Jump to content

[Επίσημο] Nokia N82 (Pre-Release)


ταξιδιωτης22
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδες ειστε σιγουροι οτι δεν εχει ερθει πριν απο δυο εβδομαδες κοιταξα ενα διαφημιστικο της wind που το ειχε ακριβως διπλα απο το Ν81 σε τιμη καπου στα 590 και πραγματι μου φανηκε παραξενο που ηρθε ταυτοχρονα με το Ν81.Για το οτι το ειδα στο διαφημιστικο τουλαχιστον ειμαι εντελως σιγουρος............................
Αγγελίες μόνο στο Buy & Sell forum
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μα καλά η που**να η alphacopy δεν καταλαβαίνει ότι με το να αργεί τόσο πολυ το N82 ότι θα χάσει πελάτες ?? ή μήπως νομίζει ότι θα πάμε να αγοράσουμε το πανάκριβο ν95 8gb .. κάποιος μπορεί να προτιμήσει το se k850 με xenon !!

Ίσως να ακούγεται ακραίος ο χαρακτηρισμός σου για την Alpha Copy, αλλά η αγανάκτησή σου δικαιολογείται απόλυτα και οφείλω να πω ότι είμαι εξίσου εξοργισμένος.

 

Είμαι και εγώ από αυτούς που το περιμένουν με μεγάλη ανυπομονησία, να κάνω και ένα δώρο στον εαυτό μου, να αλλάξω και το N80 που έχω τώρα.

ΤΟ ΘΕΛΟΥΜΕ ΤΩΡΑ...!!!!!:p:p:):)

+1000 !!!! :D

 

Το κακό είναι οτι ξέρει ότι όσοι το θέλουν σίγουρα δε θα συμβιβαστούν με το 850.Οπότε ποντάρει στους ανυπόμονους σαν και εμάς μήπως και τσιμπήσουμε ενα 8giga ή έστω τελειώσει όλα τα αποθέματα του απλού.

 

Σωστός. Είναι λογικό το σκεπτικό σου. Δε θα είχε άλλο νόημα μια τέτοια καθυστέρηση ενός τόσο πολυαναμενόμενου μοντέλου. Πάντως το θέμα είναι ότι όποιος θέλει πραγματικά ένα συγκεκριμένο τηλέφωνο τελικά θα καταλήξει σε αυτό και δε θα λοξοδρομήσει. Εγώ προσωπικά θα περιμένω. :)

 

Ξέρουμε ποια θα είναι η τιμή του περίπου;

Επίσημη τιμή από Alpha Copy τα 570€ (τελική τιμή, συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, με το κλειδί στο χέρι που λέμε :p)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Μα καλά γιατί δεν το παίρνετε όλοι εσεις που το λαχταράτε από εδώ πχ.

http://www.kinitomania.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,265/category_id,38/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,2/

είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό που περιμένετε,αλλάζετε το product code με το Nemesis σε λίγα δευτερόλεπτα και είσαστε με "ελληνικό" Ν82 και με τις ίδιες παροχές εγγύησης από Alpha Copy(λογισμικό,hardware,αναβαθμίσεις....) και γλιτώνετε και 50-60 ευρώ.ειλικρινα πως αντέχετε και περιμένετε,μέρες που΄ναι:);)

Το έχω τόσες μέρες και κάθε μέρα μου αρέσει πιο πολύ,δεν κάνει το παραμικρό,μου κάνει εντύπωση πως η ΝΟΚΙΑ έβγαλε τόσο σταθερό κινητό και τόσο μα τόσο πλήρες.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδες ειστε σιγουροι οτι δεν εχει ερθει πριν απο δυο εβδομαδες κοιταξα ενα διαφημιστικο της wind που το ειχε ακριβως διπλα απο το Ν81 σε τιμη καπου στα 590 και πραγματι μου φανηκε παραξενο που ηρθε ταυτοχρονα με το Ν81.Για το οτι το ειδα στο διαφημιστικο τουλαχιστον ειμαι εντελως σιγουρος............................

 

Η Wind το έχει στο διαφημιστικό φυλλάδιο του Δεκεμβρίου αλλά το πότε θα το έχει στα καταστήματά της δεν το γνωρίζει...:wacko::wacko:

 

Μα καλά γιατί δεν το παίρνετε όλοι εσεις που το λαχταράτε από εδώ πχ.

http://www.kinitomania.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,265/category_id,38/manufacturer_id,0/option,com_virtuemart/Itemid,2/

είναι ακριβώς το ίδιο με αυτό που περιμένετε,αλλάζετε το product code με το Nemesis σε λίγα δευτερόλεπτα και είσαστε με "ελληνικό" Ν82 και με τις ίδιες παροχές εγγύησης από Alpha Copy(λογισμικό,hardware,αναβαθμίσεις....) και γλιτώνετε και 50-60 ευρώ.ειλικρινα πως αντέχετε και περιμένετε,μέρες που΄ναι:);)

Το έχω τόσες μέρες και κάθε μέρα μου αρέσει πιο πολύ,δεν κάνει το παραμικρό,μου κάνει εντύπωση πως η ΝΟΚΙΑ έβγαλε τόσο σταθερό κινητό και τόσο μα τόσο πλήρες.

 

Πιστεύω μπορώ να περιμένω λίγο ακόμα μέχρι να έρθει το "ελληνικό", εκτός και εάν σε κάποια στιγμή αδυναμίας δεν μπορώ να αντισταθώ και το πάρω από εκεί..:p:p

Όσο για την εγγύηση, η Alpha Copy σου παρέχει μόνο σε θέματα Hardware σε κινητά που προέρχονται από το εξωτερικό..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Η Wind το έχει στο διαφημιστικό φυλλάδιο του Δεκεμβρίου αλλά το πότε θα το έχει στα καταστήματά της δεν το γνωρίζει...:wacko::wacko:

 

 

 

Πιστεύω μπορώ να περιμένω λίγο ακόμα μέχρι να έρθει το "ελληνικό", εκτός και εάν σε κάποια στιγμή αδυναμίας δεν μπορώ να αντισταθώ και το πάρω από εκεί..:p:p

Όσο για την εγγύηση, η Alpha Copy σου παρέχει μόνο σε θέματα Hardware σε κινητά που προέρχονται από το εξωτερικό..

 

Και σε αναβαθμίσεις λογισμικού,εξακριβωμένο αυτό,βρισκόμαστε στην Ε.Ε. και τα συγκεκριμμένα είναι προορισμένα για την ευρωπαική αγορά και καλύπτονται 100%.

Φυσικά εμένα δεν με ενδιέφερε αυτό τόσο,αφού και αναβάθμιση από το σπίτι θα του κάνω,και αν πάθει σε επίπεδο hardware κάτι το πάω σε Nokia Shop και είμαι καλυμμένος 100 % πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Και σε αναβαθμίσεις λογισμικού,εξακριβωμένο αυτό,βρισκόμαστε στην Ε.Ε. και τα συγκεκριμμένα είναι προορισμένα για την ευρωπαική αγορά και καλύπτονται 100%.

Φυσικά εμένα δεν με ενδιέφερε αυτό τόσο,αφού και αναβάθμιση από το σπίτι θα του κάνω,και αν πάθει σε επίπεδο hardware κάτι το πάω σε Nokia Shop και είμαι καλυμμένος 100 % πάλι.

 

Ξέρεις μήπως από πότε έγινε αυτό?? Να σε καλύπτει και σε αναβαθμίσεις?? Γιατί εγώ που είχα πάει το Ν80 που έχω, που είναι παραεισαγωγή, πριν από κάποιο καιρό μου είχαν πει ότι επειδή το κινητό προοριζόταν για Γερμανία δεν καλύπτουν την αναβάθμιση και πρέπει να πληρώσω και ότι καλύπτουν μόνο σε θέματα Hardware...

Καλά ούτε και εμένα με απασχολεί πολύ αυτό μιας και μπορουμε να το κάνουμε και μόνοι μας αναβάθμιση..

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, μπορουμε να εγκαταστησουμε στο Ν82 το προγραμμα Nokia Maps (δωρεαν), αν δεν το εχει μεσα ηδη το τηλεφωνο. Υπαρχουν και ελληνικοι χαρτες που μπορουμε να εχουμε και να τους χρησιμοποιουμε ??
Link to comment
Share on other sites

Η αγάπη αποτελείται απο μια μοναδική ψυχή που κατοικεί σε δύο σώματα! (Αριστοτέλης)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Proud Owner of a Xbox360 fully updated!!! (http://www.enternity.gr)

Next Generation Consoles WAR:http:// http://www.vgchartz.com/

Link to comment
Share on other sites

Ξέρεις μήπως από πότε έγινε αυτό?? Να σε καλύπτει και σε αναβαθμίσεις?? Γιατί εγώ που είχα πάει το Ν80 που έχω, που είναι παραεισαγωγή, πριν από κάποιο καιρό μου είχαν πει ότι επειδή το κινητό προοριζόταν για Γερμανία δεν καλύπτουν την αναβάθμιση και πρέπει να πληρώσω και ότι καλύπτουν μόνο σε θέματα Hardware...

Καλά ούτε και εμένα με απασχολεί πολύ αυτό μιας και μπορουμε να το κάνουμε και μόνοι μας αναβάθμιση..

 

Συμφωνώ με την διαπίστωση σου αφού έχεις ιδία πείρα,αλλά πλεον βάσει IMEI και αν πας το κινητό με περασμένα τα ελληνικά από πριν(σε αυτή την κατάσταση άλλωστε μπορείς να το αγοράσεις και από το Kinitomania πχ.,με ελληνικά κανονικά) δεν πρέπει να σου αρνηθούν ούτε την αναβάθμιση στο συγκεκριμμένο variant που το παραλαμβάνουν και δωρεάν εννοείται.Το έχω ήδη διαπιστώσει με 5610 παραεισαγωγής,το δικό μου αναβαθμίστηκε εντελώς δωρεάν(είχε ελληνικά περασμένα με Phoenix υποθέτω) από Nokia Shop(επικαλέστηκα κάποια δυσλειτουργία συγκεκριμμένα),ενώ ενος γνωστού μετά όταν το πήγα σε άλλο Nokia Shop πλήρωσα 15 ευρώ για αναβάθμιση λόγω πάλι δυσλειτουργίας(αλλά δεν μπορούσα να επιμείνω πολύ διότι ούτε τον γνώριζα και βιαζόμουν...).

Αρα αν επιμείνει κανείς όμως και επιδείξει και απόδειξη αγοράς από ελληνικό καταστημα δεν υπάρχει περίπτωση άρνησης ατελούς παροχής υπηρεσιών για αναβαθμίσεις κλπ.,όλα αυτά βέβαια είναι σχεδόν αδιάφορα αφού εδώ έχουμε προχωρήσει αρκετά(μιλάμε για αλλαγή product codes κλπ. με μεγάλη άνεση την ίδια στιγμή που 8 στους 10 τεχνικούς σε Nokia Shop με διαβεβαιώνουν ότι κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό:lol::lol:ας γελάσουμε όλοι μαζι τωρα:lol:...) για να κολλάμε σε τέτοια θέματα και να περιμένουμε την αδικαιολόγητη αργοπορία της AC σε κάθε νέο μοντέλο της(βλ.6500 slide,5610,N82.....κλπ.).

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα, μπορουμε να εγκαταστησουμε στο Ν82 το προγραμμα Nokia Maps (δωρεαν), αν δεν το εχει μεσα ηδη το τηλεφωνο. Υπαρχουν και ελληνικοι χαρτες που μπορουμε να εχουμε και να τους χρησιμοποιουμε ??

 

Είναι προεγκατεστημένο,καλύτερα θα έλεγα αποτελεί μέρος του λογισμικού του,δεν μπορεί και να απεγκατασταθεί διότι δεν φάινεται στην διαχείρηση εφαρμογών.

Φυσικά μέσω Maploader μπαίνει ο ελληνικος χάρτης και η ελληνική φωνή πλοηγησης;)

Link to comment
Share on other sites

na rothsw kati re paidia?to menu tou kainouriou tou n82 einai akrivos idio me to n95?ayto pou me endiaferei einai na arxeiothetei se fakelous tis fotos kai ta mp3 se styll san s40 i nokia?

Είναι ακριβώς το ίδιο μενού φίλε μου, οι εικόνες με τα βίντεο είναι μαζί.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

αυτα που κοροιδευα εκανα...το πηρα σημερα κι εγω :p

εντυπωσεις σε λιγο και οτι ερωτησεις θελετε ευχαριστως :)

 

 

ανεβαζω φωτο..χωρις ρυθμισεις, ολα default.

 

http://img297.imageshack.us/img297/7051/19122007xq7.th.jpg

Link to comment
Share on other sites

KALORIZIKO!!!! Απο Kinitomania?

Πες μας εντυπωσεις για οθονη-ποιοτητα κατασκευης-πληκτρα-καμερα (η φωτο που ανεβασες ειναι απλα σουπερ)-ταχυτητα πλοηγησης στα μενου-ταχυτητα κλειδωματος GPS με και χωρις A-GPS! Ουφ σε κουρασα ειμαι σιγουρος!!! Οτι προλαβεις!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

αυτα που κοροιδευα εκανα...το πηρα σημερα κι εγω :p

εντυπωσεις σε λιγο και οτι ερωτησεις θελετε ευχαριστως :)

 

 

ανεβαζω φωτο..χωρις ρυθμισεις, ολα default.

 

 

Καλοριζικο.Σημερα πηρα τηλ σε Νοκια κλαμπ στον Αγ.Δημητριο και μου ειπαν οτι μου κανουν αναβαθμιση κανονικα.Εξηγησα οτι ειναι παραεισαγωγης και οτι γραφει made in finland και δεν ειχαν κανενα προβλημα.Εκτος αυτου επαναλαμβανω οτι αναβαθμιση και οποιοδηποτε προβλημα το καλυπτουν οι ιδιοι.(κινητομανια)

 

ps.το φυτο θελει ποτισμα!:)

Link to comment
Share on other sites

αυτα που κοροιδευα εκανα...το πηρα σημερα κι εγω :p

εντυπωσεις σε λιγο και οτι ερωτησεις θελετε ευχαριστως :)

 

Καλορίζικο Νίκο!!! :)

 

Δες τι παίζει με όσα έχουν πει οι φίλοι μέχρι τώρα (ποιότητα κατασκευής, ταχύτητα μενού, GPS, photos κλπ) και όποτε μπορέσεις τσέκαρε τι παίζει με εφαρμογές (πιθανές ασυμβατότητες κλπ).

 

Α, ξέχασα!!!! Από ό,τι ξέρω έχεις και το Ν91.

Τι παίζει με την ποιότητα ήχου του Ν82??? Πώς συγκρίνεται με το Ν91???

 

 

Υ.Γ.: εγώ πάντως θα αντισταθώ στον πειρασμό και θα περιμένω την Alpha Clopy!!!

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

αυτα που κοροιδευα εκανα...το πηρα σημερα κι εγω :p

εντυπωσεις σε λιγο και οτι ερωτησεις θελετε ευχαριστως :)

 

 

ανεβαζω φωτο..χωρις ρυθμισεις, ολα default.

 

http://img297.imageshack.us/img297/7051/19122007xq7.th.jpg

 

stis erotiseis pou tha ekana me kalypse o filos asikis, alla tha ithela na se rotiso pos sou fanikan ta ixeia???

 

kaloriziko!!!!:):)

Link to comment
Share on other sites

εντυπωσεις σε λιγο και οτι ερωτησεις θελετε ευχαριστως :)

 

Μεγιές,μεγιές ....:)

Πες μας και για τις "δαχτυλιές" που ακούστηκε ...

Είναι όντως τόσο έντονες.??? Θυμίζουν σουβλακοφαγία (όπως έλεγαν και για το 8800 ?)

 

P.S.= Το φυτό αυτό ρε νίκο, βγάλτο λίγο στον ήλιο και ρίξτου και λιγάκι νερό.

Αμαρτία απ' το θεό !!!:p

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα καλοριζικα. να πω οτι απο κινητομανια μου ειπαν οτι το κινητο ειναι Γερμανικο και εχουν περασει Ελληνικα μεσα. η συσκευασια ανοιχτη βεβαια αλλα το κινητο αψογο, με ζελατινες κλπ, τα παρελκομενα αχρησιμοποιητα. οδηγιες σε διαφορες γλωσσες εκτος απο Aγγλικα και Ελληνικα :p

 

αρχικα να πω τι με εχει χαλασει, η οθονη αν και με ωραια χρωματα και ευκρινεστατη, χανει λιγο σε φωτεινοτητα και ενταση του λευκου και θελω να μου πουν οσοι το εχουν αν ειναι ετσι. πχ διπλα στο Ν91 μοιαζει σκοτεινο λιγο αλλα μονο του ειναι οκ.

 

ποιοτητα κατασκευης πολυ καλη(made in Finland), δεμενο, δεν τριζει, δεν κουνιεται τιποτα, καθεται ωραια στο χερι. τα πληκτρα αν και μικρα τα συνηθιζεις αμεσως γιατι εχουν αποσταση μεταξυ τους και πατιουνται ευκολα, οπως ολα τα πληκτρα εκτος απο 2-3 φορες που πατησα καταλαθος το multimedia key.

 

η καμερα συμπερανα χωρις να πειραξω ρυθμισεις οτι αν εχει επαρκη φωτισμο βγαζει αψογες φωτος, δειτε και πιο πανω. στα σκοτεινα χανει αρκετα και τις χαλαει, ξερετε πως χαλανε οι φωτος. το φλας πολυ δυνατο οπως τα λενε και στο νετ, φωτιζει πολυ.

 

γρηγορο μενου και αμασητο, ειχα ανοιξει χαρτες, ιστο, μουσικη, εκθεση, xplore και ειχα ακομα 75mb ram!

διαθεσιμη στην εκκινηση εχει οντως ακριβως 90mb και η διαθεσιμη μνημη τηλεφωνου ειναι 100mb ακριβως.

 

το GPS πραγματι κλειδωνει αμεσως. στην αρχη ημουν στο μπαλκονι και δεν εβρισκε δορυφορους και πηγα βολτα με τ'αμαξι και τσουπ μια χαρα, οταν εκλεινα τους χαρτες και τους ξανα ανοιγα εβρισκε αμεσως το στιγμα, ισως ειναι κλειδωμενοι απο πριν, δεν ξερω. για τους χαρτες θα συγχωρησετε την ασχετοσυνη μου, δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτα, αλλα δεν ειδα να υπαρχει η Ελλαδα καπου, οταν ημουν εξω με εβρισκε που ημουν στο χωρο αλλα δεν εμφανιζε την Ελλαδα, την εκοβε καπου στην Καστορια χονδρικα πχ. οταν ηρθα σπιτι εκανα ζουμ για να κατεβασει, κατεβασε λιγα mb και τωρα δειχνει αρκετα οπου εκανα ζουμ. δεν ξερω ομως ποσο θα επρεπε να δειχνει, αν ειναι οκ δηλαδη ή οχι ετσι οπως ειναι συγγνωμη αλλα δεν εχω ασχοληθει. να μας πουν και οι αλλοι χρηστες τι εχουν κανει με τους χαρτες.

 

κατεβασα και το Sports Tracker που σου εμφανιζει διαφορα καλουδια, οπως αποστασεις, ταχυτητες, ποσα βηματα εκανες, ποσα βηματα/λεπτο και διαφορα τετοια ωραια, δουλευει με ακριβεια, τουλαχιστον για την ταχυτητα οση εδειχνε το αμαξι, εδειχνε και το gps και αμεσα.

 

τα ηχεια του ειναι απλα δυο καλα ηχεια, οχι κατι εξωπραγματικο, ως εκει. το ιδιο και τα ακουστικα, ακουγεται καλα, το ευχαριστιεσαι αλλα δε θα πεις ποσο τελεια παιζει. φυσικα το Ν91 ειναι και παλι "αλλου".

 

γενικοτερα νομιζω οτι αξιζει με το παραπανω, δε σε απογοητευει σε τιποτα, πληρη απο χαρακτηριστικα που δουλευουν πολυ καλα.

 

ξεχασα, οι εφαρμογες παιζουν μια χαρα βεβαια, 5-6 που εχω δοκιμασει. ακομα ομως δεν εχω βρει πως αντικαθιστας το μολυβακι οπου χρειαζεται, οπως στο screenshot, αλλα δεν εχω τις τελευταιες εκδοσεις των εφαρμογων, οποτε ισως ειναι οκ.

 

διαχτυλιες ουτε καν, δε βλεπεις τιποτα. βεβαια εχει παντου ζελατινες, αλλα οπου δεν εχει δε φαινεται τιποτα. το χρωμα ειναι καπως μεταλλικο και ισως βοηθαει αυτο.

 

ps: απο κοντα ειναι πολυ ομορφο :)

 

ευχαριστω και τον nervous για τη βοηθεια, ξερει αυτος :p

 

ελπιζω να βοηθησα. προσωπικα το συνιστω σε οποιον το σκεφτεται. :O

Link to comment
Share on other sites

http://europe.nokia.com/A4686290 Για να κατεβάσετε όλα τα guides και στα ελληνικά.

Ελπίζω πριν το 2008 να τα κρατάω και στα χέρια μου.Αυτό που είχε γράψει κάποιος ότι 21/12 παραλαμβάνει η αποθήκη wind της ισχύει ακόμα?

Link to comment
Share on other sites

.......το GPS πραγματι κλειδωνει αμεσως. στην αρχη ημουν στο μπαλκονι και δεν εβρισκε δορυφορους και πηγα βολτα με τ'αμαξι και τσουπ μια χαρα, οταν εκλεινα τους χαρτες και τους ξανα ανοιγα εβρισκε αμεσως το στιγμα, ισως ειναι κλειδωμενοι απο πριν, δεν ξερω. για τους χαρτες θα συγχωρησετε την ασχετοσυνη μου, δεν εχω ασχοληθει καθολου με αυτα, αλλα δεν ειδα να υπαρχει η Ελλαδα καπου, οταν ημουν εξω με εβρισκε που ημουν στο χωρο αλλα δεν εμφανιζε την Ελλαδα, την εκοβε καπου στην Καστορια χονδρικα πχ. οταν ηρθα σπιτι εκανα ζουμ για να κατεβασει, κατεβασε λιγα mb και τωρα δειχνει αρκετα οπου εκανα ζουμ. δεν ξερω ομως ποσο θα επρεπε να δειχνει, αν ειναι οκ δηλαδη ή οχι ετσι οπως ειναι συγγνωμη αλλα δεν εχω ασχοληθει. να μας πουν και οι αλλοι χρηστες τι εχουν κανει με τους χαρτες.......

 

Πρέπει να συνδέσεις το κινητό μέσω USB στην λειτουργία μέσων μαζικής αποθήκευσης και μέσω της εφαρμογής Map loader που θα βρεις εδώ για κατέβασμα θα κατεβάσεις τον ελληνικό χαρτη για να μην χρεώνεσαι μέσω GPRS αδίκως(εδώ θα σου συνιστούσα στις ρυθμίσεις των Χαρτών να απενεργοποιήσεις την χρήση δικτύου/GPRS).

Link to comment
Share on other sites

με καρτοκινητο ουτε για αστειο, με wifi το εκανα. οκ θα το κοιταξω τωρα..ευχαριστω :)
Link to comment
Share on other sites

γρηγορο μενου και αμασητο, ειχα ανοιξει χαρτες, ιστο, μουσικη, εκθεση, xplore και ειχα ακομα 75mb ram!

διαθεσιμη στην εκκινηση εχει οντως ακριβως 90mb και η διαθεσιμη μνημη τηλεφωνου ειναι 100mb ακριβως.

 

να ρωτήσω κάτι άσχετο... πώς μπορείς και βλέπεις την μνήμη που χρησιμοποιείται???

 

thanks

iMac 21.5'', Apple iPhone 6s Rose Gold...
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω και τον nervous για τη βοηθεια, ξερει αυτος :p

 

Να'σαι καλα Nick ;)

Thanks για το mini -review .

 

Υ.Γ.: εγώ πάντως θα αντισταθώ στον πειρασμό και θα περιμένω την Alpha Clopy!!!

 

Και εγω τα ιδια ,να δω μεχρι ποτε θα αντισταθω ..:p

 

να ρωτήσω κάτι άσχετο... πώς μπορείς και βλέπεις την μνήμη που χρησιμοποιείται???

 

thanks

 

χρησιμοποιωντας καποια εφαρμογη :)

,πχ handy taskman

 

===============================================================================

Και ενω εμεις ακομα περιμενουμε απο alpha copy,

στην Αγγλια ξεκινησε η κυκλοφορια του μεσω του

online shop της νοκια ακριβως πριν τα Χριστουγεννα,

στην τιμη των 555€

 

Συγκεκριμενα διατιθεται το πακετο Nokia N82 adventure pack

το οποιο περιλαμβανει δωρεαν το Nokia Sports Tracker & ενα Salomon backpack

 

http://img135.imageshack.us/img135/5559/84005664qb2.th.jpg

http://www.allaboutsymbian.com/news/item/6450_UK_Nokia_N82s_available_just_i.php

http://shop.nokia.co.uk/nokia-uk/product.aspx?sku=3759721&culture=en-GB&cmd=buyat

 

alpha copy που εισαι ???:X

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...