Jump to content

LG KU990: Java παιχνίδια, εφαρμογές & Hacks


Stephen
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 272
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Άλλο ένα πακέτο με java εφαρμογές, παιχνίδια (συμπεριλαμβανομένου blue tooth παιχνιδιών), όλα σε ένα σύνδεσμο:

 

13.584Kb

http://rapidshare.com/files/78520233/javagamesandappz.rar

Σημειώστε, ότι κάποια από τα αρχεία στο παραπάνω σύνδεσμο είναι δοκιμασμένα σε K800i και όχι στο LG Viewty KU990. Ωστόσο πιστεύω πως δεν θα εμφανιστεί κάποια δυσλειτουργία για το LG αφού το τελευταίο υποστηρίζει .jar αρχεία.

 

Happy Downloading :)

 

Στο δικό μου δεν δουλεύει κανένα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
re pedes sto efs den m anagnwrizei to kinhto mporei na to dwkimasa panw apo 20 fores ta kanw ola opws prepei mpataria ktl.............alla tpt

 

το ιδιο παθενω και εγω... τι γινετε οεο ? ...

 

edit μια χαρα εγω το βρηκα το προβλημα thx παντως

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο παθενω και εγω... τι γινετε οεο ? ...

 

edit μια χαρα εγω το βρηκα το προβλημα thx παντως

 

Usb Driver KU990 ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΚΑΝΑΤΕ ???

ΕΑΝ ΟΧΙ ΕΔW ΤΟ LINK

http://rapidshare.com/files/145394002/KU990_USBdriver.rar.html

Link to comment
Share on other sites

re pedia kapios mpori na mou eksigisi i na mou stili video pos vazo themata sto lg ku990i auto to manager pos na valo mesa sto kinito k meta t kano euxaristo ama 8a me voi8isete :rolleyes:

 

Από Ομάδα Διαχείρισης του myphone.gr: Από την 1η Σεπτεμβρίου 2009, δεν θα επιτρέπεται η χρήση των «greeklish» καθώς επίσης και η γραφή τύπου SMS. Τα μηνύματα που έχουν γραφτεί με αυτήν την πρακτική θα διαγράφονται, χωρίς προειδοποίηση. Θα θέλαμε να σας παρακαλέσουμε να χρησιμοποιείτε ελληνικούς χαρακτήρες. Για περισσότερες πληροφορίες διαβάστε την σχετική ανακοίνωση.

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο μερος αφορα τη καρτα μνημης. Και ειναι πολυ απλο.

Αντιγραφεις το φακελο Themes στη καρτα μνημης.

Αυτο ηταν. Τωρα κανε μια επανεκκινηση του κινητου και μολις ανοιξει διαλεγεις το 2ο θεμα (Ασημί). Τωρα πας στην αρχικη οθονη και πατωντας 2 φορες το c βλεπεις το Theme Manager με ολα τα θεματα!!!

 

 

 

μηπως ξερει κπ να μου πει πως θα αντιγραψω το φακελο Themes στην καρτα μνημης;;;;;

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Έχει αναφερθεί ήδη στο θέμα του κινητού σου ότι δεν μπαίνει ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Κλησπερα...εινε κανεις απο εδω που να εχει περασει τα mp3 skins

τα λεγομενα : MMPlayer.pxo ... γιατι εγω κανω την διαδικασια που λει δλδ :

*Connect using EFS MEDIA BUILDER!

*Rename LGAPP to TOTO!

*Refresh!

*Click "Disconnect"!

*Wait untill yellow screen appears!

*Reconnect the phone!

*Refresh!

*Go to TOTO -> Pxo folder and copy MMPlayer.pxo !

*Rename TOTO to LGAPP!

*Click "Disconnect"!

 

 

αλλα μολις ανοιγω το κινιτο και παω να βαλω ενα τραγουδι μ γραφει "το αρχειο δεν υπαρχει" αλλα μολις ξαναβαζω το "μαματο" MMPlayer.pxo λειτουργει κανονικοτατα .. ξερει κανεις τι γινετε ?

Link to comment
Share on other sites

χαιρετώ και γω με τη σειρά μου τη παρέα. Θα ήθελα να με βοηθίσει κάποιος σχετικά με την εγκατάσταη του theme manager. έχω κάνει όλα τα βήματα που αναφέρονται στη σελίδα 5, κάνω reboot το κινητό αλλά αφού ορίσω το δεύτερο θέμα και επιστρέφω στην αρχική οθόνη μου βγαζει το μήνυμα "Error theme manager" "check you have installed theme manager correctly" μήπως γνωρίζει κάποιος τι μπορεί να φταίει? ¨εχω κανει την διαδικασιά 4 φορές. Ευχαριστώ...
Link to comment
Share on other sites

εχει περασει κανεις το θεμα touch_diamond μαζι με ολα του τα resources ωστε να ρωτησω κατι αποριες που εχω ασ μου στηλει πμ η ας απαντησει εδω ωστε να θεσω τις ερωτησεις μου
Link to comment
Share on other sites

ναι, εγώ το είχα βάλει, αλλά το έβγαλα, επειδή ήταν απελπιστικά αργό.

Ας μου απαντήσει κάποιος παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Με τίποτα δεν θα υπάρχει κάτι τέτοιο. Περίμενε 2-3 χρονάκια να βγάλει η Microsoft το OneApp :p :p
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

τι είναι το oneapp?

υπάρχει τελικά-το snaptu. είναι κ για τα 2.

Link to comment
Share on other sites

To OneApp είναι ένα project της Microsoft για μη smartphone και θα κυκλοφορήσει σε λίγο καιρό. Είναι μια μικρή εφαρμογή που εγκαθίσταται σε οποιοδήποτε τηλέφωνο και έχει facebook, msn, weather και άλλα πολλά ;)
~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ, μου έφτιαξες τη διάθεση :p :) :)

Και θα είναι java, φαντάζομαι, ε?

Και περίπου πότε αναμένεται;

Link to comment
Share on other sites

εχει περασει κανεις το θεμα touch_diamond μαζι με ολα του τα resources ωστε να ρωτησω κατι αποριες που εχω ασ μου στηλει πμ η ας απαντησει εδω ωστε να θεσω τις ερωτησεις μου

 

1)στο home εχει 2 συντομευσεις πως γινετε η να τις βγαλω εντελως η να βαλω αντι για ημερολογιο και κλησεις που εχει .... μουσηκη και bleutooth

 

2)αμα περασω ενα "Φτιαχτο" MMPlayer.pxo οταν παω να βαλω τραγουδι λει ¨το αρχειο δεν υπαρχει" ενω οταν μπενει ξανα το original λιτουργει κανονικα

οπιος ξερει κατι ....ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΕΙΑ, μου έφτιαξες τη διάθεση

Και θα είναι java, φαντάζομαι, ε?

Και περίπου πότε αναμένεται;

Ε αφού είπαμε για μη smartphone, άρα θα κάνει και στο viewty. Από 2010 μάλλον, θα δείξει

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

καποιος που να εχει περασει το θεμα TOUCH DIAMOND

στο home εχει 2 συντομευσεις πως γινετε η να τις βγαλω εντελως η να βαλω αντι για ημερολογιο και κλησεις που εχει .... μουσηκη και bleutooth ??

 

EDIT : οκ τα βρηκα μονος μου ...ευχαριστω πολυ....

κατι αλλο την τελευταια αναβαθμηση πως την περναμε ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Kανενα link για να κατεβαζουμε στο 990 μας,video σε .divx μορφη γνωριζει κανεις;:rolleyes:
Ποτέ μην λές ποτέ :!:
Link to comment
Share on other sites

καποιος που να εχει περασει το θεμα TOUCH DIAMOND

στο home εχει 2 συντομευσεις πως γινετε η να τις βγαλω εντελως η να βαλω αντι για ημερολογιο και κλησεις που εχει .... μουσηκη και bleutooth ??

 

EDIT : οκ τα βρηκα μονος μου ...ευχαριστω πολυ....

κατι αλλο την τελευταια αναβαθμηση πως την περναμε ?

 

psychoz125 πως τα κατάφερες μ΄αυτο, διότι είναι ορισμένες φορές αρκετά εκνευριστικές οι συντομεύσεις,

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΤΟ ΚΙΝΙΤΟ ΜΟΥ ΑΛΑΓΗ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΕΙΝΑΙ KU990 ΜΕ VERSION V10B ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ KU990i V10e ΠΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ???? ΠΑΙΔΙΑ ΕΝΑ HELP!!!!
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to LG KU990: Java παιχνίδια, εφαρμογές & Hacks

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...