Jump to content

[Επίσημο] Nokia N73 - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θέματα και τραγούδια μήπως θέλει αναβάθμιση ? :worry:

 

Για αρχή τσέκαρε αν έχεις την τελευταία έκδοση λογισμικού.

 

Για να δείς ποιά είναι η τελευταία αναβάθμιση για την συσκευή σου, μπες εδώ και βάλε το product code της συσκευής σου (θα το βρείς κάτω απο την μπαταρία).

 

Αν έχεις την τελευταία αναβάθμιση, κάνε φορμάτ σε τηλέφωνο και κάρτα μνήμης, εννοείται αφού κρατήσεις πρώτα back up των δεδομένων σου. Πληροφορίες θα βρείς εδώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση?

 

Γεια σας παιδια...κατι ασχετο -σχετικο με το Ν 73...Εχει αυτοματο κλειδωμα???

Και καποια λινκ για ringstones???

Eυχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση?

 

Διάβασε το προηγούμενο μήνυμα απο το δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

ποια ειναι η τελευταια αναβαθμιση?

Να διαβάζουμε και τα προηγούμενα...:rolleyes:

 

 

Γεια σας παιδια...κατι ασχετο -σχετικο με το Ν 73...Εχει αυτοματο κλειδωμα???

Και καποια λινκ για ringstones???

Eυχαριστω.

Αν εννοείς αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου, όχι δεν έχει.

Μπορείς εύκολα να εγκαταστήσεις εφαρμογή που το κάνει αυτό. Για να μάθεις που βρίσκουμε εφαρμογές δες αυτό.

Ringtones μπορείς να βρεις έυκολα αν ψάξεις στο link που σου έδωσα και επάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Να διαβάζουμε και τα προηγούμενα...:rolleyes:

 

 

 

Αν εννοείς αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου, όχι δεν έχει.

Μπορείς εύκολα να εγκαταστήσεις εφαρμογή που το κάνει αυτό. Για να μάθεις που βρίσκουμε εφαρμογές δες αυτό.

Ringtones μπορείς να βρεις έυκολα αν ψάξεις στο link που σου έδωσα και επάνω.

O.k Σε ευχαριστω πολυ:O

Link to comment
Share on other sites

Παιδία δεν συνδέεται με τίποτα το τηλ μεσω usb με τον υπολογιστή.

Ανοίγω το pc suite παταω σύνδεση και περιμένω δίχως αποτέλεσμα.

 

Ξαφνηκά προέπκυψε το πρόβλημα.

Καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή κάνε επανεκκίνηση (σβήσε το και άνοιξέ το ξανά) το κινητό καθώς και στον υπολογιστή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δουλέψει αυτό εγκατέστησε την τελευταία έκδοση του PC Suite.

Ericsson GS-337 -> Siemens C25 -> Nokia 7110 -> Motorola T720 -> Motorola V550 -> Siemens CX75 -> Nokia N73 -> Samsung Omnia i900 16GB -> HTC Desire S -> LG G2 D802 16GB -> Samsung Galaxy S7 Edge -> Samsung Galaxy S10+

Tablet: Kobo Arc 10HD

PDA/PNA: HP Jornada 525, Qtek 2020, Navigon 2110 max

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!!!:)

 

Μηπως γνωριζει κανεις πιο προγραμμα μπορω να εγκαταστησω για να μπορω να παιξω videακια που εχω κατεβασει απο το YouTube? Θελω να τα περασω απο το pc μου στο κινητο:confused:

 

Ευχαριστω πολυ εκ των προτερων! :cool:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.Δεν ξέρω η απορία μου αν έχει απαντηθεί απο μια αναζήτηση πάντως δεν βρήκα κατι σχετικό. Θα ήθελα όποιος ξέρει να με βοηθήσει,θέλω να απενεργοποιήσω την φωνητική λειτουργεία. Να μην μου βγάζει δηλαδη το μήνυμα μιλήστε τώρα όταν πατάω το δεξί πλήκτρο συνεχόμενα. Έχω ψάξει άλλα δε βρησκω την λύση. Όποιος μπορει ας με βοηθησεί, ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Ότι δεν πρόλαβα να ζήσω ήταν όλη μου η ζωή.
Link to comment
Share on other sites

Δεν απανεργοποιείται. Εκτός αν κάποιος έχει βρει κάποιο κολπάκι που μου διαφεύγει.
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δουλέψει αυτό εγκατέστησε την τελευταία έκδοση του PC Suite.

 

Επανεγκατέστησα το pc suite αλλα οταν πάνω να συνδεθώ μου βγάζει μυνημα error οτι μερικά στοιχεία από το pc suite λείπουν και οτι πρέπει να το εγκατατήσω.

 

Επανέλαβα την εγκατάσταση αλλά τα ιδια...

Link to comment
Share on other sites

Όταν σου λέει οτι λείπουν, πατάς ΟΚ να κατεβάσεις αυτά τα αρχεία που σου λέει; Γιατί αν δεν τα έχεις δεν συνεχίζει. Το ίδιο έπαθα με το Ν82, μου έβγαζε το μήνυμα, το αγνοούσα, αλλά μόνο όταν πάτησα να τα κάνω install έγινε κανονικά η σύνδεση.
Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα!:cool:

 

Μηπως εχει χρησιμοποιησει κανεις το TrackId Shazam για να μπορει να η ηχογραφει για λιγο χρονικο διαστημα καποιο τραγουδι, και μετα το κινητο αυτοματα να βρισκει καλλιτεχνη και ονομα τραγουδιου;:worry:

 

Εγω προσπαθησα και δεν μπορεσα. Κανει συνεχως αναζητηση και δεν μου βγαζει κατι...:cry:

 

Ξερετε μηπως ποσο χρεωνεται αυτη η υπηρεσια στο ιντερνετ;

 

Υπαρχει καποιο αλλο αναλογο προγραμμα για το Ν73 που να ειναι πιο ευχρηστο;

 

Ευχαριστω πολυ παιδια εκ των προτερων! Το θελω αυτο το προγραμματακι...!:shifty:

Link to comment
Share on other sites

Αν εννοείς αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου, όχι δεν έχει.

 

Πηγαίνουμε στις Ρυθμίσεις -> Ασφάλεια -> Τηλέφωνο & SIM -> Περίοδος αυτόματου κλειδώματος... και ορίζουμε τον χρόνο για το αυτόματο κλείδωμα. Όμως κάθε φορά που θα ξεκλειδώνουμε το κινητό, θα μας ζητάει και κωδικό ξεκλειδώματος...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε OculatusAbis αυτό που αναφέρεις είναι κλείδωμα της συσκευής με κωδικό και όχι αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου που ρώτησε ο φίλος huntingdog πιο πάνω.

Γι αυτό είπα πως δεν έχει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ζητω συγγνωμη αν εχει προαναφερθει το συγκεκριμενο που θελω να πω,αλλα δεν μπορω να διαβασω ολες τις σελιδες(λογω υποχρεωσεων).Εχω ακουσει οτι υπαρχει προγραμμα που μπορω να βαλω τις φωτογραφιες μου για wallpaper.Ξερει καποιος ποιο ειναι αυτο το προγραμμα?Παρακαλω οποιος ξερει ας μου απαντησει.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:D:D

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα.. Η εφαρμογη που ψαχνεις ονομαζεται Theme DIY

 

Για τις εφαρμογες καλυτερα να ρωταμε στο επισημο θεμα:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=189726

 

:)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Φίλε OculatusAbis αυτό που αναφέρεις είναι κλείδωμα της συσκευής με κωδικό και όχι αυτόματο κλείδωμα πληκτρολογίου που ρώτησε ο φίλος huntingdog πιο πάνω.

Γι αυτό είπα πως δεν έχει.:)

 

Μα είναι και αυτόματο κλείδωμα (και μάλιστα με ρυθμιζόμενο χρόνο ενεργοποίησης), απλώς είναι αυτόματο κλείδωμα της συσκευής, άρα περιλαμβάνει και το πληκτρολόγιο.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δεν διαφωνώ, αλλά δεν είναι αυτό που θέλει ο φίλος που ρώτησε δηλαδή αυτό:

http://www.imageshack.gr/files/k96ncvkvhyqrvvxyei7r.gif

 

Θέλει να κλειδώνει απλά και μόνο το πληκτρολόγιο και όχι ολόκληρη η συσκευή.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω το music edition με vodafone live.μεσο τοu software update της nokia ειδα οτι εχο την τελευταια εκδοση(3.0...).σκεφτομαι να βγαλω το vodafone live γιατι μου κανει κατι νουμερα εδω και καιρο.αν το βγαλω υπαρχει καποια ανανεωμενη εκδοση στο dafault music edition?

 

οσον αφορα το κελιδωμα μπορειτε να κατεβασετε το autolock.sis και ειστε σουπερ ;)

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταία έκδοση για το N73 music edition είναι η 4.0812.4.2.1 (21-03-2008).

Νομίζω πως υπάρχει μια πιο νέα έκδοση του music player στην τελευταία έκδοση, αλλά δεν είμαι απόλυτα σίγουρος.

Γι αυτό που είμαι σίγουρος είναι πως δεις αρκετές βελτιώσεις στη σταθερότητα και ταχύτητας της συσκευής σου.

Πιστεύω πως αξίζει να απαλλαγείς από το VL.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...