Jump to content

Δωρεάν SMS μέσω Internet


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μήπως το μπλοκάρει κανένα firewall; :confused: Για τσέκαρε λίγο τις ρυθμίσεις από κει. Κάτι άλλο δε νομίζω. Αν στην τελική βλέπεις ότι δεν μπαίνει σβήσε όλα τα cookies και πιστεύω θα μπει. Με ποιον browser είσαι;

 

ουτε με explorer μπορω να μπω ουτε με firefox... πως γινεται να σβησω αυτα τα cookies...?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ουτε με explorer μπορω να μπω ουτε με firefox... πως γινεται να σβησω αυτα τα cookies...?

Με firefox: Εργασίες-Επιλογές-Απόρρητο- Cookies- Εκκαθάριση.

Με ΙΕ: Εργαλεία-Επιλογές Ιντερνετ-Γενικά-Διαγραφή Cookies. :)

Link to comment
Share on other sites

Με firefox: Εργασίες-Επιλογές-Απόρρητο- Cookies- Εκκαθάριση.

Με ΙΕ: Εργαλεία-Επιλογές Ιντερνετ-Γενικά-Διαγραφή Cookies. :)

 

 

δυστηχως δεν εγινε τπτ... :(

μπαινω σε ολες τις σελιδες, ακομα και σε ακαταλληλες εκτος απο το my.cosmos, και μου ειναι απαραιτητο για τα sms... :(

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι άλλο μπορεί να συμβαίνει. Περίεργο πάντως... :confused: Και είπες συμβαίνει αυτό και με firefox και με ΙΕ... :worry: Δεν μπαίνει καθόλου γενικά στο mycosmos.gr; Ή μόνο στα SMS; Τι σύνδεση ίντερνετ έχεις και με ποια εταιρεία;
Link to comment
Share on other sites

μια απλη pstn εχω με την acn, αλλα δεν ειναι εκει το προβλημα αφου μεχρι και προχθες εμπαινα κανονικα... και με explorer και με firefox, απλα με τον fιrefox δεν υπηρχε η επιλογη για sms... απορω πως τωρα μου λεει κατω χαμηλα οτι η σελιδα ολοκληρωθηκε ενω δεν μπαινει καθολου στο site δηλ ουτε log in δεν μπορω να κανω, δοκιμασα και απο το cosmote.gr αλλα τα ιδια, αλλες φορες μου γραφει οτι η συνδεση ειναι αδυνατη... :(
Link to comment
Share on other sites

μια απλη pstn εχω με την acn, αλλα δεν ειναι εκει το προβλημα αφου μεχρι και προχθες εμπαινα κανονικα... και με explorer και με firefox, απλα με τον fιrefox δεν υπηρχε η επιλογη για sms... απορω πως τωρα μου λεει κατω χαμηλα οτι η σελιδα ολοκληρωθηκε ενω δεν μπαινει, αλλες φορες μου γραφει οτι η συνδεση ειναι αδυνατη... :(

Μήπως παίζει τίποτα με τα java; Μήπως χρειάζεσαι κανά update; :confused:

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι παλι αυτα; :)

το θεμα ειναι γιατι μου το κανε αυτο ξαφνικα και γιατι μου παρουσιαζει προβλημα εκει μονο!!!

γινεται μηπως να ξανακανω εγκατασταση τον explorer?

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι παλι αυτα; :)

το θεμα ειναι γιατι μου το κανε αυτο ξαφνικα και γιατι μου παρουσιαζει προβλημα εκει μονο!!!

γινεται μηπως να ξανακανω εγκατασταση τον explorer?

 

Αν έχεις ΧΡ, κάνε restore system σε προηγούμενη ημερομηνία απ' αυτήν που ξεκίνησε το πρόβλημα μήπως έχει γίνει κάποια αλλαγή στις ρυθμίσεις και θα επανέλθει η παλιά ρύθμιση. ;)

http://img45.imageshack.us/img45/9118/sign1om.jpg

brief1-Κ750 wallpapers/themes-brief2-Κ750 wallpapers/themes/GAMES-brief3-Κ750 wallpapers/themes/ringtones

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είναι προσωρινό πρόβλημα με την acn. Το πάθαινα παλιά με την hol. Δοκίμασε αν έχεις να μπεις με καμία άλλη σύνδεση να δεις αν το κάνει.

Μετά από μια δυο μέρες ίσως να διορθωθεί

Link to comment
Share on other sites

Eμενα με explorer δεν μου βγαζει το κουμπι sms.

Kαλα με το firefox δεν το συζητω, δεν βγαινει καθολου η κατω μπαρα.

Νίκο αν σε ενδιαφέρουν μόνο τα Free sms τότε γιατί δεν έχεις κάνει ακόμα αυτό; :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, ευχαριστω για την απαντηση, διαβασα το link, αλλα εμενα δεν φαινεται καθολου το κουμπι sms, για να το τραβηξω στο address bar.

Οποτε το προβλημα παραμενει.

Αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εμφανιζετε το κουμπι sms

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, ευχαριστω για την απαντηση, διαβασα το link, αλλα εμενα δεν φαινεται καθολου το κουμπι sms, για να το τραβηξω στο address bar.

Οποτε το προβλημα παραμενει.

Αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν εμφανιζετε το κουμπι sms

Νίκο άφησε την σελίδα λίγη ώρα να φορτώσει,μερικές φορές αργεί να το εμφανίσει.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν ειναι αυτο.

Γιατι σε αλλα windows ανοιγει αμεσως.

Μονο στα δικα μου δεν ανοιγουν τα ειερχομενα και ολο φορτωνει και δεν δειχνει κ το κουμπακι του sms.

Καμια αλλη λυση?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου δεν ειναι αυτο.

Γιατι σε αλλα windows ανοιγει αμεσως.

Μονο στα δικα μου δεν ανοιγουν τα ειερχομενα και ολο φορτωνει και δεν δειχνει κ το κουμπακι του sms.

Καμια αλλη λυση?

Δηλαδή, ανοίγεις τη σελίδα, κάνεις login, δε σου βγάζει το SMS κουμπί, και δε σου βγάζει και τη λίστα με τα email;

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις ΧΡ, κάνε restore system σε προηγούμενη ημερομηνία απ' αυτήν που ξεκίνησε το πρόβλημα μήπως έχει γίνει κάποια αλλαγή στις ρυθμίσεις και θα επανέλθει η παλιά ρύθμιση. ;)

 

 

πολυ καλη η ιδεα σου αλλα δυστηχως δεν επιασε...οσο για format ειναι μια διαδικασια που δεν εχω ορεξη να την κανω γιατι ποιος καθεται μετα να εγκαταστησει ολα τα προγραμματα... παντως ειναι πολυ παραξενο...πως γινεται να μπαινω σε οποια σελιδα θελω εκτος απο το my cosmos.. :(

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλη η ιδεα σου αλλα δυστηχως δεν επιασε...οσο για format ειναι μια διαδικασια που δεν εχω ορεξη να την κανω γιατι ποιος καθεται μετα να εγκαταστησει ολα τα προγραμματα... παντως ειναι πολυ παραξενο...πως γινεται να μπαινω σε οποια σελιδα θελω εκτος απο το my cosmos.. :(

Μπορείς να δοκιμάσεις να πατήσεις CTRL+F5;

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή, ανοίγεις τη σελίδα, κάνεις login, δε σου βγάζει το SMS κουμπί, και δε σου βγάζει και τη λίστα με τα email;

 

Ναι ακριβως και γραφει φορτωνει.

Αν παρατηρησετε οταν φορτωνει η σελιδα σε αλλα windows κανονικα που δουλευουν , το κουμπι sms , εμφανιζεται τελευταιο.

Το εχετε παρατηρησει? Στην κατω αριστερη λιστα?

Link to comment
Share on other sites

Άρα δεν ολοκληρώνεται η σελίδα!Γι αυτό σου λέει ότι φορτώνει ρε Νίκο,κάτι σου μπλοκάρει την σελίδα,firewall κλπ.Απενεργοποιησετα όλα να δεις τι θα γίνει.

Link to comment
Share on other sites

παιδια δεν το πιστευω!!! σημερα ανοιξε κανονικα η σελιδα...my.cosmos...και βεβαια μπορω και στελνω sms...

δεν εκανα τπτ, απλα του περασε ο 'λοξυγγας' μαλλον...

ευχαριστω πολυ παντως για οσα μου ειπατε!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να είναι προσωρινό πρόβλημα με την acn. Το πάθαινα παλιά με την hol. Δοκίμασε αν έχεις να μπεις με καμία άλλη σύνδεση να δεις αν το κάνει.

Μετά από μια δυο μέρες ίσως να διορθωθεί

lionor... Σου το χα πει πριν 2 μέρες ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...