Jump to content

[S60 3rd Edition] Garmin Maps Mobile XT


aristotelhs2060
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Χωρίς να ξέρω καλά τον Anavasis, ρωτάω (μην γελάσετε): Έχει ο Anavasis διευθύνσεις ή έχει μόνο τα γεωγραφικά δεδομένα των δρόμων;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 11,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εκτος απο τον καινουργιο AutoDrive hellas 1.90 δεν εχει κυκλοφορησει ακομα καινουργιος 3 σε 1 σωστα?
Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω ένα πρόβλημα με την εγκατάσταση Garmin έχω το nokia η79

και πάω να περάσω τους φακέλους που λέει στο αρχικό root τις μνήμης και δεν με αφήνει λέει μνήμης πλήρης η δεν επιτρέπει κάτι τέτοια, παρότι έχω 3 gb ελευθερα ακόμα μια λύση πάνω σε αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τον καινουργιο AutoDrive hellas 1.90 δεν εχει κυκλοφορησει ακομα καινουργιος 3 σε 1 σωστα?

Ακομη δεν εχει ακουστει κατι!

παιδιά έχω ένα πρόβλημα με την εγκατάσταση Garmin έχω το nokia η79

και πάω να περάσω τους φακέλους που λέει στο αρχικό root τις μνήμης και δεν με αφήνει λέει μνήμης πλήρης η δεν επιτρέπει κάτι τέτοια, παρότι έχω 3 gb ελευθερα ακόμα μια λύση πάνω σε αυτό?

Πως προσπαθεις να τα περασεις?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ακομη δεν εχει ακουστει κατι!

 

Πως προσπαθεις να τα περασεις?

 

 

όπως λέει στην πρώτη σελίδα μέσο cable σύνδεσης κινητού με υπολογιστή αντιγραφή επικόλληση στο αρχικό root τις μνήμης

Link to comment
Share on other sites

όπως λέει στην πρώτη σελίδα μέσο cable σύνδεσης κινητού με υπολογιστή αντιγραφή επικόλληση στο αρχικό root τις μνήμης

 

Αστείο αυτό που θα πω, αλλά... προσπαθείς στο αρχικό root τις κάρτας μνήμης έτσι;; κι όχι στο root της μνήμης απλά, που παραθέτει στη μνήμη της συσκευής...

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Ε είπαμε έχω nokia 7 χρονια και έχω μάθει να ξεχωρίζω το c με το e.Και μου φαίνεται πολύ περίεργο γιατί με 3gb δεν με αφήνει
Link to comment
Share on other sites

Εκτος απο τον καινουργιο AutoDrive hellas 1.90 δεν εχει κυκλοφορησει ακομα καινουργιος 3 σε 1 σωστα?

 

κυκλοφορησε 3σε1-4σε1-5σε1-6σε1 σε γνωστο site

Link to comment
Share on other sites

:lol: Έχω φτάσει μέχρι 4 σε 1. Δεν ήξερα ότι υπήρχαν καν μέχρι 6 σε 1... :D

 

ΥΓ: Επειδή μάλλον δεν ψάχνω σωστά, ο 6 σε 1 τι περιέχει;

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να ξέρω καλά τον Anavasis, ρωτάω (μην γελάσετε): Έχει ο Anavasis διευθύνσεις ή έχει μόνο τα γεωγραφικά δεδομένα των δρόμων;

 

Ναι έχει διευθύνσεις, αλλά με αγγλικούς χαρακτήρες (Greeklish).

 

φανταζομαι lag που θα εχουν οι 5 σε 1 και 6 σε 1...

 

Εγώ πάλι είχα μείνει στο 3 σε 1, μιας και πλέον έχω μόνο...1, τον Autodrive. Ο 4 σε 1 ποιον παραπάνω έχει εκτός από autodrive, anavasis και blue... κάτι ?

...μία μέρα, ο Κινέζος Αυτοκράτορας διέταξε τον πρώτο ζωγράφο της αυλής να σβήσει τον καταρράκτη από μία τοιχογραφία του παλατιού, γιατί ο θόρυβος του νερού τον εμπόδιζε να κοιμηθεί...

Regis Debray: Vie et Mort de l' Image

Link to comment
Share on other sites

ακομα και οταν να το εγκαταστήσω αλλιώς με το setup μου βγάζει αυτό το μήνυμα, όταν προσπαθώ να εγκαταστήσω Garmin στo Nokia μου N79 που συνδέεται με το lap-top μου με cable και PC

 

http://img710.imageshack.us/img710/1888/garmin.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

:lol: Έχω φτάσει μέχρι 4 σε 1. Δεν ήξερα ότι υπήρχαν καν μέχρι 6 σε 1... :D

 

ΥΓ: Επειδή μάλλον δεν ψάχνω σωστά, ο 6 σε 1 τι περιέχει;

 

6in1 Autodrive 1.90el-NT2010.2GR-Anav4.28-GeoQ5el- Bluechart 2008.5 GR-CY

...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

Ο Χριστός και η Μανούλα Του! Πάντως και εγώ γύρισα στον Autodrive σκέτο και μετά πέταξα και ξεχωριστά και τον Anavasi.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω το εξής πρόβλημα..δεν βλέπει δορυφόρους!!! Ψάχνει πόση ώρα και τπτ. Δοκίμασα τις εξής ρυθμίσεις (στο μενού του Garmin στο εργαλεία -> ρυθμίσεις-> σύστημα -> απομακρυσμένο GPS και επιλέξτε να ενεργοποιήσετε το Ενσωματωμένο GPS. Αν εξακολουθείτε να έχετε πρόβλημα πηγαίνετε στο μενού του κινητού Ρυθμίσεις\ Γενικες\ Εντοπ. θεσης\ Μεθοδοι εντοπ. θεσης\ και βεβαιωθείτε ότι υπάρχει τικ στην επιλογή Ενσωματωμένο GPS) αλλά και πάλι τπτ.
...Life goes on...;)
Link to comment
Share on other sites

Ναι έξω το αφήνω χωρίς κανένα εμπόδιο...

Δοκίμασες να ανοίξεις το Υποβοηθούμενο GPS? Σε χρεώνει αλλά πιθανότατα να κάνει δουλειά.

 

Διαφορετικά θύμαμαι που το έγραφαν τα παιδιά εδώ οτι κάτι παρόποιο το έλυσαν με hard format.:)

Link to comment
Share on other sites

κανεις που να ξέρει η να έχει το ίδιο πρόβλημα και να το elise όπως λέω επάνω υπάρχει?

τιποτα ακομα γιατι να σιμβενει αυτο?;)

Link to comment
Share on other sites

Ενω μπορώ να δώ το χάρτη μου στο Επιλογές -> Διαχείριση Δεδομένων -> Σετ Χαρτών, όταν παω να κάνω αναζήτηση δεν υπάρχει τιποτα, και στο χάρτη γράφει no map. Καμιά ιδέα?

Ακυρο. Δεν είχα βάλει μέσα τον αρχικό χάρτη του Garmin

Link to comment
Share on other sites

Να μας ελεγες πως το ελυσες;Μπορει να βοηθησει και καποιον αλλο που εχει το ιδιο προβλημα!

 

απλά αυτός έλεγε να περάσουμε τους φακέλους στην μνήμη κάτι που δεν γίνετε βεβαια γιατί δεν μπορείς να περάσεις φακέλους με name private, resource ,και

τέτοια στην nokia τουλάχιστον για αλλου δεν ξέρω.

Aφού έχεις όλους τους φακέλους τους περνάς πρώτα στο garmin φάκελο και μετά περνάς το garmin στο αρχικό root τις κάρτας μνήμης και όχι ένα ένα στo αρχικό root τις μνήμη γιατί πολύ απλά δεν σε αφήνει αυτό ήτανε

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...