Jump to content

Καιρός ήταν αγαπητοί κύριοι του ΟΤΕ...


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καιρός ήταν να αντιδράσετε στις προκλητικά γελοίες διαφημίσεις των εναλλακτικών…

 

Οι οποίοι πλέον έκαναν απλά συναγωνισμό μεταξύ τους ποιος θα πει περισσότερες φορές τη φράση «χωρίς πάγιο ΟΤΕ» (Λες και αυτοί δεν έχουν πάγιο)

 

Οι διαφημίσεις - απάντηση του ΟΤΕ είναι πραγματικά πολύ καλές και up to the point.

 

Δύσκολο να διαλέξει κανείς τη καλύτερη… Ίσως αυτή με το τύπο που τον πιάνει η γυναίκα του να κάνει sex με τη κολλητή της και ης λέει ότι φταίει ο ΟΤΕ!!!!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 75
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλές οι διαφημίσεις, αλλά το πάγιο που έχει είναι πραγματικά απαράδεκτο!

Οι άλλοι έχουν πάγιο μέσα στο οποίο συμπεριλαμβάνεται και κάποια/ες υπηρεσία/ες!

Αυτοί τι σου παρέχουν και τους πληρώνεις κάθε 2μηνο;Τηλεφωνικό αριθμο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί τι σου παρέχουν και τους πληρώνεις κάθε 2μηνο;Τηλεφωνικό αριθμο;

 

Kαλώς ή κακώς (κακώς για μένα) με το πάγιο αυτό σου παρέχουν τηλέφωνο 24 ώρες το 24ωρο με άψογη ποιότητα συνομιλίας και internet χωρίς disconnects και άλλα τέτοια καλά. Επίσης αν σου προκύψει πρόβλημα την άλλη μέρα τεχνικός στο σπίτι.

 

Δεν συμφωνώ με το να σε χρεώνουν πάγιο έτσι, αλλά προσωπικά δεν τολμάω να διακόψω τον ΟΤΕ για κανένα λόγο... Έκανα το λάθος παλαιότερα να κάνω αίτηση στην ΟΝ, περίμενα 4 μήνες και ακόμα δεν με είχαν συνδέσει. Φυσικά ακύρωσα την αίτηση (με εξώδικο καθώς αλλιώς δεν έβγαζα άκρη).

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΕ Strikes Back! :ninja: :p :D Βέβαια, χεσ__καν οι εναλλακτικοί, αλλά λέμε τώρα...

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Καλές οι διαφημίσεις, αλλά το πάγιο που έχει είναι πραγματικά απαράδεκτο!

Οι άλλοι έχουν πάγιο μέσα στο οποίο συμπεριλαμβάνεται και κάποια/ες υπηρεσία/ες!

Αυτοί τι σου παρέχουν και τους πληρώνεις κάθε 2μηνο;Τηλεφωνικό αριθμο;

Αυτο που παρεχει το παγιο του ΟΤΕ ειναι η δυνατοτητα στους εναλλακτικους ΝΑ ΜΗΝ ΚΛΕΙΣΟΥΝ, γιατι αν δεν ειχε και παγιο με αυτη την μορφη θα ειχαν κλεισει προ πολλου.

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΕ Strikes Back! :ninja: :p :D Βέβαια, χεσ__καν οι εναλλακτικοί, αλλά λέμε τώρα...
Με το που διάβασα το θέμα το πρώτο που σκέφτηκα να γράψω ήταν το "The Empire Strikes Back" αλλά με πρόλαβες...

 

btw: ήταν καιρός να κάνει κάτι ο ΟΤΕ, επίσης μου αρέσει το σχεδόν 100% αξιοπιστίας και υποστήριξης από τον ΟΤΕ σε κάθε ζήτημα, γιατί οκ στο σπίτι μπορείς να κάτσεις να "παίξεις" με τους παρόχους αλλά στην δουλεία δεν μπορείς με τίποτα ;)

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους άρχισε να κάνει ο (Π)ΟΤΕ γενναίες μειώσεις μετά από χρόνια!Αλλά και πάλι θέλει πολύ δουλειά!

 

Όσο και αν κράζετε τους εναλλακτικούς (μπορεί κάποιοι να έχετε δίκιο όμως....δεν λέω όχι!!) χάρη σε αυτούς αρχίσαμε να προχωράμε μπροστά!Ενεργοποιήθηκα στην Forthnet μετά από 3 μήνες που έκανα την αίτηση και δεν το μετάνιωσα καθόλου!Προς το παρόν ξεκινήσαμε καλά σαν πρώτη μέρα λειτουργίας αλλά και πάλι θέλω να το testάρω τις επόμενες μέρες!

 

Τον (Π)ΟΤΕ μόνο σε μια συγκεκριμένη κατηγορία ανθρώπων μπορώ να τον προτείνω.....στους επαγγελματίες/εταιρείες!!!Για σπίτι στραφείτε αλλού!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Kαλώς ή κακώς (κακώς για μένα) με το πάγιο αυτό σου παρέχουν τηλέφωνο 24 ώρες το 24ωρο με άψογη ποιότητα συνομιλίας και internet χωρίς disconnects και άλλα τέτοια καλά. Επίσης αν σου προκύψει πρόβλημα την άλλη μέρα τεχνικός στο σπίτι.

Μένεις Αθήνα βλέπω...

Για ρώτα και εμάς που τα 4 τελευταία χρόνια γυρίζουμε τις πόλεις της επαρχίας αν έχουμε τηλέφωνο όλο το 24ωρο, αν έχουμε Internet όλο το 24ωρο, πόσες μέρες κάνει να μας σηκώσει το τηλέφωνο ο τεχνικός (στο σπίτι δεν ήρθε ακόμα) και πόσους μήνες περιμέναμε για μία γραμμή...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μένεις Αθήνα βλέπω...

Για ρώτα και εμάς που τα 4 τελευταία χρόνια γυρίζουμε τις πόλεις της επαρχίας αν έχουμε τηλέφωνο όλο το 24ωρο, αν έχουμε Internet όλο το 24ωρο, πόσες μέρες κάνει να μας σηκώσει το τηλέφωνο ο τεχνικός (στο σπίτι δεν ήρθε ακόμα) και πόσους μήνες περιμέναμε για μία γραμμή...

Έτσι μπράβο, πές τα να τα ακούνε όσοι εκθειάζουν την εποχή των δεινοσαύρων...

Link to comment
Share on other sites

Και για να παραμείνω On topic (γιατί έχω πολλά αρνητικά του πΟΤΕ να απαριθμήσω) τι ακριβώς σημαίνει το πάγιο;

"Πληρώνω προμήθεια στον οποιονδήποτε για τη χάρη που μου κάνει να μου παρέχει κάποια υπηρεσία";

 

Εγώ που είμαι υποχρεωμένη να έχω ΟΤΕ (μιας και οι άλλες εταιρίες για τον α ή β καλό ή κακό λόγο δεν δίνουν σημασία στην επαρχία) πληρώνω:

- 24,80 ευρώ πάγιο γραμμής

- 6,38 ευρώ πάγιο σύνδεσης DSL

- 29,76 ευρώ πάγιο Connex

- 25,04 ευρώ πάγια Connex Talk

 

Δηλαδή 52 ευρώ το μήνα για να έχω τι; Σύνδεση 1Mbit που κάνει 15 disconnect την ημέρα, που μόνο 2 με 10 το πρωί πιάνει το πραγματικό Download και δωρεάν κλήσεις προς σταθερά ΜΟΝΟ στο δίκτυο του ΟΤΕ;

52 ευρώ το μήνα που μέχρι το 2006 δεν υπήρχε DSL στην Καστοριά; Πρωτεύουσα νομού; Τι να πουν κι αυτοί που μένουν στις γύρω μικρές πόλεις και ακόμα περιμένουν;

 

Και στις άλλες εταιρίες, πάγιο πληρώνεις. Αλλά πληρώνεις ένα για όλες τις υπηρεσίες. Έχεις δωρεάν αναγνώριση, δωρεάν ψηφιακές ευκολίες, 20πλάσια ταχύτητα Internet και δίνεις και λιγότερα.

 

Σίγουρα έχουν και αρνητικά οι ιδιωτικές εταιρίες. Κάποιες κάνουν μήνες να σε συνδέσουν, κάποιες έχουν πολλές αποσυνδέσεις ακόμα και στο τηλέφωνο, αλλά πόσα χρόνια έχουν στο προσκήνιο; 5; 10; Ο ΟΤΕ ήταν το μονοπώλιο στην Ελλάδα για 60 χρόνια. Και με τι υποδομές δουλεύουν; Με αυτές που τους επέτρεψε ο ΟΤΕ να δουλέψουν. Δεν τους επιτρέπει να έχουν δικά τους δίκτυα αλλά να αγοράζουν κομμάτια του δικού του. Και σε ενημερώνουν ότι θα έχεις γρήγορο Internet εφόσον η γραμμή που είναι υποχρεωμένοι να αγοράσουν ήταν σωστά συντηρημένη και ο χαλκός στα καλώδια ακολουθεί τα standards αυτού του αιώνα και όχι εκείνα του 1800.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

και internet χωρίς disconnects και άλλα τέτοια καλά

 

Πόσο χαζοί είστε για να νομίζετε πως φταίνε οι εναλλακτικοί για τα disconnects και όχι η ποιότητα του χαλκού των γραμμών και η τεχνολογία adsl στις μεγάλες ταχύτητες; Απλά θα το ανακαλύψετε τώρα που δίνει και ο ΟΤΕ εώς 24..

 

++++ σε ότι είπε το anarxaki

Link to comment
Share on other sites

Για να σταματήσει λίγο το τρενάκι που πήραμε φόρα και λέμε ότι να 'ναι...

 

./Οι τιμές του ΟΤΕ οφείλονται στην ΕΕΤΤ που δεν επιτρέπει την μείωση τιμών.

./Τι πρόβλημα έχεις με την γραμμή σου και κάνει disconnect? έχει μιλήσει με τον ΟΤΕ τι σου είπαν?

./ Εάν είχες οποιοδήποτε άλλο πάροχο το πρόβλημα δεν θα το είχες?

./ Κανένας δεν εμποδίζει τον οποιοδήποτε πάροχο να χρησιμοποιεί μόνο το δίκτυο του ΟΤΕ, απλά δεν τον συμφέρει να δημιουργήσει δικό του

./ Εγώ είχα hibox από την HOL σε μια isdn στην δουλειά μου στο Ταύρο 2Mbps και από τότε που που με πέρασαν αναγκαστικά στο ιδιόκτητο δίκτυό τους σταμάτησε να δουλεύει η isdn, αποσυνδέσεις κάθε 15 λεπτά με μισή ώρα από τα 8Mbps δεν συγχρόνισε το modem πάνω από 3,5 και άλλα τέτοια για 3 μήνες που κυνηγούσα την τεχνική υποστήριξη και αφού μου είπαν στο τέλος το αφοπλιστικό "μάλλον είναι μεγάλη η απόσταση από το dslam" χωρίς να μου πει τι μπορεί να γίνει σε αυτή την περίπτωση την έκοψα την σύνδεση και ησύχασα. Στό γραφείο μου στην Αρτέμιδα είχα πρόβλημα κάποια στιγμή τηλεφώνισα στην Altec το πρωι και το απόγευμα (της ίδιας μέρας) με πήρε τηλέφωνο ο ΟΤΕ και το άλλο μεσημέρι ήρθε ο ΟΤΕ και έφτιαξε το πρόβλημα. Μπορώ να μην είμαι ευχαριστημένος?

Link to comment
Share on other sites

./Οι τιμές του ΟΤΕ οφείλονται στην ΕΕΤΤ που δεν επιτρέπει την μείωση τιμών.

Αυτό μου φαίνεται παράλογο, κυρίως όταν πριν από 2 μέρες ανακοινώθηκε η μείωση των τιμών.

 

./Τι πρόβλημα έχεις με την γραμμή σου και κάνει disconnect? έχει μιλήσει με τον ΟΤΕ τι σου είπαν?

Το πρόβλημα δεν το έμαθα ποτέ. Πήρα τηλέφωνο στην OTENET. Ακριβής διάλογος:

- Γεια σας, θα ήθελα να μάθω αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα στο δίκτυο στην περιοχή της Σούδας γιατί έχω συνεχείς αποσυνδέσεις.

- Ναι υπάρχει.

- Και πό... [Κλείσιμο τηλεφώνου]

 

Αυτό για την εξυπηρέτηση στην οποία αναφέρθηκαν κάποιοι. Έτυχε λίγο μετά να κοπεί το ρεύμα στην περιοχή μου (άλλου παπά ευαγγέλιο η ΔΕΗ στην επαρχία) και δε μπόρεσα να ξαναπάρω τηλέφωνο εκείνη την ημέρα.

 

Τις υπόλοιπες φορές που πήρα να παραπονεθώ για τις αποσυνδέσεις η απάντηση ήταν "Όχι, δεν έχουμε κάτι για πρόβλημα στο δίκτυό σας".

 

./ Εάν είχες οποιοδήποτε άλλο πάροχο το πρόβλημα δεν θα το είχες?

Δεν το γνωρίζω μιας και δεν υπάρχει άλλος πάροχος ούτε για τα μάτια του κόσμου. Αν το πρόβλημα είναι στο δίκτυο, μαντεύω ότι εφόσον δεν το ρισκάρουν (ή πιο σωστά, εφόσον δεν έχουν τα χρήματα) να σκάψουν για να φτιάξουν δικό τους, τότε το πρόβλημα θα παραμείνει.

 

Μπορώ να μην είμαι ευχαριστημένος?

Και βέβαια! Κανείς δεν αρνήθηκε ότι οι ιδιωτικές έχουν προβλήματα. Απλά εγώ τουλάχιστον τους δικαιολογώ γιατί δεν έχουν την υποδομή και την πείρα να τα λύσουν. Ο ΟΤΕ όμως; Επιτρέπεται να έχει παρόμοια προβλήματα;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μένεις Αθήνα βλέπω...

Για ρώτα και εμάς που τα 4 τελευταία χρόνια γυρίζουμε τις πόλεις της επαρχίας αν έχουμε τηλέφωνο όλο το 24ωρο, αν έχουμε Internet όλο το 24ωρο, πόσες μέρες κάνει να μας σηκώσει το τηλέφωνο ο τεχνικός (στο σπίτι δεν ήρθε ακόμα) και πόσους μήνες περιμέναμε για μία γραμμή...

 

Eσείς όμως στην επαρχία δεν έχετε (δυστυχώς) άλλη επιλογή!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως προσωπικά βρίσκω έξυπνες τις νέες διαφημίσεις του ΟΤΕ και απαντά ακριβώς σε ότι τον κατηγορούν οι ιδιωτικοί πάροχοι τηλεφωνίας.

Ειλικρινά μ'εξέπληξε ευχάριστα για δεύτερη συνεχόμενη φορά μετά τις διαφημίσεις για το 11888!

Εύχομαι να συνεχίσει έτσι για το καλό μας , ως καταναλωτές εικόνας!

Link to comment
Share on other sites

Γεγονός είναι ότι ο ΟΤΕ χάνει πελάτες με απίστευτους ρυθμούς!

Έχετε πάρει μυρωδιά τα νέα κόλπα του, προκειμένου να παρεμποδίσει με κάθε τρόπο αυτό το τσουνάμι φυγής;

 

Παλαιότερα όταν έκανες αίτηση σύνδεσης σου έδιναν επί τόπου βεβαίωση απόδοσης τηλεφωνικού αριθμού. Ως γνωστόν η τελευταία ζητείται από τους εναλλακτικούς για να ξεκινήσει η διαδικασία της φορητότητας.

Οπότε ο έξυπνος ΟΤΕ σταμάτησε να δίνει τη βεβαίωση και σου τη δίνουν αργότερα. Αφού συνδεθείς στο δίκτυό του πρέπει να πας και να κάνεις αίτηση έκδοσής της για να σου τη δώσουν.Έτσι και εγώ πήγα στον ΟΤΕ να κάνω την αίτηση, αφού ήρθαν οι τεχνικοί και μου είπαν και τον αριθμό μου.Η απάντηση της υπαλλήλου:

"Έλα από Δευτέρα".

 

Της εξήγησα ότι θα έφευγα για τις διακοπές και μου είπε να πάω του χρόνου!!!!:mad:

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικο θρασος.

Πρωτα καθυστερει τις ενεργοποιησεις και μετα βγαζει διαφημιση οτι δεν φταιει.

Τα μυρια προστιμα πεφτουν βροχη απλως γιατι η ΕΕΤΤ εχει κεφια. Οχι γιατι φταιει ο ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικο θρασος.

Πρωτα καθυστερει τις ενεργοποιησεις και μετα βγαζει διαφημιση οτι δεν φταιει.

Τα μυρια προστιμα πεφτουν βροχη απλως γιατι η ΕΕΤΤ εχει κεφια. Οχι γιατι φταιει ο ΟΤΕ.

Ξερεις σε ποσες περιπτωσεις ο ΟΤΕ εχει παραδωσει το βρογχο και ο παροχος δεν εχει πορτες στο DSLAM του ή δεν εχει τεχνικους να πανε να κανουν τη συνδεση?

Να σου πω εγω,σχεδον στις μισες γραμμες,αλλα αν παρεις τηλεφωνο στον παροχο σου φταιει ο ΟΤΕ!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είμαι υποχρεωμένη να έχω ΟΤΕ (μιας και οι άλλες εταιρίες για τον α ή β καλό ή κακό λόγο δεν δίνουν σημασία στην επαρχία)

 

Και μόνο γι αυτό αξίζει να επαινεί κανείς τον ΟΤΕ. Οι εναλλακτικοί δεν πρόκειται ποτέ να επεκτείνουν το δίκτυό τους πέρα απο τις 4-5 βασικές πόλεις, ο ΟΤΕ όμως δίνει τηλέφωνο και internet με το δικό του δίκτυο σε ΟΛΗ την Ελλάδα...

 

Είχε παραγίνει το κακό με την δικαιολογία "φταίει ο ΟΤΕ", πολύ καλά έκανε λοιπόν που έβγαλε τις διαφημίσεις...

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο γι αυτό αξίζει να επαινεί κανείς τον ΟΤΕ. Οι εναλλακτικοί δεν πρόκειται ποτέ να επεκτείνουν το δίκτυό τους πέρα απο τις 4-5 βασικές πόλεις, ο ΟΤΕ όμως δίνει τηλέφωνο και internet με το δικό του δίκτυο σε ΟΛΗ την Ελλάδα...

 

Είχε παραγίνει το κακό με την δικαιολογία "φταίει ο ΟΤΕ", πολύ καλά έκανε λοιπόν που έβγαλε τις διαφημίσεις...

 

Να επαινέσω τον (κρατικό) Οργανισμό Τηλεπικοινωνιών Ελλάδος γιατί έκανε το αυτονόητο; Έδωσε τηλεφωνικές γραμμές σε όλη την Ελλάδα; Αυτό είναι παράλογο. Είναι σαν να μου λες ότι πρέπει να ευγνωμονώ τη ΔΕΗ που ηλεκτροδότησε το χωριό μου το 1980 :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Να ευγνωμονώ τον ΟΤΕ γιατί ΕΦΤΙΑΞΕ ΔΙΚΤΥΟ ΜΕΣΑ ΣΕ 30 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΣΦΕΡΕ DSL ΜΕΣΑ ΣΕ 40;;;;;;;ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΕ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ-ΠΟΛΙΤΗ;;;;

 

Μου φαίνεται κάποιοι ξεχνάτε πολλά πράγματα!

 

-Να θυμήσω την περίφημη ISDN που μας την προμόταρε μέχρι πρόσφατα σαν γρήγορο ίντερνετ μόνο και μόνο για να ξεφορτωθεί τα μηχανάκια του Κόκκαλη;;;

-Να θυμήσω ότι τα τελευταία χρόνια λειτουργεί σωστά η τεχνική υποστήριξη;;;Έχε χάρη που τρίξανε καρέκλες....!

-Για τα χρήματα που δίνουμε τόσα χρόνια;;;;Το νταβατζιλίκι;Τις αυξήσεις στα πάγια;;;

 

Μπορώ να μιλάω για τις ώρες για τα "καλά" του (Π)ΟΤΕ αλλά δεν ανέχομαι από κανέναν να μιλάει για δίκτυο του ΟΤΕ (που και καλά αυτοί το έφτιαξαν μόνοι τους εννοώ) όταν αυτό φτιάχτηκε με λεφτά του κράτους και του πολίτη και τώρα το εκμεταλλεύονται όπως γουστάρουν!Οι περισσότερες ιδιωτικές εταιρείες τα τελευταία χρόνια δραστηριοποιούνται και λογικό είναι να υπάρχουν προβλήματα!Το ίδιο είναι όταν πρωτοξεκίνησε ο ΟΤΕ που είχε πελάτες μετρημένους στα δάχτυλα γιατί η τηλεφωνία ήταν καινούριο φρούτο και το ίδιο τώρα που οι ανάγκες είναι πολύ μεγαλύτερες όσον αφορά σε τεχνολογία και πελατεία;Το ίδιο είναι να παίρνεις λεφτά από αλλού για να φτιάχνεις το δίκτυό σου;

 

Όπως είπα......οι εναλλακτικοί έχουν προβλήματα και είναι ΑΠΟΛΥΤΑ ΛΟΓΙΚΟ!Δεν μιλάω για όλους γιατί κάποιες εταιρείες είναι κανονικοί απατεώνες αλλά ο μεγαλύτερος απατεώνας είναι ένας και το έχει αποδείξει η ιστορία: (Π)ΟΤΕ!

Άσκηση & Τρόπος Ζωής

Όσα θέλετε να μάθετε για την άσκηση...!

http://askisitroposzwis.blogspot.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος κρατική επιχείρηση είναι ο ΟΤΕ άρα με λεφτά του μετόχου (κράτους ) θα γινόταν οι επενδύσεις όπως και σε κάθε εταιρεία οι επενδύσεις γίνονται με λεφτά του μετόχου..

Τι εννοείς με την έκφραση -τα χρήματα που δίνουμε τόσα χρόνια? Σε άλλους παρόχους δεν πληρώνεις ? Τσάμπα είναι εκεί ? Με την έκφραση Νταβατζιλίκι? Μήπως είσαι υπερβολικός ?

Τέλος να θυμίσω ότι ότι πληρώνεις στην αγορά αυτό και πέρνεις . Έχει πλέον αποδειχτεί η κατάντια των εναλακτικών, οι κομπίνες τους με την ελάχιστη χρέωση στα κινητά, όπου στο τέλος με μικρώτερα τιμολόγια .... πληρώνεις περισσότερα χρήματα.

Link to comment
Share on other sites

τις βρήκα στο youtube. ΘΕΙΚΕΣ

 

 

Τώρα κατα πόσο έχουν δίκιο αυτό είναι άλλο θέμα!

Άλλη μία επιτυχημένη, ίσως δεν έχει προβληθεί ακόμα στην τηλεόραση:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...