Jump to content

Περί...digital gadgets γενικά


ipparxos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια χαρά! Καλή τύχη!! Κάνε κανένα διαγωνισμό για promotion! Καλές δουλειές!!!!

Συμβουλές δεν δέχομαι από κανένα...

Μ@λ@κ!3ς μπορώ να κάνω και μόνος μου...:cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Thank you very much!!!

Δεν βλέπω προτάσεις όμως απο κανέναν σας....Μάλλον δεν σας ενθουσιάζει η ιδέα μου :(

Αμεσα χρειαζομαι κάποιον για κατασκευή Banner.Anyone?

Link to comment
Share on other sites

υπαρχουν αυτα που αποτελουνται μονο απο πομπο που δινουν το σημα σε καποια συχνοτητα που ρυθμιζεις εσυ κ οποιος συντονιστει στην συχνοτητα αυτη να το λαμβανει...κ 2η επιλογη πομπο-δεκτη για prive.

απο οσο ειχα ακουσει η αποστασεις δεν ειναι μικρες..στη συγκεκριμενη συχνοτητα μπορει να βλεπουν οτι βλεπεις εσυ κ τα γυρω σπιτια..

 

 

απο οσο ειχα ακουσει οι αποστασεις δεν ειναι μικρες..στη συγκεκριμενη συχνοτητα υπαρχουν μηχανηματα οπου μπορει να βλεπουν οτι βλεπεις εσυ κ τα γυρω σπιτια..

Link to comment
Share on other sites

Βλέπωντας στα πρώτα θέματα που είχα φτιάξει τις πρώτες μέρρες της εγγραφής μου, βρήκα αυτό. Με χαρά παρατηρώ απο τότε, πως πολλά κορίτσια είναι τώρα μέλη του myphone και πολλά απο αυτά ασχολούνται με προβλήματα και δυνατότητες των κινητών. Μπράβο.:)
Link to comment
Share on other sites

anti8etws deite ti ginete apo gynaikes sto chat&fun....!

 

 

...Opou koutsompolio kai xazomares protes! :p

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

O γνωστός σε όλους ελβετικός σουγιάς απέκτησε επιτέλους και USB memory dongle (!) σε μεγέθη 64 & 128ΜΒ.

 

Το ενδιαφέρον αυτό gadget παρουσιάστηκε στην χθες στην φετινή CeBIT.

 

Δείτε περισσότερες λεπτομέρειες στο σχετικό άρθρο του TheRegistrer.com

Link to comment
Share on other sites

Έχω μιά απλή κρυφή κάμερα με σύστημα PAL και μιά κάρτα τηλεώρασης, υπάρχει κάποιος τρόπος να δω την εικόνα που δείχνει η κρυφή κάμερα από τον υπολογιστή ενώς φίλου μου που μένει περίπου 2km μακριά ΧΩΡΙΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ?? με Ethernet γίνεται? αν ναι τι χρειάζεται?
Link to comment
Share on other sites

Εκτός και αν μπορείς να στήσεις ασύρματο δίκυτο, αμφιβάλω αν υπάρχει κάποιος τρόπος. Και πάλι όμως δεν ξέρω αν είναι δυνατό να κάνεις stream βίντεο από TV Tuner μέσω δικτύου.

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Diladi ama pao sto vouno,me ta oreivatika mou,to mahairi epiviosis,to stickaki fotos san afto pou eihe o rampo iparhei periptosi na vro pc gia na do ta arheia word mou i na akouso merika mp3??

 

Kali idea alla kapos ahristi..

Mutilator :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να σου δώσω λεπτομέριες γιατί δεν ξέρω ακριβώς πως γίνονται αυτά (δεν ξέρω καν αν είναι εφικτό χωρίς επαγγελματικό εξοπλισμό).

http://card.mygamercard.net/sig/shodangr.jpg

New York, Neeeeeeeeeeeeeeeeeew York!

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς στο σημείο που θα είναι η κάμερα να στήσεις ένα PC με μια κάρτα TV ή παρόμοια κάρτα που να έχει είσοδο αναλογικού Video, και εκεί να συνδέσεις την κάμερα. Κατόπιν μέσω ασύρματου LAN (WiFi) και του Netmeeting, θα κάνεις θαυμάσια την δουλειά σου (πάνω από 700-900 kBps δεν θα σου φάει).
http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος priestjim (30 Σεπ. 2003 , 23:06)

 

Η τεχνολογία απομονώνει εν μέρει τον άνθρωπο. Το ανδρικό φύλλο δεν έχει πρόβλημα απομόνωσης γιατί αισθάνεται δυνατό και μόνο του οπότε δεν είναι τεχνοφοβικό. Αντίθετα το γυναικείο φύλλο νίωθεια αδύναμο μόνο του (είτε θέλουν να το παραδεχτούν είτε όχι) και φοβάτε την απομόνωση που τους ρίχνει η τεχνολογία. Εξάλλου όπως και να το κάνουμε οι γυναίκες είναι πολύ πιο κοινωνικές από εμάς τους άνδρες! Πιστεύω να σας κάλυψα :cool:

 

 

Sumfwnw, alla kserw kai kati antres pou fovountai tin monaksia toso polu pou kanoun trella pragmata gia na min meinoun monoi tous! Allwste to sms pou theloun na steiloun oi gunaikes stin kollitis tous gia na pane gia pswnia kai gia kafe(koutsompolio) mporoun na ta kanon kai to kseroun! :p

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεχνάς φρικάκι μου (μάλλον πρέπει να γίνεις ποιό παρατηρητική) πως όταν άνοιξα το thread, ήμουν νέος και δεν ήξερα πολλά απο κατηγορίες.

ΖΑΖΑ, τώρα που είπες για γυναίκες και μηνύματα, να τονίσουμε την μεγάλη δεινότητα των γυναικών στην γρήγορη πληκτρολόγηση SMS.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω να ασχολουμαι οποτε μπορεσω , αλλα λογο δουλειας ειναι λιγο αδυνατο

Έκανα στην αγάπη σου θυσία την καρδιά μου, για να 'χει λόγο να χτυπά,

κι ας είσαι μακρυά μου...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος VIDEOMIX (16 Μάρ. 2004 , 23:12)

 

ΖΑΖΑ, τώρα που είπες για γυναίκες και μηνύματα, να τονίσουμε την μεγάλη δεινότητα των γυναικών στην γρήγορη πληκτρολόγηση SMS.

 

 

Twra kati mou thumises!!! An einai omws tsantismenes trexei to xeraki tous! :p

Black black heart why would you offer more

Why would you make it easier on me to satisfy

I'm on fire I'm rotting to the core

I'm eating all your kings and queens

All your sex and your diamonds.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ κυκλοφόρισε και ηλεκτρική οδοντόβουρτσα που τροφοδοτείτε με ρεύμα από τη USB θύρα του υπολογιστή!!!!

 

:wacko:

kouloukith.blogspot.com = pc help και όχι μόνο
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος aggelopas (14 Μάρ. 2004 , 00:49)

 

Diladi ama pao sto vouno,me ta oreivatika mou,to mahairi epiviosis,to stickaki fotos san afto pou eihe o rampo iparhei periptosi na vro pc gia na do ta arheia word mou i na akouso merika mp3??

 

Kali idea alla kapos ahristi..

 

Μπορείς να το δεις και αντίστροφα, ένα memory stick που είναι και σουγιάς.... :p
Link to comment
Share on other sites

- Οπωσδήποτε φωτογραφίες (με ποιότητα ανάλογα με το είδος) και αρκετά τεχνικά χαρακτηριστικά για το εικονιζόμενο είδος που να ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα (κι όχι μπαρούφες και γενικολογίες).

- Οπωσδήποτε link με την κατασκευάστρια εταιρεία και δικό σας αρχείο με drivers (όπου απαιτούνται).

- Σε κάποιο σημείο να εμφανίζονται παρόμοια προϊόντα καθώς και λίστα με διάφορα παρεμφερή/παρελκόμενα για το εικονιζόμενο είδος, έτσι ώστε με ένα κλικ να παίρνεις ότι χρειάζεται ή ιδέες για ότι θα χρειαστείς.

- Συγκριτικά χαρακτηριστικά. Δηλαδή να μπορώ να έχω σε ένα πίνακα όλα τα χαρακτηριστικά σε αντιπαράθεση, το κόστος, και απο κάτω το μαγικό κουμπάκι "add to cart".

 

Αμα σκεφτώ κι άλλα, επανέρχομαι!

http://www.danasoft.com/sig/sigmacom.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί...digital gadgets γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...