Jump to content

Apple iPod Touch: Σχόλια και ερωτήσεις


alexism
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

thanks οχι την 2

Εντάξει δεν πειράζει. Το έχω αναφέρει. Τι πρέπει να κανεις. Το είχα ξεχασει.

Ένα μικρό λάθος. Το instalous είναι σαν εφαρμογή. Μπαίνεις από αυτό και κατεβάζεις. Και είναι προαιρετικο. 9/10

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εντάξει δεν πειράζει. Το έχω αναφέρει. Τι πρέπει να κανεις. Το είχα ξεχασει.

Ένα μικρό λάθος. Το instalous είναι σαν εφαρμογή. Μπαίνεις από αυτό και κατεβάζεις. Και είναι προαιρετικο. 9/10

ΟΚ δασκαλε ! καλα παμε ....!

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

με γιατί κανείς ερωτήσεις αφού λες στην υπογραφή σου ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ;:)

 

χαίρομαι που είσαι παρατηρητικός και είδες την υπογραφή μου. :ninja::ninja:

 

όχι δεν έχει gps. Καλαει επειδή η νέα είναι έτσι. Συνέχεια κολλάει. Χάλια είναι. :X

τι ακριβώς κολλάει?? άλλο ρώτησα άλλο απάντησες φίλε isidorosr20595.. όπως έγραψα μου βρήκε το στίγμα μου μέσω google maps. Αν ξέρει κάποιος ας απαντήσει.

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

απλα βρισκει στο περιπου που εισαι μεσω της συνδεσης απο wifi(το gps ειναι πολυ πιο ακριβες στο προσδιορισμο της τοποθεσιας σου).ετσι κι αλλιως ειναι αδυνατο το gps να πιασει σημα σε κλειστους χορους.δεν εχει gps απλα μπορει να βρισκει την τοποθεσια σου.ειναι αυτο που σου βγαζει σε μερικες εφαρμογες allow to use location service.αλλα παντως μπορεις να του πεις να σου βρει διαδρομη και να την βλεπεις ως χαρτη...δοκιμασε τι σου λεω και θα καταλαβεις...

 

και μια σημειωση για τα παραπανω...για να δουλευει το installous πρεπει να εχεις βαλει πρωτα το mipach ή το sync 3 πρωτα αναλογα με ποιο firmware χρησιμοποιεις...

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον γνωριζει (η καλυτερα, να το εχει κανει):

 

Μπορω αν εχω 2 ipod Touch συσκευες, να συγχρονιζω στο ΙΔΙΟ pc διαφορετικα πραγματα ?? Να μπορω δηλ., π.χ. στο ενα να συγχρονιζω τα παντα ενω στο αλλο ολα πλην τα notes ?

Link to comment
Share on other sites

απλα βρισκει στο περιπου που εισαι μεσω της συνδεσης απο wifi(το gps ειναι πολυ πιο ακριβες στο προσδιορισμο της τοποθεσιας σου).ετσι κι αλλιως ειναι αδυνατο το gps να πιασει σημα σε κλειστους χορους.δεν εχει gps απλα μπορει να βρισκει την τοποθεσια σου.ειναι αυτο που σου βγαζει σε μερικες εφαρμογες allow to use location service.αλλα παντως μπορεις να του πεις να σου βρει διαδρομη και να την βλεπεις ως χαρτη...δοκιμασε τι σου λεω και θα καταλαβεις...

αυτό που μου λες με την ip το είχα παρατηρήσει πριν την αναβάθμιση. Ήταν στο περίπου. Μετά την αναβάθμιση με κλειστό το wi-fi και δοκιμή έξω στο δρόμο όχι μέσα στο σπίτι πλέον μου βγάζει το ακριβές στίγμα αλλά αργεί πολύ να κάνει refresh το στίγμα.Επίσης πάνω δεξιά μου βγάζει εικονίδιο δορυφορικής κεραίας. Μόλις έχω λίγο χρόνο θα βάλω screenshots.

ΜΗ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ!
Link to comment
Share on other sites

Για οποιον γνωριζει (η καλυτερα, να το εχει κανει):

 

Μπορω αν εχω 2 ipod Touch συσκευες, να συγχρονιζω στο ΙΔΙΟ pc διαφορετικα πραγματα ?? Να μπορω δηλ., π.χ. στο ενα να συγχρονιζω τα παντα ενω στο αλλο ολα πλην τα notes ?

 

δεν το εχω κανει αλλα γινεται.καθε ipod εχει διαφορετικο serial number και αναγνωριζει καθε φορα οτι ειναι διαφορετικο και χρησιμοποιει διαφορετικες ρυθμισεις.

Link to comment
Share on other sites

δεν το εχω κανει αλλα γινεται.καθε ipod εχει διαφορετικο serial number και αναγνωριζει καθε φορα οτι ειναι διαφορετικο και χρησιμοποιει διαφορετικες ρυθμισεις.

 

Ok, με αυτο που λες, κι εγω το ιδιο υποψιαζομαι αλλα το εχεις δει να γινεται ??

Link to comment
Share on other sites

Για οποιον γνωριζει (η καλυτερα, να το εχει κανει):

 

Μπορω αν εχω 2 ipod Touch συσκευες, να συγχρονιζω στο ΙΔΙΟ pc διαφορετικα πραγματα ?? Να μπορω δηλ., π.χ. στο ενα να συγχρονιζω τα παντα ενω στο αλλο ολα πλην τα notes ?

 

Γινεται. Το αναγνωρίζει το iTunes. Λέτε να μας άφηνε έτσι το Μηλο;

Ετσι ειναι οπως το γραφει ο Ισιδωρος. Γινεται και με παραπανω απο 2;) Εγω μια εποχη ειχα 4!!!

By the way Ισιδωρε. Με την 3.0 το 1G που εχω σερνεται. Το 2G πως τα παει?

Link to comment
Share on other sites

Με την 3.0 το 1G που εχω σερνεται. Το 2G πως τα παει?

 

 

Εμενα παντως που εχω το 2g δν μπορω να πω οτι ειναι και γρηγορο..συγκεκριμενα αργει περισσοτερο να απενεργοποιηθει και να ενεργοποιηθει σε σχεση με την 2.2.1 που ειχε οταν το αγορασα..:(

αλλα γενικοτερα δν θα ελεγα οτι σερνεται..:)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δει διαφορά στον safari φορτώνει πιο γρήγορα. Σε εφαρμογές βλέπω μια καθυστέρηση π.χ. το galaxy on fire φορτώνει πιο αργά.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Όντως σέρνεται! Ειδικά στην ενεργοποίηση και απενεργοποιηση και πιο πολύ στην απενεργοποιηση! Και το iPhone 3G ενός φίλου του κολαγε συνέχεια! Έβαλε ξανά την 2.2.1. Τώρα περιμένει την 3.1!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω δει διαφορά στον opera φορτώνει πιο γρήγορα. Σε εφαρμογές βλέπω μια καθυστέρηση π.χ. το galaxy on fire φορτώνει πιο αργά.

 

Opera? εννοείς Safari μήπως;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εγω χρειαζομαι ενα προγ για να βλεπεις τηλεοραση απο ολο τον κοσμο:lol:... χερει κανεις πως λεγεται το προγ;;
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

εγω χρειαζομαι ενα προγ για να βλεπεις τηλεοραση απο ολο τον κοσμο:lol:... χερει κανεις πως λεγεται το προγ;;

Δοκιμασε τα:

- TVUPlayer

- UStream

Ειναι free και τα 2

Link to comment
Share on other sites

Χθες αγορασα το 2G, 16GB. Η διαφορα στην ταχυτητα σε σχεση με το 1G ειναι κατι παραπανω απο εμφανης (με περασμενη την v. 3.0). Υποθετω οτι κατι αναλογο θα συμβαινει και με την μπαταρια του! :)
Link to comment
Share on other sites

Πήρα τα ακουστικά της Apple! 22€ τα εχει το Πλαισιο!Πήρα και έναν(μουφικο) φορτιστη από τα Multirama με 20€!και τα 2 μια χαρά κάνουν την δουλειά τους!οποίος τα θέλει είναι μια καλή ευκαιρία!

Στο web δεν τα έχουν σε αυτές τις τιμές!ούτε αυτόν το φορτιστη!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον έχω μισησει. Τώρα πια ούτε κινητά θα αγοράζω από εκει. Χάλια έχει κανταντησει. :mad:

θα παραγκηλουν(και καλά)τον φορτιστη θα σου ζητήσουν το τηλέφωνο για να σε πάρουν (+ καλά)

είχα παει τον Ιανουαριο(2009) για να δω αν έχει το Νανο μου είπαν πως θα το παραγγείλουν, μου ζητασαν και το τηλέφωνο και από τότε περιμένω τηλεφωνο:lol::mad:

λίγο άσχετο.

Έχω και μια άλλη ιστορία αλλά είμαι από iTouch...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μετά απο format έχω κενό το iTunes που συγχόνιζα το ipod touch μου και θέλω να περάσω την 3 έκδοση τώρα. Τί κάνω? Ένα back up αρκεί?
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον όχι "For iPhone 3G and iPhone 3G S"

http://appshopper.com/navigation/mobilenavigator-europe

Ελπίζω σε καμιά lite έκδοση να βάλουν και υποστήριξη για το iTouch.

Twitter.

[sIGPIC][/sIGPIC] Mazda 2 Club

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...