Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές - Μέρος ΙΙ


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φίλε Itchrist86. δοκίμασα και restart αλλά τίποτα... Αν έχει κάποιος το opera δοκιμασμένο θα το εκτιμούσα αν το ανέβαζε κάπου να το δοκιμάσω για να ξέρω τουλάχιστον αν είναι του τηλεφώνου το πρόβλημα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μπορει κάποιος να μου φτιάξει τα αρχεια που χρειάζονται για να υπογράφω εφαρμογες με imei 35619010897587??και να μου πει αν δουλευει το rotetame ρε 6290 ??

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος 640*480;)

 

 

Καλή φάση... έχουμε δηλαδή ένα κανονικό φορητό DivX player για το σπίτι μας ή για επισκέψεις σε άλλους :)

 

Στο θέμα του ήχου τι δυνατότητες υπάρχουν; AC3 ας πούμε γίνεταi; (με εξωτερικό αποκωδικοποιητή φυσικά).

EvEn DeAtH MaY DiE
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη για να κλειδωνει το κινητο με κωδικο κλειδωματος;:)
Link to comment
Share on other sites

Ποια ειναι η καλυτερη εφαρμογη για να κλειδωνει το κινητο με κωδικο κλειδωματος;:)

 

εχει ηδη δικια του επιλογη ωστε να

κλειδωνεται με δικο σου κωδικο

και να του ορισεις και σε ποσο χρονο/λεπτα

θελεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εχει ηδη δικια του επιλογη ωστε να

κλειδωνεται με δικο σου κωδικο

και να του ορισεις και σε ποσο χρονο/λεπτα

θελεις.:)

 

Που ειναι ρε φιλαρακι και δεν μπορω να το βρω;Εχω το Ν82

Link to comment
Share on other sites

DevCertRequest_30_10_2006_v2.0.exe

το έχω κατεβάσει στον υπολογιστή μου αλλά όταν ζητήσω εκτέλεση του προγράμματος δεν γίνεται τίποτα

καμιά λύση;

Link to comment
Share on other sites

Που ειναι ρε φιλαρακι και δεν μπορω να το βρω;Εχω το Ν82

 

εργαλεια...ρυθμισεις....γενικες...ασφαλεια...

τηλεφωνο και καρτα sim/κωδικος κλειδ.

12345 βαλε ενα δικο σου και μετα αμα θελεις βαλε

σε ποσο χρονο να κλειδωνει π.χ.εγω το εχω μετα απο 2λεπτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

εργαλεια...ρυθμισεις....γενικες...ασφαλεια...

τηλεφωνο και καρτα sim/κωδικος κλειδ.

12345 βαλε ενα δικο σου και μετα αμα θελεις βαλε

σε ποσο χρονο να κλειδωνει π.χ.εγω το εχω μετα απο 2λεπτα.

 

Ευχαριστω πολυ φιλε μου

Link to comment
Share on other sites

DevCertRequest_30_10_2006_v2.0.exe

το έχω κατεβάσει στον υπολογιστή μου αλλά όταν ζητήσω εκτέλεση του προγράμματος δεν γίνεται τίποτα

καμιά λύση;

 

Δοκίμασε αυτό:

 

[i]  http://developer.symbian.com/main/downloads/files/DevCertRequest_2.1.1.zip[/i]

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

N95, N95 8GB, N82

 

 

 

Οχι ,οι εφαρμογες ειναι για συσκευες με Accelerometer

 

Ευχαριστώ πολύ. Οπότε εμείς μένουμε στα παλιά....

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι άσχετος, θα χρειαστώ τη βοήθεια σας σε δύο πραγματάκια:

1) Έχω WIND και το ΝΟΚΙΑ Ε51 και θέλω να εγκαταστήσω ένα πρόγραμμα σαν το msn για να μιλάω με τις επαφές μου, ποιο να βάλω;

2) Το παραπάνω θέλω να το κάνω με wi-fi ή wireless ή όπως αλλιώς λέγεται τέλος πάντων, από μια καφετέρια που πηγαίνω συχνά και έχει ασύρματο δίκτυο, είχα σερφάρει μια φορά από εκεί σε κάποιες σελίδες και ενθουσιάστηκα… Το θέμα για μένα είναι άλλο όμως. Πως χρεώνει η όλη αυτή διαδικασία το κινητό μου και πως μπορώ να υπολογίσω πόσα χρεώθηκα την κάθε φορά που μπήκα; Όχι τίποτα άλλο, μην πάθω κάνα εγκεφαλικό με το μόλις μου έρθει ο λογαριασμός…

 

Φίλε μου το καλύτερο πρόγραμμα κατά τη γνώμη μου είναι το slick. Άν θες πες μου να στ στειλω με mail. Αλλα μόνο να μπαίνεις με wi-fi όχι με wind.

Link to comment
Share on other sites

εκτός απο το slick tipota μπορείς να κατεβάσεις και το official msn της Hotmail.

Αν κάνεις ένα search μέσα σε αυτό το τοπικ θα το βρείς.

Εγώ αυτό χρησιμοποιώ και με καλύπτει απόλυτα!! ;)

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει προγραμα που οταν στελνω ενα sms σε ενα συκγεκριμενο αριθμο αυτο να στελνετε και σε ενα αλλο αριθμο που θα του εχω δωσει εγω,και αυτο να γινετε καθε φορα.?
Link to comment
Share on other sites

Pedia 8elo tin boi8ia sas 8elo ena programa pou na kani apoklismo tis klisis kai ta sms apo sigkekrimeno ari8mo ine anagki opios mpori as me boi8isi an ine dinaton na mou dosete kai kapio link gia na to katebaso i an den iparxi to email mou ine andreas443@yahoo.com

efxaristo prokatabolika

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει κανεις αν υπαρχει προγραμα που οταν στελνω ενα sms σε ενα συκγεκριμενο αριθμο αυτο να στελνετε και σε ενα αλλο αριθμο που θα του εχω δωσει εγω,και αυτο να γινετε καθε φορα.?

Εαν θελεις υπαρχει ενα προγραμμα που πρεπει να εγκαταστησεις στο αλλο κινητο και οταν παει εκει ενα μυνημα τοτε το κινητο που ελαβε τον μυνημα στελνει το μυνημα που πειρε και σε ενα αλλο κινητο που εχεις ορισει εσυ. Αυτο το προγραμμα εχει βγει για αυτους που εχουν 2 συσκευες.

Pedia 8elo tin boi8ia sas 8elo ena programa pou na kani apoklismo tis klisis kai ta sms apo sigkekrimeno ari8mo ine anagki opios mpori as me boi8isi an ine dinaton na mou dosete kai kapio link gia na to katebaso i an den iparxi to email mou ine andreas443@yahoo.com

efxaristo prokatabolika

Interactive Voice Call Master

 

Για να μαθετε απο που μπορειτε να κατεβασετε εφαρμογες για το κινητο σας θα πρεπει να διαβασετε το 1 ποστ του παροντος :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

δλδ gianpithio με αυτό το πρόγραμμα μπορείς να κάνεις αποκλεισμό... ανεπιθύμητες κλήσεις?? Και όταν τις αποκλείεις τι μήνυμα βγάζει στον άλλον που σε καλεί??
iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

To Interactive Voice Call Master ειναι προγραμμα black list

 

Το αλλο ειναι ενα προγραμμα που εαν το εγκαταστησω εγω στο κινητο μου οταν μου ερχεται ενα μηνυμα φευγει αυτοματος απο το κινητο μου και παει σε ενα αριθμο που εχω ορισει εγω μεσα απο το κινητο μου. Το ειχα εγκαταστησει παλια στο κινητο μου και το ειχα βγαλει δεν το δοκιμασα εαν σε ενδιαφερει το προγραμμα λεγετε Sms Forwarder :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

pedia gia na katalabo to Interactive Voice Call Master ektos apo apoklismo stin klisi kani kai sta sms?? pio poli afto me endiaferi ta sms

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το QuickOffice v4.0.19.2. Αφού τα κάνω unsigned τα δύο αρχεία που έχει, τα περνάω μια χαρά στο κινητό και μετά πάω στο QuickOffice στο οποίο μου βγάζει 4 επιλογές: Phone Memory, Memory Card, Recent Documents, Quickmanager, όποιο από αυτά και να πατήσω δεν ανοίγει, ενώ όταν πάω στο options κάπου λέει Enter unlock code, βάζω και στα τέσσερα: 12345 και μου γράφει Features succesfully unlocked, αλλά όταν πάω να ανοίξω κάποιο από αυτά, πάλι δεν ανταποκρίνεται, δεν ανοίγει τίποτα. Καμιά ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το καλύτερο πρόγραμμα κατά τη γνώμη μου είναι το slick. Άν θες πες μου να στ στειλω με mail. Αλλα μόνο να μπαίνεις με wi-fi όχι με wind.

 

μπορεις να μου το στειλεις?

nikos22bass@yahoo.gr

 

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

εγκατεστησα το irRemote και θελω να βαλω περισσοτερες συσκευες.μπορειτε να μου πειτε που θα βαλω τον φακελο με το database των νεων συσκευων?ψαχνω με το Ybrowser αλλα δεν βρισκω καποιον φακελο με αρχεια της ιδιας καταληξης.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

παιδιά το πιο καινούργιο office που να μπορείς να επεξεργάζεσαι αρχεία και να δουλεύει κιολάς ποιος είναι... Γιατι έχω δει πολλά και μπερδεύτηκα..

 

thanks

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

pedia gia na katalabo to Interactive Voice Call Master ektos apo apoklismo stin klisi kani kai sta sms?? pio poli afto me endiaferi ta sms

Ναι αλλα υπαρχουν και αλλα προγραμματα για τα sms το ivcm ειναι παρα πολυ καλο στης κλησης.. για τα sms ψαξε για το sms spam manager.

 

Θα σε παρακαλεσω να γραφεις με ελληνικους χαρακτιρες για να μην βγαζουμε τα ματια μας οταν διαβαζουμε τα ποστ σου. :)

εγκατεστησα το irRemote και θελω να βαλω περισσοτερες συσκευες.μπορειτε να μου πειτε που θα βαλω τον φακελο με το database των νεων συσκευων?ψαχνω με το Ybrowser αλλα δεν βρισκω καποιον φακελο με αρχεια της ιδιας καταληξης.ευχαριστω

Βαλε τα αρχεια καπου μεσα στην καρτα μνημης ανοιξε τα με τον διαχ. αρχειων του κινητου σου και καντα εγκατασταση

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...