Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προσπαθησα να βαλω και εγω το εορτολογιο και μου βγαζει σφαλμα πιστοποιητικου τι μπορω να κανω?

:thanks:

RIDE HARD_LIVE FREE

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να βαλω και εγω το εορτολογιο και μου βγαζει σφαλμα πιστοποιητικου τι μπορω να κανω?

Πήγαινε τις ρυθμίσεις της Διαχείρισης Εφαρμογών και βάλε στο:

Εγκατάσταση Λογισμικού (Όλα)

Έλεγχος Πιστοποιητικών (Απενεργοποίηση)

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Paidia kai alli mia voithia pls...Egketestisa to rotateme v2.0,alla h efrmogi den anoigei...Dld patontas anoigma den knei tpt...Kati ypomenu (px ta kinoumena eikwnidia) leitourgoun kanonika...kserei kaneis kati???yparxei kamia alli ekdosi (exw N95 8gb)???
Link to comment
Share on other sites

Paidia kai alli mia voithia pls...Egketestisa to rotateme v2.0,alla h efrmogi den anoigei...Dld patontas anoigma den knei tpt...Kati ypomenu (px ta kinoumena eikwnidia) leitourgoun kanonika...kserei kaneis kati???yparxei kamia alli ekdosi (exw N95 8gb)???

Το N95 Accelerometer Plugin το εγκατέστησες;

http://www.rapiduploader.com/776568

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... ποια ειναι εκεινη η εφαρμογή που δει κάνει print screen από την οθόνη του κινητού?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα... ποια ειναι εκεινη η εφαρμογή που δει κάνει print screen από την οθόνη του κινητού?

Screenshot

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος το ****** για το resco photo viewer γιατι αυτο που ειχε μεσα στο πακετο,παιρνει λιγοτερους αριθμους απ οτι το imei mou :what:
Link to comment
Share on other sites

 

πως λειτουργεί το screenshot στο 6120 ?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Re paidia mia xari mporei na mou kanei kapoios???

Mporei kapoios na pospathisei na mou kanei sign tin paraktw efarmogi kai na tin anevasei???De mporw na katalavw giati den ginetai signed...As to prospathisei kapoios an einai eukolo...

 

IMEI:356983018637287

 

Euxaristw....

Link to comment
Share on other sites

εχει καποιος το ****** για το resco photo viewer γιατι αυτο που ειχε μεσα στο πακετο,παιρνει λιγοτερους αριθμους απ οτι το imei mou :what:

Εαν δεν ανοιγει το κλειδι στο pc σου θα πρεπει να πας επανω στο .exe και να κανεις> δεξι κλιλ> ιδιοτητες> συμβατοτητα> windows 2000> εφαρμογη> οκ

http://www.rapiduploader.com/121200

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Re paidia mia xari mporei na mou kanei kapoios???

Mporei kapoios na pospathisei na mou kanei sign tin paraktw efarmogi kai na tin anevasei???De mporw na katalavw giati den ginetai signed...As to prospathisei kapoios an einai eukolo...

 

IMEI:356983018637287

 

Euxaristw....

 

Μπορείς να το κατεβάσεις απο εδώ---->

http://rapidshare.com/files/87843653/Nokmote_beta1_unsigned_signed.rar

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

Εαν δεν ανοιγει το κλειδι στο pc σου θα πρεπει να πας επανω στο .exe και να κανεις> δεξι κλιλ> ιδιοτητες> συμβατοτητα> windows 2000> εφαρμογη> οκ

http://www.rapiduploader.com/121200

 

http://img178.imageshack.us/img178/7199/screenhunter01jan302032ht2.th.jpg

imei:358640019915660

το ηξερα αυτο στη συμβατοτητα,το θεμα ειναι οτι δε παιρνει ολα τα ψηφια του imei :blink:

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε τις ρυθμίσεις της Διαχείρισης Εφαρμογών και βάλε στο:

Εγκατάσταση Λογισμικού (Όλα)

Έλεγχος Πιστοποιητικών (Απενεργοποίηση)

αυτες τις ρυθμισεις εχει αλλα και παλι σφαλμα πιστοποιητικου βγαζει

:thanks:

RIDE HARD_LIVE FREE

Link to comment
Share on other sites

Παιδία, ξέρει κανείς καμία εφαρμογή που όταν μιλάς, μιλάει-κουνιέτε η μορφή στο κινητό; Είχα μια, αλλά δεν θυμάμε πως την λένε. Μιλούσες και κουνιόταν η μορφή στην εικόνα (Μόνο το στόμα).

 

Υπηρχε το Face something για s60v2 και εχει βγει και το YoYap gia S60V3 που ειναι το ιδιο προγραμμα απο αλλη εταιρεια νομιζω. Θα τα βρεις και τα δυο πολυ ευκολα στα μερη που προτεινονται στην πρωτη σελιδα :)

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

gia se olous paidia...mia erotisi ean uparxi programma pou bazis esu kapious aritmous pou den thelis na akoune pou briskese kai na pezei diaforous ixous p.x apo kinisi se agora ktlp?thnx all
HomeQuality.gr New real Etate.Dose sto akinito sou tin pragmatiki tou axeia,ela min argeis mpes stin parea tou megaluterou Portal Real Estate tis Dramas.:)
Link to comment
Share on other sites

gia se olous paidia...mia erotisi ean uparxi programma pou bazis esu kapious aritmous pou den thelis na akoune pou briskese kai na pezei diaforous ixous p.x apo kinisi se agora ktlp?thnx all

 

Aκριβως αυτο που ζητας δεν νομιζω. Εχω δει καποιες εφαρμογες, μια σε flash και μια σε .sis που κανουν κατι παρομοιο, αλλα δεν μπορεις να θεσεις εσυ σε ποιες κλησεις θα το κανουν, απλα τις ανοιγεις χειροκινητα, και μετα απαντας στην κληση. Καπως ψευτικες κατα την γνωμη μου, η μια λεγεται Fake Sounds και η αλλη Pocket Bye Bye (flash). Δοκιμασε παντως.

Εγω θα ηθελα να ρωτησω ποιους emulators Vsun k Vbag χρησιμοποιητε στο Ν95, και ποιες εκδοσεις γιατι καποιες που ειχα εγκαταστησει κατα καιρους δεν λειτουργουσαν σωστα. Σορυ αν εχει απαντηθει.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

http://img178.imageshack.us/img178/7199/screenhunter01jan302032ht2.th.jpg

imei:358640019915660

το ηξερα αυτο στη συμβατοτητα,το θεμα ειναι οτι δε παιρνει ολα τα ψηφια του imei :blink:

Δυστυχώς φίλε μου δεν νομίζω πως θα καταφέρεις κάτι...Προφανώς μιλάμε για bug του k e y g e n, κάτι που έχει ακουστεί σε σχέση με imei που λήγει σε μηδέν, αν δεν κάνω λάθος....Βάλε ένα άλλο ψηφίο, νομίζω θα το πάρει....:(

http://banners.wunderground.com/banner/gizmotemp/global/stations/16716.gif
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα μια ερωτηση για το ;quickoffice.εχω το νοκια ν95 8g και εχει περασμενο το πρoγραμμαα με εκδοση 3.8.12.0 .αυτο για να λειτουργησει πρεπει να του περασεις εγραφα και απλα να τα διαβαζει ή υπαρχει και τροπος να το λειτουργησεις οπως το κανονικο Office οπως ειναι στα windons? ελπιζω να εγινα κατανοητος
Link to comment
Share on other sites

πως λειτουργεί το screenshot στο 6120 ?

Μετά την εγκατάσταση δημιουργείται το εικονίδιο της εφαρμογής. Τρέχεις την εφαρμογή και πατάς το δεξί soft key που αναγράφει Πίσω. Η εφαρμογή συνεχίζει να τρέχει στο παρασκήνιο και πατώντας τον κατάλληλο συνδυασμό πλήκτρων όταν είσαι στη επιθυμητή οθόνη παίρνεις το στιγμιότυπο.

Επειδή το Screenshot δεν έχει το πλήκτρο με το μολύβι, θα πατήσεις Επιλογές > Ρυθμίσεις > Συντόμευση και επέλεξε ένα συνδυασμό χωρίς το «Επεξεργασία».;)

 

 

καλησπερα μια ερωτηση για το ;quickoffice.εχω το νοκια ν95 8g και εχει περασμενο το πρoγραμμαα με εκδοση 3.8.12.0 .αυτο για να λειτουργησει πρεπει να του περασεις εγραφα και απλα να τα διαβαζει ή υπαρχει και τροπος να το λειτουργησεις οπως το κανονικο Office οπως ειναι στα windons? ελπιζω να εγινα κατανοητος

Το quickoffice που έχει προ-εγκατεστημένο το Ν95 δεν έχει τι δυνατότητα να δημιουργεί/επεξεργάζεται αρχεία doc, xls κλπ.

Για να έχεις τη δυνατότητα δημιουργίας/επεξεργασίας αρχείων θα πρέπει να εγκαταστήσεις το QuickOffice Premier.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

poia version ειναι η καλητερη αν γινεται ενα ling να παω κατευθειαν μπερδεθτικα με τα πολλα φορουμ και δεν ξερω καλα αγγλικα συγνωμη για την απαιτηση μου αυτη?
Link to comment
Share on other sites

SOS εκανα εγκατασταση το QuickOffice Premier το 5 που βρηκα απο το ντοτσι.κομ εκανα και το ***** και απο τοτε το κινητο σερνεται.προσπαθησα να βαλω την αμεσως παλιοτερη εκδοση την εβαλα παω να βαλω και αυτηνης το ***** αλλα δεν το διαβαζε και παραξενευτηκα.κοιταξα στις αμεσως επομενες σελιδες του topic(κοιτα κανα-δυο δεν χερω και καλα αγγλικα μιδαμινα θα ελεγα) και ελεγαν γιαυτο το κρακ και για ιους.τωρα τι καμω εγω?πρωτη φορα μου συμβαινει xxxxxxxxxxxx σ'αθτην την σελιδα ειχε αν καταλαβα καλα μια λυση αλλα δεν με βοηθαν τα αγγλικα μου. υπαρχει τροποσ να το λυσω μονος ή να παω σε nokia club?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...