Jump to content

Sony Ericsson T610i


Tomby
 Κοινοποίηση

tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?  

38 members have voted

  1. 1. tha pernate to risko na balete mia TFT othoni sto T610 sas?

    • NAI
      13
    • OXI
      25


Recommended Posts

@kamilaris

Καλύτερο είναι το midi fixer για να δυναμώνεις τα midi ;)

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από τον emufear

 

@kamilaris

Καλύτερο είναι το midi fixer για να δυναμώνεις τα midi ;)

 

 

1 ψήφος + και απο μενα! :up:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

προς Κamilaris

----------------

δεν πρόσεξες ότι ο veggos ήταν όλα τα κανάλια του στο 127 και έτσι δεν έχει δυνατότητα άλλης αύξησης της έντασης.

 

προς XraysrOx

-----------------

Το PSM Player είναι πολύ ανώτερο γιατί βλέπεις ανα πάσα στιγμή τι κάνεις. Είναι απόλυτα ελεγχόμενο και έχει και άλλες δυνατότητες ακόμη και για άλλα τηλέφωνα. Τέλος αν το ψάξετε λίγο μπορείς μέχρι και να αλλάξεις όργανα ή και να τα κόψεις. Εχει Fade in-out, περιορισμό του midi file και άλλα. Προσωπικά το βρίσκω εκπληκτικό πρόγραμμα.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον papi

 

προς Κamilaris

----------------

δεν πρόσεξες ότι ο veggos ήταν όλα τα κανάλια του στο 127 και έτσι δεν έχει δυνατότητα άλλης αύξησης της έντασης.

 

προς XraysrOx

-----------------

Το PSM Player είναι πολύ ανώτερο γιατί βλέπεις ανα πάσα στιγμή τι κάνεις. Είναι απόλυτα ελεγχόμενο και έχει και άλλες δυνατότητες ακόμη και για άλλα τηλέφωνα. Τέλος αν το ψάξετε λίγο μπορείς μέχρι και να αλλάξεις όργανα ή και να τα κόψεις. Εχει Fade in-out, περιορισμό του midi file και άλλα. Προσωπικά το βρίσκω εκπληκτικό πρόγραμμα.

 

@papi

μετα απο αυτο που μου εγραψες παρατηρησα οτι τα πιο πολλα midi s ειναι ηδη στο full 127 αρα δεν γινεται να δυναμωσουν αλλο!αρα και στο 127 να ειναι δεν ειναι αρκετα δυνατα!

Link to comment
Share on other sites

ΤΤ630 έχει ξεχωριστό ηχείο για τα midi (στο πίσω μέρος), οπότε τέλος η αυξανόμενη ένταση στην αρχή του ήχου και, επιτέλους, δυνατότερος ήχος στα ringtones!
Link to comment
Share on other sites

@papi

To έχω και αυτό ! Να κάνουν την δουλειά τους και εμείς είμαστε εντάξει!

 

Να ρωτήσω κάτι...ελπίζω να είναι εδώ ο τόπος του..

Υπάρχουν άλλες διαφορές απο R1A σε R3C στο τ610 εκτός απο το java, τα shortcuts στην κάμερα, εκείνο το 1 λιγότερο κλικ στα μηνύματα και το + , - που αλλάζει την ένταση του ήχου όταν ακούς μουσικούλες ? :worry: :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ενας φιλος μου εχει Τ610 και θελει να δει τι εκδοση λογισμικου εχει.........εχω δοκιμασει τα παντα και δεν μπορω να δω το κρυφο μενου.......ποιος ειναι ο συνδυασμος?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον fabo114

 

Παιδια ενας φιλος μου εχει Τ610 και θελει να δει τι εκδοση λογισμικου εχει.........εχω δοκιμασει τα παντα και δεν μπορω να δω το κρυφο μενου.......ποιος ειναι ο συνδυασμος?

 

>*<<*<* οπου < δεξια η αριστερη κινηση του joystick :)
Link to comment
Share on other sites

αλλο bug!οταν γεμισει η call list και παρεις ενα νουμερο ΔΕΝ σβηνει το παλαιοτερο για να φυλαξει το τελευταιο οπως κανουν ΟΛΑ τα κινητα αλλα απλα ΔΕΝ ΦΥΛΑΕΙ ΚΑΝΕΝΑ !!@#@@$@#$
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήγα την Πέμπτη για αναβάθμιση στο Μαρούσι. Μου είπαν ότι τους ήρθε ένα έγραφο τη Δευτέρα που να χρεώνουν την αναβάθμιση εάν δεν υπάρχει λόγος 15€! :wacko: Τους είπα ότι έχει πρόβλημα στα παιχνίδια Java ότι σέρνονται! Μου απάντησαν ότι θα το δει ο τεχνικός κι αν χρειάζεται αναβάθμιση τότε και μόνο θα γίνει! Το άφησα εκεί για 2 ολόκληρες ώρες και τελικά οταν το πήρα μου είχαν βάλει την R3C! Το Bubble Bobble τρέχει σφαίρα!!! :p

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον spyroshi

 

re paidia signomi exei to t610 zoom an nai pos den to exo dei akoma????????

mipos me tin anabathmisi bgenei extra menu????? :worry:

 

 

'Οχι δεν έχει ζοομ. Στα νέα βέρσιον απλά μπένουν shortcuts στα πλήκτρα. Η αλλαγή του μεγέθους κάνει ένα digital ζοομ. Δεν κάνει πραγματικό ζοομ με τον φακό ! ;)

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Το παρατήρησα και εγώ και είναι ελλεεινό!! :(

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον arva

 

Εγώ πήγα την Πέμπτη για αναβάθμιση στο Μαρούσι. Μου είπαν ότι τους ήρθε ένα έγραφο τη Δευτέρα που να χρεώνουν την αναβάθμιση εάν δεν υπάρχει λόγος 15€! :wacko: Τους είπα ότι έχει πρόβλημα στα παιχνίδια Java ότι σέρνονται! Μου απάντησαν ότι θα το δει ο τεχνικός κι αν χρειάζεται αναβάθμιση τότε και μόνο θα γίνει! Το άφησα εκεί για 2 ολόκληρες ώρες και τελικά οταν το πήρα μου είχαν βάλει την R3C! Το Bubble Bobble τρέχει σφαίρα!!! :p

 

 

Kαι σε μένα μία απ' τα ίδια :( Δες και εδώ

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Παίδες γειάς σας, μια ερώτηση, προσπάθησα να κάνω κάποια δικά μου θέματα με τα δυο προγραμματάκια που βρήκα στο ΝΕΤ (themepro,ThemesCreator), αλλα τίποτα 'οταν τα περνάω στο τηλέφωνο μου λέει ότι το άνοιγμα του αντικειμένου είναι αδύνατο και απλά με ρωτάει άν θέλω να το σβήσω, μήπως γνωρίζει κάποιος κάτι επί του θέματος για να μου πεί, μπάς και καταφέρω να κάνω κάνα θεματάκι έτσι όπως το θέλω εγώ?
Link to comment
Share on other sites

Φίλε NinjaZX9R το πρόβλημα είναι με τις φωτογραφίες που χρησιμοποιείς. Μια λύση είναι τις JPG φωτογραφίες να τις ανοίγεις με το Paint των Windows και μετά να τις χρησιμοποιείς στο Theme Creator. Μάλλον είναι σωσμένες σε progressive mode. Ελπίζω να βοήθησα.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

'Οχι δεν έχει ζοομ. Στα νέα βέρσιον απλά μπένουν shortcuts στα πλήκτρα. Η αλλαγή του μεγέθους κάνει ένα digital ζοομ. Δεν κάνει πραγματικό ζοομ με τον φακό ! ;)

 

 

Εγώ έχω thn R1LO3 και έχει ψηφιακό πάντα ζοομ!

 

Οπτικό zoom δεν υφίστανται σε κανένα φακό τέτοιων διαστάσεων ούτε σε κινητό ούτε πουθενά αλλού !

 

Κρατώντας πατημένο το 1 ζουμάρει ψηφιακά λοιπόν ! :blink:

Google for ever
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν ειμαι εκτος θεματος, αλλα θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει τροπος συνδεσης του κινητου με εξωτερικη κεραια?

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον cybernec

 

Ποιά είναι γνώμη σας, αξίζει να δώσω τα 15€ για να βάλω το καινούριο sw ? (Το κινητό μου είναι μόλις 3 ημερών)

 

 

Ti Sw έχεις ? Εγώ είχα την R1A και έβαλα R3C....φοβερή η διαφορά και είμαι πολύ ευχαριστημένος! Εννοείται βέβαια ότι μου το αναβάθμισαν χωρίς λεφτά ! :happy:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον powerulez

 

re pedia akousate tipota an tha mporesi i se tha mpori na valei tin tft othoni tou t630 kai sto t610?

 

 

Από χλωμό έως χλωμότατο! :(

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον cybernec

 

Ποιά είναι γνώμη σας, αξίζει να δώσω τα 15€ για να βάλω το καινούριο sw ? (Το κινητό μου είναι μόλις 3 ημερών)

 

 

Θα πεις ψέματα ότι έχει πρόβλημα το κινητό σου, κολλάει π.χ., καθυστερεί η java (αλήθεια) και θα στην κάνουν τζαμπέ... Αλλιώς δεν αξίζει με τους κλέφτες! :mad:

Κλάψαμε με στίχους που γραφτήκαν για τις πτώσεις των όμορφων, ανέγγιχτων, απόμακρων ονείρων...

Current User of: Samsung Omnia II

Previous User of: Siemens C11, Siemens S6, Nokia 3210, Ericsson T28s, Ericsson T29s, Sony Ericsson T68i, Sony Ericsson T610, Sony Ericsson P800, Qtek 8310

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T610i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...