Jump to content

[S60 3rd Edition] Sygic GPS Navigator Mobile


ibiza2003
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Oδηγίες χρήσης υπάρχουν κάπου;

Δοκίμασα στο google, αλλά (σε αντίθεση με το GARMIN που βρήκα) εδώ δεν βρήκα τίποτα.

 

Ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδια πρεπει να εχω και τα 2 αρχεια που εχω βρει για τους ελληνικους χαρτες? ειναι ενας greece (14mb) και ενας αλλος HRV(5mb)...τι ειναι ο καθενας?? υπαρχει καλυτερος? αν ναι μπορει καποιος να μου στειλει με pm το Link? εκδοση 7.0.89

 

EDIT: ευχαριστω τον dmitsos για την βοηθεια!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Why So Serious?

Link to comment
Share on other sites

Είχα κατεβασει παλιοτερα το προγραμματακι την εκδοση 7199 αλλά εχω χασει το κλειδι απο το ρωσικο site δεν το βρισκω γιατι αλλαξαν απ'οσο ειδα το thread και δε βλεπω τα παλια posts.υπαρχει κανενα αρχειο 7199 που να μη χρειαζεται τον κωδικο?ακομα εχω 2 χαρτες.εναν 14mb και ενα 51mb αυτους απο την πρωτη σελιδα.Υπαρχει κανενας αλλος καλυτερος για Θεσσαλονικη?και αν ειναι ευκολο τα

All maps.mlm

Europe.mlm

Eastern Europe.mlm

Greece_15-09-07.mlm

thanks

Link to comment
Share on other sites

Είχα κατεβασει παλιοτερα το προγραμματακι την εκδοση 7199 αλλά εχω χασει το κλειδι απο το ρωσικο site δεν το βρισκω γιατι αλλαξαν απ'οσο ειδα το thread και δε βλεπω τα παλια posts.υπαρχει κανενα αρχειο 7199 που να μη χρειαζεται τον κωδικο?ακομα εχω 2 χαρτες.εναν 14mb και ενα 51mb αυτους απο την πρωτη σελιδα.Υπαρχει κανενας αλλος καλυτερος για Θεσσαλονικη?και αν ειναι ευκολο τα

All maps.mlm

Europe.mlm

Eastern Europe.mlm

Greece_15-09-07.mlm

thanks

 

Το θέμα που δίνουν κωδικό οι ρωσσοι για το sygic βρίσκεται εδώ. Τα λίνκ αλλάζουν γιατί καθαρίζουν αρκετά συχνά το θέμα οι moderators του site.

 

Μπες και ξαναζήτα τον κωδικό σου. Αυτή την φορά όμως κράτησέ τον.

 

Ο χάρτης με μέγεθος 51ΜΒ είναι ο πιο αναλυτικός που υπάρχει για Ελλάδα για το Sygic.

 

Πάρε το path της διεύθυνσης για να κατεβάσεις ολόκληρη την εφαρμογή με τον χάρτη και τα mlm αρχεία που θέλεις. --> 96766429/Sygic_Drive_Navigator.rar

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση μηπως ξερει κανεις.

 

Οταν ξερεις την διευθυνση ενος μερους αλλα δεν εισαι σιγουρος για την περιοχη, πως γινεται να του βάλεις να ψαξει σε όλες τις περιοχες και οχι αναγκαστικά σε μια? Στην Επιλογή πόλη δηλαδη να του βαλεις όλες. Μπορει να γίνει αυτο? η αναγκαστικα πρεπει να κανεις browse με τον χαρτη και να ψαχνεις?

The Sailor Man! ;-P
Link to comment
Share on other sites

ΑΝ κοιτάξεις λίιιγο πιο πάνω, στο ποστ 857, θα δεις οτι δίνω αυτό ακριβώς που ζητάς. Το αρχείο είναι απο rapidshare, οπότε το πλήρες λινκ είναι εύκολο να το καταλάβεις.
Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση μηπως ξερει κανεις.

 

Οταν ξερεις την διευθυνση ενος μερους αλλα δεν εισαι σιγουρος για την περιοχη, πως γινεται να του βάλεις να ψαξει σε όλες τις περιοχες και οχι αναγκαστικά σε μια? Στην Επιλογή πόλη δηλαδη να του βαλεις όλες. Μπορει να γίνει αυτο? η αναγκαστικα πρεπει να κανεις browse με τον χαρτη και να ψαχνεις?

 

 

Παιδιά και εγώ ήθελα πολύ να το ρωτήσω αυτό.Πραγματικα αν δεν ξέρεις την περιοχή είναι άστα να πάνε..Επίσης σήμερα εψαχνα για Βάρκιζα...και πουθενά....Σε αντίθεση με το route66 που με το που γραφεις μια διευ8υνση σου ψάχνει όλες τις περιοχές...

Μήπως τελικά υπάρχει και στο Sygic τρόπος να γίνει αυτό και δεν το έχουμε παρατηρήσει...?

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα στο οποίο ποστάρουμε τα licence requests, άλλαξε πάλι. Το νέο λίνκ είναι

 

http://3ppc.net/forum/showthread.php?t=5980

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, από τότε που έβαλα το sygic μου έχει περάσει όλες τις φωτογραφίες του προγράμματος στην έκθεση και έχουν μπερδευτεί με τις δικές μου ωτογραφίες. Σε όλους γίνεται αυτό? Μπορεί να αλλάξει?
Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous,epestrepsa,eixa faei ena mpan apo ton kyrio msk,dioti apantisa se brisies kapiou,to pio trello arxise na me brisi esxra epidi poiga na ton boithiso,egw apantisa kai efaga kai to mpan.

-Blepo allages ti egine;sbista link ktlp

pantos eirtha me nea, exo q1.2008 gr,den ksero ean mporo na balo link.

:)

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

kalhspera se olous,epestrepsa,eixa faei ena mpan apo ton kyrio msk,dioti apantisa se brisies kapiou,to pio trello arxise na me brisi esxra epidi poiga na ton boithiso,egw apantisa kai efaga kai to mpan.

-Blepo allages ti egine;sbista link ktlp

pantos eirtha me nea, exo q1.2008 gr,den ksero ean mporo na balo link.

:)

 

στειλε pm φιλε ibiza!καλως ηρθες και παλι!

Link to comment
Share on other sites

Ο χάρτης που έχουμε βρει μέχρι στιγμής για την έκδοση 7.52 είναι ανεπαρκής. Δεν έχει χαρτογράφηση για πολλές περιοχές της Ελλάδας, οι δρόμοι είναι με λατινικούς χαρακτήρες και το μέγεθός του είναι 15ΜΒ.

 

Εύχομαι φίλε ibiza να έχεις βρεί τον αναλυτικό χάρτη με τα ελληνικά ονόματα των δρόμων, τον αντίστοιχο δηλαδή με αυτου που είχαμε για την έκδοση 7.00.

 

Μπορείς να δώσεις το λίνκ είτε με προσωπικό μήνυμα ή να δώσεις δημόσια το ήμιση του λίνκ. ;)

Link to comment
Share on other sites

καλως ωρεισες φιλε ibiza2003;) ελπιζω να φερνεις κατι καλω γιατι ο μικρος τον 15mb δεν πεζαιτε :lol:
TOMMIS RODOS ;)
Link to comment
Share on other sites

Η νεα εκδοση τι διαφορες εχει ρε παιδια , ειναι γρηγοροτερη πχ ?

 

Καλησπέρα, από τότε που έβαλα το sygic μου έχει περάσει όλες τις φωτογραφίες του προγράμματος στην έκθεση και έχουν μπερδευτεί με τις δικές μου ωτογραφίες. Σε όλους γίνεται αυτό? Μπορεί να αλλάξει?

 

Ναι εγινε σε ολους αυτο. Δημιουργησε ενα φακελο πχ SygicIcons στην εκθεση , επελεξε ολα τα εικονιδια κ μετεφερε τα εκει να μη σε ενοχλουν

Link to comment
Share on other sites

kalhspera kai pali.se osous den apantisa as me sixoresoun,dioti eixa mpei apo to thl,den eixa pc eki pou eimoun.,kai den ithela na dimiourgiso problima prin dokimaso monos mou thn ekdosi 7.52,me to new gr q1.2008,pou sas eipa extes.TA NEA EINAI POLY EYXARHSTA SYNERGAZETE KATAPLIKTIKA ME THN EKDOSI 7.52,OPOS KAI ME TH PALIA POU EIXA,KAI O NEOS EINAI 57 MB...:D:D:D:D

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει με το λινκ.. αν δεν ειναι κοπος ας το στειλει καποιος με πμ

ΥΓ Γινετε να βαλουμε μονο το νεο χαρτη επανω ? εκτος κ αν εχει διαφορες μεγαλες τη καινουργια εκδοση...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, όσοι δυσκολεύεστε να βρείτε το λίνκ, μεταφράστε το παρακάτω.

 

Σ'ευχαριστούμε ibiza. Κατεβαίνει κανονικά. Σε λίγο θα ξέρουμε...

 

EDIT[/]

 

Λοιπόν, το δοκίμασα στο Ε51. Υπάρχει νέο αρχείο mlm, πρέπει να φορτώσετε αυτό. Αναγνωρίζει κανονικά τον χάρτη, ανοίγει η εφαρμογή αλλά μέσα σε ελάχιστα δευτερόλεπτα μου βγάζει μήνυμα χαμηλής μνήμης και κλείνει η εφαρμογή. Λογικά θα πρόκειται για έλλειψη RAM.

 

¨Ομως το Ε51 έχει 48ΜΒ ελέυθερα. Δοκίμασα να το τρέξω μετά απο επανεκκίνηση αλλά πάλι τα ίδια. Θα το προσπαθήσω και σε Ε90 ακιαν και εκεί μου βγάζλει το ίδιο μήνυμα, πάει να πει οτι έχει πρόβλημα η εφαρμογή ή ο χάρτης. Ελπίζω πως όχι όμως.

 

Όποιος το τεστάρει στο δικό του κινητό, να γράψει εντυπώσεις.

Link to comment
Share on other sites

Ολα καλά με τον χάρτη τον καινούργιο αλλά ακόμα μου βγάζει KERN EXE 3,η απορία μου είναι γιατί,στον φάκελο MAPS που εμπεριέχεται στον φάκελο DRIVE (απ΄το γνωστό "μαγαζάκι") λογικά μπαίνει ο φάκελος GRC και το NaviGreece_2008.01.mlm,ως εδώ καλά-δεν πρέπει να μπεί όμως όπως και στην προηγούμενη έκδοση ο φάκελος WCL και το Allmaps.mlm ?

Ποιά είναι η διάταξη των φακέλων και γιατί εξακολουθεί το KERN EXE ?

Link to comment
Share on other sites

paideia tha trelathoume,emena den mou bgazei to KERN EXE(mono 2 fores to bgale),alla blepo mono prasinada,dld oute odous oute tpt,enow me thn proigoumeni ekdosi fortoni kai doulebei kanonikotata.,kati paizi me afti thn ekdosi egw shmera thn ebala.

 

Ολα καλά με τον χάρτη τον καινούργιο αλλά ακόμα μου βγάζει KERN EXE 3,η απορία μου είναι γιατί,στον φάκελο MAPS που εμπεριέχεται στον φάκελο DRIVE (απ΄το γνωστό "μαγαζάκι") λογικά μπαίνει ο φάκελος GRC και το NaviGreece_2008.01.mlm,ως εδώ καλά-δεν πρέπει να μπεί όμως όπως και στην προηγούμενη έκδοση ο φάκελος WCL και το Allmaps.mlm ?

Ποιά είναι η διάταξη των φακέλων και γιατί εξακολουθεί το KERN EXE ?

 

einai diaforetiki xartes,giafto einai ta arxia pou anaferes,gia to kainourgio xarti xriazete mono to NaviGreece_2008.01.mlm,mporis na exeis kai ta alla arxia ston fakelo maps ean baleis xartes ths europis.

CAR MULTIMEDIA- Built in GPS for VOLKSWAGEN-

WIN CE 5-KINGSTON SDHC 4GB-IGO V 8.3,- AMIGO,

MIOMAP 8,DESTINATOR 8-7-6.1,SYGIC MOBILE,DRIVE ME,POLNAV,ROUTE 66,GARMIN ,TOMTOM V 7,NAVIMATE XTREME,GINIUS DRIVE,NDRIVE,AUTOMAPA,NAVIGON V 7.4.2(BUILD 802),POCKET NAVIGATOR 9

http://i432.photobucket.com/albums/qq41/vwgolfi5/th_Multi-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

einai diaforetiki xartes,giafto einai ta arxia pou anaferes,gia to kainourgio xarti xriazete mono to NaviGreece_2008.01.mlm,mporis na exeis kai ta alla arxia ston fakelo maps ean baleis xartes ths europis.

 

Και πάλι μόνο με τον χάρτη της Ελλάδας δεν παίζει,το KERN EXE βγαίνει,μήπως κάποιο αρχειάκι έμεινε στην μνήμη κάπου και δεν μπορεί να ανοίξει η εφαρμογή?

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο Ρώσικο site και έκανα την εγραφή. Τον κωδικό θα τον πάρω στο email που δήλωσα ή από το ρώσικο site;
Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...