Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ισχυει οτι η εκδοση 040 τρωει την μπαταρια του κινητου στο πι κ φι??θα ηθελα να μαθω γιατι την εχω στο κινητο μου αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι ανυσηχητικο...
Poco X3 nfc 6/128
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ισχυει οτι η εκδοση 040 τρωει την μπαταρια του κινητου στο πι κ φι??θα ηθελα να μαθω γιατι την εχω στο κινητο μου αλλα δεν εχω παρατηρησει κατι ανυσηχητικο...

 

Ναι οι παλιες εκδοσεις εχουν προβλημα με την καταναλωση το οποιο λυθηκε αν δεν κανω λαθος απο την εκδοση 5.00.30 και μετα.

Link to comment
Share on other sites

fotisk13

*#7370# hard format

θα δοκιμάσω και θα ενημερώσω για το αποτέλεσμα!

 

>>Το αποτέλεσμα είναι θετικό! Ευχαριστώ τον gianpithio για την συμβουλή και την πολύτιμη βοήθειά του!

Link to comment
Share on other sites

Το είδα αυτο που εγγραφές στο post σου από πάνω από την ερώτηση μου.

Το έχω δοκιμάσει αρκετές φόρες, για αυτό ξανά ρώτησα...

 

Δεν το εξηγησες ομως αφηνοντας να καταλαβουμε οτι δεν διαβαζεις αυτα που γραφουμε.

 

Επειδη ετυχε να βρεθω απο κοντα με τον ilioncafe[/member] αν και τα αρχεια ηταν σωστα ακομη και μετα απο 30' δεν μπορουσε να βρει δορυφορο. Εαν εχεις το ιδιο προβλημα καλυτερα να κανεις hard format στην συσκευη σου και να τα περασεις ολα απο την αρχη. Εαν το ψαξεις ισως καταφερεις να λυσεις το προβλημα αλλα η ωρα που θα χρειαστεις θα ειναι περισσοτερη απο την ωρα που θα κανεις hard format επισης δεν ξερεις εαν θα εχει τις καλυτερες αποδοσεις π.χ. καθε φορα μπορει να κανει περισσοτερο απο 5' για να βρει στιγμα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

μετά το hard format ξεκλειδώθηκε αμέσως το εσωτερικό gps και βρήκε δορυφόρο σε 2 λεπτά! Όλα μπήκαν κανονικά (χάρτες .unl ). Μακάρι να το ήξερα νωρίτερα και να μην έσπαζα τα νεύρα μου με το Gps!
Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε αν εχει βγει αναβαθμιση γιατην 5.00.60 εκδοση; καπου μου φαινετε οτι το ειδα αλλα δεν θυμαμαι.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε αν εχει βγει αναβαθμιση γιατην 5.00.60 εκδοση; καπου μου φαινετε οτι το ειδα αλλα δεν θυμαμαι.

Αν βγει δεν θα ειναι 50060 αλλα πχ 50070 :)

Link to comment
Share on other sites

για οσους χρησιμοποιουν το Garmin στις συσκευες τους

παρτε (μονο το συνημενο αρχειο) 1000+ pois για το Garmin

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2941706#post2941706

 

τι Pois περιεχει? ξερεις?

μέτρον άριστον
Link to comment
Share on other sites

τι Pois περιεχει? ξερεις?

 

δεν πιστευω να εχεις την απαιτηση να κατσω να σου γραψω 1040 περιπου, σημεια ενδιαφεροντος ?????:blink::blink:

 

ενα αρχειακι 500kb ειναι.

βαλτο μεσα στον φακελο που λεω και θα δεις...

αν δεν σου αρεσει απλα σβηστο :O

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

δεν πιστευω να εχεις την απαιτηση να κατσω να σου γραψω 1040 περιπου, σημεια ενδιαφεροντος ?????:blink::blink:

 

ενα αρχειακι 500kb ειναι.

βαλτο μεσα στον φακελο που λεω και θα δεις...

αν δεν σου αρεσει απλα σβηστο :O

 

Καλό θα ήταν να ξέρουμε τι pois περιέχονται, τι κατηγορίες γενικά

ή από που τα έχεις βρει, από ποιο site ώστε να ξέρουμε στο περίπου ;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλό θα ήταν να ξέρουμε τι pois περιέχονται, τι κατηγορίες γενικά

ή από που τα έχεις βρει, από ποιο site ώστε να ξέρουμε στο περίπου ;)

 

καλα δεν παιζεσαι μιλαμε....:blink::blink:

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

καλα δεν παιζεσαι μιλαμε....:blink::blink:

 

Τι εννοείς φίλε μου; :confused::confused:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

καλα δεν παιζεσαι μιλαμε....:blink::blink:

 

αν δεν ξερεις λες απλα δεν ξερω... τα "δεν παιζεσαι" ή τα "μην περιμενεις να σου γραψω 1040 pois" δεν βοηθανε στην κουβεντα.

 

φιλικα

μέτρον άριστον
Link to comment
Share on other sites

αν δεν ξερεις λες απλα δεν ξερω... τα "δεν παιζεσαι" ή τα "μην περιμενεις να σου γραψω 1040 pois" δεν βοηθανε στην κουβεντα.

 

φιλικα

 

ειπα να μοιραστω κατι...

 

αν δεν το εμπιστευεσαι μην το παιρνεις..

 

αλλα δεν θα μου βαλετε χερι και απο πανω....

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

ειπα να μοιραστω κατι...

 

αν δεν το εμπιστευεσαι μην το παιρνεις..

 

αλλα δεν θα μου βαλετε χερι και απο πανω....

 

προς θεου κανενας δεν σου βαζει χερι.. αλλο ρωτησαμε και αλλο ειπαμε... καλο θα ηταν να λεμε τι ειναι αυτο που μοιραζομαστε, αν το δοκιμασαμε κλπ κλπ... αλλιως οπως ειπα (και πιστευω ειναι λογικο) λεμε οτι απλα το δινουμε και δοκιμαστε το μονοι σας ... ισως να πουμε και απο που το πηραμε για να αναζητησουμε εκει παραπανω πληροφοριες... αλλωστε οπως ειπα μπορεις καλλιστα να πεις οτι δεν το δοκιμασες και να τελειωνει το θεμα... δεν μαλωνουμε κανεναν...

 

ελπιζω να εγινα κατανοητος χωρις παρεξηγησεις, παντα φιλικα

 

καλη συνεχεια

μέτρον άριστον
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα pois δεν είναι δυνατόν να γραφούν αναλυτικά!

 

Είναι πάρα πολλά!

 

Το μόνο σίγουρο είναι ότι περιέχουν ραντάρ και κάμερες.

Galaxy Note 2 , Galaxy tab s 10.5
Link to comment
Share on other sites

προς θεου κανενας δεν σου βαζει χερι.. αλλο ρωτησαμε και αλλο ειπαμε... καλο θα ηταν να λεμε τι ειναι αυτο που μοιραζομαστε, αν το δοκιμασαμε κλπ κλπ... αλλιως οπως ειπα (και πιστευω ειναι λογικο) λεμε οτι απλα το δινουμε και δοκιμαστε το μονοι σας ... ισως να πουμε και απο που το πηραμε για να αναζητησουμε εκει παραπανω πληροφοριες... αλλωστε οπως ειπα μπορεις καλλιστα να πεις οτι δεν το δοκιμασες και να τελειωνει το θεμα... δεν μαλωνουμε κανεναν...

 

ελπιζω να εγινα κατανοητος χωρις παρεξηγησεις, παντα φιλικα

 

καλη συνεχεια

 

φιλε μου βαση με τις οδηγιες που δινω,απο που εβγαλες το συμπερασμα οτι δεν τα εχω δοκιμασει???

 

συγγνωμη που θελησα να βοηθησω και αλλα παιδια εδω μεσα .....

 

συγγνωμη που ειμαι κοροιδο που καθομαι και κανω οτι κανω χρονια τωρα...

 

συγγνωμη που ενω εχουν υπαρξει και αλλοι σαν και σενα στο παρελθον,συνεχιζω να μοιραζομαι και να βοηθαω οσο μπορω...

""η ικανοποιηση του να μοιραζεσαι και να κανεις τους αλλους χαρουμενους ειναι η καλυτερη πληρωμη""

"""""""Δημητρης¨¨¨¨¨¨¨¨MY YouTube ¨[sIGPIC][/sIGPIC] My blog

Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αλλα θα ρωτησω και εγω κατι...

Περασα το πρόγραμμα μου βρισκει δορυφορους )λέει έτοιμο για πλοήγηση) αλλα λέει no map...

έχω περάσει χάρτες με τον τρόπο του πρώτου post...ξεχνάω κάτι??

Exv to Νοκια 5800 και δεν το έχω "πειράξει" καθόλου.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη που ενω εχουν υπαρξει και αλλοι σαν και σενα στο παρελθον,συνεχιζω να μοιραζομαι και να βοηθαω οσο μπορω...

 

κοιτα, το μονο που ηθελα ηταν μια διευκρινηση στο πρωτο σου post - συγκεκριμενα ρωτησα ομορφα και ωραια αν μπορεις να μας πεις τι περιεχουν αυτα τα pois που μοιραζεσαι μαζι μας... εφοσον ειδα οτι (χωρις λογο κατα την αποψη μου) θιχτηκες, ξεκαθαρισα οτι δεν εχω καμια διαθεση να προσβαλω ή να μειωσω κανεναν και συγκεκριμενα εσενα σε αυτη τη περιπτωση.. εσυ ομως με βαζεις στο ιδιο τσουβαλι με ανθρωπους που δεν γνωριζω και με ταυτιζεις (προφανως αρνητικα) με αυτους...

 

δεν θα συνεχισω αυτη τη κουβεντα, απλα ζηταω συγγνωμη αν ενιωσες οπως περιγραφεις, πραγμα που δεν ειχα σκοπο να κανω...

 

καλη συνεχεια, φιλικα

μέτρον άριστον
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη αλλα θα ρωτησω και εγω κατι...

Περασα το πρόγραμμα μου βρισκει δορυφορους )λέει έτοιμο για πλοήγηση) αλλα λέει no map...

έχω περάσει χάρτες με τον τρόπο του πρώτου post...ξεχνάω κάτι??

Exv to Νοκια 5800 και δεν το έχω "πειράξει" καθόλου.

 

Ευχαριστώ

 

Δεν εχεις ξεκλειδωσει μαλλον σωστα τον χαρτη και γιαυτο δεν σου βγαζει κανεναν χαρτη ....

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα.εχω περασει το προγραμα και στις εκονες/βιντεο μου βγαζει κατι σκιτσακια.μπορω να τα διαγραψω η θα εχω προβλημα μετα;αν δεν μπορω που να τις παω; εχω το νοκια ν82.ευχαριστω

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρεπει να τα διαγραψεις. Μπορεις να τα βρεις ενα ενα με τον x-plore να επιλεξεις menu\ file\ attributes και να βαλεις Τικ στο system και hidden.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν πρεπει να τα διαγραψεις. Μπορεις να τα βρεις ενα ενα με τον x-plore να επιλεξεις menu\ file\ attributes και να βαλεις Τικ στο system και hidden.

 

ευχαριστω για την απαντιση αλλα δεν μπορω να τις βρω μεσα απο τον xplorer,οταν τον ανοιγω. μου βγαζει C,E,Y.που παω να τα βρω συγκεκριμενα!!!!!!!!!!!!!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Χρειάζομαι μια μικρή βοήθεια...

Θα ήθελα πολύ να διαβάζω 725 σελίδες αλλά όπως καταλαβαίνεται...

 

Δεν μπορώ να βρω ελληνικούς χάρτες για το garmin.

 

Κάποια βοήθεια?...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορει να σε βοηθησει κανεις γιατι προκειται για παρανομο λογισμικο και απαγορευεται απο τους ΟΠΧ.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...