Jump to content

eBay: Χρήση και Γενικές Ερωτήσεις


Silmur
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τί ποσοστό εχει ο πωλητής;

 

Γιατί αν έχει 20.000 feedback, και 99,9% θετικές ψήφους, ε τότε κάτι έγινε με το ταχυδρομείο...

http://arcadia.ceid.upatras.gr/arkadia/thumbs/places/agiorgit/agiorg5p.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Αμα εστάλη με ταχυδρομείο περιμένεις 3 βδομάδες. Επίσης αμα πρέπει να περάσει εκτελωνισμό αστα να παν βάλε κι άλλο μέσα.

Είναι και περίοδος γιορτών αρα ίσως να έχεις ακόμα μεγαλύτερη καθυστέρηση.

 

Απο γερμανία συνήθως σε 2-3 εβδομάδες μου 'ρχονται. Ενα πρόσφατο δέμα έκανε 23 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

ετσειλα προειδοποιηση και στους 2 και αν την επομενη βδομαδα δεν εχει ερθει κατι θα το κανω.Αν και ειμαι σιγουρος οτι καθυστερουν με το ελληνικο κολοτελωνειο....μου εχει τυχει 4 φορες.... να κανει 3 μερες να ειναι αθηνα απο ιαπωνια η αμερικη και αλλες 20 για να ερθει σπιτι μου...

αΛΛΑ θελω να ειμαι και εγω εξασφαλισμενος

 

θες να πεις ταχυδρομειο....

Εγω προσφατα εκανα να παραλαβω 18 μερες ενω το δεμα ειχε φτασει Τελωνειο σε 3!

Ομως απο το Τελωνειο εφυγε την επομενη...

Που ηταν 14 μερες ? ΟΕΟ??

 

Στα Ελληνικα Υπνοταχυδρομεια!!!

 

Εχετε ριξει μια ματια πως ειναι πεταμενοι οι σακοι και τα δεματα στα καταστηματα (τοπικα)

Και κατι special ορεξατους υπαλληλους που κανουν τη διαλογη?

ONE PLUS 2 * MAZE ALPHA * UMI SUPER * LG G3* NEXUS 6* XIAOMI MI MAX * MEIZU M3 NOTE*

NOKIA 808 * NOKIA N9 * HTC HD2 * LUMIA 930 * BLACKBERRY Z30 *

ONDA V919 WINDOWS * SAMSUNG TAB S2

Link to comment
Share on other sites

μου απαντησε οτι απο αμερικη κανουν απο 4-8weeks...για να ερθει...βασικα ειναι μια θηκη οποτε θα το αφησω μεχρι να συμπληρωθουν 40 μερες για να μπορω να κανω αιτηση για τα χρηματα μου πισω

 

Οσο για το bluetooth εφοσον μου ειχε πει για 14 μερες το πολυ θα αφησω ακομα μια βδομαδα και θα κανω. Να ρωτησω κατι αν κανω και τελικα ερθει τι κανω ?Το παιρνω και του ξαναστελνω τα χρηματα?

 

Γενικα εμενα το περισσοτερο που εχω περιμενει ειναι 17 μερες γιαwalkie talkie μοτορολα και ενα κινητο n95 απο αμερικη.Απο γερμανια το πολυ 7 μερες και με βαρια πραγματα οπως αναρτηση για ποδηλατο.Το ρεκορ 3,5 μερες απο ιαπωνια ελλαδα

iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

μου απαντησε οτι απο αμερικη κανουν απο 4-8weeks...για να ερθει...βασικα ειναι μια θηκη οποτε θα το αφησω μεχρι να συμπληρωθουν 40 μερες για να μπορω να κανω αιτηση για τα χρηματα μου πισω

 

Οσο για το bluetooth εφοσον μου ειχε πει για 14 μερες το πολυ θα αφησω ακομα μια βδομαδα και θα κανω. Να ρωτησω κατι αν κανω και τελικα ερθει τι κανω ?Το παιρνω και του ξαναστελνω τα χρηματα?

 

Γενικα εμενα το περισσοτερο που εχω περιμενει ειναι 17 μερες γιαwalkie talkie μοτορολα και ενα κινητο n95 απο αμερικη.Απο γερμανια το πολυ 7 μερες και με βαρια πραγματα οπως αναρτηση για ποδηλατο.Το ρεκορ 3,5 μερες απο ιαπωνια ελλαδα

Παπαρiès σου ειπε. Απο Αμερικη κανουν μεταξυ 3 και το πολυ 10 ημερες. Εχω παραλαβει αρκετα πραγματα και αυτο λεει η εμπειρια μου. Βεβαια γιορτες ειναι τωρα,κινηση αρκετη υπαρχει, αρα δικαιολογειται καποια καθυστερηση. Εαν ερθει και στο μεταξυ σου εχουν επιστραφει τα χρηματα, το σωστο ειναι να τον πληρωσεις η να του το στειλεις πισω. Το μη σωστο, το κρατας και κανεις το κινεζο

[sIGPIC][/sIGPIC]Μη τα βαζεις ποτε με ηλιθιους. Σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν ευκολα λογω εμπειριας
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι, θελω να κανω μια αγορα απο ebay και πρεπει να πληρωσω με paypal μετα . επειδη δεν εχω ξανακανει αγορα απο εκει μπορειτε να με βοηθησετε λιγο με το paypal ? τι ακριβως πρεπει να κανω για να φτιαξω λογαριασμο και πωλητης πως θα παρει τα λεφτα απο εκει ?
Link to comment
Share on other sites

να ρωτησω και εγω κατι, θελω να κανω μια αγορα απο ebay και πρεπει να πληρωσω με paypal μετα . επειδη δεν εχω ξανακανει αγορα απο εκει μπορειτε να με βοηθησετε λιγο με το paypal ? τι ακριβως πρεπει να κανω για να φτιαξω λογαριασμο και πωλητης πως θα παρει τα λεφτα απο εκει ?

Βασικη προυποθεση ειναι να εχεις καποια καρτα (credit,debit,electron η προπληρωμενει) Διαβασε και καποια πραγματα σ αυτο το λινκ

http://www.paypal.com

[sIGPIC][/sIGPIC]Μη τα βαζεις ποτε με ηλιθιους. Σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν ευκολα λογω εμπειριας
Link to comment
Share on other sites

Παπαρiès σου ειπε. Απο Αμερικη κανουν μεταξυ 3 και το πολυ 10 ημερες. Εχω παραλαβει αρκετα πραγματα και αυτο λεει η εμπειρια μου. Βεβαια γιορτες ειναι τωρα,κινηση αρκετη υπαρχει, αρα δικαιολογειται καποια καθυστερηση. Εαν ερθει και στο μεταξυ σου εχουν επιστραφει τα χρηματα, το σωστο ειναι να τον πληρωσεις η να του το στειλεις πισω. Το μη σωστο, το κρατας και κανεις το κινεζο

 

παιζει να βγω εγω ο μ@λακας ?Δεν βλεπω κατισ την σελιδα του που να λεει για τοσο πολυ καιρο shiping.Να του το κανω απο τωρα λετε ?Αυτου με τη θηκη του αλλου με το bluetooth θα του δωσω ακομα μια βδομαδουλα...εξαλου δεν αλλαζει κατι

iphone happy owner
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

 

ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ EBAY ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ..ΩΣΤΟΣΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΣΤΑ EMAIL ΜΟΥ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ !ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ,ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ E-SHOP ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΣΕ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΙΙΟ ΕΜΠΙΣΤΟ!ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΕΝΑ EMAIL ΑΠΟ ΤΗΝ UPS ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΑΡΙΘΜΟ ΦΟΡΤΩΤΙΚΗΣ!!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΙ ΣΤΕΛΝΕΤΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΟΥΣ!ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ!Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΗΤΑΝ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ!ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΕΘΕΣΑ ΗΔΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ E-SHOP(1650EYRW)..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ!!ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ...ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ!ΤΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙ..ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΙΟΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ..

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!

 

ΠΡΙΝ ΑΠΟ 15 ΜΕΡΕΣ ΠΑΡΗΓΓΕΙΛΑ ΕΝΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ EBAY ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ..ΩΣΤΟΣΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ ΣΤΑ EMAIL ΜΟΥ ΤΟΥ ΖΗΤΗΣΑ ΝΑ ΑΚΥΡΩΘΕΙ Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ !ΠΙΣΤΕΥΟΝΤΑΣ ΠΩΣ ΘΑ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΗΔΗ ΑΚΥΡΩΣΕΙ ,ΑΓΟΡΑΣΑ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ E-SHOP ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΤΩΤΕΡΟ ΣΕ ΕΠΙΔΟΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΠΙΙΟ ΕΜΠΙΣΤΟ!ΛΟΙΠΟΝ ΣΗΜΕΡΑ ΛΑΜΒΑΝΩ ΕΝΑ EMAIL ΑΠΟ ΤΗΝ UPS ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΑΡΙΘΜΟ ΦΟΡΤΩΤΙΚΗΣ!!!ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΛΕΓΕ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΤΙ ΣΤΕΛΝΕΤΕ Ο ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΡΑΛΑΒΩ ΣΤΙΣ 11 ΤΟΥ ΜΗΝΟΥΣ!ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΤΗΣ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΣΤΗΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ!Ο ΤΡΟΠΟΣ ΠΛΗΡΩΜΗΣ ΗΤΑΝ ΕΞ ΑΡΧΗΣ ΑΝΤΙΚΑΤΑΒΟΛΗ!ΤΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΑΚΥΡΩΣΩ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ?ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΕΘΕΣΑ ΗΔΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΑΠΟ ΤΟ E-SHOP(1650EYRW)..ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΙΔΕΑ!!ΓΙΑΤΙ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ...ΚΑΙ ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΟΠΙΚ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΑ!ΤΟ ΣΙΤΕ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΜ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ Κ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΕΙ..ΕΙΣΤΕ ΤΕΛΙΟΙ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ..

 

Χμμμ...! Δοκίμασες να πάρεις ένα τηλεφωνάκι εκεί που το παράγγειλες??? Μήπως βρείτε καμία άκρη???

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

get ready for a negative mark in your ebay profile....

_____________________________________________

Be the change you want to see in the world.

Mahatma Gandhi

Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω γερμανικα..δυστυχως..μεσω του babelfish μιλαμε ασε!!!!καμια αλλη λυση δηλ αν ερθει στην ελλαδα το πισι ειμαι υποχρεωμενος να το πληρωσω>?>?>?κανενας τροπος ακυρωσης της παραγγελιας υπαρχει?δηλ αν παρω τηλ την ups εννοω..
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω γερμανικα..δυστυχως..μεσω του babelfish μιλαμε ασε!!!!καμια αλλη λυση δηλ αν ερθει στην ελλαδα το πισι ειμαι υποχρεωμενος να το πληρωσω>?>?>?κανενας τροπος ακυρωσης της παραγγελιας υπαρχει?δηλ αν παρω τηλ την ups εννοω..

 

Παρ' όλο που δεν ξέρω τι είναι η ups... δεν έχεις να χάσεις τίποτα αν πάρεις τηλέφωνο εκεί! Πάρε και δες αν μπορούνε να σε βοηθήσουνε!!! Περιμένουμε αποτελέσματα! :worry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

myspace.com/djfia123

Link to comment
Share on other sites

Παρ' όλο που δεν ξέρω τι είναι η ups... δεν έχεις να χάσεις τίποτα αν πάρεις τηλέφωνο εκεί! Πάρε και δες αν μπορούνε να σε βοηθήσουνε!!! Περιμένουμε αποτελέσματα! :worry:

 

H ups ειναι μεταφορικη οπως dhl,fedex και αλλες.Και εγω νομιζω οτι καλο θα ειναι να τους παρεις ενα τηλεφωνο.Και προσπαθησε να επικοινωνισεις με αυτον που στο στελνει εστω και γραπτα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

To kalitero pou exeis na kaneis einai me to pou 8a er8ei i courier na plirwseis ta metaforika mono pou ir8e alla kai tis apostolis pou 8a paei pali pisw ston politi!!!

Einai to kalitero pou mporeis na kaneis alla kai na glitwseis tin arnitiki aksiologisi;):)

Μέγιστο μέγεθος υπογραφής 16 kiB
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω ενα Ν82 απο το ebay.com και ο πωλητής είναι απο της ΗΠ.

η τιμή του είναι 540$ με τα μεταφορικά δηλαδή κάπου στα 400 ευρώ. εχώ κάνει κάτι μικρο αγορές στο ebay χωρίς πρόβλημα, τώρα όμως που πρόκειτε για μεγάλο πακέτο θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο; τι παραπάνω θα πληρώσω?? υπάρχει καποιος τρόπος να αποφύγω το τελωνείο;;

The "unwired" revolution began...

_http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=6201&dateline=1272991407

 

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να αγοράσω ενα Ν82 απο το ebay.com και ο πωλητής είναι απο της ΗΠ.

η τιμή του είναι 540$ με τα μεταφορικά δηλαδή κάπου στα 400 ευρώ. εχώ κάνει κάτι μικρο αγορές στο ebay χωρίς πρόβλημα, τώρα όμως που πρόκειτε για μεγάλο πακέτο θα έχω πρόβλημα με το τελωνείο; τι παραπάνω θα πληρώσω?? υπάρχει καποιος τρόπος να αποφύγω το τελωνείο;;

Πρωτα απ ολα να μη στο στειλει με FEDEX η UPS η καποια αλλη κουριερ. Να στο στειλει με USPS Global Express Mail. Να μην εμφανιζεται σαν αποστολεας καποια εταιρια, αλλα ενα ονομα ιδιωτη. Στα τελωνειακα εγγραφα που θα συμπληρωσει να σημειωσει οτι ειναι δωρο και τελος να γραψει χαμηλη αλλα αληθοφανη αξια (70-100$). Μ αυτο το τροπο εστω αν πληρωσεις,θα πληρωσεις κατι λιγα και δε θα τρεχεις στο τελωνειο. Ενοειται οτι θα πρεπει να συνενοηθεις εκ των προτερων μαζι του για τα παραπανω

[sIGPIC][/sIGPIC]Μη τα βαζεις ποτε με ηλιθιους. Σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν ευκολα λογω εμπειριας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε πουλήσει ποτέ κάτι στο ebay?

Αν ναι με τι στέλνετε τα προιόντα σε Ευρωπη/Αμερικη?

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε πουλήσει ποτέ κάτι στο ebay?

Αν ναι με τι στέλνετε τα προιόντα σε Ευρωπη/Αμερικη?

ΕΛΤΑ/Συστημμενο

[sIGPIC][/sIGPIC]Μη τα βαζεις ποτε με ηλιθιους. Σε κατεβαζουν στο επιπεδο τους και σε κερδιζουν ευκολα λογω εμπειριας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχετε πουλήσει ποτέ κάτι στο ebay?

Αν ναι με τι στέλνετε τα προιόντα σε Ευρωπη/Αμερικη?

 

Πολλά και συνιστώ εβλεπεί ΕΛΤΑ, φτηνά και γρήγορα...

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

συστημένο ή απλό?

επίσης πας με το κουτί εκεί και τη διεύθυνση επάνω του γραμμένη σε ετικέτα πχ?

Τι διαδικασία γίνεται?

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τα στέλνω απλά (όχι συστημένα) και πάω με έτοιμο τον φάκελο/κουτάκι γραμμένες διευθύνσεις πάνω κομπλε. Μπορείτε να βρείτε τιμές από τη σελιδα των ΕΛΤΑ, κάπου υπάρχει ένα pdf που έχει την αναλογία βάρος/τιμή σε συνάρτηση με τι είδους αποστολή κάνεις και που
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς αγοράσει τίποτα από Ηong Kong (μέσω ebay)?

Περιμένω να μου στείλει ο πωλητής το αντικείμενο αλλά η μεταφορά θα γίνει με: Standard Int'l Flat Rate Shipping.Πόσο καιρό λέτε να κάνει???

Link to comment
Share on other sites

Σε μια-δυο βδομάδες το πολύ να σου ρθει.

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...