Jump to content

Μικρά & χρήσιμα freeware προγραμματάκια


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Citizen AW5000-24E | Creek A50i R | Dual CV-1160 | Dynavox TC-750 | Huawei P20 | JBL T110 | Kenwood KP-3022 (N-39 mkII) | KLH Model Six | Legend | MacBook Air 13 2014 & MB397G/A | MacBook Pro 13 Late 2013 | ONYX BOOX Nova 2 | Pioneer PD-S602 | Pioneer PL-117D | QED XT Evolution | Xiaomi Redmi Buds 4 Active    Μετά από χρόνια... Εκεί που δεν το περίμενες, αλλά το έλπιζες... Και προσπαθούσες συνέβη... Ναι ήμουν κάτω από την μπάρα των FM στην Ευρώπη...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Παιδια μηπως μπορει να μου πει καποιος ενα προγραμματακι για να κλειδωνω φακελους με κωδικο;;;; sorry αν εχει αναφερθει ξανα αλλα δεν μπορω να διαβασω και τις 70 περιπου σελιδες του thread.....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παρα πολυ!!!!!:) :)

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα v2.5

http://www.geocities.com/michaelsis/Michael3/Download/today25.zip

(edit:δεξί click-save target as-γιατί αλλάζει το πως εμφανίζεται η διεύθυνση;;;)

 

Παίδες μιλάμε για το πιο απίστευτό προγραμματαάκι που εχω βρει! Σε όποιον το χω δείξει αμέσως μου λέει "που το βρήκες;;"

 

Το "σήμερα" κάνει μια πολύ απλή δουλειά. Ανοίγει μαζί με τα windows, και δείχνει ποιοι γιορτάζουν σημερα και τις επόμενες ημέρες! ΤΟ κλασσικό ημερολόγιο γραφείου στο pc κια μαλίστα με πολλές επιλογές! Πχ, ελεγχεις για πόσο γρόνο να εμφανίζεται το παράθυρο κια μετα να κλείνει μόνο του, να ανοίγει μόνο μια φορα τη μέρα, να του προσθέτεις δικές σου σημαντικές ημερομηνίες, κτλ κτλ!

 

Απλά απίστευτο!

 

Κατεβάστε το και μαζι με το winzip θα περνάτε σε καθε pc και αυτό!

Papajohn

 

ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΝΕΒΑΣΕΙΣ?

http://i123.photobucket.com/albums/o288/SAXOULAS/DFSA.jpg
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΕΨΑΧΝΑ ΚΑΙΡΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΚΑΤΕΒΑΙΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΝΕΒΑΣΕΙΣ?

 

Καλημέρα...

 

Σήμερα v2.5

http://www.gigasize.com/get.php/271293/today25.exe

 

 

EDIT

Μπορείς να "πάρεις" και τη νεότερη έκδοση που έχει postάρει παραπάνω ο manoz

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ψαχνω ενα προγραμμα αντιστοιχο του fraps αλλα να΄ναι

free κ να τραβαει απεριοριστα...PM me...

Monderator Sorry αλλα δεν ηξερα που να γραψω...:O

Commando 7 Vermelho

Etoliko

Red Klan

Όπου κ αν βρίσκεσαι

Θ’ ακολουθήσω…

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ και απο μενα. Υπαρχει καποιο προγραμμα free που να σχεδιαζεις σπιτια και να μπορει να βλεπεις και την εσωτερικη διακοσμηση; Δεν μιλαω για autocad αλλα κατι αναλογο.
:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο προγραμματάκι για να φτιάχνω έυκολα και γρήγορα newsletters για να στέλνω σε μια mailing list? Απλά πράγματα θέλω, 3-4 Images & λίγο κείμενο!
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το έγραψα για άλλα posts, όχι για το δικό σου (το οποίο αφαιρέθηκε κατά λάθος και γι'αυτό το επανέφερα).
Link to comment
Share on other sites

για ανασυγκροτηση υπαρχει κατι;

 

Γειά χαρά...Δες λίγο...

 

FAST Defrag

Power Defragmenter

"Δεν με πειράζει να πηγαίνω για δουλειά αλλά αυτή η 8ωρη αναμονή για να γυρίσω σπίτι με σκοτώνει!!!!!!!"

Link to comment
Share on other sites

Yπαρχει καποιο προγραμμα πον να μπορει να γραφει τον αλλον στο pc οταν μηλαμε με την καμερα? :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω διαβάσει όλο το φόρουμ αυτό πριν λίγες μέρες και τώρα θυμήθηκα ότι είχα δει εδώ ένα πρόγραμμα που έλεγαν ότι μετράει τα kb που κατεβαίνουν στο pc. Αλλά δεν θυμάμαι σε ποια σελίδα ήταν, και τι λέξη να βάλω στην αναζήτηση για να το βρω. Ούτε καν το όνομα του δεν ξέρω... Όποιος μπορεί ας με κατατοπίσει :O

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω διαβάσει όλο το φόρουμ αυτό πριν λίγες μέρες και τώρα θυμήθηκα ότι είχα δει εδώ ένα πρόγραμμα που έλεγαν ότι μετράει τα kb που κατεβαίνουν στο pc. Αλλά δεν θυμάμαι σε ποια σελίδα ήταν, και τι λέξη να βάλω στην αναζήτηση για να το βρω. Ούτε καν το όνομα του δεν ξέρω... Όποιος μπορεί ας με κατατοπίσει :O

DUMeter μήπως; Δεν είναι όμως freeware...

Link to comment
Share on other sites

Freeware είναι το NetLimiter 2 Monitor.

 

Σας ευχαριστώ, για freeware ψάχνω βασικά. Το κατέβασα αυτό μόλις το διάβασα :) Απλά το συγκεκριμένο που είχα δει, αναφερόταν και σε χρεώσεις βασικά. Πρόγραμμα που παρακολουθεί την σύνδεση για να δεις πόσο χρεώνεσαι, κάτι τέτοιο... Γιατί σκέφτομαι να αγοράσω κάρτα Ιντερνετ για το λαπτοπ και θέλω να ξέρω τι κατεβαίνει κάθε φορά... Ακόμα και στο MSN που μιλάω αρκετά, να δω πόσα kb χρησιμοποιώ... Αν γνωρίζει κανείς, ας μου πει. Ευχαριστώ και πάλι :)

 

Βέβαια ίσως με καλύπτει και αυτό. Θα το δοκιμάσω!

Όλα δικά σου μάτια μου κι ο πόνος σου δικός μου

είδαν πολλά τα μάτια μου στις γειτονιές του κόσμου...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καποιο ευχρηστο προγραμματακι για να παιρνω κομματια απο ενα mp3;; (πχ μονο το ρεφρεν)

Λεω ευχρηστο γιατι καπου στο thread ειχε δωθει ενα προγραμμα που λεγοταν mptrim και δεν με βοηθησε ιδιαιτερα...

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Καποιο ευχρηστο προγραμματακι για να παιρνω κομματια απο ενα mp3;; (πχ μονο το ρεφρεν)

Λεω ευχρηστο γιατι καπου στο thread ειχε δωθει ενα προγραμμα που λεγοταν mptrim και δεν με βοηθησε ιδιαιτερα...

ego xrisimopoio to Wavelab. emena mou fainetai polu aplo programmataki

Link to comment
Share on other sites

Καποιο link??? Ειναι free ετσι;;

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...