Jump to content

ETEN Glofiish M800


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

While ETEN Glofiish X800 is still not on sale (it was presented at various trade shows already), a successor to this phone - with slide-out QWERTY keyboard - is being released! Interestingly it has almost all the features that HTC Kaiser (aka HTC TyTN II) has: built-in GPS, HSDPA, WiF, Bluetooth, 3G video calling, ... but it also has something that neither HTC Kaiser nor any other HTC phone can offer: VGA (640x480) display in a pocket-size device (!):

 

http://www.pocketinfo.nl/contentimages/m800_2.jpg

Some specifications:


  • 500 MHz Samsung processor
  • 256 MB ROM
  • 2 cameras
  • VGA display
  • Windows Mobile 6 Professional (i.e. Windows Mobile 6 for touch-screens)
  • HSDPA / UMTS
  • SiRFstar III GPS chip
  • 1530 mAh battery
  • available since November 2007
  • expected price: 599 to 629 Euro
  • standard 2.5 mm stereo headset connector (instead of prioprietary one used in HTC phones)

To learn more and to see photos, click here (automatic translation form Dutch to English).

 

Conclusion: instead of releasing intermediary model - X800 - probably ETEN has decided to go for extended version with full QWERTY keyboard right away. However it must be noted that some phones from ETEN - notably M700 (predecessor to M800) couldn't use reliably GPRS at some mobile operators (for example at T-Mobile UK) and hopefully this issue will be resolved in M800...

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 70
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γνώμη μου....

 

δεν είναι καλύτερο απο το Kaiser γιατί...

1) Η vga οθόνη θα δίνει την ίδια επίδοση στην CPU με το 400ΜΗΖ του kaiser.

2) Δεν έχει την φοβερή οθόνη που σηκώνεται (ναι αλλά έχει VGA θα μου πείτε) το μόνο καλό που έχει σε σύγκριση με τον Kaiserako.

3) Ντρέπονται αν πούνε πόσα MPixel θα έχει?

4) Η μπαταρία του είναι ελάχιστα μεγαλύτερη, αλλά και πάλι δεν θεωρείται πλεονέκτημα μιας και η VGA με την CPU του θα την τρώνε πιο γρήγορα απο το Kaiser

 

5) Ε! όπως και να το κάνουμε το Kaiser είναι ένα κουκλί :D

 

πιστεύω πάντος ότι θα πουλήσει περισσότερο απο το Kaiser γιατί έχει την VGA και δίνει κατευθείαν 3,5mm jack. κάτι που θα βολέψει μερικούς.

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου....

 

δεν είναι καλύτερο απο το Kaiser γιατί...

1) Η vga οθόνη θα δίνει την ίδια επίδοση στην CPU με το 400ΜΗΖ του kaiser.

2) Δεν έχει την φοβερή οθόνη που σηκώνεται (ναι αλλά έχει VGA θα μου πείτε) το μόνο καλό που έχει σε σύγκριση με τον Kaiserako.

3) Ντρέπονται αν πούνε πόσα MPixel θα έχει?

4) Η μπαταρία του είναι ελάχιστα μεγαλύτερη, αλλά και πάλι δεν θεωρείται πλεονέκτημα μιας και η VGA με την CPU του θα την τρώνε πιο γρήγορα απο το Kaiser

 

5) Ε! όπως και να το κάνουμε το Kaiser είναι ένα κουκλί :D

 

πιστεύω πάντος ότι θα πουλήσει περισσότερο απο το Kaiser γιατί έχει την VGA και δίνει κατευθείαν 3,5mm jack. κάτι που θα βολέψει μερικούς.

Αν η τιμη ειναι μεχρι 600 ευρω στην Ελλαδα,τοτε αρκετοι θα το προτιμησουν...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Γνώμη μου....

 

δεν είναι καλύτερο απο το Kaiser γιατί...

1) Η vga οθόνη θα δίνει την ίδια επίδοση στην CPU με το 400ΜΗΖ του kaiser.

Αυτό είναι μια υπόθεση.

 

2) Δεν έχει την φοβερή οθόνη που σηκώνεται (ναι αλλά έχει VGA θα μου πείτε) το μόνο καλό που έχει σε σύγκριση με τον Kaiserako.

Η VGA είναι στα θετικά, αρνητικό είναι που δεν σηκώνεται.

 

3) Ντρέπονται αν πούνε πόσα MPixel θα έχει?

Έτσι κι αλλιώς μέτριες φωτογραφίες δίνουν όλα.

 

4) Η μπαταρία του είναι ελάχιστα μεγαλύτερη, αλλά και πάλι δεν θεωρείται πλεονέκτημα μιας και η VGA με την CPU του θα την τρώνε πιο γρήγορα απο το Kaiser

Πάλι υποθέτεις, εγώ πιστεύω θα κρατά πολύ περισσότερο.

 

5) Ε! όπως και να το κάνουμε το Kaiser είναι ένα κουκλί :D

Αυτό είναι βέβαιο, ουδεμία σύγκριση με το zork.

 

πιστεύω πάντος ότι θα πουλήσει περισσότερο απο το Kaiser γιατί έχει την VGA και δίνει κατευθείαν 3,5mm jack. κάτι που θα βολέψει μερικούς.

Πιστεύω δεν θα πουλήσει καθόλου, όσοι θέλουν πληκτρολόγιο θα πάρουν το kaizer, όσοι θέλουν κάτι άλλο με πολύ καλό GPS το Χ800. Αυτό θα πάει άπατο όπως και το Μ700. :D

Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Απλα η πληρεστερη συσκευη αυτη τη στιγμη στην αγορα.

Κι οσοι λενε για το οτι η VGA σε μια τετοια συσκευη δεν ειναι δα και τοσο μεγαλη διαφορα, ας "ζησουν" για λιγο καιρο με μια τετοια συσκευη, για να διαπιστωσουν κι οι ιδιοι αν υπαρχει "πισωγυρισμα"...

3 μεγαλα συν, συγκριτικα με το Kaiser:

-VGA οθονη (τεραστιο συν σε ολους τους τομεις: πλογηση στο διαδικτυο, αναγνωση αρχειων word, excel, pdf, εικαστικα ανωτερο)

- Sirf Star III (απλα η καλυτερη υλοποιηση gps δεκτων συνανταται στα ΕΤΕΝ)

-Χαμηλοτερη τιμη (και μιλαω για καλα και αξιοπιστα e-shops του εξωτερικου -και οχι μονο).

Μεγαλο ερωτηματικο για μενα η ποιοτητα κατασκευης του (το Μ700 ηταν απλα απαραδεκτο ποιοτικα-σχεδιαστικα)...

Link to comment
Share on other sites

Απλα η πληρεστερη συσκευη αυτη τη στιγμη στην αγορα.

Κι οσοι λενε για το οτι η VGA σε μια τετοια συσκευη δεν ειναι δα και τοσο μεγαλη διαφορα, ας "ζησουν" για λιγο καιρο με μια τετοια συσκευη, για να διαπιστωσουν κι οι ιδιοι αν υπαρχει "πισωγυρισμα"...

3 μεγαλα συν, συγκριτικα με το Kaiser:

-VGA οθονη (τεραστιο συν σε ολους τους τομεις: πλογηση στο διαδικτυο, αναγνωση αρχειων word, excel, pdf, εικαστικα ανωτερο)

- Sirf Star III (απλα η καλυτερη υλοποιηση gps δεκτων συνανταται στα ΕΤΕΝ)

-Χαμηλοτερη τιμη (και μιλαω για καλα και αξιοπιστα e-shops του εξωτερικου -και οχι μονο).

Μεγαλο ερωτηματικο για μενα η ποιοτητα κατασκευης του (το Μ700 ηταν απλα απαραδεκτο ποιοτικα-σχεδιαστικα)...

 

Βγηκε και το καινουριο HYUNDAI...

3 μεγαλα συν σε σχεση με το GOLF..

-Κινηση στους τεσσερους τροχους (τεραστιο συν,καλυτερη προσφυση,πιο οικονομικη οδηγηση και ασφαλεια)

-1400 κυβικα 125 αλογα-10 παραπανω απο το GOLF,(απλα η καλυτερη υλοποιηση ατμοσφαιρικου κινητηρα,σε απολυτους αριθμους,συνανταται στα HYUNDAI)

-Χαμηλοτερη τιμη κατα 20% σε σχεση με το GOLF

Μεγαλο ερωτηματικο για μενα η ποιοτητα κατασκευης του (το προηγουμενο μοντελο ηταν απλα απαραδεκτο ποιοτικα-σχεδιαστικα):wacko:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Ενα πουλακι μου σφυριξε οτι η πιθανολογουμενη πρωτη τιμη διαθεσης του πλαισιου,με ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΡΟΜ,θα ειναι 649 ευρω...Και πριν τα Χριστουγεννα...

Ειδωμεν...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Βγηκε και το καινουριο HYUNDAI...

3 μεγαλα συν σε σχεση με το GOLF..

-Κινηση στους τεσσερους τροχους (τεραστιο συν,καλυτερη προσφυση,πιο οικονομικη οδηγηση και ασφαλεια)

-1400 κυβικα 125 αλογα-10 παραπανω απο το GOLF,(απλα η καλυτερη υλοποιηση ατμοσφαιρικου κινητηρα,σε απολυτους αριθμους,συνανταται στα HYUNDAI)

-Χαμηλοτερη τιμη κατα 20% σε σχεση με το GOLF

Μεγαλο ερωτηματικο για μενα η ποιοτητα κατασκευης του (το προηγουμενο μοντελο ηταν απλα απαραδεκτο ποιοτικα-σχεδιαστικα):wacko:

Από τα πιο άκυρα παραδείγματα που έχω διαβάσει...

Στα χαρτιά το M800 φαίνεται καλύτερο, αλλά κανείς δεν ξέρει αν τελικά θα είναι.

Εγώ αυτό που βλέπω στο Μ800 είναι μια σύγχρονη συσκευή, ενώ στο kaiser βλέπω μια από τα ίδια.

Δε μου αρέσει καθόλου το γκρι χρώμα του Μ800 στην photo όπως δε μου άρεσε και του X500.

Link to comment
Share on other sites

πιστεύω πάντος ότι θα πουλήσει περισσότερο απο το Kaiser γιατί έχει την VGA και δίνει κατευθείαν 3,5mm jack. κάτι που θα βολέψει μερικούς.

Το ίδιο με το Χ500 , που μου κόλλησε η επαφή αφού έβγαλα τα ακουστικά και μου βγήκε η πίστη να την επαναφέρω ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αυτό που βλέπω στο Μ800 είναι μια σύγχρονη συσκευή, ενώ στο kaiser βλέπω μια από τα ίδια.

 

Εγω πιστευω ακριβως τα αντιθετα..

Το Μ800 ειναι σχεδον ιδιο με το Μ700 εξωτερικα..με τα ιδια ΧΑΛΙΑ υλικα και το μονο που μας δινει κουραγιο,ειναι η VGA και η ΠΡΟΣΜΟΝΗ οτι με τον 500αρη επεξεργαστη,θα ειναι εξισου γρηγορο και το performance και το GPS,με το Χ500..

Αντιθετως το Καιζερ σε σχεση με το Αρτεμις ειναι ΠΟΛΥ πιο γρηγορο,εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης,καλυτερη καμερα και ειναι εντελως απροβληματιστο...15 μερες χωρις soft-reset μονο με το ΕΤΕΝ γινοτανε..

Με λιγα λογια...οτι το Μ800 θα ειναι πιο γρηγορο και οτι θα εχει καλυτερο GPS,απο το Καιζερ,ειναι σχεδον σιγουρο...

Εκει που πρεπει να βελτιωθει η ΕΤΕΝ ειναι..

-Ποιοτητα κατασκευης (ΑΠΕΤΥΧΕ συμφωνα με τις φωτο που βλεπω)

-Bug-free ROM

-Τεχνικη υποστηριξη-σερβις στην Ελλαδα

ΑΝ ΔΕΝ βελτιωθουν αυτα,τι να τη κανω τη VGA??

Τι να τη κανω την εξοδο 3,5 για ακουστικα?Οταν ΚΟΛΛΑΝΕ?

Να κανω το σταυρο μου μη παθει τιποτα γιατι,αν παθει,θα το στειλουν για 2 μηνες στη Γερμανια?

Ελεος πια!!!

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Και για να μη παρεξηγηθω...

Δε θελω να μπω σε καμμια ειδους κοντρα η διαμαχη με κανεναν..

Και για οσους με γνωριζουν,ξερουν οτι ΜΙΣΩ την HTC και την Ace-hellas...Δε γουσταρα να τους δωσω ΟΥΤΕ ΕΥΡΩ...

ΛΑΤΡΕΥΩ την ΕΤΕΝ και τα γρηγορα μηχανακια της..

Πριν αγορασω το Καιζερ,επι 45 λεπτα το ειχα και το δοκιμαζα...Μεχρι που με εβρισε ο πωλητης του ΠΛΑΙΣΙΟΥ...

Οσο το δουλευα στα χερια μου,προσπαθουσα να βρω ΕΝΑ λογο για να ΜΗ ΤΟ ΑΓΟΡΑΣΩ...ΤΟΣΟ προκατειλημενος ημουνα...

Τελικα το πηρα,γιατι ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ η HTC εφτιαξε ενα μοντελο ΤΗΣ ΠΡΟΚΟΠΗΣ..

Βεβαια...για να ειμαι ειλικρινης,ειχα και τη τσαντιλα που το Χ500 για χιλιοστη φορα ειχε κολλησει το βυσμα και ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΤΗΛΕΦΩΝΟ...Και μεχρι τωρα τουλαχιστον ΟΛΕΣ τις προηγουμενες φορες,εστω και με μιση ωρα βαλε-βγαλε το ακουστικο ξεκολλαγε...Αυτη τη φορα ομως ειχε κολλησει για τα καλα και επρεπε να παει Γερμανια για 2 μηνες μεχρι που να φτιαχτει...

Να χε@@ τη VGA λοιπον αν εχει την ιδια ποιοτητα κατασκευης...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Εγω πιστευω ακριβως τα αντιθετα..

Το Μ800 ειναι σχεδον ιδιο με το Μ700 εξωτερικα..με τα ιδια ΧΑΛΙΑ υλικα και το μονο που μας δινει κουραγιο,ειναι η VGA και η ΠΡΟΣΜΟΝΗ οτι με τον 500αρη επεξεργαστη,θα ειναι εξισου γρηγορο και το performance και το GPS,με το Χ500..

Αντιθετως το Καιζερ σε σχεση με το Αρτεμις ειναι ΠΟΛΥ πιο γρηγορο,εχει καλυτερη ποιοτητα κατασκευης,καλυτερη καμερα και ειναι εντελως απροβληματιστο...15 μερες χωρις soft-reset μονο με το ΕΤΕΝ γινοτανε..

Με λιγα λογια...οτι το Μ800 θα ειναι πιο γρηγορο και οτι θα εχει καλυτερο GPS,απο το Καιζερ,ειναι σχεδον σιγουρο...

Εκει που πρεπει να βελτιωθει η ΕΤΕΝ ειναι..

-Ποιοτητα κατασκευης (ΑΠΕΤΥΧΕ συμφωνα με τις φωτο που βλεπω)

-Bug-free ROM

-Τεχνικη υποστηριξη-σερβις στην Ελλαδα

ΑΝ ΔΕΝ βελτιωθουν αυτα,τι να τη κανω τη VGA??

Τι να τη κανω την εξοδο 3,5 για ακουστικα?Οταν ΚΟΛΛΑΝΕ?

Να κανω το σταυρο μου μη παθει τιποτα γιατι,αν παθει,θα το στειλουν για 2 μηνες στη Γερμανια?

Ελεος πια!!!

To kaiser δεν αντικατέστησε το artemis.

Link to comment
Share on other sites

To kaiser δεν αντικατέστησε το artemis.

Εχεις απολυτο δικιο φιλε μου...Ισως ειναι λαθος να τα συγκρινω...Απο την αλλη ομως δε συγκρινω και το Μ800 με το Μ700 αλλα με το Χ500..

Γιατι το Μ700 ηταν η πιο αποτυχημενη συσκευη της ΕΤΕΝ...

Στην Ελλαδα ειδικα πατωσε...

Ακομα και τωρα που ριξανε τη τιμη στα 549 ευρω,εχει μηδενικες πωλησεις...

Αυτο κατι λεει νομιζω...

Το "που" εχει "γραμμενο" το αγοραστικο κοινο τον γρηγορο επεξεργαστη και το καταπληκτικο GPS,οταν το περιτυλιγμα ειναι μια κινεζικη πλαστικουρα απο υλικα της πλακας...

Και το ιδιο ΔΥΣΤΥΧΩΣ προβλεπω για το Μ700...

Γιατι τουλαχιστον το Χ500 ειχε καλυτερη ποιοτητα κατασκευης...Που σε συνδιασμο με τις τρομερες επιδοσεις και την ανταγωνιστικη τιμη,χτυπησε στ' αυτια την HTC...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Συμπερασμα απο τα Benchmamarks και τη συγκριση του Καιζερ,του Χ800(αδερφακι του Μ800) και αλλων συσκευων..

"As we see, both A702 and P526 have CPUs insufficiently weak for their flagship status, so neither does good at solving complicated tasks. But the X800 was the biggest disappointment – it’s hard to understand why it does so badly with a 500 Mhz CPU. We tried running the test for a few times, guessing at first that there was some error or inaccuracy in the calculations, but the results always were the same – comparing it a similar VGA-supplied i350 model, the results look rather pessimistic. We’d suggest E-TEN issuing a patch or two similar to X500 patches which once were released in abundance for that particular model. Unfortunately E-TEN seem to be unable to release bug-free devices that wouldn’t need patching.

Αυτη λοιπον ειναι "Η ΠΛΗΡΕΣΤΕΡΗ ΣΥΣΚΕΥΗ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ"...

Αντε βρε..Εσεις που με κραζατε...Παρτε το...

Βιαστειτε ομως γιατι θα γινει σφαγη τη πρωτη μερα κυκλοφοριας του...

Εκτος κι αν περιμενετε το Μ800 που αυτο ειδικα...με την ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ποιοτητα κατασκευης (Οπως αλλωστε και ενας τυφλος μπορει να δει απο τις φωτο που δημοσιευονται),θα ΣΠΑΕΙ ΚΟΚΚΑΛΑ...1000 φορες πιο γρηγορο απο το Χ800...

ΤΡΕΧΤΕ....:lol::lol::lol::p:p:p

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Σιγά θα σου πέσει η γλώσσα. :lol::lol::lol:
Πουθενά δεν αξιοποιείται τόσο πολύ το χρήμα, όσο μέσα στα σώβρακα των ανθρώπων :lol:
Link to comment
Share on other sites

Ποσο ειπαμε οτι θα εχει αυτο το καβουρντιστηρι?...600-650 ευρω??!!

Ε,δε θα μου κανει καθολου εντυπωση αν η HTC,αυξησει τη τιμη του Καιζερ στα 1000 ευρω...

Και παλι ΜΟΝΟΔΡΟΜΟΣ θα ειναι...

Τρεχτε να προλαβετε με τη "παλια" τιμη...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

πολύ χαρά βλέπω ρε παιδιά που τα πρώτα bench για το eten είναι απογοητετικά. και γω με την htc είμαι τα eten δεν τα πάω καθόλου, αλλά δεν θα χαρώ αν το x800 ή το m800 δεν βγει καλό. ίσα ίσα θα αυξήσει την πίεση στην htc καλύτερα προιόντα και καλύτερες τιμές.

ή μήπως αν βγει καλό θα πέσει η μεταπωλητική αξία του kaiser μου όταν το πουλήσω και πρέπει να τρέμω...

Link to comment
Share on other sites

αλλά δεν θα χαρώ αν το x800 ή το m800 δεν βγει καλό. ίσα ίσα θα αυξήσει την πίεση στην htc καλύτερα προιόντα και καλύτερες τιμές.

 

Μα αυτο ακριβως εγινε...η HTC πηρε το μαθημα της και εφτιαξε ενα μηχανακι της προκοπης..

Η δε ΕΤΕΝ..ΑΣΤΑ-ΒΡΑΣΤΑ...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι γιατι "εκ του αποτελεσματος" επιβραβευεται η δικη μου "επιφυλακτικη" και συγκρατημενη σταση,απεναντι σε ενα καινουριο μοντελο της ΕΤΕΝ,

α)προσπαθωντας να εστιασω σε καποια σοβαρα προβληματα που ειχαν τα προηγουμενα μοντελα και που θα επρεπε ΚΑΠΟΙΟΣ να τα αναφερει ωστε ο μελλοντικος αγοραστης ενος μοντελου της ΕΤΕΝ,να ξερει τι πρεπει να προσεξει και

β)γιατι δεν εβγαλα ΚΑΝΕΝΑ συμπερασμα,ουτε εκρινα το συγκεκριμενο μοντελο,πριν γινουν τα πρωτα reviews.Απλα εκανα καποιες επισημανσεις για το ποια προοδος πρεπει να γινει ωστε να επιτυχει στην αγορα και να δωσει στο τελικο χρηστη το κατι παραπανω απο τα προηγουμενα μοντελα...

Αντιθετως,καποιοι ειχαν βγαλει τα συμπερασματα τους πριν το δουν καν σε φωτογραφια,σηκωνοντας για αλλη μια φορα το λαβαρο της παραπληροφορησης...

-Ειναι η κορυφαια προταση της αγορας..

-Ο Samsung ο 500αρης σε VGA,σκιζει..

-Το μηχανακι φυσαει σε ταχυτητα...

-Εχει πολυ καλυτερη ποιοτητα κατασκευης..

-Η Rom ειναι bug-free..

κλπ κλπ κλπ...

ΣΚΟΠΟΣ του φορουμ αυτου ειναι η πληροφορηση και ΟΧΙ η ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ...

Ελπιζω καποιοι να πηραν το μαθημα τους και να ειναι πιο συγκρατημενοι και αντικειμενικοι στις αποψεις τους στο μελλον...

Γιατι ΚΑΝΕΝΑΣ μας δεν εχει το δικαιωμα γραφωντας αρλουμπες και οτι του κατεβει στο κεφαλι να παραπληροφορει καθε υποψηφιο αγοραστη(ασχετο ισως με τα PPC),που μπαινει στο myphone.gr για να συλλεξει πληροφοριες και "κρεμεται" απο τα χειλη καποιων εδω μεσα που το παιζουν ειδημωνες ΧΩΡΙΣ να ειναι...

Περαστικα μας...

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

1. Eίναι τεράστιο λάθος να συγκρίνουμε benchmarks συσκευών με vga και qvga μαζί. Άλλωστε πολλά πράγματα δε φαίνονται.

2. Ας μη συγκρίνουμε συσκευές που κυκλοφορούν με συσκευλες προπαραγωγής. Το eten δεν κυκλοφορεί και το X800 του review ίσως να μην είναι το τελικό μοντέλο και ακόμη πιθανότερο να μην έχει την τελική ROM.

 

djdog ας μην το κάνουμε vs ακόμη δεν ανακοινώθηκε η συσκευούλα.

Μπορεί να είναι έτσι όπως τα λες, μπορεί και όχι.

Link to comment
Share on other sites

Και το χειροτερο ειναι οτι θα ειναι μαζεμενοι τωρα οι διευθυνταδες της HTC και θα τριβουν τα χερια τους...

Α ρε ΕΤΕΝ τι μας εκανες...:wacko:

"Earth has its boundaries, but human stupidity is limitless”

Gustave Flaubert

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ETEN Glofiish M800

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...