Jump to content

ETEN Glofiish X600


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημερα... δειχνεις να εισαι ο guru της αναβαθμισης...:lol:

εγω το πήρα με την αγγλικη 264 και δεν αντιμετωπιζω ιδιαιτερα προβληματα...

εκτος απο τον ήχο αλλα οχι οτι δε μπορω να ζησω με αυτο..

αν βαλω την 382... θα πρεπει να ξαναεγκαταστησω τα προγραμματα και τις ρυθμισεις που έχω? τις επαφες?

κανω backup ολων των επαφων στην καρτα ...θα μπορω να το κανω restore μετα την νεα rom?

πρεπει να ακολουθησω τις οδηγιες http://www.navimania.gr/showthread.php?t=4528 ????

την SD πρεπει σε καθε περιπτωση να τη βγαλεις?

 

ευχαριστω πολυ για τη βοήθεια

 

λοιπον

οταν βαλεις νεα ρομ εγκαθιστας τα παντα παλι

και τις ρυθμισεις και τις επαφες αν δεν τις εχεις βαλεις στη sim και τις εχεις στο τηλεφωνο

αν πας να βαλεις αγγλικη ρομ και ειχες αγγλικη δε χρειαζεται ,

αυτο γινεται οταν βαζεις ρομ σε αλλη γλωσσα απο αυτη που ειχε το κινητο

την sd καλο ειναι να τη βγαλεις (εγω οταν τη θυμαμαι τη βγαζω...)

αν δεν εχεις προβλημα μην αλλαξεις τιποτα:D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα σε ολους. Υπαρχει κανα registry κολπο ωστε ο ηχος απο το χτυπημα της γραφιδας στην οθονη να ακουγετε πιο χαμηλα?

Θελω να εχω στο τερμα την ενταση του ppc για να ακουω τα μυνηματα

αλλα τον ηχω του tap τον εχω κλειστω γιατι μου πεφτει δυνατος

 

 

Επεισης ξερει κανεις προγραμμα για wi fi sniffer για ppc?

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

λοιπον

οταν βαλεις νεα ρομ εγκαθιστας τα παντα παλι

και τις ρυθμισεις και τις επαφες αν δεν τις εχεις βαλεις στη sim και τις εχεις στο τηλεφωνο

αν πας να βαλεις αγγλικη ρομ και ειχες αγγλικη δε χρειαζεται ,

αυτο γινεται οταν βαζεις ρομ σε αλλη γλωσσα απο αυτη που ειχε το κινητο

την sd καλο ειναι να τη βγαλεις (εγω οταν τη θυμαμαι τη βγαζω...)

αν δεν εχεις προβλημα μην αλλαξεις τιποτα:D

 

Τελικα την έβαλα... όντως ο ήχος στα ακουστικά δυναμωσε ικανοποιητικα...

στη δχση της μνημης δεν είδα διαφορα...

παντως για την ιστορια... τα σβήνει ΟΛΑ.. ακομα και απο την καρτα.. ειχα backup ομως...

ευχαριστω για τη βοηθεια... ελπιζω να πανε όλα καλα στη συνεχεια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση να κάνω. Άλλαξα SIM στο χ600 και τώρα στο Active Sync μου βγάζει λογαριασμό Guest. Πως μπορώ να φτιάξω κανονικά λογαριασμό ίδιο με αυτόν κατά τον συγχρονισμό της πρώτης SIM;
The mere sight of your undead allies sickens me. What unholy bargain have your struck?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση να κάνω. Άλλαξα SIM στο χ600 και τώρα στο Active Sync μου βγάζει λογαριασμό Guest. Πως μπορώ να φτιάξω κανονικά λογαριασμό ίδιο με αυτόν κατά τον συγχρονισμό της πρώτης SIM;

 

απεγκατεστησε το activesync (διεγραψε και το φακελο που υπαρχει στα program files) και εγκατεστησε το παλι :D

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ Χ600 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΛΟΙ.ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΜΕ ΕCΗΟ(ΑΝΤΙΛΑΛΟ).ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΒΡΙΣΙΔΙ ΜΙΛΑΜΕ.EXEI BΡΕΘEI KAMIA ΛΥΣΗ?ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΟ SRS WOW HD ΚΑΙ ΤΟ EQUALISER2 .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ programs ΚΙ`ΟΛΑΣ.ΠΙΘΑΝΟΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΞΩ ΟΛΕΣ:(.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΤΩΧΟ ΠΛΗΝ ΤΙΜΙΟ ΚΑΤΟΧΟ Χ600:O

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΜΟΛΙΣ ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΗΡΑ ΤΟ Χ600 ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΛΟΙ.ΜΕ ΟΠΟΙΟΝ ΜΙΛΑΩ ΣΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΕ ΒΡΙΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΗ ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΜΕ ΕCΗΟ(ΑΝΤΙΛΑΛΟ).ΕΧΩ ΑΚΟΥΣΕΙ ΠΟΛΥ ΒΡΙΣΙΔΙ ΜΙΛΑΜΕ.EXEI BΡΕΘEI KAMIA ΛΥΣΗ?ΚΑΙ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΤΟ SRS WOW HD ΚΑΙ ΤΟ EQUALISER2 .ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΗΠΩΣ ΒΟΗΘΑΝΕ ΑΥΤΑ ΤΑ programs ΚΙ`ΟΛΑΣ.ΠΙΘΑΝΟΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΖΗΤΑΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΚΟΙΤΑΞΩ ΟΛΕΣ:(.ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ ΤΟΝ ΦΤΩΧΟ ΠΛΗΝ ΤΙΜΙΟ ΚΑΤΟΧΟ Χ600:O

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

για κοιτα εδω

SRS WOW HD

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=6007

 

EQUALISER2

http://eten-users.eu/index.php?showtopic=14506

 

και εδω

http://www.navimania.gr/showthread.php?t=9305&highlight=Equalizer

 

 

υγ αν δε λυθει πες μας ποια ρομ εχεις και σε ποια γλωσσα

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ hellas200 ΑΛΛΑ ΤΑ EQUALISER2http://eten-users.eu/index.php?showtopic=14506 και ΤΟ http://www.navimania.gr/showthread.p...ight=Equalizer ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ rapidshare ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ.ΤΟ SRS WOW HD ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ Η ΟΘΟΝΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ restart,ΓΙΑΤΙ???ΠΩΣ ΤΗ ΡΥΘΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΘΕΣΗ?ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ Ο ΑΝΤΙΛΑΛΟΣ ΜΕ ΤΟ SRS WOW HD ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΗΧΕΙΟΥ.Η ΕΚΔΟΣΗ FIRMWARE ΠΟΥ ΕΧΩ APO TH MANA TOYΕΙΝΑΙ α24 ΕLL 030 0381
Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ hellas200 ΑΛΛΑ ΤΑ EQUALISER2http://eten-users.eu/index.php?showtopic=14506 και ΤΟ http://www.navimania.gr/showthread.p...ight=Equalizer ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΙΣ.ΑΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ rapidshare ΝΑ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ.ΤΟ SRS WOW HD ΤΟ ΕΒΑΛΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΟΥ ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ ΑΛΛΑ ΑΠ'ΟΤΑΝ ΤΟ ΕΓΚΑΤΕΣΤΗΣΑ ΜΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΑ ΠΛΑΓΙΑ Η ΟΘΟΝΗ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΩ restart,ΓΙΑΤΙ???ΠΩΣ ΤΗ ΡΥΘΜΙΖΕΙΣ ΤΗΝ ΟΘΟΝΗ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΙΜΑ ΣΤΗ ΣΩΣΤΗ ΘΕΣΗ?ΟΤΑΝ ΜΙΛΑΩ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΚΟΜΑ ΑΝ ΔΙΟΡΘΩΘΗΚΕ Ο ΑΝΤΙΛΑΛΟΣ ΜΕ ΤΟ SRS WOW HD ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΤΟΥ ΗΧΕΙΟΥ.Η ΕΚΔΟΣΗ FIRMWARE ΠΟΥ ΕΧΩ APO TH MANA TOYΕΙΝΑΙ α24 ΕLL 030 0381

 

στο ανεβασα εδω

 

http://rapidshare.com/files/133629839/FISH_X600_X650_EQUALISER2_BY_GreateVK.zip.html

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,

 

2 ημερων κατοχος του Χ600 και αφου καταφερα να διαβασω αρκετα απο το φορουμ εχω 3 αποριες.

α. Με CU καρτα και συνδεση μεσω wap δεν μπορω να μπω στο msn, ουτε στο msn.mobile.com. Μου βγαζει προβλημα συνδεσης. Το θεμα ειναι οτι στο yahoo ή στο in.gr μπαινω κανονικα. Επίσεις στο facebook δεν μου κραταει τα στοιχεια συνδεσης, και καθε φορα που αλλαζω σελιδα χρειάζεται να βαζω κωδικό και password. Εχει κανεις καμια ιδέα ?

β. Πως κανω εγκατάσταση προγράμματα java ?

γ .Οταν μου ερχεται ενα sms ανοιγει και εμφανιζεται στην οθόνη, και ειναι κατι που δεν θελω. Διαβασα στο forum να απενεργοποιήσω το «εμφανιση στην οθόνη» αλλά δεν εγινε τιποτα!

Παρακαλώ οποιος εχει απαντήσεις στα παραπάνω ας με βοηθήσει γιατι εχω ψιλοπελαγώσει.... το κινητό το αγόρασα εκτός απο την χρήση GPS για να εχω προσβαση σε msn και ιντερνετ γενικότερα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει κανενας το ελλ/αγγ/ πληκτρολογιο infomanos να μου στειλει ?? γιατι δεν το βρισκω πια ????

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

μηπως εχει κανενας το ελλ/αγγ/ πληκτρολογιο infomanos να μου στειλει ?? γιατι δεν το βρισκω πια ????

 

εδω για infomanos

http://downloads.digitalsolutions.gr/InfoManosKeyboardGreekSIP.cab

 

και εδω ενα ακομη καλυτερο

http://rapidshare.com/files/131443595/KbdEl.cab.html

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,

 

2 ημερων κατοχος του Χ600 και αφου καταφερα να διαβασω αρκετα απο το φορουμ εχω 3 αποριες.

α. Με CU καρτα και συνδεση μεσω wap δεν μπορω να μπω στο msn, ουτε στο msn.mobile.com. Μου βγαζει προβλημα συνδεσης. Το θεμα ειναι οτι στο yahoo ή στο in.gr μπαινω κανονικα. Επίσεις στο facebook δεν μου κραταει τα στοιχεια συνδεσης, και καθε φορα που αλλαζω σελιδα χρειάζεται να βαζω κωδικό και password. Εχει κανεις καμια ιδέα ?

β. Πως κανω εγκατάσταση προγράμματα java ?

γ .Οταν μου ερχεται ενα sms ανοιγει και εμφανιζεται στην οθόνη, και ειναι κατι που δεν θελω. Διαβασα στο forum να απενεργοποιήσω το «εμφανιση στην οθόνη» αλλά δεν εγινε τιποτα!

Παρακαλώ οποιος εχει απαντήσεις στα παραπάνω ας με βοηθήσει γιατι εχω ψιλοπελαγώσει.... το κινητό το αγόρασα εκτός απο την χρήση GPS για να εχω προσβαση σε msn και ιντερνετ γενικότερα.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

β.θελει να υπαρχει μια πλατφορμα απο κατω για να εγκαταστησεις java

βαλε αυτο εδω πρωτα

http://rapidshare.com/files/133822389/Esmertec_Jbed_20080222_3.1M.zip.html

 

γ.καπου τοχω ξαναγραψει ,απεγκαταστεις ενα προγραμμα ετεν

για ριξε μια ματια,καπου θα το βρεις(εγω εχω ρομ χωρις καθολου προγραμματα ετεν και ετσι δεν θυμαμαι να σου πω)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους,

 

2 ημερων κατοχος του Χ600 και αφου καταφερα να διαβασω αρκετα απο το φορουμ εχω 3 αποριες.

α. Με CU καρτα και συνδεση μεσω wap δεν μπορω να μπω στο msn, ουτε στο msn.mobile.com. Μου βγαζει προβλημα συνδεσης. Το θεμα ειναι οτι στο yahoo ή στο in.gr μπαινω κανονικα. Επίσεις στο facebook δεν μου κραταει τα στοιχεια συνδεσης, και καθε φορα που αλλαζω σελιδα χρειάζεται να βαζω κωδικό και password. Εχει κανεις καμια ιδέα ?

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

επειδη τωρα το ειδα wap εχει η συγκεκριμενη σελδα για δεν εχουν ολες οι σελιδες και http και wap

βαλε τον opera 8.65 ή 9 μηπως και λυθει...

Link to comment
Share on other sites

@hellas200,

Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις, οσον αφορά το msn λυθηκε οπως μου ειπες με τον opera 9 και μεσω web, δηλαδη απο mobile.msn.com ή e-buddy.com.

Διαβασα επίσεις οτι το msn δεν "τρεχει" απο cu λογω των ρυθμίσεων proxy που εχει η Vodafone.

Το προγραμμα με την java θα το δοκιμασω αργότερα.

Οσον αφορά το θεμα εμφανισης των SMS δεν λυθηκε, το εχω δοκιμάσει αυτο που αναφέρεται στο post 1332.

Αν θυμηθεις τι εχεις σβησει και δεν στα εμφανιζει πες το μου...

 

Ευχαριστω και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

@hellas200,

Ευχαριστω πολύ για τις απαντήσεις, οσον αφορά το msn λυθηκε οπως μου ειπες με τον opera 9 και μεσω web, δηλαδη απο mobile.msn.com ή e-buddy.com.

Διαβασα επίσεις οτι το msn δεν "τρεχει" απο cu λογω των ρυθμίσεων proxy που εχει η Vodafone.

Το προγραμμα με την java θα το δοκιμασω αργότερα.

Οσον αφορά το θεμα εμφανισης των SMS δεν λυθηκε, το εχω δοκιμάσει αυτο που αναφέρεται στο post 1332.

Αν θυμηθεις τι εχεις σβησει και δεν στα εμφανιζει πες το μου...

 

Ευχαριστω και πάλι!

 

κοιτα και εδω και βλεπουμε ...

μηνυμα 609

Link to comment
Share on other sites

@kostasgp

λοιπον μαλλον ειναι το scenarios που πρεπει να βγαλεις αν δεν εχεις δωσει λυσει μεχρι τωρα (το πολυ πολυ το ξαναβαζεις αν δεν ειναι αυτο)

ειδα καπου και αυτα επιπλεον (τελευταια λυση)

Delete Scenarios.lnk from Start Menu

- Change the following registry values to '0'

HKLM\ControlPanel\ETEN\ScenariosOption\

Enable=0 ShowIcon=0

- Delete Scenarios.exe from the Windows directory

 

αυτα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα καινουργιος στο τοπικ αλλα οχι και στα pda εχω ενα m600+ και προσφατα αγορασα απο το plaisio ενα x600 ρομ 263 ελλληνικη και εχω το εξης προβλημα οταν κανω soft reset και ανοιγω το wireless manager και ενεργοποιω το τηλ. βαζω Pin και ολα καλα το τηλ. λειτουργει οκ κανω και λαμβανω κλησεις κανονικα. Εαν τωρα για καποιο λογο απενεργοποιησω την λειτουργια τηλ. από τον manager και μετα από πεντε λεπτα προσπαθησω να το ενεργοποιησω ξανα δεν μπορω και κολλαει, δειχνει να φορτωνει αλλα τιποτα ουτε μου ζηταει pin ουτε τιποτα. Ετσι αναγκαζομαι να κανω restart. Υποψη οτι μετα το restart αν δεν ενεργοποιησω την υπηρεσια του τηλ. μεσα μεσα σε δεκα λεπτα δεν θα μπροω στην συνεχεια να κανω και θα κολλάει ξανα.

Εχω προσπαθησει τα εξης:

1. εχω κανει hard reset αποτελεσμα μειδεν

2. εχω βαλει ρυθμισεις στο τηλ. να ειναι manual η ανευρεση της υπηρεσιας cosmote και το band 900/1800 αποτελεσμα μειδεν

3. εχω κανει hard reset χωρις να εγκαταστησω καμια απο τις εφαρμογες της eten για να ειναι πιο ελαφρυ αποτελεσμα μειδεν

4. εχω δοκιμασει και το fake server trick παλι χωρις επιτυχια.

εχει αντιμετωπισει κανεις αυτο το προβλημα και αν ναι πως λυνεται αν λυνεται και αν κατα τη γνωμη σας ειναι προβλημα software ή hardware.

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις και συνεχιστε την καλη δουλεια

Link to comment
Share on other sites

@doofius

Κάνε αναβάθμιση στην τελευταία ελληνική έκδοση. Εμένα με 382 αγγλική έφτιαξε, με 364 που είχε όταν το πήρα είχε το ίδιο ακριβώς πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia, prosfata agorasa to X600 kai epeidh eimai psiloasxetos apo PDA xreiazomai voh8eia...

Sthn prospa8eia mou na egkatasthsw to Destinator 7 mou vgazei mnma oti den yparxei arketh mnhmh gia thn egkatastash otan prospa8w na antigrapsw tous xartes sta arxeia tou Destinator, an kai den exw apo8hkeymena arxeia sth mnhmh alla mono sthn exwterikh...Yparxei tropos na xrhsimopoiei thn exwterikh mnhmh gia thn apo8hkeysh twn arxeiwn programmatwn h kanw kati la8os?

Eyxaristw ek twn proterwn!

Link to comment
Share on other sites

@doofius

Κάνε αναβάθμιση στην τελευταία ελληνική έκδοση. Εμένα με 382 αγγλική έφτιαξε, με 364 που είχε όταν το πήρα είχε το ίδιο ακριβώς πρόβλημα.

 

Thanks για την απάντηση έχω κατα νου την αναβάθμιση σε 381 αλλά επειδή έχω ακόμη την εγγύηση λέω να το πολεμίσω λίγο ακόμη με την official rom μήπως και βρώ καμμία άκρη. οποιαδήποτε λύση ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Kalispera paidia, prosfata agorasa to X600 kai epeidh eimai psiloasxetos apo PDA xreiazomai voh8eia...

Sthn prospa8eia mou na egkatasthsw to Destinator 7 mou vgazei mnma oti den yparxei arketh mnhmh gia thn egkatastash otan prospa8w na antigrapsw tous xartes sta arxeia tou Destinator, an kai den exw apo8hkeymena arxeia sth mnhmh alla mono sthn exwterikh...Yparxei tropos na xrhsimopoiei thn exwterikh mnhmh gia thn apo8hkeysh twn arxeiwn programmatwn h kanw kati la8os?

Eyxaristw ek twn proterwn!

 

Ετσι για να βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ μιας και εγω καινουργιος είμαι στο τοπικ η εγκατασταση του destinator να υποθέσω ότι έγινε στην μνήμη του κινητού. Για να μην γεμίσεις την μνημη του τηλ. με τον χάρτη που θέλεις να εγκαταστήσεις θα κάνεις το εξής θα δημιουργήσεις έναν φάκελο στην μνήμη του τηλ. με όνομα DestinatorApps και μέσα θα βάλεις τον χάρτη ή τους χάρτες που θέλεις.

Link to comment
Share on other sites

Ετσι για να βοηθήσω και εγώ όσο μπορώ μιας και εγω καινουργιος είμαι στο τοπικ η εγκατασταση του destinator να υποθέσω ότι έγινε στην μνήμη του κινητού. Για να μην γεμίσεις την μνημη του τηλ. με τον χάρτη που θέλεις να εγκαταστήσεις θα κάνεις το εξής θα δημιουργήσεις έναν φάκελο στην μνήμη του τηλ. με όνομα DestinatorApps και μέσα θα βάλεις τον χάρτη ή τους χάρτες που θέλεις.

 

 

Εμενα το προβλημα ξεκινα απο την αρχη της εγκαταστασης του dest7

μου λεει οτι δεν εχω μνημη

τι πρεπει να κανω ωστε να μπει το dest στην καρτα?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish X600

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...