Jump to content

Πακέτο καρτοκινητής Ολυμπιακός


bianca76
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1)για να ισχυει το μπονους, ,πρεπει να βαζεις τουλαχιστον 5 ευρω καθε 30 μερες

2)χρεωση ομιλιας: 40σεντς/λεπτο (vodafone international: 27)

3)ελαχ.χρεωση: 1 λεπτο (vodafone international: 1 δευτερολεπτο)

 

update: απο χθες το βραδυ αφαιρεσαν απο τη σελιδα τη λεξη 'ολυμπιακος' ( http://www.vodafone.gr/portal/client/cms/viewCmsPage.action?pageId=7571 )

 

Kαλά κρασιά!

 

Βάτραχο και δαγκωτό!

Link to comment
Share on other sites

Σας το είχα πει εδώ και ένα μήνα ότι θα διακοπεί η μεταφορά. Πολύ καλυτερο αυτό παρά να εκοβαν τέλειος το μπονους!
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Σας το είχα πει εδώ και ένα μήνα ότι θα διακοπεί η μεταφορά. Πολύ καλυτερο αυτό παρά να εκοβαν τέλειος το μπονους!

 

Έψαξα προς τα πίσω το θρεντ στα ποστ του 2011 και δεν βρήκα κανένα μήνυμά σου να λέει κάτι τέτοιο!

Ελα τωρα πες μας, μήπως δουλεύεις στη Βόνταφον;:X

Link to comment
Share on other sites

γίνεται και φορητότητα κανονικά.

Νομίζω ότι και αυτό πλέον ελέγχεται αν γίνεται. Καλύτερα να ρωτήσει πρώτα ο κάθε ενδιαφερόμενος.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι και αυτό πλέον ελέγχεται αν γίνεται. Καλύτερα να ρωτήσει πρώτα ο κάθε ενδιαφερόμενος.

 

εμένα πάντως που το έκανα μπόρεσα κανονικά.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφιβάλλω. Αλλά ο οποιοσδήποτε ενδιαφερόμενος καλό είναι πρώτα να σιγουρευτεί.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Το καρτοκινητό ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σε στέλνει μαζί με τον Θρύλο στη Μασσαλία! Στείλε τώρα με δωρεάν SMS τη λέξη ΘΡΥΛΟΣ στο 19345 από το καρτοκινητό ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σου και μπες στην κλήρωση! Ένας τυχερός θα ταξιδέψει στη Γαλλία με όλα τα έξοδα πληρωμένα, για να δει από κοντά τον κρίσιμο Ευρωπαϊκό αγώνα της Ομάδας μας!

το ειδα σε σελιδα ολυμπιακου και ειπα να το παραθεσω:)

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

τα μαθατε; ελαχιστη χρεωση 60 δευτερολεπτα...

περσινά ξινά σταφύλια . Τώρα το έμαθες ;

Link to comment
Share on other sites

Το καρτοκινητό ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σε στέλνει μαζί με τον Θρύλο στη Μασσαλία! Στείλε τώρα με δωρεάν SMS τη λέξη ΘΡΥΛΟΣ στο 19345 από το καρτοκινητό ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ σου και μπες στην κλήρωση! Ένας τυχερός θα ταξιδέψει στη Γαλλία με όλα τα έξοδα πληρωμένα, για να δει από κοντά τον κρίσιμο Ευρωπαϊκό αγώνα της Ομάδας μας!

το ειδα σε σελιδα ολυμπιακου και ειπα να το παραθεσω:)

Το "όλα τα έξοδα πληρωμένα" εννοούν και τα φαγητά σου και τις μπύρες σου; Γιατί αν όχι...:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το "όλα τα έξοδα πληρωμένα" εννοούν και τα φαγητά σου και τις μπύρες σου; Γιατί αν όχι...:rolleyes:

 

μη με ρωτας δεν ξερω..κοπι πειστ εκανα εγω:lol:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

μη με ρωτας δεν ξερω..κοπι πειστ εκανα εγω:lol:

Τα κοιτανε αυτα πριν κανουν copy-paste :mad: :p

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

μη με ρωτας δεν ξερω..κοπι πειστ εκανα εγω:lol:

 

μου ήρθε και εμένα και το έσβησα αμέσως! Και από ότι φαίνεται μάλλον είναι και η τελευταία κάρτα που βάζω σε αυτό το καρτοκινητο έτσι όπως τα κάνανε.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε και εμένα και το έσβησα αμέσως! Και από ότι φαίνεται μάλλον είναι και η τελευταία κάρτα που βάζω σε αυτό το καρτοκινητο έτσι όπως τα κάνανε.

αυτο ειναι το μόνο σιγουρο! Εχω ενημερωσει και το κυκλο μου και παμε ολοι μαζι q-card που εχει πακετο 3ε/300' προς ολη τη wind/q (ελαχ.χρεωση 1 λεπτο), που σημαινει 0.01/λεπτο!!

Link to comment
Share on other sites

αν σε ενα καρτοκινητο ολυμπιακος εχω 100 ευρω.απο καρτες ανανεωσης και απο το μπονους, και κανω αλλαγη πακετου σε νεο καρτοκινητο, τα λεφτα παραμενουν οι χανονται;
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

αν σε ενα καρτοκινητο ολυμπιακος εχω 100 ευρω.απο καρτες ανανεωσης και απο το μπονους, και κανω αλλαγη πακετου σε νεο καρτοκινητο, τα λεφτα παραμενουν οι χανονται;

για σιγουριά, επικοινωνησε με 13840. Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι δε χανεις τα λεφτα, αλλά μη με κυνηγας μετα... Ενημερωσε μας οταν μαθεις plz...

Link to comment
Share on other sites

μου ήρθε και εμένα και το έσβησα αμέσως! Και από ότι φαίνεται μάλλον είναι και η τελευταία κάρτα που βάζω σε αυτό το καρτοκινητο έτσι όπως τα κάνανε.

 

δεν το καταλαβα..τι εγινε?

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

δεν το καταλαβα..τι εγινε?

 

σταμάτησε η μεταφορά χρόνο ομιλίας από καρτοκινητο ολυμπιακός σε άλλο καρτοκινητο βονταφον γίνεται μόνο μεταφορά σε άλλο καρτοκινητο ολυμπιακός και όχι σε άλλο πακέτο. Για αυτό λέω θα σταματήσω να βάλω κάρτα. Όσο για αυτό που αναφέρθηκε προηγουμένως για την αλλαγή πακέτου από καρτοκινητο ολυμπιακός σε άλλο πακέτο γίνεται κανονικά. Αλλά δεν μπορείς να ξανά επιστρέψεις σε ολυμπιακός . Όσο για το υπόλοιπο πρέπει να μεταφέρεται κανονικά. Όπως γίνεται και στα αλλά πακέτα σύνδεσης με αλλαγή πακέτου.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

αν σε ενα καρτοκινητο ολυμπιακος εχω 100 ευρω.απο καρτες ανανεωσης και απο το μπονους, και κανω αλλαγη πακετου σε νεο καρτοκινητο, τα λεφτα παραμενουν οι χανονται;

Κολλητός μου άλλαξε σε cu και το υπόλοιπο παρέμεινε ως είχε.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Κολλητός μου άλλαξε σε cu και το υπόλοιπο παρέμεινε ως είχε.

Μήπως δοκίμασε, αφότου άλλαξε σε cu, να μεταφέρει χρόνο ομιλίας σε άλλο καρτοκινητό vodafone, για να δούμε αν γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε δοκίμασε. Αλλά γιατί να μη γίνεται;

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δε δοκίμασε. Αλλά γιατί να μη γίνεται;

 

Για τον ίδιο λόγο που αν μετατρέψεις μια cosmokarta ή whatsup σε frog μπορείς να την βάλεις σε κάρτα 2in1 αλλά αν προσπαθήσεις να βάλεις μια κάρτα frog σε 2in1 το σύστημα δεν πρόκειται να τη δεχτεί ακόμα κι αν την έχεις μετατρέψει σε cosmokarta ή whatsup γιατί ο σειριακός αριθμός της σιμ έχει καταχωρηθεί ως frog.

Link to comment
Share on other sites

Για τον ίδιο λόγο που αν μετατρέψεις μια cosmokarta ή whatsup σε frog μπορείς να την βάλεις σε κάρτα 2in1 αλλά αν προσπαθήσεις να βάλεις μια κάρτα frog σε 2in1 το σύστημα δεν πρόκειται να τη δεχτεί ακόμα κι αν την έχεις μετατρέψει σε cosmokarta ή whatsup γιατί ο σειριακός αριθμός της σιμ έχει καταχωρηθεί ως frog.

 

Εxcuse me? Κατάλαβε κανείς σας τίποτε να μου εξηγήσει και μένα; Η απάντηση αφορά όντως το ερώτημα που τέθηκε;:confused:

Κατά αρχάς τα 2ιν1 είναι εντελώς εκτός θέματος. Και στην Κοσμοτέ αλλάζεις πακέτο όποτε θες, απλά κάποιες αλλαγές έχουν ένα μικρό αντίτιμο...

Link to comment
Share on other sites

Εxcuse me? Κατάλαβε κανείς σας τίποτε να μου εξηγήσει και μένα; Η απάντηση αφορά όντως το ερώτημα που τέθηκε;:confused:

Κατά αρχάς τα 2ιν1 είναι εντελώς εκτός θέματος. Και στην Κοσμοτέ αλλάζεις πακέτο όποτε θες, απλά κάποιες αλλαγές έχουν ένα μικρό αντίτιμο...

 

Αν το σύστημα της vodafone επιτρέπει τη μεταφορά χρόνου ομιλίας μεταξύ καρτοκινητών ολυμπιακός με βάση το σειριακό αριθμό της σιμ, δεν πρόκειται να σε αφήσει να μεταφέρεις χρόνο ομιλίας σε καρτοκινητό που δεν είναι ολυμπιακός ακόμα κι αν εσύ έχεις αλλάξει πακέτο.

Link to comment
Share on other sites

Αν το σύστημα της vodafone επιτρέπει τη μεταφορά χρόνου ομιλίας μεταξύ καρτοκινητών ολυμπιακός με βάση το σειριακό αριθμό της σιμ, δεν πρόκειται να σε αφήσει να μεταφέρεις χρόνο ομιλίας σε καρτοκινητό που δεν είναι ολυμπιακός ακόμα κι αν εσύ έχεις αλλάξει πακέτο.

 

εχει αρκετη λογικη αυτο που λες, αλλα απο τη στιγμη που η σελιδα του sharing λεει οτι απο οποιο σε οποιο καρτοκινητο (εκτος του οσφπ) γινεται, θα πρεπει τουλαχιστον να το ξεκαθαρισουν (αυτο με το σειριακο), αλλιως δε μπορουν να κανουν τιποτα.

 

ΥΓ: για το αυριανο ματσ, ηρθε μηνυμα σε φιλο μου οτι καθε γκολ του οσφπ θα μετραει 2 ευρω

Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...