Jump to content

FORTHNET ΕΝΤΥΠΩΣΕΙΣ ΑΠΟ ΝΕΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι συνδρομητής στην FORTHNET παρα πολυ καιρό. Με τα τελευταια καιρικα φαινομενα ειχα την ατυχια να εχω ενα καμενο spliter απο κεραυνο και αφου πλεον το τηλεφωνο για το τεχνικο τμημα σε εχει σε αναμονη πανω απο 40 λεπτο αποφασισα να συμβουλευτω το νεο καταστημα στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κρητης. Μπαινοντας μεσα υπηρχαν 2 πωλητριες οι οποιες συνομιλουσαν μεταξυ τους και αφου περιμενα κανενα διλεπτο απο πανω τους τους λεω καλημερα. Η απαντηση που ελαβα ηταν " ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΥΡΙΕ" . Οταν τελικα τους ειπα οτι χρειαζομαι ενα splier με εστειλαν στην CRYPTO! αλλα μπορει οπως μου ειπαν να εχει και ο ΚOTSOVOLOS. !!!

Ο security δεν καταλαβα τι ρολο επαιζε εκει σε ενα χωρο 20 τετραγωνικα (ειναι δεν ειναι). Φυσικα πηγα στον OTE λιγο πιο κατω οπου ειχαν απειρα και μου εδωσαν ενα εντελως δωρεαν και χωρις καμια υποχρεωση.

 

ΤΟ θεμα ειναι οτι με απετρεψαν να κανω αιτηση για το double play αφου καταλαβα οτι ουδεμια υποστηριξη θα ειχα!

 

ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ! ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΛΕΟΝ!

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

Είναι συνδρομητής στην FORTHNET παρα πολυ καιρό. Με τα τελευταια καιρικα φαινομενα ειχα την ατυχια να εχω ενα καμενο spliter απο κεραυνο και αφου πλεον το τηλεφωνο για το τεχνικο τμημα σε εχει σε αναμονη πανω απο 40 λεπτο αποφασισα να συμβουλευτω το νεο καταστημα στο ΗΡΑΚΛΕΙΟ Κρητης. Μπαινοντας μεσα υπηρχαν 2 πωλητριες οι οποιες συνομιλουσαν μεταξυ τους και αφου περιμενα κανενα διλεπτο απο πανω τους τους λεω καλημερα. Η απαντηση που ελαβα ηταν " ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΚΥΡΙΕ" . Οταν τελικα τους ειπα οτι χρειαζομαι ενα splier με εστειλαν στην CRYPTO! αλλα μπορει οπως μου ειπαν να εχει και ο ΚOTSOVOLOS. !!!

Ο security δεν καταλαβα τι ρολο επαιζε εκει σε ενα χωρο 20 τετραγωνικα (ειναι δεν ειναι). Φυσικα πηγα στον OTE λιγο πιο κατω οπου ειχαν απειρα και μου εδωσαν ενα εντελως δωρεαν και χωρις καμια υποχρεωση.

 

ΤΟ θεμα ειναι οτι με απετρεψαν να κανω αιτηση για το double play αφου καταλαβα οτι ουδεμια υποστηριξη θα ειχα!

 

ΦΟΒΕΡΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ! ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΛΕΟΝ!

 

Έλα βρε , που δεν κατάλαβες , γιατί υπήρχε εκεί και security; Φοβούνται μη φάνε ξύλο!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΤΑΙΡΙΑ!!! ΚΑΛΟ ΦΟΥΝΤΟ!!!

Link to comment
Share on other sites

Περιστατικο Νο 2! Περασα ξανα (δεν με εφτανε η 1η) να ρωτησω το τηλεφωνο του καταστηματος διοτι καποιος γνωστος μου εχει προβλημα και δεν μπορει να περασει και μου απαντησαν οτι το καταστημα δεν διαθετει!!! (Εδω δεν ειναι λεει κεντρο για ερωτησεις!!!)

Το αστειο ειναι οτι σε ολες τις τοπικες εφημεριδες και σε γιγαντοαφισες στην πολη μας αναγραφει το τηλεφωνο του νεο καταστηματος!!! καθως και ολων των αλλων στην υπολοιπη ελλαδα!!!

Απορω με αυτην την συμπεριφορα αν θα πετυχουν αυτο που θελουν!

SV9PFY
Link to comment
Share on other sites

κι εσύ τι ήθελες και πήγες και τις διέκοψες? πλάκα κάνω εννοείται!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Και να σκεφτει κανεις οτι αυτη η εταιρεια εφερε πρωτη το Internet στην Ελλαδα.

Μετεωρολογικός σταθμός Αμαρουσίου

http://users.otenet.gr/~oyxbc3/myweather/index.html

Link to comment
Share on other sites

Και να σκεφτει κανεις οτι αυτη η εταιρεια εφερε πρωτη το Internet στην Ελλαδα.

 

Και η πρώτη , που θα το αφήσει πίσω της!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Πάντως κρίμα όντως ήταν προτωπόρως εταιρία, ήταν η επιλογή για 6 περίπου χρόνια... άλλα με το adsl "πάτωσε"....
fake! :X
Link to comment
Share on other sites

Μηπως θα πρεπει να στειλεις τις κοπελιτσες στο σπιτι τους γιατι προφανως προσεληφθησαν εκει για κουτσομπολιο και οχι για εξυπηρετηση :mad:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

εγω δεν καταλαβα γιατι πηγες να ρωτησεις το τηλ ενω υπηρχε παντου σε ολη την πολη.
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παντως μου τη δινει να πας σε μια υπηρεσια/ καταστημα κλπ και ενω περιμενεις να εξυπηρετηθεις να σου λεει μισο λεπτο κυριε και να συνεχιζει την αναλυση για το με ποιον εκανε σεξ την προηγουμενη, ποιον θελει να ριξει, τι εφαγε κλπ!!! Μετα τη δουλεια κοπελιτσα πηγαινε για καφεδακι και πες οτι γουσταρεις και *&%&^%& κιολας εκει ποσος μας ενδιαφερει!!! Εμεις δηλ πως κανουμε κατι τετοιο κ εξυπηρετουμε αμεσα καποιον διακοπτωντας οτιδηποτε ασχετο εκεινη τη στιγμη?? :shifty:
:tease:
Link to comment
Share on other sites

Καλά ήταν εκεί στην τρύπα χωμένοι στην Δαιδάλου... τι την κάνανε την μετακόμιση?

Πρέπει να είναι οι ίδιες κοπέλες από το προηγούμενο κατάστημα που δεν ξέρανε τι τους γινότανε.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra > S23 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > S3 Classic > Samsung Galaxy Watch4 Classic

Link to comment
Share on other sites

Έλα βρε , που δεν κατάλαβες , γιατί υπήρχε εκεί και security; Φοβούνται μη φάνε ξύλο!!! ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ ΕΤΑΙΡΙΑ!!! ΚΑΛΟ ΦΟΥΝΤΟ!!!

 

Lol!:lol: Καλό!!!!

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

Τραγική κατάσταση για μια τέτοια εταιρεία, αλλά ποιοι εναλλακτικός παίζει πραγματικά σωστά. Απορία τα Forthnet Shops τι ακριβώς χρειάζονται;
Link to comment
Share on other sites

παλι καλα για την κρητη, στην θεσσαλονικη ουτε τηλεφωνο εχουν !!!!

δεν μπορουν να εξυπηρετήσουν αυτους που ειναι εκει, θα μπορουν μεσω τηλεφωνου!

Link to comment
Share on other sites

Για να μην τα ενώσω και μπερδευτούν τα posts με την χρονική σειρά που έχουν γραφτεί,συνεχίζουμε στο:

Forthnet : προσφερόμενες υπηρεσίες και παράπονα

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...