Jump to content

No Sound!!


geo_boy
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα απο Φορματ εγκατεστησα το driver για τον ηχο!!!!

Ομως δεν δουλευει!!!!!!!!!Μουν λεει οτι εγκατατσταθηκε αλλα δεν δουλευει(Realtek)

Δεν εχω ηχο!!!!

Παρακαλω βοηθεια!!!

(Ξερετε τη σημαινει να μην εχετε ηχο στον υπολογιστη σας????:cry:)

 

To driver ειναι απο cd

αλλα το κατεβασα και παλι το ιδιο!!!

Δεν μου εμφανιζει το "Control Panel" του driver

 

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

http:thebest.all-up.com
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά φίλε μου δεν ξέρω τι να σου πω να κάνεις.

Και εγω το ίδιο πρόβλημα αντιμετωπίζω απ'το καλοκαίρι και μετα στο Η/Υ στη δουλειά μου!

Πάσα βοήθεια δεκτή!

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στη Διαχείριση Συσκευών (Control Panel--> System--> Hardware--> Device Manager) και πατώντας στα τετραγωνάκια με τα "+" βρες πού μπορεί να υπάρχει ερωτηματικό ή θαυμαστικό. Λογικά θα είναι στην κατηγορία Sound, video and game controllers. Κάνε κατάργηση, (δεξί κλικ και Uninstall) στην προβληματική συσκευή. Μη φοβηθείς να το κάνεις αυτό γιατί στην επόμενη επανεκκίνηση τα Windows θα την εντοπίσουν από την αρχή και θα προσπαθήσουν μόνα τους να βρουν τους drivers. Αυτοί μπορεί να υπάρχουν ήδη κάπου στο σκληρό δίσκο. Αν, όχι οδήγησέ τα να ψάξουν στο CD.
Link to comment
Share on other sites

μπα κάτι άλλο θα συμβαίνει. Ανοιξε το "mixer" και απο εκεί επέλεξε "device". Εγώ έχω 2 devices. Στο ένα παίζει, στο άλλο δεν παίζει. Αν έχεις τικαρισμένο σε αυτό που δεν παίζει, δοκίμασε το άλλο (απο προσωπική εμπειρία)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...