Jump to content

Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;


MaNoS-7-
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 861
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

πράγματι χρειάζεται να μετακινηθεί!!!Πάντως εγώ αν θα μπορούσα θα ψήφιζα 4!!!!

1.se p1

2.se k850

3.k800 4.k810

αν και τα δύο τελευταία είναι σχεδόν ίδια!!!εγώ αγόρασα το κ800 και το έκανα κ810 εσωτερικά εξωτερικά παραμένει το ίδιο!!!:happy:;):happy::D

 

ΣΩΣΤΟΣ!!!!!:)

παναθηναικος! ! !4ever:happy:
Link to comment
Share on other sites

Πράσινε Δράκε καταρχάς μεγεια το k800! Κατά δεύτερον, επειδή αναφέρθηκε το k750 πολλές φορές, να επισημάνω ότι το συγκεκριμένο τηλ έχει καταργηθεί απο την ericsson εδώ και αρκετούς μήνες..
yakinthi :wink:
Link to comment
Share on other sites

Ιδια καμερα εχουν και τα 3 κινητα!!! :blink:

Ιδια αναλυση μπορει να εχουν, αλλα τοσο το Κ750 οσο και το Κ550 εχουν καποιες παραπάνω -έστω και "μη εμφανεις" στο μη εξειδικευμενο ματι- λειτουργίες, μην ξεχναμε οτι ανηκουν στην οικογενεια cybershot...! Το w610i ειναι περισσοτερο μουσικο κινητο, γι'αυτο και...walkman...! Παντως, η καμερα και των τριων ειναι αρκετα καλη... Για μενα, προτιμησε το w610i... Ομορφο και καλο κινητακι και σε καλη τιμη!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

Ιδια αναλυση μπορει να εχουν, αλλα τοσο το Κ750 οσο και το Κ550 εχουν καποιες παραπάνω -έστω και "μη εμφανεις" στο μη εξειδικευμενο ματι- λειτουργίες, μην ξεχναμε οτι ανηκουν στην οικογενεια cybershot...! Το w610i ειναι περισσοτερο μουσικο κινητο, γι'αυτο και...walkman...! Παντως, η καμερα και των τριων ειναι αρκετα καλη... Για μενα, προτιμησε το w610i... Ομορφο και καλο κινητακι και σε καλη τιμη!

Στον υπολογιστη ειναι ακριβως ιδιες.το οτι το w610i ειναι walkman δεν σημαινει οτι η καμερα που εχει δεν ειναι καλη!!(γι'αυτη την κατηγορια)

παντως τα 2mp για κινητα ειναι μαπα,μονο την ημερα βγαζεις ας'πουμε καλη φωτογραφια.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Στον υπολογιστη ειναι ακριβως ιδιες.το οτι το w610i ειναι walkman δεν σημαινει οτι η καμερα που εχει δεν ειναι καλη!!(γι'αυτη την κατηγορια)

παντως τα 2mp για κινητα ειναι μαπα,μονο την ημερα βγαζεις ας'πουμε καλη φωτογραφια.:)

Αυτο ειπα κι εγω , με αλλα λογια, φιλε μου! Και τα τρια εχουν την ιδια σε αναλυση καμερα, με την διαφορα οτι , τα Κ550 κι 750 εχουν καποιες μικρες διαφοροποιησεις- πχ, ενεργο πορτακι, ταχυτητα κλειστρου κλπ κλπ, απλα, για να δικαιολογηθει η ονομασια cybershot...! Kατα τα αλλα, εκτος απο το λογισμικο walkman, τα υπολοιπα ειναι ιδια!

...ευτυχής κάτοχος Μ600i...:)

 

Κλείσε μέσα στην ψυχή σου την Ελλάδα και θα δεις να λαχταρεί κάθε είδους μεγαλείο...

Link to comment
Share on other sites

..για αγορα νεου κινητου.

 

Με ενδιαφερει κυριως για μουσικη και λιγοτερο για φωτογραφιες.

Δινω μεχρι 350Ε

 

Με μια συντομη ερευνα αγορας ειμαι μεταξυ αυτων(και τα 2 εχουν χαμηλα SAR, 0,58-0,60) :

 

a) K800i

Πλεονεκτηματα:Δυνατη καμερα,σχετικα φτηνο,μονοκοματο(χωρις πορτακια κλπ)

Μειονεκτημα: Oχι walkman.

 

b) W850i

Πλεονεκτηματα:Walkman,ομορφοτερο απο Κ800

 

Μειονεκτηματα:2MPixel,Συρομενο(συμβιβαζομαι),100 ευρω ακριβοτερο απο Κ800.

 

Eιχα ψηθει για το w850 αλλα δε ξερω αν δικαιολογει τα λεφτα του και ξενερωσα με τα 2ΜP.Αμα ηταν ειτε φθηνοτερο ή 3,2 MP θα το ειχα τσιμπησει. Τα αλλα walkman δε μου λενε πολλα εξωτερικα.

 

Καμια ιδεα?

 

Eπισης αυτο εδω ποιο ειναι ρε παιδια? Fake?

http://img177.imageshack.us/img177/9499/w850blacktu6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απο ολα να σου πω οτι μου εκανε εντυπωση(προς το καλο βεβαια) που κοιταξες το sar.Πρεπει σιγα σιγα ολοι να αρχισουμε να το βλεπουμε και αυτο.Οσο για κινητο αφου λες οτι δεν σε ενδιαφερουν τοσο οι φωτογραφιες παρε το W850i μη νομιζεις ομως οτι υπαρχει μεγαλη διαφορα αναμεσα σε 2 και 3.2ΜΡ.Αλλα εγω θα σου προτεινα Κ800 και πιο φθηνο και καλυτερη αναλυση καμερας και τα παιζει μια χαρα τα τραγουδια.Δεν μπορω να καταλαβω γιατι θες να ειναι walkman
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Με μια συντομη ερευνα αγορας ειμαι μεταξυ αυτων(και τα 2 εχουν χαμηλα SAR, 0,58-0,60)

 

Χαίρομαι που επιτέλους έχουνε αρχίσει οι περισσότεροι να κοιτάνε την ακτινοβολία πριν πάρουν κινητό!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Αποφάσισα να αγοράσω νέο κινητό και κατέληξα στην Sony Ericsson.

Θέλω κινητό με μνήμη πάνω απο 1 GB(Walkman) και να κοστίζει περίπου στα 300 Ε.Τίποτα προτάσεις?

 

The music mixing device.

Youtube Channel

Blog

Check it out.

Link to comment
Share on other sites

Αποφάσισα να αγοράσω νέο κινητό και κατέληξα στην Sony Ericsson.

Θέλω κινητό με μνήμη πάνω απο 1 GB(Walkman) και να κοστίζει περίπου στα 300 Ε.Τίποτα προτάσεις?

 

Εσωτερική μνήμη 1GB; Εαν ναι το W960i με 8GB αλλά ξεφεύγει αρκετά (γώρω στα 560-580 ευρώ). Εαν όχι έχεις πολλές επιλογές. Γίνε λίγο ποιο συγκεκριμένος στο τι θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ w580 ΣΠΑΝΕ ΠΛΗΚΤΡΑ ΚΑΙ ΤΡΙΖΕΙ.....

ΠΑΡΕ Κ800 Η Ν73

 

K800i exei o an8rwpos kai 8elei SE oxi nokia:!:

Pare ena w580 kai mia 4gb mnimi kai erxese akrivws sta 300 eurw;)

Einai i kalitero kai ikonomikoteri lusi:!:

An dn sou aresei pare ena w660i;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

K800i exei o an8rwpos kai 8elei SE oxi nokia:!:

Pare ena w580 kai mia 4gb mnimi kai erxese akrivws sta 300 eurw;)

Einai i kalitero kai ikonomikoteri lusi:!:

An dn sou aresei pare ena w660i;)

 

Για μενα παρε k810i, εχουν περασει πολλα SE απο τα χερια μου,κ βλεπω οτι η ιστορια με το walkman ειναι λιγο βλακεια!Δλδ,σαν ποιοτητα ηχου,αν αγορασεις τα walkman ακουστικα εχεις ακριβως την ιδια. ο media player ειναι μια χαρα,βαζεις κ 2gb καρτα μνημης k me 310 ευρω εχεις ενα κινητο με αψογο ηχο κ πολυ καλη καμερα,οσο για τα 2 ή 3 mp εχουν μεγαλη διαφορα γιατι δεν ειναι απλως η αναλυση,αλλα ολος ο φακος που ειναι cybershot, ΤΟ k750i ΔΕΝ ειναι cybershot και οι photos δεν εχουν καμια σχεση,τα εχω κ τα 2.Στο κ810 ειναι πιο φωτεινες,πιο καθαρες κ φυσικα πολυ πιο καλο flash,καμια σχεση με το κ750,κ550 κλπ!Επισης τα πιο πολλα walkman,ειδικα τυπου w580 που ειναι ωραια,εχουν ιδια camera με κ750 κ πολλα δεν εχουν flash,οπως το πιο ακριβο,w910!Ειναι ξεφτιλα τοσα λεφτα για να λες απλα οτι ειναι walkman.

Παρε κ links να δεις τιμες για το κ810 συνολικα:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=953261

και

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000486

ισως να το βρεις αλλου κ πιο φτηνα. 260 η συσκευη περιπου.

 

http://www.photoagora.gr/sandisk-memory-stick-m-2-2-gb-p32289.html

26 ευρω τα 2gb, απο εκει ψωνισα κ γω τη μνημη του δικου μου.

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003116

23 ευρω τα ακουστικα

 

Πιστευω ειναι ο καλυτερος συνδυασμος σε αυτα τα λεφτα,κ το κινητο πανεμορφο,κ πολυ πιο ωραιο απο το k800.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Για μενα παρε k810i, εχουν περασει πολλα SE απο τα χερια μου,κ βλεπω οτι η ιστορια με το walkman ειναι λιγο βλακεια!Δλδ,σαν ποιοτητα ηχου,αν αγορασεις τα walkman ακουστικα εχεις ακριβως την ιδια. ο media player ειναι μια χαρα,βαζεις κ 2gb καρτα μνημης k me 310 ευρω εχεις ενα κινητο με αψογο ηχο κ πολυ καλη καμερα,οσο για τα 2 ή 3 mp εχουν μεγαλη διαφορα γιατι δεν ειναι απλως η αναλυση,αλλα ολος ο φακος που ειναι cybershot, ΤΟ k750i ΔΕΝ ειναι cybershot και οι photos δεν εχουν καμια σχεση,τα εχω κ τα 2.Στο κ810 ειναι πιο φωτεινες,πιο καθαρες κ φυσικα πολυ πιο καλο flash,καμια σχεση με το κ750,κ550 κλπ!Επισης τα πιο πολλα walkman,ειδικα τυπου w580 που ειναι ωραια,εχουν ιδια camera με κ750 κ πολλα δεν εχουν flash,οπως το πιο ακριβο,w910!Ειναι ξεφτιλα τοσα λεφτα για να λες απλα οτι ειναι walkman.

Παρε κ links να δεις τιμες για το κ810 συνολικα:

http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=22&category=69978004&product=953261

και

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.000486

ισως να το βρεις αλλου κ πιο φτηνα. 260 η συσκευη περιπου.

 

http://www.photoagora.gr/sandisk-memory-stick-m-2-2-gb-p32289.html

26 ευρω τα 2gb, απο εκει ψωνισα κ γω τη μνημη του δικου μου.

 

http://www.e-shop.gr/show_tel.phtml?id=TEL.003116

23 ευρω τα ακουστικα

 

Πιστευω ειναι ο καλυτερος συνδυασμος σε αυτα τα λεφτα,κ το κινητο πανεμορφο,κ πολυ πιο ωραιο απο το k800.

Κι'εγω μαζι σου ειμαι με ολα αυτα που ειπες.οντως το κ810ι ειναι σουπερ κινητο και η τιμη του απαιχτη.τωρα αν ο φιλος εχει το κ800ι θα παει σε καλυτερο κινητο και οχι χειροτερο,κ810ι και ανω :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κι'εγω μαζι σου ειμαι με ολα αυτα που ειπες.οντως το κ810ι ειναι σουπερ κινητο και η τιμη του απαιχτη.τωρα αν ο φιλος εχει το κ800ι θα παει σε καλυτερο κινητο και οχι χειροτερο,κ810ι και ανω :)

 

Σε αυτα τα λεφτα μονο αυτος ο συνδυασμος πραγματικα αξιζει,αλλιως ας δωσει 400 να παρει το κ850.Γενικως οσο τα walkman εχουν τοσο χαλια καμερες,δε συμφερουν..κ ειδικα χωρις φλας.αλλιςς ας αραξει με το κ800 πουναι καλο,(εμενα προσωπικα δε μαρεσει, κ περιμενα να βγει το κ810 για να αλλαξω κιν),ας παρει ακουστικα κ μνημη που θα μεινουν,κ παιρνει του χρονου το κ850..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτα τα λεφτα μονο αυτος ο συνδυασμος πραγματικα αξιζει,αλλιως ας δωσει 400 να παρει το κ850.Γενικως οσο τα walkman εχουν τοσο χαλια καμερες,δε συμφερουν..κ ειδικα χωρις φλας.αλλιςς ας αραξει με το κ800 πουναι καλο,(εμενα προσωπικα δε μαρεσει, κ περιμενα να βγει το κ810 για να αλλαξω κιν),ας παρει ακουστικα κ μνημη που θα μεινουν,κ παιρνει του χρονου το κ850..

Ετσι ακριβως.κι εγω επομενο κινητο θα ειναι το κ810ι :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σε αυτα τα λεφτα μονο αυτος ο συνδυασμος πραγματικα αξιζει,αλλιως ας δωσει 400 να παρει το κ850.Γενικως οσο τα walkman εχουν τοσο χαλια καμερες,δε συμφερουν..κ ειδικα χωρις φλας.αλλιςς ας αραξει με το κ800 πουναι καλο,(εμενα προσωπικα δε μαρεσει, κ περιμενα να βγει το κ810 για να αλλαξω κιν),ας παρει ακουστικα κ μνημη που θα μεινουν,κ παιρνει του χρονου το κ850..

 

entaxei dn exoun kai xalia cameres olaa!!merika nai pou loipei kai to flas!egw exw to w960i kai exei kai flas kai auto focus kai 3,2!!min m to kathgoreite to kinhtaki m,stenaxwriemai!!xexe:O:shifty:!(plakitsa)ontws merika exoun kakh camera

w800i,w960i,t290i,t65,r380s,t18s,t29s,GA628,A1628s kai otan bgei kai to xperia

 

H nokia kanei to megalo vhma sthn agora!agoraste kinhta N series k 8a exete k hlektrokinhto jet ski:lol:!

Link to comment
Share on other sites

Paidia min trela8oume!!!:!:

To paidi exei k800i kai 8elei na paei se kati allo:!:

To k810i einai idio me to k800i:!:

Pernas ena k810i firmware kai kerdizei kai ena track id kai photofix:!:

Se kamoia periptwsi k810i dioti prwton exei poli upsilo sar kai 2on einai oloidio tilefwno me to k800i:!:

Pare ena w580i kai otan 8es na vgazeis fotos na perneis kai to k800i mazi sou;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Paidia min trela8oume!!!:!:

To paidi exei k800i kai 8elei na paei se kati allo:!:

To k810i einai idio me to k800i:!:

Pernas ena k810i firmware kai kerdizei kai ena track id kai photofix:!:

Se kamoia periptwsi k810i dioti prwton exei poli upsilo sar kai 2on einai oloidio tilefwno me to k800i:!:

Pare ena w580i kai otan 8es na vgazeis fotos na perneis kai to k800i mazi sou;)

 

Εγω προτεινα να μην παρει τπτ εκτος απο μνημη κ ακουστικα walkman κ να παει κατευθειαν σε κ850, απο κει κ περα,η πιο συμφερουσα λυση ειναι το κ810 οπως κ να το δεις,κ επισης δεν εχει καμια σχεση σε εμφανιση με το κ800,ειναι πολυ πολυ πιο ωραιο!Οσο για τις λειτουργιες,ο,τι κινητο κ να παρει τα ιδια θα κανει,σιγα. Ας παει στο samsung to U700 αν θελει αλλο κιν με καλυτερη καμερα κ γενικα καπως πιο ανεβασμενο,εγω προσωπικα κ οσο υπαρχει το προγραμμα που λεγεται my phone explorer,δεν αλλαζω εταιρια,ειναι πουναι τα πιο ευχρηστα τα ericsson,ειναι κ αυτο το προγραματακι που κανεις το πιο ευκολο back up που μπορεις να φανταστεις,ουτε outlook ουτε τπτ.

φιλε περιμενε μεχρι τον οκτωβρη κ παρε το κ850 αν θες τη γνωμη,αν δε κρατιεσαι παρε κ810,εχει ελαχιστη διαφορα στην τιμη με κινητα τυπου w580 που οκ,ειναι ομορφα,αλλα τπτ αλλο,κ θαχεις ενα πολυ ωραιο κινητο,κ ας διαφερει κατα "+10":lol: απο το παλιο σου..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτεινα να μην παρει τπτ εκτος απο μνημη κ ακουστικα walkman κ να παει κατευθειαν σε κ850, απο κει κ περα,η πιο συμφερουσα λυση ειναι το κ810 οπως κ να το δεις,κ επισης δεν εχει καμια σχεση σε εμφανιση με το κ800,ειναι πολυ πολυ πιο ωραιο!Οσο για τις λειτουργιες,ο,τι κινητο κ να παρει τα ιδια θα κανει,σιγα. Ας παει στο samsung to U700 αν θελει αλλο κιν με καλυτερη καμερα κ γενικα καπως πιο ανεβασμενο,εγω προσωπικα κ οσο υπαρχει το προγραμμα που λεγεται my phone explorer,δεν αλλαζω εταιρια,ειναι πουναι τα πιο ευχρηστα τα ericsson,ειναι κ αυτο το προγραματακι που κανεις το πιο ευκολο back up που μπορεις να φανταστεις,ουτε outlook ουτε τπτ.

φιλε περιμενε μεχρι τον οκτωβρη κ παρε το κ850 αν θες τη γνωμη,αν δε κρατιεσαι παρε κ810,εχει ελαχιστη διαφορα στην τιμη με κινητα τυπου w580 που οκ,ειναι ομορφα,αλλα τπτ αλλο,κ θαχεις ενα πολυ ωραιο κινητο,κ ας διαφερει κατα "+10":lol: απο το παλιο σου..

 

File mou exw allaksei pampola tilefwna kai k810i sugekrimena 4:!:

Epeisis to 8ema tis emfanisis einai teleiws antikeimeniko;)

Opote opws kai na to kanoume as parei to paidi ena walkman na exei na paizei einai kai mourato kai ase na xei to k800i mono gia foto;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

File mou exw allaksei pampola tilefwna kai k810i sugekrimena 4:!:

Epeisis to 8ema tis emfanisis einai teleiws antikeimeniko;)

Opote opws kai na to kanoume as parei to paidi ena walkman na exei na paizei einai kai mourato kai ase na xei to k800i mono gia foto;)

 

Καταρχην οταν λεω εγω πολλα δεν εννοω 4 φορες το ιδιο τηλεφωνο..Απο κει κ περα,πες μου ποια διαφορα κ τι κερδος θαχει με ενα w580,το οποιο ειναι μεν πιο συγχρονο,αλλα περα απο τα ακουστικα κ το 1gb M2 που σου δινει,δεν εχει τπτ καλυτερο απο το κ810,ουτε ηχο. Μπορει ναναι πιο μουρατος ο media player αλλα καμια διαφορα. Απλα θεωρω οτι η εξωτερικη εμφανιση,κ το νασαρεσει το κιν που παιρνεις ειναι απο τα πιο σημαντικα θεματα,γιατι ολα κανουν πανω κατω τα ιδια για τον μεσο χρηστη,σαν μενου εννοω,τι φοβερο εχουν τα walkman που αξιζει να δωσεις τα ιδια περιπου ή κ παραπαανω λεφτα? Ακομα κ το w910 που ειναι ωραιο κ λεπτο κλπ κλπ,εχει ακομα 2mp,χωρις auto focus κλπ..Κ να πω οτι σουδινε στη συσκευασια 4gb και δικαιολογει την τιμη του,οκ!

Βασικα ας πει καποιος μια τεκμηριωμενη αποψη,γιατι καποιο κινητο συμφερει πιο πολυ απο το κ810, αφου παιζουμε μεχρι 350 ευρω κ σε SE. να ξεμπερφευτει κ ο φιλος. Θα δεχομουν να μου ελεγες οτι ας παρει το w580 γιατι ειναι μουρατο κ τπτ αλλο,εκει ναι,συμφωνω..Αλλα το ναχει ενα κιν για photos(k800)κ ενα για walkman το θεωρω χαζο κ σπαταλη χωρου..(τσεπης κλπ)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καταρχην οταν λεω εγω πολλα δεν εννοω 4 φορες το ιδιο τηλεφωνο..Απο κει κ περα,πες μου ποια διαφορα κ τι κερδος θαχει με ενα w580,το οποιο ειναι μεν πιο συγχρονο,αλλα περα απο τα ακουστικα κ το 1gb M2 που σου δινει,δεν εχει τπτ καλυτερο απο το κ810,ουτε ηχο. Μπορει ναναι πιο μουρατος ο media player αλλα καμια διαφορα. Απλα θεωρω οτι η εξωτερικη εμφανιση,κ το νασαρεσει το κιν που παιρνεις ειναι απο τα πιο σημαντικα θεματα,γιατι ολα κανουν πανω κατω τα ιδια για τον μεσο χρηστη,σαν μενου εννοω,τι φοβερο εχουν τα walkman που αξιζει να δωσεις τα ιδια περιπου ή κ παραπαανω λεφτα? Ακομα κ το w910 που ειναι ωραιο κ λεπτο κλπ κλπ,εχει ακομα 2mp,χωρις auto focus κλπ..Κ να πω οτι σουδινε στη συσκευασια 4gb και δικαιολογει την τιμη του,οκ!

Βασικα ας πει καποιος μια τεκμηριωμενη αποψη,γιατι καποιο κινητο συμφερει πιο πολυ απο το κ810, αφου παιζουμε μεχρι 350 ευρω κ σε SE. να ξεμπερφευτει κ ο φιλος. Θα δεχομουν να μου ελεγες οτι ας παρει το w580 γιατι ειναι μουρατο κ τπτ αλλο,εκει ναι,συμφωνω..Αλλα το ναχει ενα κιν για photos(k800)κ ενα για walkman το θεωρω χαζο κ σπαταλη χωρου..(τσεπης κλπ)

 

 

File otan ennow eixa 4 k810i dn eixa mono auta:!:

Apla dn 8elw na anaferw posa exoun perasei gia na min lene oti perifaneuomai;)

Na parei w580i gt exei MAKRAN kalitero ixeio apo to k810i;)

2on!!!Einai poio mikrouli kai simazemeno kai poli mourato!!!

Exei flash menus!!!To mono arnitiko einai i kamera:!:

2mp kai xwris flash:!:

Epeisis kai ti na leei twra na parei k810i???Kai k850i mexri stigmis allaksa 3 opws kai 2 w910i;)

Dn 8elw na peneutw alla dwksa to 8eo ola ta se ta xw faei sti mapa me to koutali;)

 

Panta filika

 

Nikolas;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Ποιο κινητό της Sony Ericsson να επιλέξω;
  • The topic was locked
  • The topic was unlocked

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...