Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σας. Μήπως κάποιος γνωρίζει για το Private Call and Sms Guard v5.10.S60v3 σε Ν96. Η εγκατάσταση γίνεται αλλά το πρόγραμμα δεν τρέχει. Δείχνει σαν να ψάχνει για το ξεκίνημα κάποιο αρχείο, ή ισως κάποια άλλη βέρσιον νάχει αφήσει κατι στο registry. Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έβαλα τελικά το python αλλά δεν μου έπαιρνε το SMSScheduler....

μάλλον δεν είναι για το δικό μου κινητό...:(

ευχαριστώ πάντως...!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας. Μήπως κάποιος γνωρίζει για το Private Call and Sms Guard v5.10.S60v3 σε Ν96. Η εγκατάσταση γίνεται αλλά το πρόγραμμα δεν τρέχει. Δείχνει σαν να ψάχνει για το ξεκίνημα κάποιο αρχείο, ή ισως κάποια άλλη βέρσιον νάχει αφήσει κατι στο registry. Κάθε ιδέα ευπρόσδεκτη. Ευχαριστώ

Kαλως μας ηρθες :)

 

Δοκιμασες καποια παλιοτερη εκδοση? Μπορει να λειτουργει..

 

Το έβαλα τελικά το python αλλά δεν μου έπαιρνε το SMSScheduler....

μάλλον δεν είναι για το δικό μου κινητό...:(

ευχαριστώ πάντως...!!!:)

Οταν λες οτι δεν το επαιρνε? Δεν κανει εγκατασταση η δεν ανοιγει?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

 

 

Οταν λες οτι δεν το επαιρνε? Δεν κανει εγκατασταση η δεν ανοιγει?

 

Κάνει κανονικά εγκατάσταση αλλά δεν ανοίγει...

Δοκίμασα να το εγκαταστήσω και στη κάρτα αλλά και στη μνήμη του κινητού και πάλι τα ίδια...

και σκέφτηκα ότι ίσως να είναι για συσκευές με FP1...

Link to comment
Share on other sites

Κάνει κανονικά εγκατάσταση αλλά δεν ανοίγει...

Δοκίμασα να το εγκαταστήσω και στη κάρτα αλλά και στη μνήμη του κινητού και πάλι τα ίδια...

και σκέφτηκα ότι ίσως να είναι για συσκευές με FP1...

 

Εγω τωρα το εβαλα για να δω αν λειτουργει και σε μενα παιζει κανονικα.

Ισως ειναι μονο για FP1.

Ποια εκδοση εγκατεστησες?

Link to comment
Share on other sites

Όσα θες:

Smartphoneware Best Calc

Welic cCalc

Solution Group Solution

 

Τα χρησιμοποιώ όλα τα παραπάνω και είναι πραγματικά πολύ αξιόπιστα. :)

 

thanx! προς το παρων εχω βαλει το solution που μου προτεινε ο Itchrist86. θα δοκιμασω καποια στιγμη και αυτα που μου προτεινεις εσυ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τωρα το εβαλα για να δω αν λειτουργει και σε μενα παιζει κανονικα.

Ισως ειναι μονο για FP1.

Ποια εκδοση εγκατεστησες?

 

για το smsscheduler?? την 1.07.

Link to comment
Share on other sites

για το smsscheduler?? την 1.07.

 

Και γω αυτη την εκδοση εβαλα.

Περιεργα πραγματα συμβαινουν με αυτη την εφαρμογη...Την πρωτη φορα που την ανοιξα λειτουργησε κανονικα και μετα οταν παω να ξαναπμω δεν ανοιγει και σε μενα.

Link to comment
Share on other sites

thanx! προς το παρων εχω βαλει το solution που μου προτεινε ο Itchrist86. θα δοκιμασω καποια στιγμη και αυτα που μου προτεινεις εσυ!

 

Το Solution μπορεί να έχει σχετικά πεπαλαιωμένο user interface, αλλά έχει δυνατότητες που πολύ δύσκολα θα βρεις σε άλλη εφαρμογή. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

για το smsscheduler?? την 1.07.

 

Και γω αυτη την εκδοση εβαλα.

Περιεργα πραγματα συμβαινουν με αυτη την εφαρμογη...Την πρωτη φορα που την ανοιξα λειτουργησε κανονικα και μετα οταν παω να ξαναπμω δεν ανοιγει και σε μενα.

 

Ποια εκδοση του Python εχετε εγκατεστημενη στην συσκευη σας?

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ποια εκδοση του Python εχετε εγκατεστημενη στην συσκευη σας?

 

την 1.45 έχω εγώ νομίζω....

 

 

Από Itchrist86:

Για να μην κάνω post χωρίς λόγο... αυτή έχεις!

Αυτή την έκδοση ανέβασα προχθές εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει να δοκιμάσετε το SPB TV. παίζει τηλεόραση στο κινητό, έχει και 2 ελληνικά κανάλια. Το trial παίζει 7 κανάλια μόνο δυστυχώς αλλά το ολόκληρο παίζει δεκάδες

 

Το εβαλα αυτο αλλα δεν λειτουργει. Γινεται η εγκατασταση, ανοιγει το προγραμμα αλλα τα καναλια δεν παιζουν. Ασε που για να βρει τις διαθεσιμες συνδεσης θελει επανεκινηση το κινητο καθε φορα. Και στο τελος δεν συνδεεται λολ.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που το έκανα φουλ, τα ελληνικά κανάλια δεν μου παίζουν με τίποτα. Και επανεκκίνηση έκανα αλλά τιποτα. Δεν δέχεται να τα ανοίξει. Κάνει πως φορτώνει και με ξαναπετάει πίσω στην κεντική λίστα με τα κανάλια.
Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που το έκανα φουλ, τα ελληνικά κανάλια δεν μου παίζουν με τίποτα. Και επανεκκίνηση έκανα αλλά τιποτα. Δεν δέχεται να τα ανοίξει. Κάνει πως φορτώνει και με ξαναπετάει πίσω στην κεντική λίστα με τα κανάλια.

 

Καλα εγω δεν εχω φτασει καν στο να τεσταρω τα ελληνικα καναλια γιατι δεν μπορω να το κανω να συνδεθει ωστε να το κανω φουλ. Βεβαια ουτε και τα δωρεαν μου παιζουν...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

την 1.45 έχω εγώ νομίζω....

 

 

Από Itchrist86:

Για να μην κάνω post χωρίς λόγο... αυτή έχεις!

Αυτή την έκδοση ανέβασα προχθές εδώ.

 

Δοκιμασε νβα κανεις εγκατασταση στην ιδια μνημη και το MegaPyModulePack ισως να τρεξει.. Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο :O

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παρόλο που το έκανα φουλ, τα ελληνικά κανάλια δεν μου παίζουν με τίποτα. Και επανεκκίνηση έκανα αλλά τιποτα. Δεν δέχεται να τα ανοίξει. Κάνει πως φορτώνει και με ξαναπετάει πίσω στην κεντική λίστα με τα κανάλια.

 

Και μενα το ιδιο συμβαινει. Κανει πως φορτωνει αλλα τιποτα. Παρατηρησα ομως οτι αυτο δεν συμβαινει μονο στα ελληνικα αλλα σε οσα δεν εμφανιζει το προγραμμα. Σε οσα πας στ tv guide και δειχνει το προγραμμα εκεινα ανοιγουν κανονικα. Σε οσα δεν δειχνει αρνουνται να ανοιξουν!

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε νβα κανεις εγκατασταση στην ιδια μνημη και το MegaPyModulePack ισως να τρεξει.. Δεν μπορω να σκεφτω κατι αλλο :O

 

το έκανα και αυτό με το MegaPyModulePack αλλά τίποτα πάλι...:(

τι να πω... :wacko:

δεν με θέλει καθόλου αυτό το πρόγραμμα με τα προγραμματισμένα sms...:(

δεν πειράζει...

ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.....:):)

Link to comment
Share on other sites

Στο Ν82 μου η συγκεκριμενη εκδοση ανοιγε κανονικα. Ισως να μην τρεχει στην συσκευη σου! Aς δοκιμασει και καποιος αλλος με Ν79 για να σιγουρευτουμε.. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Στο Ν82 μου η συγκεκριμενη εκδοση ανοιγε κανονικα. Ισως να μην τρεχει στην συσκευη σου! Aς δοκιμασει και καποιος αλλος με Ν79 για να σιγουρευτουμε.. :)

 

εντάξει... δεν πειράζει...

εξάλλου απ'ότι φαντάζομαι και αυτό 70 χαρακτήρες maximun θα δίνει για κάθε μήνυμα οπότε δεν θα μου πολυκάνει.......

απλά έλεγα να το δοκιμάσω........

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό μπορείς να χειρίζεσαι το κινητό από τον υπολογιστή.

Να δείχνει απλώς, δεν γνωρίζω.

 

ΥΓ: Ποιο κινητό έχεις; Αν έχει έξοδο tv μπορείς να κάνεις κάτι παρόμοιο με την τηλεόραση.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό μπορείς να χειρίζεσαι το κινητό από τον υπολογιστή.

Να δείχνει απλώς, δεν γνωρίζω.

 

ΥΓ: Ποιο κινητό έχεις; Αν έχει έξοδο tv μπορείς να κάνεις κάτι παρόμοιο με την τηλεόραση.

 

N95.Αυτο που θελω ειναι το βιντεακι που παιζει το κινητο να προβαλλεται στην τηλεοραση

Link to comment
Share on other sites

Ωραία.

Μέσω του tv out (είναι η ίδια θύρα με αυτή που βάζεις τα ακουστικά) σύνδεσε το κινητό με τη τηλεόραση χρησιμοποιώντας το καλώδιο με τα 3 βύσματα (κόκκινο, άσπρο, κίτρινο).

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...