Jump to content

Sony Ericsson W890i


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχουν και εξαιρέσεις σε ορισμένα μοντέλα! Όπως πχ στο Κ850 και Ρ1 μικρή πτώση έχει κάνει (:happy:). Το W910 δεν το έχω παρακολουθήσει :O.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 311
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το εχω κι εγω 2-3 βδομαδες τωρα και πραγματικα ειναι κουκλι! Αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν ξερει καποιος ποσο καιρο μενει ενα νουμερο που δεν εχεις περασει στον τηλ καταλογο στη μνημη της εξυπνης αναζητησης. Δηλαδη αν παρεις ενα ασχετο νουμερο απο 210 μια φορα,καθε φορα που πληκτρολογεις 210 στο βγαζει. Για παντα??? Σκεφτηκα μηπως ¨σβηνει¨η μνημη αλλαζοντας καρτα sim αλλα δεν επιασε!

:blink:

Link to comment
Share on other sites

Από το φυλλάδιο του Γερμανού.

 

http://img391.imageshack.us/img391/460/sew890ien5.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα bug:

αν στείλεις μήνυμα και δεν πατήσεις ΟΚ στην λήψη της αναφοράς, το κινητό δεν κλειδώνει!!! Το ανακάλυψα τυχαία στέλνωντας μηνύματα ενώ οδηγούσα.

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ουτε και το 910 κλειδωνει.λογικο αυτο

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος γνωρίζει από που μπορώ να κάνω free download το τραγούδι της διαφήμισης του W890 (enjoye the silence) (οχι την original εκτελεση αλλά αυτή του διαφημιστικού)...
Note 9
Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποιος γνωρίζει από που μπορώ να κάνω free download το τραγούδι της διαφήμισης του W890 (enjoye the silence) (οχι την original εκτελεση αλλά αυτή του διαφημιστικού)...

 

Ϊσως απο το site της sony ericsson,ισως με τον :google:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:) Unboxin Video & Photos: MobilMania.cz

 

 

http://img169.imageshack.us/img169/989/pic2lk3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά κανένα flash lite θεματάκι έχει βρει κανείς;;;

:):):)

 

Για δες αυτά :).

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι όσους το έχουν: το ledακι δίπλα στο κουμπί της κάμερας δουλεύει? Υποτίθεται οτι ανάβει όταν τελειώνει η μπαταρία,όταν το φορτίζεις,όταν δεν εχει σήμα,αλλά το δικό μου δεν έχει ανάψει ποτέ....

:(

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι όσους το έχουν: το ledακι δίπλα στο κουμπί της κάμερας δουλεύει? Υποτίθεται οτι ανάβει όταν τελειώνει η μπαταρία,όταν το φορτίζεις,όταν δεν εχει σήμα,αλλά το δικό μου δεν έχει ανάψει ποτέ....

:(

ουτε εμενα εχει αναψει ποτε

 

παντως στο manual δεν αναφερει κατι για αυτο

 

ισως να μην ειναι τιποτα

Link to comment
Share on other sites

μολις πηρα το κινητο με επιδοτηση. Σαν πρωτες εντυπωσεις μπορω να πω οτι ειναι παρα πολυ καλες. η ποιοτητα κατασκευης ειναι απλα φοβερη η οθονη πολυ καλη, η φωτο το πρωι παρα πολυ καλες και το βραδυ απλα δεν προσπαθεις να βγαλεις φωτογραφιες. το ηχειο μου φανηκε καλο παρολο που ακουγα κακες κριτικες. απο μεγεθος δεν το σχολιαζω γιατι τα νουμερα τα λενε ολα. :D
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδιά να ρωτήσω κάτι όσους το έχουν: το ledακι δίπλα στο κουμπί της κάμερας δουλεύει? Υποτίθεται οτι ανάβει όταν τελειώνει η μπαταρία,όταν το φορτίζεις,όταν δεν εχει σήμα,αλλά το δικό μου δεν έχει ανάψει ποτέ....

:(

 

Έχω παρατηρήσει ότι ανάβει μόνο όταν ενεργοποιώ την συσκευή λίγο πριν βγάλει την οθόνη εισαγωγής του pin :p

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Έχω παρατηρήσει ότι ανάβει μόνο όταν ενεργοποιώ την συσκευή λίγο πριν βγάλει την οθόνη εισαγωγής του pin :p

 

σε εμενα δεν αναβει ουτε τοτε...

 

επισης εχει αλλο ενα ''λεντακι'' διπλα στο ακουστικο. αυτο τι ειναι παλι?

Link to comment
Share on other sites

Kalispera kai apo mena;)

 

Aurio prwi 8a to exw kai egw sta xeria mou mias kai ta lefta tou einai mia xara twra;):D:p:)

To vrika se kafe xrwmataki kai mou arese paraaaaa polu:!:

aurio pou 8a to poiasw sta xeria mou 8a pw entupwseis;)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

σε εμενα δεν αναβει ουτε τοτε...

 

επισης εχει αλλο ενα ''λεντακι'' διπλα στο ακουστικο. αυτο τι ειναι παλι?

 

Αυτο ειναι αισθητηρας φωτος για να φωτιζεται αντιστοιχα εντονα η μη η οθονη.. Ο φιλος που λεει οτι του αναβει οταν το ενεργοποιει μηπως εννοει αυτο που ειναι στην πισω πλευρα αναμεσα στο σημα της Ericsson και τις γριλλιες του ηχειου? Αυτο οντως αναβει τοτε..

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ειναι αισθητηρας φωτος για να φωτιζεται αντιστοιχα εντονα η μη η οθονη.. Ο φιλος που λεει οτι του αναβει οταν το ενεργοποιει μηπως εννοει αυτο που ειναι στην πισω πλευρα αναμεσα στο σημα της Ericsson και τις γριλλιες του ηχειου? Αυτο οντως αναβει τοτε..

 

 

οντως εχει αισθητηρα φωτος.... δεν το ηξερα :O

 

 

βαρεθηκα να διαβασω το μανιουαλ :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ρε παιδιά...έχω το w890i κανα μήνα τώρα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος! Ιδιαίτερα από την ποιότητα ήχου του walkman (η καλύτερη ποιότητα απ'όλα) και η κάμερα που παρ'οτι δεν έχει autofocus την βρίσκω πάρα πολύ καλή!

 

Στο θέμα μου τώρα...

Από χθές το απόγευμα δίπλα στο σήμα του 3G+ και της μπάρας του σήματος εμφανίστηκε ένα δέντρο(!) ΝΑΙ ένα δέντρο, με κορμό και φύλλα. Βέβαια είναι πολύ μικρό και όπως είπα εμφανίζεται πάνω αριστερά στην οθόνη. Σήμερα το πρωί είναι ακόμα εκεί! Να ενημερώσω πως έχω vodafone...

 

καμιά ιδέα τι στο καλό κάνει ένα δέντρο στην οθόνη του κινητου μου;;;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά...έχω το w890i κανα μήνα τώρα και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος! Ιδιαίτερα από την ποιότητα ήχου του walkman (η καλύτερη ποιότητα απ'όλα) και η κάμερα που παρ'οτι δεν έχει autofocus την βρίσκω πάρα πολύ καλή!

 

Στο θέμα μου τώρα...

Από χθές το απόγευμα δίπλα στο σήμα του 3G+ και της μπάρας του σήματος εμφανίστηκε ένα δέντρο(!) ΝΑΙ ένα δέντρο, με κορμό και φύλλα. Βέβαια είναι πολύ μικρό και όπως είπα εμφανίζεται πάνω αριστερά στην οθόνη. Σήμερα το πρωί είναι ακόμα εκεί! Να ενημερώσω πως έχω vodafone...

 

καμιά ιδέα τι στο καλό κάνει ένα δέντρο στην οθόνη του κινητου μου;;;

 

Με κάποιο τρόπο έχεις ενεργοποιήσει το προφίλ «Ύπαιθρο».

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

Πηρα εχθες το W890 (Eixa to w610)

 

προβληματα

 

1) δεν εχει πολυ καλο σημα

2) το ηχειο του ειναι πολυ κακο

 

Ναι δυστυχώς το ηχείο είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημα του κινητού. Πραγματικά τραγικό. Όμως δεν αντιμετώπισα πρόβλημα με το σήμα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι δυστυχώς το ηχείο είναι το μεγαλύτερο μειονέκτημα του κινητού. Πραγματικά τραγικό. Όμως δεν αντιμετώπισα πρόβλημα με το σήμα.

 

ουτε εγω εχω προβλημα με το σημα εδω και ενα μηνα που το εχω

και με τοσο υψηλο sar λογικα πρεπει να εχει καλο σημα

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζει κανείς που μπορώ να βρώ τη μαύρη πρόσοψη για το w890i εκτός από την SE?

Πηγαινε σε ενα καταστημα germanos και ζητα να σου φερουν..αλλα δυσκολα παντως.

επισης γιατι δεν :blink: για e-bay :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson W890i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...