Jump to content

BlackBerry: Εφαρμογές & Παιχνίδια


panagiog
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

δεν ξέρω αν έχει ξανάναφερθεί στο πόστ αλλά σίγουρα θα φανεί χρήσιμο για πολλού:

 

calls blocker

http://store.berryreview.com/download.asp?deviceid=954&id=26582

 

δυστυχώς μόνο για STORM!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 943
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

δεν ξέρω αν έχει ξανάναφερθεί στο πόστ αλλά σίγουρα θα φανεί χρήσιμο για πολλού:

 

calls blocker

http://store.berryreview.com/download.asp?deviceid=954&id=26582

 

δυστυχώς μόνο για STORM!

πολύ καλό. το είχαμε γράψει κάπου πιο παλιά.

 

το καλό είναι ότι έχει πολλές παραμέτρους :)

Alex = the best!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/9260sakalogo1.gifτο blog μου

PIN: 20DDA1B0 (Storm)

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω αν έχει ξανάναφερθεί στο πόστ αλλά σίγουρα θα φανεί χρήσιμο για πολλού:

 

calls blocker

http://store.berryreview.com/download.asp?deviceid=954&id=26582

 

δυστυχώς μόνο για STORM!

 

Το έχω βάλει αλλά δεν έχω προλάβει να το δουλέψω... Εντυπώσεις?

Όταν δεν έχεις γνώση... Δεν δικαιούσαι να έχεις γνώμη...

 

(Πλάτων πριν από 2400 χρόνια)

Link to comment
Share on other sites

Το έχω βάλει αλλά δεν έχω προλάβει να το δουλέψω... Εντυπώσεις?

 

Πολύ χρήσιμο και με πολλές επιλογές όπως γράφεται παραπάνω το μόνο ελάτωμα είναι ότι οταν σε πάρει κάποιος που εχεισ μπλοκάρει χτυπάει τουλάχιστον μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

θελω να κατεβασω χαρτες για το bb storm αλλα επειδη εχω κατρα δεν μπορω να χρησιμοποιησω google maps (λογο της χρεωσης του gprs) καπου διαβασα οτι οι χαρτες που σου παρεχει η blackberry (blackberry maps) λειτουργουν μονο μεσω του gps (δλδ χωρις χρεωση) ισχυει?? και αν ναι απλα τος κατεβαζω απο το bb και τους κανω install??
Link to comment
Share on other sites

704]θελω να κατεβασω χαρτες για το bb storm αλλα επειδη εχω κατρα δεν μπορω να χρησιμοποιησω google maps (λογο της χρεωσης του gprs) καπου διαβασα οτι οι χαρτες που σου παρεχει η blackberry (blackberry maps) λειτουργουν μονο μεσω του gps (δλδ χωρις χρεωση) ισχυει?? και αν ναι απλα τος κατεβαζω απο το bb και τους κανω install??

 

Για να κάνεις οτιδήποτε που αναφορά υπηρεσίες ββ χρειάζεται bis (δηλ συμβόλαιο). Οι χάρτες εμφανίζονται με το που ενεργοποιηθεί η υπηρεσία. Δεν την γλυτώνεις την δηλαδή

Link to comment
Share on other sites

μπορω να βαλω μια καρτα με συνδεση στο κινητο μου να κατεβασω τους χαρτες και μετα να βαλω παλι την δικα μου??
Link to comment
Share on other sites

μπορω να βαλω μια καρτα με συνδεση στο κινητο μου να κατεβασω τους χαρτες και μετα να βαλω παλι την δικα μου??

 

Αν δεν έχεις data plan, δεν λειτουργεί ότι κάρτα και να βάλεις ::ninja:

Link to comment
Share on other sites

μπορω να βαλω μια καρτα με συνδεση στο κινητο μου να κατεβασω τους χαρτες και μετα να βαλω παλι την δικα μου??

 

δυστυχώς το μόνο που μπορείς να κάνεις χωρίς data plan είναι να μπαίνεις στο νετ (προυποθέτει third party app) και να το χρησημοποιείς σαν ένα απλό τηλέφωνο, καλως ήρθες στον κόσμο του ΒΒ οπου πληρώνεις τα πάντα!

Link to comment
Share on other sites

λοιπαμε τα ατομα που πληρωσαν 430 ευρω για το παρουν.

εγω ευτηχως το πηρα τσαμπα και μαλλον το βλεπω να το πουλαω...... Ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως γινετε να σου διαφημιζουν GPS και να πρεπει να πληρωνεις γι αυτο!!!!

 

btw τι ειναι data plan...?

Link to comment
Share on other sites

λοιπαμε τα ατομα που πληρωσαν 430 ευρω για το παρουν.

εγω ευτηχως το πηρα τσαμπα και μαλλον το βλεπω να το πουλαω...... Ακομα δεν μπορω να καταλαβω πως γινετε να σου διαφημιζουν GPS και να πρεπει να πληρωνεις γι αυτο!!!!

 

btw τι ειναι data plan...?

 

data plan είναι επιπρόσθετο πρόγραμμα συμβολαίου. σου δίνει όγκο για πλοήγηση και πρόσβαση σε όλες της υπηρεσίες της rim. μπορει να το διαφημίζουν όπως λές αλλά όταν πας να αγοράσεις κάποιο ΒΒ σε ενημερώνουν για το τι πρέπει να κάνεις αλλά και τις χρεώσεις. επίσης συνήθως αυτοί που αγοράζουν blackberry είναι κυρίως παλιοί χρήστες και γνωρίζουν τις "διαδικασίες".

Link to comment
Share on other sites

Αν αγόρασες ΒΒ για το GPS τότε καλά λες.. Πούλα το...

 

σωστό! δεν έχει ούτε navigation, ξέχασα να το αναφέρω. thnx:D

Link to comment
Share on other sites

Αν αγόρασες ΒΒ για το GPS τότε καλά λες.. Πούλα το...

 

δοξα το Θεο δεν εκανα ακομα τετοιο λαθος το κακο ειναι οτι τλκ δεν μπορω να το πουλησω γιατι ειναι εταιρικο γαμο:mad:... αρα μαλλον για να βλεπω καμια ταινια στα ταξιδια θα παει

Link to comment
Share on other sites

Τελικά το Facebook 1.6 μάλλον πάει για τον άλλο μήνα. Κλασσική RIM χωρίς deadlines :P

 

κάπου τώρα δεν ήταν να βγει και η 2? :lol:. πάντως είμαστε αρκετά πίσω σε σχέση με τα Iphone. σήμερα είδα οτι θα μπορούν να χρησημοποιήσουν όλες τις δυνατότητες του facebook, ακόμα και τα παιχνίδια! προσωπικά δεν με πείραζε αν αργούσαν και στο τέλος έβγαζαν μια πραγματικά αξιόλογη εφαρμογή όπως αυτη του Iphone

Link to comment
Share on other sites

Καλά όχι, αλλά ακόμα και στο OS αυτό το 5.0 κοντεύει να γίνει μύθος. Κάποιος κάνει post με screenshot κτλ κτλ! Το app world ξεκινάει διαθέσιμο μόνο σε 3 χώρες. Είμαστε λίγο περιέργοι εμείς της RIM. χαχα.
Link to comment
Share on other sites

Καλά όχι, αλλά ακόμα και στο OS αυτό το 5.0 κοντεύει να γίνει μύθος. Κάποιος κάνει post με screenshot κτλ κτλ! Το app world ξεκινάει διαθέσιμο μόνο σε 3 χώρες. Είμαστε λίγο περιέργοι εμείς της RIM. χαχα.

 

Ειδικά το app world..άντε να δούμε πότε..

Black :knife: Ops
Link to comment
Share on other sites

Ειδικά το app world..άντε να δούμε πότε..

 

αυτό και αν θα αργήσει. εδώ δεν έχει άλλες κι άλλες χώρες την ελλάδα την βλέπω να έρχεται πάλι τελευταία.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξαναπώ ότι σε μένα δουλεύει το AppWorld.. τουλάχιστον οι τσαμπέ εφαρμογές και κατεβαίνουν και τρέχουν και όλα καλα.. Και μάλιστα έκανα εγκατάσταση 2η φορά σε καινούρια συσκευή..

 

Όσο για το FB, λογικό να μην έβγαινε χθες.. Αφού δεν είχε διαρεύσει κάποια leaked έκδοση, σιγά μην το έχουν έτοιμο...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξαναπώ ότι σε μένα δουλεύει το AppWorld.. τουλάχιστον οι τσαμπέ εφαρμογές και κατεβαίνουν και τρέχουν και όλα καλα.. Και μάλιστα έκανα εγκατάσταση 2η φορά σε καινούρια συσκευή..

 

Όσο για το FB, λογικό να μην έβγαινε χθες.. Αφού δεν είχε διαρεύσει κάποια leaked έκδοση, σιγά μην το έχουν έτοιμο...

 

ενός άλλου χρήστη το bold μπρίκαρε αν δεν κάνω λάθος. λογικά δεν θα μπορείς να αγοράσεις εφαρμογες. μιας και το έχεις χρησιμοποιήσει ήδη, έχει παραπάνω εφαρμογές απ ότι βρίσκουμε στα διάφορα site που πουλάνε εφαρμογές ή σε άλλα που έχουν όλα τα freeware μαζεμένα?

Link to comment
Share on other sites

Σιγά την εφαρμογή! Και αργή είναι, και 'βαρία' (μόνο μέσω wiFi κάνω κανένα Browser άμα βαριέμαι), και ότι έχει εκεί το βρίσκεις και αλλού! Έχει τις εφαρμογές ανά κατηγορία όπως τα σάτι τύπου handmark και αυτό είναι όλο.. Ψέμα λέμε!!
Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ξαναπώ ότι σε μένα δουλεύει το AppWorld.. τουλάχιστον οι τσαμπέ εφαρμογές και κατεβαίνουν και τρέχουν και όλα καλα.. Και μάλιστα έκανα εγκατάσταση 2η φορά σε καινούρια συσκευή..

 

...

 

Πώς είναι δυνατόν αυτό φίλε GiorgosH;έχω διαβάσει ξανά ανάλογο σχόλιο σου και σε πιστεύω αλλά πώς;;

Και κάτι άλλο αν και δεν νομίζω να παίζει κανένα ρόλο,είναι κάποια από τις συσκεύες που το εγκατέστησες storm;(από περιέργεια)

Πάντως όπως και να χει είσαι τυχερός!!:mad:

Black :knife: Ops
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ που το έκανα install και είμαι Ιταλία, έτρεξε κανονικά. Στο πρώτο restart όμως μου έβγαζε το error που σας είχα πει και μετά χρειαζόταν "σκούπα" μέσω DOS για να καταφέρω να κάνω install το OS πάλι.
Link to comment
Share on other sites

  • The topic was unpinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...