Jump to content

eBay: Χρήση και Γενικές Ερωτήσεις


Silmur
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λέω κάτι που είναι αυτονόητο, ότι αυτά είναι προσωπικά μηνύματα και όχι δημόσια, οπότε και το ebay και paypal - τυπικά - δεν έχουν πρόσβαση σε αυτά (το τι κάνουν στην πράξη, κανείς δεν το ξέρει). Προφανώς μια τέτοια κίνηση θα απαιτούσε τη συγκατάθεση του χρήστη και θα μπορούσε ίσως να γίνει σε περίπτωση που ανοίξει κάποιο case, αλλά σε καμία περίπτωση χωρίς άδεια.

 

Για του λόγου το αληθές, δες στις επίσημες απαντήσεις που δίνει το eBay σχετικά με τα μηνύματα.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

παιδια μην κοροϊδευομαστε

και το ebay αλλα και το καθε site και forum θεωρητικα δεν το κανει αλλα εχουν προσβαση στα πμ.

τωρα στην πραξη κανεις δεν ξερει

παντωε εγω το επισημανα οτι εστειλα και τα μεϊλ κυριως για να ξερετε οτι η οποιαδηποτε επικοινωνια σας με τους πωλητες πρεπει να τη κανετε μεσω ebay και οχι μεσω προσωπικου μεϊλ γιατι αυτα πιθανοτατα δεν θα αναγνωριστουν

τωρα οσον αφορα για το αν ηταν περιττο, η υποθεση μου ηταν πριν 2 χρονια οποτε δεν ισχυε το "κοινο" και ισως καμια φορα δεν ειναι κακο να κανεις κατι περιττο ωστε να εισαι πιο καλλυμενος

:thanks:

RIDE HARD_LIVE FREE

Link to comment
Share on other sites

Στο ebay, όταν θα περάσει ένα έτος από την τελευταία αρνητική που δέχθηκα, θα λήξει λέτε ο περιορισμός στο να πουλάω; Γιατί με τον καινούριο λογαριασμό και 3 θετικές από αγορές είναι αδύνατον να πουλήσω.
Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσον αφορά με ένα πρόβλημα που είχα αναφέρει πιο πριν με έναν αναξιόπιστο πωλητή που μου έστειλε πακέτο σε λάθος διεύθυνση εσκεμμένα, το ebay με δικαίωσε αφού έκανα open case και μετά escalate και μου επεστράφησαν τα λεφτά. Αυτουνού του κλείσανε το λογαριασμό και δυστυχώς δεν μπορώ να του αφήσω και αρνητικό feedback. Η πλάκα είναι ότι σήμερα μου ήρθε το υποτιθέμενο "δέμα" από το ταχυδρομείο μετά από παρέμβασή μου, και όπως ήταν αναμενόμενο δεν είχε αυτό που είχα παραγγείλει. Μάλλον νόμιζε ότι είναι τόσο εύκολο να εξαπατήσει κόσμο ο τύπος. Τέλος καλό όλα καλά.
Link to comment
Share on other sites

εβαυ και παυπαλ ειναι πλεον ο ιδιος οργανισμός.

 

Αν ανοίξεις case στο παυπαλ, χωρις να κανεις τιποτα στο εβαυ, θα δεις μετα απο λιγο στον λογαριασμό σου στο εβαυ να σε ενημερώνει οτι το αντικείμενο αυτο ειναι σε case.

 

Για αυτο προσοχή τι γραφετε στα εμαιλ σχετικα με καποια διεκδίκηση γιατι ολα αυτα λαμβάνονται υπ' οψιν κατα τον έλεγχος για το ποιος εχει δικιο και ποιος άδικο.

Το ebay έχει αγοράσει το paypal.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσον αφορά με ένα πρόβλημα που είχα αναφέρει πιο πριν με έναν αναξιόπιστο πωλητή που μου έστειλε πακέτο σε λάθος διεύθυνση εσκεμμένα, το ebay με δικαίωσε αφού έκανα open case και μετά escalate και μου επεστράφησαν τα λεφτά. Αυτουνού του κλείσανε το λογαριασμό και δυστυχώς δεν μπορώ να του αφήσω και αρνητικό feedback. Η πλάκα είναι ότι σήμερα μου ήρθε το υποτιθέμενο "δέμα" από το ταχυδρομείο μετά από παρέμβασή μου, και όπως ήταν αναμενόμενο δεν είχε αυτό που είχα παραγγείλει. Μάλλον νόμιζε ότι είναι τόσο εύκολο να εξαπατήσει κόσμο ο τύπος. Τέλος καλό όλα καλά.

 

Καλα εχω μια απορια... με την αφελια του απατεωνα που πηγε να στη φερει..οταν εστειλε σε λαθος διευθυνση το πακετο .. σε λαθος στην ελλαδα η στο εξωτερικο...και αφου η διευθυνση παραλαβης ειναι μεσα καταχωρημενη απο σενα στον λογαριασμο σου δεν σκεφτηκε οτι τα παντα μπορουν να ελεχθουν ??? τοσο αφελια ο τυπος?

Και μια ακομα ερωτηση..

ειχες φανταζομαι γραψει στον τυπο ... σου απαντησε ποτε?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

επειδη ειμαι καινουργιος στο ebay θα ηθελα την βοηθεια σας .

 

χθες κερδισα μια δημοπρασια για ενα φλασακι 256gb .πληρωσα κανονικα κ το εβλεπα στην λιστα won/purchased .σημερα το πρωι το ebay μου εστειλε μηνυμα το παρακατω

 

We'd like to let you know that eBay has ended an item you were bidding on for breaching of one or more of our policies. As it's important that eBay maintains member privacy, we can't tell you exactly why the listing was removed.

 

Any offers or bids placed on this listing are now null and void. If you were the winning bidder, you're no longer obliged to pay for the item:

 

110647925576 - 256GB USB Flash DT310 Memory Stick Pen Thumb Drive

 

Here's what you can do if you've already paid for the item:

 

If you won the item and you've already paid for it, you can choose to reverse the payment or ask the seller for a refund. If you've already received the item you've the option of accepting it or returning it to the seller for a refund.

 

1) Contact the seller

2) Contact your payment provider

3) Report that the matter hasn't been resolved

 

- Contact the seller

 

At this stage, we recommend that you contact the seller and discuss the situation. These situations can often be resolved with a friendly conversation.

 

Check your email account for any previous emails you received from the seller - these may contain their contact information. Unfortunately, we can't give you the seller's contact details.

 

- Contact your payment provider

 

If you can't reach the seller, contact the service that you used to send payment. They may be able to reverse the payment.

 

***If you've already paid using PayPal***

 

If you've already paid for the item through eBay and you want to get your money back:

 

-- You can open a case in our Resolution Centre. You have to wait 7 days from the day you made your payment before you can open a case.

-- To access the Resolution Centre, go to:

 

http://resolutioncentre.ebay.co.uk

 

-- Under "I bought an item," select "I haven't received it yet."

-- We'll walk you through the process for getting a refund. Because we removed the listing, you won't be able to look up the seller's contact information.

 

If you've paid for this item but haven't received it, please open a case in the Resolution Centre:

http://resolutioncentre.ebay.co.uk/

 

τι με συμβουλευετε να κανω ; η αξια ηταν 46 ευρω .

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνείς με τον πωλητή. Αν δε δεχτεί να σου επιστρέψει τα χρήματα, τότε ανοίγεις υπόθεση στο paypal.

ex - BlackBerry moderator @ myphone.gr

Th|eF

Link to comment
Share on other sites

Βασικά το Ebay διέγραψε την δημοπρασία , και πιθανόν και τον πωλητή ( έλεγκξε το )

Από κεί και πέρα , φαντάζομαι και να επικοινωνήσεις με τον πωλητή δεν θα βγεί κάτι .

Αν έχεις πληρώσει με Paypal στις 7 ημέρες κάνεις Dispute και αμέσως θα αναβαθμιστεί σε claim.

Δήλωσε ότι δεν παρέλαβες κάτι, για να πάρεις τα χρήματα σου .

Αλλιώς θα σου ζητήσουν να στείλεις το αντικείμενο πίσω και θα μπλέξεις αν δεν αποδειχτεί ότι ο πωλητής το παρέλαβε.

Το πιό πιθανό είναι ότι η μνήμη που αγόρασες είναι πλαστή ή πειραγμένη .

π.χ εμένα μου στείλαν μία μνήμη τάχα 32GB με πειραγμένο πρόγραμμα

το τηλέφωνο μου την έβλεπε σαν 32GB και μόνο όταν γέμισα το 1GB μου είπε ότι δεν βρίσκει άλλο χώρο.....

Και του έβαλα και θετική ..... πριν τον διαγράψουν .

Link to comment
Share on other sites

Η περίπτωση σου φιλε @nikos2004dj ειναι ιδιάζουσα, αν εχεις πληρωσει με παυπαλ τοτε εισαι τυχερός.

 

Ανοιξε ενα dispute (σαν μη παραληφθεν αντικείμενο) το οποιο αμεσα το παυπαλ θα σου ζητηση να το κανει claim, εχει ηδη ειδοποιηθεί απο το εβαυ οτι προκειται για απατεώνα, περιμενεις καμια 15 μερες μαξ και παίρνεις τα χρήματα σου πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Επικοινωνείς με τον πωλητή. Αν δε δεχτεί να σου επιστρέψει τα χρήματα, τότε ανοίγεις υπόθεση στο paypal.

 

επικοινωνησα χθες για να του πω αν γινεται να γραψει πανω στο δεμα gift για να μην εχω προβλημα με το τελωνειο αλλα δεν απαντησε .Toυ εστειλα μηνυμα και σημερα για επιστροφη των χρηματων αλλα τιποτα..δεν απανταει και η τελευταια του δημοπρασια ληγει σε 18 ωρες

 

Βασικά το Ebay διέγραψε την δημοπρασία , και πιθανόν και τον πωλητή ( έλεγκξε το )

Από κεί και πέρα , φαντάζομαι και να επικοινωνήσεις με τον πωλητή δεν θα βγεί κάτι .

Αν έχεις πληρώσει με Paypal στις 7 ημέρες κάνεις Dispute και αμέσως θα αναβαθμιστεί σε claim.

Δήλωσε ότι δεν παρέλαβες κάτι, για να πάρεις τα χρήματα σου .

Αλλιώς θα σου ζητήσουν να στείλεις το αντικείμενο πίσω και θα μπλέξεις αν δεν αποδειχτεί ότι ο πωλητής το παρέλαβε.

Το πιό πιθανό είναι ότι η μνήμη που αγόρασες είναι πλαστή ή πειραγμένη .

π.χ εμένα μου στείλαν μία μνήμη τάχα 32GB με πειραγμένο πρόγραμμα

το τηλέφωνο μου την έβλεπε σαν 32GB και μόνο όταν γέμισα το 1GB μου είπε ότι δεν βρίσκει άλλο χώρο.....

Και του έβαλα και θετική ..... πριν τον διαγράψουν .

 

εχω πληρωσει με paypal μεσω ebay χθες το βραδυ κ σημερα το πρωι διαγραφηκε η δημοπρασια αλλα οχι και ο πωλητης. του εστειλα μηνυμα και σημερα με βαση αυτα που γραφει το ebay σαν πρωτεινομενα αλλα παλι δεν απαντησε .

 

Η περίπτωση σου φιλε @nikos2004dj ειναι ιδιάζουσα, αν εχεις πληρωσει με παυπαλ τοτε εισαι τυχερός.

 

Ανοιξε ενα dispute (σαν μη παραληφθεν αντικείμενο) το οποιο αμεσα το παυπαλ θα σου ζητηση να το κανει claim, εχει ηδη ειδοποιηθεί απο το εβαυ οτι προκειται για απατεώνα, περιμενεις καμια 15 μερες μαξ και παίρνεις τα χρήματα σου πίσω.

 

εχω συνδεσει τον λογαριασμο του paypal με εκεινο του ebay και πληρωνω μεσω του ebay .απλα βαζω μονο τον κωδικο του paypal κ πληρωνω .

 

τι να κανω ; να περιμενω μηνυμα η να κανω καποια αλλη διαδικασια ;

Edited by nikos2004dj
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

τι να κανω ; να περιμενω μηνυμα η να κανω καποια αλλη διαδικασια ;

Αν το έκανες το dispute περιμένεις λίγες μέρες μήπως απαντήσει για να σου στείλει τα χρήματα πίσω και αν όχι, το κάνεις εσύ claim και περιμένεις τα χρήματα από Paypal.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Αν το έκανες το dispute περιμένεις λίγες μέρες μήπως απαντήσει για να σου στείλει τα χρήματα πίσω και αν όχι, το κάνεις εσύ claim και περιμένεις τα χρήματα από Paypal.

 

δεν νομιζω να απαντησει .Μαλλον επεσα σε απατεωνα .το εκανα dispute και στο επομενο βημα το εκανα και claim .

 

σημερα πηγα να βαλω χρηματα για να πληρωσω κατι αλλο που πηρα και βλεπω στην ερωτηση υπολοιπου της prepaid γραφει

 

λογιστικο 155.43

διαθεσιμα 108.32

 

τι σημαινει πρακτικα αυτο ?αυτο που αγορασα ειχε 47 ευρω .οση και η διαφορα δηλαδη που μου βγαζει .αυτο σημαινει οτι τα χρηματα μεταφερθηκαν μονο στο paypal και οχι στον πωλητη ;υπαρχει περιπτωση το ebay-paypal να μην εκανε την μεταφορα ;

Edited by nikos2004dj
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

δεν νομιζω να απαντησει .Μαλλον επεσα σε απατεωνα .το εκανα dispute και στο επομενο βημα το εκανα και claim .

 

σημερα πηγα να βαλω χρηματα για να πληρωσω κατι αλλο που πηρα και βλεπω στην ερωτηση υπολοιπου της prepaid γραφει

 

λογιστικο 155.43

διαθεσιμα 108.32

 

τι σημαινει πρακτικα αυτο ?αυτο που αγορασα ειχε 47 ευρω .οση και η διαφορα δηλαδη που μου βγαζει .αυτο σημαινει οτι τα χρηματα μεταφερθηκαν μονο στο paypal και οχι στον πωλητη ;υπαρχει περιπτωση το ebay-paypal να μην εκανε την μεταφορα ;

Καμία σχέση, η συναλλαγή έχει ολοκληρωθεί και τα χρήματα δεσμεύτηκαν άμεσα, αλλά παίρνει λίγες μέρες μέχρι να λογιστικοποιηθεί, μέχρι να δεις την κίνηση στην κάρτα σου δηλαδή. Έτσι συμβαίνει με όλες τις αγορές.

Τώρα αν το paypal αποφασίσει να στα επιστρέψει, αυτό είναι εντελώς διαφορετική ιστορία...

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση, η συναλλαγή έχει ολοκληρωθεί και τα χρήματα δεσμεύτηκαν άμεσα, αλλά παίρνει λίγες μέρες μέχρι να λογιστικοποιηθεί, μέχρι να δεις την κίνηση στην κάρτα σου δηλαδή. Έτσι συμβαίνει με όλες τις αγορές.

Τώρα αν το paypal αποφασίσει να στα επιστρέψει, αυτό είναι εντελώς διαφορετική ιστορία...

 

τωρα απλα περιμενω απαντηση απο το ebay-paypal ?εν τω μεταξυ νικησα και σε αλλη δημοπρασια του συγκεκριμενου .Δεν του βαζω λεφτα ομως αφου δεν απαντησε σε κανενα μηνυμα μου .Θα γινει κατι αν δεν τον πληρωσω και τελειωσουν οι 7 ημερες ; Αυτος εβαλε κανονικα και αλλες δημοπρασιες αλλα στα μηνυματα δεν απαντησε ..

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

τωρα απλα περιμενω απαντηση απο το ebay-paypal ?εν τω μεταξυ νικησα και σε αλλη δημοπρασια του συγκεκριμενου .Δεν του βαζω λεφτα ομως αφου δεν απαντησε σε κανενα μηνυμα μου .Θα γινει κατι αν δεν τον πληρωσω και τελειωσουν οι 7 ημερες ; Αυτος εβαλε κανονικα και αλλες δημοπρασιες αλλα στα μηνυματα δεν απαντησε ..

Όχι δεν πρόκειται να συμβεί τίποτα αν περάσουν 7 ημέρες, Ούτε αρνητική μπαίνει σε αγοραστή . Καλύτερα να μην πληρώσεις.

Link to comment
Share on other sites

με τι συχνοτητα μπορω να παραγγελνω πραγματα απο αμερικη και μεχρι τι ποσο χωρις να υπαρχει ο φοβος του τελωνειου ; για παραδειγμα αν παραγγειλω 5 διαφορετικα πραγματα απο διαφορετικους πωλητες υπαρχει περιπτωση να ειναι ολα ταυτοχρονα μαζιστο τελωνειο;
My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθούσα ένα αντικείμενο και σήμερα πήγα να το δω και μου έβγαλε αυτό:

 

Unfortunately, access to this particular item has been blocked due to legal restrictions in some countries. We are blocking your viewing in an effort to prevent restricted items from being displayed. Regrettably, in some cases, we may prevent users from accessing items that are not within the scope of said restrictions because of limitations of existing technology. Please accept our apologies for any inconvenience this may cause, and we hope you may find other items of interest on eBay.

 

Ξέρει κανείς τι σημαίνει ή για ποιούς λόγους βγαίνει αυτό το μήνυμα;

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να μπεις από άλλο ebay, μου το κάνει πολλές φορές ακόμα και σε προϊόντα που ήδη έχω δημοπρατήσει...
Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθούσα ένα αντικείμενο και σήμερα πήγα να το δω και μου έβγαλε αυτό:

 

 

Ξέρει κανείς τι σημαίνει ή για ποιούς λόγους βγαίνει αυτό το μήνυμα;

 

μηπως αυτο που παρακολουθουσες δεν ειχε καμια προσφορα και ο πωλητης το απεσυρε ; μηπως εγινε relist .

My Devices:Motorola timeport,one touch 701,se t29,N 6510,Siemens s55,5100,6610,3650,se p800,6600,7610,6630,nokia n70,nokia 6101,se k310,nokia n73,nokia 5500d,se k800i,Htc p3300,Htc p3600i,SE k850i vf,samsung d880,samsung d980,Htc touch diamond white,Samsung omnia2,nokia e52,blackberry 9700,Htc hero,Htc Desire,Iphone 4 16gb,Iphone 4s 64gb,samsung x-cover,samsung galaxy s3 mini,iphone 5s,iphone 6,samsung s6,note 5,mi max , mi5s plus ...
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να μπεις από άλλο ebay, μου το κάνει πολλές φορές ακόμα και σε προϊόντα που ήδη έχω δημοπρατήσει...

 

μηπως αυτο που παρακολουθουσες δεν ειχε καμια προσφορα και ο πωλητης το απεσυρε ; μηπως εγινε relist .

 

Οχι ειναι αυτο που λεει ο φιλος @raftoput, για λόγους πολιτικής των χωρων κλπ, κάποιες πωλήσεις δεν τις "βλέπουν" ολα τα εβαυ

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται για το σε ποια ebay site φαίνεται, και από τις επιλογές κατά το άνοιγμα της δημοπρασίας.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με ενα seller και του ειπα να μου κανει discount σε ενα προιον του.Mε τα πολλα απο 230+32 shipping μου λεει 198+32..Aλλα επειδη μεσω ebay θα εχει -25 $ ebay fees,θα μου στειλει κατευθειαν μεσω paypal το invoice...O seller ειναι με Feedback score: 567 και 100%

Ολα ακουγονται οκ παιδια?

Link to comment
Share on other sites

Μιλησα με ενα seller και του ειπα να μου κανει discount σε ενα προιον του.Mε τα πολλα απο 230+32 shipping μου λεει 198+32..Aλλα επειδη μεσω ebay θα εχει -25 $ ebay fees,θα μου στειλει κατευθειαν μεσω paypal το invoice...O seller ειναι με Feedback score: 567 και 100%

Ολα ακουγονται οκ παιδια?

 

εκανα το ιδιο με πωλητη και του εστειλα τα λεφτα με το paypal invoice για κατι που πηρα. μου το εστειλε μια χαρα. νομιζω οτι αφου πληρωνεις μεσω παυπαλ εισαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ gsa....Παντα εχω το αγχος μη μου στειλουν κανα αδειο κουτι και ψαχνομαι!!!Παντως μου εκανε εντυπωση το 25 $ fee...Τοσο μεγαλη κρατηση το ebay??
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...