Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε Παναγή καταρχήν σε ευχαριστώ για την άμεση ανταπόκριση.

Τι πρέπει να κάνω γιατί μου βγάζει αυτό το μήνυμα..

 

Δοκιμασε να ξαναβαλεις αυτα τα δυο αρχεια παλι....

http://www.sendspace.com/file/q1ylqq

============================================

Ειχα την 1,01 εκδοση του HandyTaskman και εκανα ανανεωση βγαζοντας την παλια και βαζοντας την 1,06...Παρατησα οτι οταν ανοιγω τις επαφες και το μητρωο ενω παταω εξοδος αυτα παραμενουν ανοικτα απο πισω...Ξερεις κανεις κατι???

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

που θα βρω το Best Taskman 2.01 ? στο μαγαζακι υπαρχει μονο η 1,01 εκδοση .........

 

 

edit

Ακυρο το βρηκα

 

ena link dwse an mporeis file

 

epishs psaxnw to rotate me to 2 alla oxi th beta ekdosh. thelw to kanoniko release pou exei epilogh gia auto boot

Link to comment
Share on other sites

ena link dwse an mporeis file

 

 

Ελα φιλε:)

 

 

xxxxxxxxxxxxxxxx

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Ειχα την 1,01 εκδοση του HandyTaskman και εκανα ανανεωση βγαζοντας την παλια και βαζοντας την 1,06...Παρατησα οτι οταν ανοιγω τις επαφες και το μητρωο ενω παταω εξοδος αυτα παραμενουν ανοικτα απο πισω...Ξερεις κανεις κατι???

 

Δε νομίζω πως έχει να κάνει με την εφαρμογή. Εγώ έχω το best taskman και μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα, όχι πάντα όμως. Απλά κάποιες φορές δεν αρκεί να πατήσω έξοδο από το μητρώο, πρέπει να πατήσω και C από το best taskman για να κλείσει η εφαρμογή. Νομίζω πως είναι θέμα του κινητού το οποίο δεν εχω παρατηρήσει ακόμη αν λύθηκε με την τελευταία αναβάθμηση.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι προβλημα του κινητου σε καμια περιπτωση απλα καποιες εφαρμογες οπως επαφες/μητρωο/μουσικη/εκθεση οταν ανοιξουν μια φορα τρεχουν συνεχεια εκτος αν τις ξανακλεισουμε εμεις:)

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι προβλημα του κινητου σε καμια περιπτωση απλα καποιες εφαρμογες οπως επαφες/μητρωο/μουσικη/εκθεση οταν ανοιξουν μια φορα τρεχουν συνεχεια εκτος αν τις ξανακλεισουμε εμεις:)

 

Συμφωνώ, αλλά θα έπρεπε να κλείνουν όταν από την εφαρμογή πατάμε την επιλογή έξοδο.

Στη μουσική αυτό είναι προφανές. Αν πατήσεις τηλέφωνο θα αφήσει την εφαρμογή μουσική ανοιχτή, ενώ αν πατήσεις έξοδο θα κλείσει η εφαρμογή βγαίνοντας.

Στο μητρώο όμως τα πράγματα δεν είναι έτσι. Πατάς έξοδο και καμιά φορά η εφαρμογή μένει ανοιχτή.

Λεωνίδας
Link to comment
Share on other sites

δεν διαφωνω σε καμια περιπτωση καλα τα λεμε εμεις αλλα αλλοι κανονιζουν για παρτη μας,προφανως εχουν στο μυαλο τους οτι επαφες μητρωο κτλ χρειζονται συνεχως και πρεπει να ανοιγουν χωρις καθυστερηση

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει τόσο τον Core Player όσο και το Smart Movie. Πως μπορώ να στείλω αρχεία avi? Όταν στέλνω αρχείο avi, κι όταν ανοίγω το μήνυμα εμφανίζεται το μήνυμα ότι "το αρχείο είναι τύπου που δεν υποστηρίζεται".
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκαταστήσει τόσο τον Core Player όσο και το Smart Movie. Πως μπορώ να στείλω αρχεία avi? Όταν στέλνω αρχείο avi, κι όταν ανοίγω το μήνυμα εμφανίζεται το μήνυμα ότι "το αρχείο είναι τύπου που δεν υποστηρίζεται".

 

Το Coreplayer παίζει τα αρχεία όπως είναι.Τα μεταφέρεις απλά σε όποιο φάκελο του κινητού θες και μετά τα ανοίγεις με το πρόγραμμα.

Με το Smart movie είναι αλλιώς η φάση.Πρέπει να τα κάνεις πρώτα convert στο pc σου μέσω του προγράμματος που σου δίνει το smart movie και μετά να τα περάσεις στο κινητό για να τα αναγνωρίσει το πρόγραμμα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Με το Smart movie είναι αλλιώς η φάση.Πρέπει να τα κάνεις πρώτα convert στο pc σου μέσω του προγράμματος που σου δίνει το smart movie και μετά να τα περάσεις στο κινητό για να τα αναγνωρίσει το πρόγραμμα.

Σίγουρα; εμένα παίζει όλα τα avi που έχω στο κινητό χωρίς να έχω κάνει κανένα convert στο pc.. :confused:

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πως έχει να κάνει με την εφαρμογή. Εγώ έχω το best taskman και μου κάνει ακριβώς το ίδιο πράγμα, όχι πάντα όμως. Απλά κάποιες φορές δεν αρκεί να πατήσω έξοδο από το μητρώο, πρέπει να πατήσω και C από το best taskman για να κλείσει η εφαρμογή. Νομίζω πως είναι θέμα του κινητού το οποίο δεν εχω παρατηρήσει ακόμη αν λύθηκε με την τελευταία αναβάθμηση.

 

δεν ειναι προβλημα του κινητου σε καμια περιπτωση απλα καποιες εφαρμογες οπως επαφες/μητρωο/μουσικη/εκθεση οταν ανοιξουν μια φορα τρεχουν συνεχεια εκτος αν τις ξανακλεισουμε εμεις:)

 

Συμφωνώ, αλλά θα έπρεπε να κλείνουν όταν από την εφαρμογή πατάμε την επιλογή έξοδο.

Στη μουσική αυτό είναι προφανές. Αν πατήσεις τηλέφωνο θα αφήσει την εφαρμογή μουσική ανοιχτή, ενώ αν πατήσεις έξοδο θα κλείσει η εφαρμογή βγαίνοντας.

Στο μητρώο όμως τα πράγματα δεν είναι έτσι. Πατάς έξοδο και καμιά φορά η εφαρμογή μένει ανοιχτή.

 

δεν διαφωνω σε καμια περιπτωση καλα τα λεμε εμεις αλλα αλλοι κανονιζουν για παρτη μας,προφανως εχουν στο μυαλο τους οτι επαφες μητρωο κτλ χρειζονται συνεχως και πρεπει να ανοιγουν χωρις καθυστερηση

 

Ok παιδια νομιζα οτι ηταν προβλημα του κινητου μου.

Device : Samsung Galaxy 3 (GT I5801)

Rom : Kyrillos' ROM v10 GWK74 beta

Kernel : CM7-kernel 1.3 H.V.

Min Freq: 83Mhz, Max Freq:1200Mhz

Init.d Scripts: Supercharger Storage Method Used: Hybrid Data2SD

Link to comment
Share on other sites

Nokia PC Suite version 6.85: * Released 28 November, 2007

* Copy files to your device by dragging them on top of the device image in the main window

* Synchronize Windows Vista Calendar with your device calendar

* Get bug fixes and improvements to stability

http://europe.nokia.com/A4144903

 

 

 

Vista Calendar sync hits PC Suite!

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/6327_Vista_Calendar_sync_hits_PC_Su.php

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Σίγουρα; εμένα παίζει όλα τα avi που έχω στο κινητό χωρίς να έχω κάνει κανένα convert στο pc.. :confused:

 

Τα αχεία avi πως τα στέλνω στο κινητό; Δοκίμασα τόσο με bluetooth όσο και με το καλώδιο. Όταν μεταφέρονται στο κινητό στα μηνύματα, δεν μπορώ να τα ανοίξω για να τα μεταφέρω στην έκθεση. Δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τα αχεία avi πως τα στέλνω στο κινητό; Δοκίμασα τόσο με bluetooth όσο και με το καλώδιο. Όταν μεταφέρονται στο κινητό στα μηνύματα, δεν μπορώ να τα ανοίξω για να τα μεταφέρω στην έκθεση. Δεν ξέρω αν κάνω κάτι λάθος!

Εγώ τα μετέφερα στη κάρτα μνήμης (λειτουργεία μεταφοράς δεδομένων),

στο φάκελο που δημιούργησε το SmartMovie (εκεί που έχει και τα demo βιντεο του) δηλ E:\Videos\SmartMovie

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα εκεί που λες ένα βίντεο, αλλά δεν το βλέπει. Μόνο τα εγκατεστημένα demo βλέπει!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πέρασα εκεί που λες ένα βίντεο, αλλά δεν το βλέπει. Μόνο τα εγκατεστημένα demo βλέπει!

Μέσα από το SmartMovie πάτα Browse File, Menu, Rescan file system και θα τα δει.. ;)

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

παιδια υπαρχει κανα briefcase η καποιο archive αρχειο σε rapidshare με συγκεντρωμενες τις πιο γνωστες και χρησιμες εφρμογες να τις παρουμε μια κι εξω??
Shit Happens!!!
Link to comment
Share on other sites

βγηκε το rotateme 2 beta3 με τις ρυθμισεις ενεργες to εχει καποιος ?

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

διστυχως φιλε μου ιο ρυθμισεις και σε αυτη την εκδοση δεν ειναι ενεργες.στην επομενη εκδοση ισως
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...