Jump to content

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;


 Κοινοποίηση

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;  

539 members have voted

  1. 1. Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή;

    • Otenet (ondsl,conn-x)
      263
    • Forthnet
      111
    • On Telecoms
      18
    • Hellas on Line
      47
    • Tellas
      42
    • Netone
      20
    • Vivodi
      10
    • Altec
      7
    • Άλλος
      21


Recommended Posts

Για στρίψε για αλλού... (βλ. forum tellas και προβλήματα των συνδρομητών της)

 

τι σημαινει αυτο? για στριψε να δεις και προβληματα συνδρομητων forthnet και Hol κλπ κλπ.... Ολοι οι παροχοι εχουν προβληματα. Εξαρταται η περιοχη ομως. Αν εισαι στην πελλοπονησο και κρητη ειναι μακραν καλυετερη η tellas απο καθε αλλο παροχο. Αν εισαι σε νησι εχει πολυ καλες ταχυτητες η forthnet ενω στην στεραια παιζει αρκετα καλα η hol. Θεσσαλονικη και Αθηνα δεν υπαρχουν διαφορες παρα μονο στην εξυπηρετηση. tellas ομως μην ξεχνας τα + που εχεις οπως:

+κοινος λογαριασμος με κινητο

+εκπτωση

+δωρεαν παγια

+αμεση εξυπηρετηση απο τα καταστηματα

+περισσοτερα σημεια εξυπηρετησης

+περισσοτερο ευελικτα προιοντα σε καλυτερες τιμες.

Καμια αλλη εταιρια δεν παρεχει ολο αυτον τον συνδιασμο!

ΖΕΙΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑΞΕ ΧΩΡΑ. ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙΣ ΧΩΡΑ ΑΛΛΑΞΕ ΕΣΥ Ο ΙΔΙΟΣ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ!

 

ΜΕΓΙΣΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ ΕΙΚΟΝΑΣ ΥΠΟΓΡΑΦΗΣ: 420 x 150 pixels και 16,3 KB.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 114
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τι σημαινει αυτο? για στριψε να δεις και προβληματα συνδρομητων forthnet και Hol κλπ κλπ.... Ολοι οι παροχοι εχουν προβληματα. Εξαρταται η περιοχη ομως. Αν εισαι στην πελλοπονησο και κρητη ειναι μακραν καλυετερη η tellas απο καθε αλλο παροχο. Αν εισαι σε νησι εχει πολυ καλες ταχυτητες η forthnet ενω στην στεραια παιζει αρκετα καλα η hol. Θεσσαλονικη και Αθηνα δεν υπαρχουν διαφορες παρα μονο στην εξυπηρετηση. tellas ομως μην ξεχνας τα + που εχεις οπως:

+κοινος λογαριασμος με κινητο

+εκπτωση

+δωρεαν παγια

+αμεση εξυπηρετηση απο τα καταστηματα

+περισσοτερα σημεια εξυπηρετησης

+περισσοτερο ευελικτα προιοντα σε καλυτερες τιμες.

Καμια αλλη εταιρια δεν παρεχει ολο αυτον τον συνδιασμο!

 

Φίλε συγνώμη αλλα εχεις μεγάλο κόλλημα... ουτε στην τελλας να δουλευεις...:!::!::!::!: ειπαμε,χαλαρωσε λιγο, δεν στην θιξαμε αυτη την καταπληκτικη εταιρεια που εδω και 1,5 μηνα εχω κανει αιτηση διακοπης και ακομα δεν με εχει διακόψει απο το αθλιο δικτυο της...

 

Θα αρχισουν οι καταγγελιες μου φαινεται,δεν εχουν δικαιωμα οταν εχω αντιγραφο της αιτησης διακοπης να εχει περασει πανω απο μηνας και να μην με εχουν <<κλεισει ακόμα>>

ΕΙναι υποχρεωμένοι το πολύ σε 30 μερες να σε διακοψουν....

 

Αυτοι συνεχιζουν να με χρεωνουν λογικα κανονικα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

τι σημαινει αυτο? για στριψε να δεις και προβληματα συνδρομητων forthnet και Hol κλπ κλπ.... Ολοι οι παροχοι εχουν προβληματα. Εξαρταται η περιοχη ομως. Αν εισαι στην πελλοπονησο και κρητη ειναι μακραν καλυετερη η tellas απο καθε αλλο παροχο. Αν εισαι σε νησι εχει πολυ καλες ταχυτητες η forthnet ενω στην στεραια παιζει αρκετα καλα η hol. Θεσσαλονικη και Αθηνα δεν υπαρχουν διαφορες παρα μονο στην εξυπηρετηση. tellas ομως μην ξεχνας τα + που εχεις οπως:

+κοινος λογαριασμος με κινητο

+εκπτωση

+δωρεαν παγια

+αμεση εξυπηρετηση απο τα καταστηματα

+περισσοτερα σημεια εξυπηρετησης

+περισσοτερο ευελικτα προιοντα σε καλυτερες τιμες.

Καμια αλλη εταιρια δεν παρεχει ολο αυτον τον συνδιασμο!

-Κοινος λογαριασμος με κινητο:Ναι, μονο αν εχεις wind...

-Εκπτωση και δωρεαν παγια:Εμενα μου ειχαν βαλει και εξτρα χρεωσεις,οχι εκπτωση...

-Αμεση εξυπηρετηση;;ΧΑΧΑΧΑ!!:lol::lol::lol: Πλακα μας κανεις; Εχει μακραν τη χειροτερη εξυπηρετηση.Οταν πας σε καταστημα wind σου λενε δεν ξερουμε εμεις,παρε στο 13800.Εμεις ειμαστε μονο για νεες συνδεσεις και πληρωμη λογαριασμων.Και αν παρεις στο 13800 μην σου πω που σε γραφουν..Εμενα μου μετεφεραν τη γραμμη απο την παλια κατοικια στην καινουρια και μου εστελναν λογαριασμους στην παλια.Και καταφεραν να αλλαξουν τη διευθυνση αποστολης μετα απο 16-17 τηλεφωνηματα μου στο 13800.

-Περισσοτερο ευελικτα προιοντα σε καλυτερες τιμες:Χεστηκ@..Δεν μπορει στο διπλα τετραγωνο να ειναι το dslam και να συγχρονιζω 10-11mbps και σε ωρες αιχμης να κατεβαζω με 20-30kb/sec...

8αρα ΟΤΕ και παντα download με 820kb/sec

Link to comment
Share on other sites

-Κοινος λογαριασμος με κινητο:Ναι, μονο αν εχεις wind...

-Εκπτωση και δωρεαν παγια:Εμενα μου ειχαν βαλει και εξτρα χρεωσεις,οχι εκπτωση...

-Αμεση εξυπηρετηση;;ΧΑΧΑΧΑ!!:lol::lol::lol: Πλακα μας κανεις; Εχει μακραν τη χειροτερη εξυπηρετηση.Οταν πας σε καταστημα wind σου λενε δεν ξερουμε εμεις,παρε στο 13800.Εμεις ειμαστε μονο για νεες συνδεσεις και πληρωμη λογαριασμων.Και αν παρεις στο 13800 μην σου πω που σε γραφουν..Εμενα μου μετεφεραν τη γραμμη απο την παλια κατοικια στην καινουρια και μου εστελναν λογαριασμους στην παλια.Και καταφεραν να αλλαξουν τη διευθυνση αποστολης μετα απο 16-17 τηλεφωνηματα μου στο 13800.

-Περισσοτερο ευελικτα προιοντα σε καλυτερες τιμες:Χεστηκ@..Δεν μπορει στο διπλα τετραγωνο να ειναι το dslam και να συγχρονιζω 10-11mbps και σε ωρες αιχμης να κατεβαζω με 20-30kb/sec...

8αρα ΟΤΕ και παντα download με 820kb/sec

Ετσι και εγω με τελλας σε ωρες αιχμης με 10-20-30 kb ήμουν...!!

Το 13800 αχρηστο, 20 ευρω χρεωθηκα στο λογαριασμο του κινητου μου αδικα!!

 

Και γω με 8αρα οτε κατεβαζω παντα πανω απο 800Kb και φτάνω και ως 870 τις περισσοτερε φορές.

Link to comment
Share on other sites

Ποιος πιστεύετε ότι είναι ο καλύτερος πάροχος αυτή την στιγμή αλλα στην Πατρα?
:w00t:
Link to comment
Share on other sites

Τι προτείνετε παιδια?? hol ή On Telecoms??

 

Τωρα τι εχεις? Και τι στοιχεια εχει η γραμμη σου??

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δεν ξερω ποιος ειναι ο καλυτερος παροχος, ισως ο οτε πιστευω προσωπικα...Αλλα ισως και καποιος ιδιωτικος παροχος να ειναι εξισου καλος....

 

 

Ξερω παντως ποιος ειναι ο χειροτερος!! Η ΤΕΛΛΑΣ!! ΜΑΚΡΙΑ!! ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ απο την πλειοψηφια των χρηστων και ξανασκεφτείτε για να την επιλέξετε!!

 

Τωρα αν καποιοι ειναι οκ αυτα ειναι μεμονωμενα περιστατικα..!:lol::lol::p

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω ποιος ειναι ο καλυτερος παροχος, ισως ο οτε πιστευω προσωπικα...Αλλα ισως και καποιος ιδιωτικος παροχος να ειναι εξισου καλος....

 

 

Ξερω παντως ποιος ειναι ο χειροτερος!! Η ΤΕΛΛΑΣ!! ΜΑΚΡΙΑ!! ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΤΙ ΓΡΑΦΟΝΤΑΙ απο την πλειοψηφια των χρηστων και ξανασκεφτείτε για να την επιλέξετε!!

 

Τωρα αν καποιοι ειναι οκ αυτα ειναι μεμονωμενα περιστατικα..!:lol::lol::p

 

Ο κολητός μου είχε βάλει Tellas double-play πέρυσι (+ 60' προς κινητά με 19,90Ε το μήνα)...

Πρώτος λογαριασμός... 100 Ευρώ...

Δεύτερος... τρίτος...

Ώσπου μόλις σε ένα εξάμηνο έφτασε τα 500 Ευρώ και ακόμα χρωστάει...! ΕΛΕΟΣ! :blink:

 

ΜΑΚΡΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!

Link to comment
Share on other sites

Ο κολητός μου είχε βάλει Tellas double-play πέρυσι (+ 60' προς κινητά με 19,90Ε το μήνα)...

Πρώτος λογαριασμός... 100 Ευρώ...

Δεύτερος... τρίτος...

Ώσπου μόλις σε ένα εξάμηνο έφτασε τα 500 Ευρώ και ακόμα χρωστάει...! ΕΛΕΟΣ! :blink:

 

ΜΑΚΡΙΑ!!! ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ!!!

 

100€ ειναι πολλα, αν εχει γινει λαθος στις χρεωσεις και δεν το εχει ψαξει τοτε δεν φταει μονο η Τελλας αλλα και ο ιδιος. Δεν εχει ζητησει να του στελνουν αναλυτικο λογαριασμο?? :confused:

 

Σε αυτη τη χωρα καλο θα ηταν να γινουμε και εμεις σωστοι users. Ευρυζωνικοτητα δεν ειναι μονο το msn και το facebook αυτα ειναι το spoilt κομματι του net απο τους τουριστες τους web 2.0.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...