Jump to content

Πιστεύετε στην μοίρα;


konstadinoc
 Κοινοποίηση

Υπαρχει  

69 members have voted

  1. 1. Υπαρχει

    • μοιρα
      22
    • μονο καλη μοιρα
      0
    • μονο κακη μοιρα
      2
    • (δεν υπαρχει μοιρα)
      45


Recommended Posts

Δε θα ηταν καλυτερο να ρωτησεις την πεθερα σου πως της ηρθε και αναψε τσιγαρο ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Φραπεδάκι ολέε

Link to comment
Share on other sites

Δε θα ηταν καλυτερο να ρωτησεις την πεθερα σου πως της ηρθε και αναψε τσιγαρο ?

 

Μα δεν αναψε....Εγω το "ειδα" αυτο .

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

file mou epeidi stin ilikia pou eisai einai kai o pateras m kai exoume ena skulaki to opoio pragmatika einai isotimo melos tis oikogenoias mas dn mporoume oute kan stin idea pws kapoia stigmi 8a pe8anei kai 8a prepei na paroume allo...

Ton agapame polu ton Christian mas:)Pug einai:p

Pare ena allo skulaki kai sunexize na dineis tin agapi pou edines sti Lida sou:)

 

Filika

 

Nikolas...:)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

file mou epeidi stin ilikia pou eisai einai kai o pateras m kai exoume ena skulaki to opoio pragmatika einai isotimo melos tis oikogenoias mas dn mporoume oute kan stin idea pws kapoia stigmi 8a pe8anei kai 8a prepei na paroume allo...

Ton agapame polu ton Christian mas:)Pug einai:p

Pare ena allo skulaki kai sunexize na dineis tin agapi pou edines sti Lida sou:)

 

Filika

 

Nikolas...:)

 

 

Εχω αλλα δυο σκυλακια...Ενα μεγαλοσωμο ημαιιαμο 30 κιλα και ενα πολυ μικρο Γιορκσαιρ τεριε 2 μηνων αλλα το να παρω αλλο δεν ειναι το ιδιο...Δεν μου χαλασε καποιο ψυγειο για να παρω αλλο και να πω "τι εγινε..."

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύω στη μοίρα και τα σημάδια της. Μπορεί να ακούγεται "κάπως", αλλά σε σοβαρά ζητήματα που έχουν προκύψει στη ζωή μου (κατόπιν εορτής βέβαια), σκέφτηκα πως υπήρχαν σημάδια που δεν τα πρόσεξα. Ίσως αν τους έδινα την απαραίτητη προσοχή, να είχα αποφύγει πολλούς μπελάδες...
Destiny found.
Link to comment
Share on other sites

Ντάξει δεν αρνούμαι το οτι πολλά πράγματα γίνονται για κάποιο λόγο ή οτι υπάρχει μοίρα για τον καθένα μας. Απλώς δεν είμαι προκατειλημένη με το θέμα. Μπορεί να υπάρχουν διάφορες θεωρίες και διάφορες απόψεις, αλλά δεν έχω χειροπιαστά στοιχεία για να πω οτι πιστεύω καθαρά πως υπάρχει ή όχι...
Don't you ever dream of escaping...?**
Link to comment
Share on other sites

Εχω αλλα δυο σκυλακια...Ενα μεγαλοσωμο ημαιιαμο 30 κιλα και ενα πολυ μικρο Γιορκσαιρ τεριε 2 μηνων αλλα το να παρω αλλο δεν ειναι το ιδιο...Δεν μου χαλασε καποιο ψυγειο για να παρω αλλο και να πω "τι εγινε..."

 

se kamoia periptwsi dn eipa kai ti egine kai pare ena allo sigoura:)

Allwste omws skepsou oti uparxoun toooosa adespota pou 8a 8elan na eixan tin agapi kai tin frontida pou edines sti linta;)

Kai emeis exoume kai alla skulia ektos apo auto apla me to christian eimai sxedon sunexeia mazi t eno me ta alla oxi;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να πιστέψω πως είμαστε άβουλα όντα, έρμαια της μοίρας, αλλά με κάτι τέτοια γεγονότα, είναι να μην πιστεύεις; :eek: :cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

dum spiro, spero...

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλω να πιστέψω πως είμαστε άβουλα όντα, έρμαια της μοίρας, αλλά με κάτι τέτοια γεγονότα, είναι να μην πιστεύεις; :eek: :cry:

 

Καλα λενε οτι οποιου του μελει να πνιγει ποτε του δεν πεθαινει.....

Φιλικά Γιάννης

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλα λενε οτι οποιου του μελει να πνιγει ποτε του δεν πεθαινει.....

 

Στο οποίο τροχαίο υπήρχαν 11 συνολικά τραυματίες από όλα τα αυτοκίνητα και τελικά μόνο το παιδάκι σκοτώθηκε.. τι να πεις

Link to comment
Share on other sites

πιστευω οτι κατα βαση ο καθενας μας μπορει να ορισει την μοιρα του,ομως μερικα πραγματα(που συμβαινουν στον καθενα μας) δεν μπορει να ειναι απλες συμπτωσεις...κ καποια αξιοπεριεργα ατυχηματα η κ υπερβολικη τυχη κλπ...

αν κ δεν ειμαι τυπος της μεσης λυσης,νομιζω οτι σε αυτη τη περιπτωση η αληθεια βρισκεται καπου στη μεση...κ φυσικα δεν ειναι τοσο απλο θεμα..ειναι μια μιξη θεωριων,εμπειριων κλπ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...