokia n82 black
Link to comment
Share on other sites

κοιτα...

το οτι την πηρα αυτη την προσφορα την πηρα. δε με ενδιαφερει να πεισω κανενα γι'αυτο.

το αν ισχυει δεν το ξερω και γι'αυτο προς το παρον ειμαι επιφυλακτικος.

προτιθεμαι στο μελλον να το εξακριβωσω ομως. αν μαθω θα επανελθω σ'αυτο...

Cellphone: Human's second best friend...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα κάτοχο Ν82 (τώρα το φορτίζω πρώτη φορά). Πήγα στην vodafone να χρησιμοποιήσω επιδότηση για να πάρω το Nokia E65 και βρέθηκα με αλλαγή προγράμματος (δύο νούμερα επιδότηση και μεταφορά σε οικογενειακό) να δίνω 61 euro για αυτό το κινητό και το πήρα. Από δυνατότητες φαίνεται απλά τρομερό! Πρέπει να προσέξω κάτι? Δύσκολο να διαβάσω όλες τις σελίδες. Επίσης από χάρτες να βάλω της garmin που είδα σε ένα άλλο topic? Έχω pda - gps με NGI χάρτες που είναι σαφώς καλύτεροι αλλά είναι χρήσιμο το gps του κινητού όταν δεν έχω το pda μαζί μου. Φυσικά δεν το πήρα για αυτό τον λόγο αλλά επειδή είχα τόσο μεγάλη επιδότηση χωρίς να το καταλάβω. :)
Link to comment
Share on other sites

Ενταξη τελιωσε αυτο με την τιμη οταν το παρει μπορει να μας πει. Tο θεωρο ασκοπο να το συζηταμε :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα κάτοχο Ν82 (τώρα το φορτίζω πρώτη φορά). Πήγα στην vodafone να χρησιμοποιήσω επιδότηση για να πάρω το Nokia E65 και βρέθηκα με αλλαγή προγράμματος (δύο νούμερα επιδότηση και μεταφορά σε οικογενειακό) να δίνω 61 euro για αυτό το κινητό και το πήρα. Από δυνατότητες φαίνεται απλά τρομερό! Πρέπει να προσέξω κάτι? Δύσκολο να διαβάσω όλες τις σελίδες. Επίσης από χάρτες να βάλω της garmin που είδα σε ένα άλλο topic? Έχω pda - gps με NGI χάρτες που είναι σαφώς καλύτεροι αλλά είναι χρήσιμο το gps του κινητού όταν δεν έχω το pda μαζί μου. Φυσικά δεν το πήρα για αυτό τον λόγο αλλά επειδή είχα τόσο μεγάλη επιδότηση χωρίς να το καταλάβω. :)

 

Από κατάστημα vodafone αγόρασες? Από ποιό αν επιτρέπεται?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Από κατάστημα vodafone αγόρασες? Από ποιό αν επιτρέπεται?

 

Χολαργό, στην Μεσογείων. Χωρίς vodafone live menu και λοιπά.

Link to comment
Share on other sites

κοιτα...

το οτι την πηρα αυτη την προσφορα την πηρα. δε με ενδιαφερει να πεισω κανενα γι'αυτο.

το αν ισχυει δεν το ξερω και γι'αυτο προς το παρον ειμαι επιφυλακτικος.

προτιθεμαι στο μελλον να το εξακριβωσω ομως. αν μαθω θα επανελθω σ'αυτο...

 

εμενα μου το δινουν το τηλ με +150ε δωρο +θηκη +hands free bluetooth :blink:

 

να το παρω λετε?? :rolleyes::rolleyes:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και από μένα κάτοχο Ν82 (τώρα το φορτίζω πρώτη φορά). Πήγα στην vodafone να χρησιμοποιήσω επιδότηση για να πάρω το Nokia E65 και βρέθηκα με αλλαγή προγράμματος (δύο νούμερα επιδότηση και μεταφορά σε οικογενειακό) να δίνω 61 euro για αυτό το κινητό και το πήρα. Από δυνατότητες φαίνεται απλά τρομερό! Πρέπει να προσέξω κάτι? Δύσκολο να διαβάσω όλες τις σελίδες. Επίσης από χάρτες να βάλω της garmin που είδα σε ένα άλλο topic? Έχω pda - gps με NGI χάρτες που είναι σαφώς καλύτεροι αλλά είναι χρήσιμο το gps του κινητού όταν δεν έχω το pda μαζί μου. Φυσικά δεν το πήρα για αυτό τον λόγο αλλά επειδή είχα τόσο μεγάλη επιδότηση χωρίς να το καταλάβω. :)

 

Καλορίζικο.

 

Για ποήγηση, βάλε το Sygic GPS Navigator Mobile

 

Και το Garmin είναι πολυ καλό αλλά δημιουργεί ένα πρόβλημα στο κινητό με το πλήκτρο #. Ενώ με το Sygic δε θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Και το Garmin είναι πολυ καλό αλλά δημιουργεί ένα πρόβλημα στο κινητό με το πλήκτρο #. Ενώ με το Sygic δε θα έχεις κανένα πρόβλημα.

Το δοκιμασε κανεις για να ξερουμε ενα λυνεται το προβλημα? :)

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2220426#post2220426

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

λεω να το χτ6υπήσω κ εγω παίδια!Αυριο κιολας θα απω αστην ΤΙΜ να κανω την ανανεωση.ετσι λεω τουλαχιστον.Εχει επισημανθει κανα μεινεκτημα τίποτα;

Σε τι χρώματα βγαίνει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδες η τιμη ειναι απαιχτη...

 

πιο λιγο απο τα μισα αποσα δωσανε αυτοι που το πηραν...

με εξοδα αποστολ.+12μηνη εγγυηση και σε μαυρο!!!

 

αυτα διατεινεται τουλαχιστον ο τυπος...

 

θα δειξει...

 

χαιρετω, μιας και κωλυομαι να πω περισσοτερα...:lol:

φιλε μου εισαι μαλλον νεος εδω απλα θα πρεπει να γνωριζεις οτι το φορουμ ειναι ανταλλαγη πληροφοριων κατι που απ οτι φαινεται εσυ δεν το κανεις για ενα κινητο που το βρισκεις μεσω google 550$ εξω δηλ 346€ εσυ απλα 2- 3 ανθρωποι σου απαντησαν κ εξυπηρετηθηκες κ μετα τους ειπες δεν μπορω να πω αλλα λες και σου ειπαν να πεις τον κωδικο για τα πυρηνικα......με την δικη σου λογικη δεν θα σε ειχε βοηθησει κανεις κ δεν θα υπηρχε φορουμ...

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κάνει η συγκεκριμένη. Θα πρέπει να βρεις microSD HC.

Π.χ. σαν αυτή: http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=19&category=69977579&product=1024361

 

paidia ayto mporo na to diavasei to laptop moy,sorry ean ehei xana syzitithei palia alla den vrika akri..ta 4gb kai pano theloune xehoristo usb reader i ohi?

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

paidia ayto mporo na to diavasei to laptop moy,sorry ean ehei xana syzitithei palia alla den vrika akri..ta 4gb kai pano theloune xehoristo usb reader i ohi?

 

 

Exw to idio provlima kai dn to anagnwrizei o internal card reader tou vaio vgn-ar11b:!:

Enw mesw tou usb card reader mia xara anagnwrizete;)

tin eixa sto n82 alla twra to evala sto touch cruise:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

paidia ayto mporo na to diavasei to laptop moy,sorry ean ehei xana syzitithei palia alla den vrika akri..ta 4gb kai pano theloune xehoristo usb reader i ohi?

το πιθανοτερο ειναι πως οχι :O

Link to comment
Share on other sites

Paidia simera moy ekana ena koufo hathikane ta minimata sto inbox(karta mnimis eho epilexei) kai kapoies fotografies alla me ena restart ta fotos ta vrika pali,alla ta minimata ohi? mipos i karta mnimis tis manas toy einai gia petama??

 

allos me to idio provlima,den einai to provlima toy kinitoy eimai sto version 11

Greek Android & iOS users (FB group)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...