Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπερα σας...Υπαρχει καποιος τροπος για να σβησω τις εφαρμογες απο το msconfig που εχω απεγκαταστησει ηδη απο το pc μου?;)

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας...Υπαρχει καποιος τροπος για να σβησω τις εφαρμογες απο το msconfig που εχω απεγκαταστησει ηδη απο το pc μου?;)

CCleaner, Registry Mechanic, RegDoctor . Χρησιμοποιώ και τα 3. Το πρώτο είναι freeware και αναφέρθηκε μόλις παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ηθελα βασικα αυτο..Οταν Παω στο msconfig μου εχει μερικα προγραμματα οπως π.χ το kaspersky το ποιο το εχω απεγκαταστησει απο το pc και θελω να φυγει τελειως απο την λιστα...Τρεχοντας το προγραμμα μου εμφανιζει αυτα που τρεχουν τωρα μονο... Υπαρχει αλλος τροπος....Ευχαριστω...

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια database με ονόματα σε txt αρχεια. Υπάρχει κάποιο πρόγραμμα που να μπορεί να δημιουργεί νέα αρχεία με συγκεκριμένο αριθμό ονομάτων που θα του ορίζω εγω ? π.χ έστω οτι το αρχικο αρχείο ειναι με 1000 ονοματα να του ορίζω και να μου φτιάχνει 5 νέα αρχεια ανα 200 ονοματα ?

 

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ακούσει για ένα πρόγραμμα που αναγνωρίζει τις συσκευές του υπολογιστή. Μπορείτε να δώσετε λινκ; Έχω ένα 56k modem και μάλλο δεν έχει τον σωστό driver και μπαίνει με 31.2 :(
Μη γκρινιάζεις που δε σου 'ρθε η ζαριά, τζογάρισε στο όνειρο κι είσαι έτοιμος για όλα!
Link to comment
Share on other sites

το ccleaner απο beta βγηκε το κανονικο.. http://www.ccleaner.com/

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

ξερετε κανενα προγραμμα που να μπορω να συνδεθω σε καποιον υπολογιστη μεσω μοντεμ?οχι δικτυο ή τιποτα τετοιο.να συνδεω π.χ υπολογιστη απο Αθηνα σε εναν στη Θεσσαλονικη.
Link to comment
Share on other sites

καποιο καλο προγραμματακι για registry cleaning pls?????thanks

http://www.ccleaner.com

ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑΣ

Όλα όσα πρέπει να γνωρίζετε για τη Διαχείριση Πολυκατοικίας

Link to comment
Share on other sites

μα το ειπαμε αυτο παραπανω..:rolleyes:

 

διαβαστε λιγο πιο πανω βρε παιδια..,καντε μια αναζητηση!!

φιλικα κωστας..:O

Link to comment
Share on other sites

παιδια plz..

ενα προγραμμα - το πιο απλο -

που να δειχναι ποια jpg ειναι progressive?.. THNX

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει προγραμμα που να σωζει στοσκληρο ραδιοφωνικη εκπομπη την οποια ακουμε απο το ιντερνετ?
Υπάρχει το step voice recorder,ηχογραφεί σε mp3 οποιοδήποτε ήχο βγαίνει από το pc σε ό,τι bitrate θες!Στην έκδοση 1.0 beta είναι freeware:)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια που μπορουμε να βρουμε προγραμμα για να συνδεομαστε σε αλλον υπολογιστη με τον ip του?δεν ξερετε κανενα?ή γινεται με καποιον αλλο τροπο?
Link to comment
Share on other sites

καποιο καλο προγραμματακι για registry cleaning pls?????thanks

 

dwste kai kanena link an eiani eukolo :)

http://www.paok-hellas.gr/logo.jpg

ΟΕΟ ΟΕΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΕ ΤΕΟ :shoot: :kill: :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πρόγραμμα με το οποίο μπορώ να κατεβάσω έναν ολόκληρο φάκελο από site;

I can't tell you what the Cuore Sportivo is...

You have to see it for yourself.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...