Jump to content

[Επίσημο] Motorola MOTO Z10


bomber21
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 194
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χμμμ, έχεις δίκιο, έπρεπε να ξανατσεκάρω το link πριν το αντιγράψω από εδώ. Κάποια στιγμή ανανέωσαν τη σελίδα HTML του newsletter και αφαιρέθηκε η καταχώρηση για το κινητό. Μάλλον έγινε χαμός από παραγγελίες, ούτως ή άλλως ανέφερε χαρακτηριστικά ότι ήταν για περιορισμένα τεμάχια. Αγχώθηκα τώρα και για την τύχη της δικής μου παραγγελίας! :(
Link to comment
Share on other sites

Το παρείγγειλα και εγώ στις 5:00 επιτυχώς. Στην αρχή δεν το πίστευα οτι ήταν αληθινή η τιμή και άργησα λίγο να το πάρω απόφαση. Ελπίζω να μην υπάρξει πρόβλημα με την παραγγελία..
Link to comment
Share on other sites

Γι αυτο σου δινει κωδικο για να κανεις ελεγχο της παραγγελιας.Απο εκει θα σου λυθει η απορια αν θα σου ερθει.Εγω οταν το παρηγγειλα (μολις μιση ωρα απ το email) ελεγε αμεσα διαθεσιμο!Τρελη τυχη,αν εκανα κατι αλλο εκεινη την ωρα αντι να καθομαι στον υπολογιστη δε θα χα παρει χαμπαρι καθως τα email τα ανοιγω μια στο τοσο...παραθετω την εξελιξη της δικης μου παραγγελιας...

Υποβολή Παραγγελίας 31/01/09 15:00

Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας 31/01/09 15:03

Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων 31/01/09 15:58

Συγκέντρωση Προϊόντων 01/02/09 00:47

Τιμολόγηση Παραγγελίας σε εξέλιξη

Απ οσο γνωριζω το eshop μια και ψωνιζω τακτικα,αυριο θα ναι στα χερια μου

Link to comment
Share on other sites

Χε χε χε!! Κι εγώ το πρόλαβα αφού έτρεξα ΑΜΕΣΩΣ μόλις είδα το newsletter! Πιστεύω από τις καλύτερες προσφορές που έχω δει στο e-shop τα τόσα χρόνια που ψωνίζω από εκεί! Και γενικότερα από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει τα τελευταία χρόνια! Πιστεύω πως κι εγώ θα το έχω στα χέρια μου αύριο οπότε τα ξαναλέμε σύντομα με ανταλλαγή εντυπώσεων!

 

 

Ορίστε και η δική μου εξέλιξη παραγγελίας:

 

Υποβολή Παραγγελίας  	31/01/09 22:06
Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας 	01/02/09 13:16
Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων 	01/02/09 13:16
Συγκέντρωση Προϊόντων 	01/02/09 13:47
Τιμολόγηση Παραγγελίας 	σε εξέλιξη
 	Αποστολή 	-
Η Παραγγελία σας προωθείται Υποκατάστημα Θεσσαλονίκης.
Κωδικός	Προιόν	Ποσότητα	Κατάσταση
TEL.001381	MOTOROLA Z10 3G	1	Αμεσα Διαθέσιμο
ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ MOTOROLA Z10 3G 109.00 € 

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω ότι δίνει κωδικό για έλεγχο απλά καμιά φορά σε παρόμοιες προσφορές, παρόλο που κατα την παραγγελία ήταν διαθέσιμο μέτα μου έστελναν mail και μου πρότειναν παρόμοιο προιον (παλί σε προνομιακή τιμή). Όπως και να έχει αυτή τη φορά μάλλον πρόλαβα, μου στείλαν sms για παραλαβή :D
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τηλεφώνησα στο e-shop και τους τα έχωσα για το συγκεκριμένο θέμα. Δεν ανήκω βλέπετε στους τυχερούς που πήραν το Σάββατο το ενημερωτικό email. Μου ήρθε σήμερα, ευνουχισμένο. Καραγκιόζηδες!
Link to comment
Share on other sites

Χε χε χε!! Κι εγώ το πρόλαβα αφού έτρεξα ΑΜΕΣΩΣ μόλις είδα το newsletter! Πιστεύω από τις καλύτερες προσφορές που έχω δει στο e-shop τα τόσα χρόνια που ψωνίζω από εκεί! Και γενικότερα από τις καλύτερες αγορές που έχω κάνει τα τελευταία χρόνια! Πιστεύω πως κι εγώ θα το έχω στα χέρια μου αύριο οπότε τα ξαναλέμε σύντομα με ανταλλαγή εντυπώσεων!

 

 

Ορίστε και η δική μου εξέλιξη παραγγελίας:

 

Υποβολή Παραγγελίας  	31/01/09 22:06
Έλεγχος Ομαλότητας Παραγγελίας 	01/02/09 13:16
Έλεγχος Διαθεσιμότητας Προϊόντων 	01/02/09 13:16
Συγκέντρωση Προϊόντων 	01/02/09 13:47
Τιμολόγηση Παραγγελίας 	σε εξέλιξη
 	Αποστολή 	-
Η Παραγγελία σας προωθείται Υποκατάστημα Θεσσαλονίκης.
Κωδικός	Προιόν	Ποσότητα	Κατάσταση
TEL.001381	MOTOROLA Z10 3G	1	Αμεσα Διαθέσιμο
ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ MOTOROLA Z10 3G 109.00 € 

οντως απο της καλυτερες τιμες!

μεγια σου!:!:

κριμα που δεν το προλαβαμε και εμεις!:cry:

http://img651.imageshack.us/img651/9279/bfreeavatar21024x768102.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τηλεφώνησα στο e-shop και τους τα έχωσα για το συγκεκριμένο θέμα. Δεν ανήκω βλέπετε στους τυχερούς που πήραν το Σάββατο το ενημερωτικό email. Μου ήρθε σήμερα, ευνουχισμένο. Καραγκιόζηδες!

Και δε θα φαν μεσημεριανο απ τη στενοχωρια.Εγω μολις σχολασα στις 3 περασα απ το καταστημα Πατρας (βολευει) χωρις να μου εχει ερθει μυνημα αφου για σημερα το περιμενω.Πριν λιγο ειχε φτασει το φορτηγο το οποιο πρεπει να ειχε μεσα πανω απο 300 δεματα....Τωρα που ηρθα σπιτι βλεπω πως ακομη ειναι στο σταδιο της τιμολογησης!Εχει ξανασυμβει ομως οποτε δεν αγχωνομαι,εξαλλου ημουν απ τους πρωτους που παρηγγειλαν.Οπως βλεπεις φιλε εχουν τοση πελατια που το βρισιμο θα ειναι ρουτινα γι αυτους.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το παρέλαβα σχεδόν μόλις ήρθε το sms (η δουλειά μου είναι δίπλα στο e-shop point και πετάχτηκα αμέσως)! Τώρα είμαι στο σπίτι και το επεξεργάζομαι! Πρώτες εντυπώσεις, ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΜΦΑΝΙΣΗ (κλασσική motorola), το μενού εντελώς διαφορετικό από αυτό που ξέρω από το L9, ελαφρώς αργό αλλά αυτό είναι λόγω του symbian και δε με χαλάει καθόλου γιατί και στο παρελθόν είχα symbian (nokia) και είμαι συνηθισμένος, υποστηρίζει κάρτες microSD και microSDHC πράγμα που σημαίνει χωρητικότητες μέχρι όσο πάει :w00t:, πολύ στιβαρά υλικά (τα περισσότερα φαίνονται για μέταλλα), τρομερή φωτογραφική μηχανή (κλάσεις ανώτερη από αυτή του N73 που το ξέρω καλά) και η συσκευασία είχε και δωράκι μια microSD 1GB με τις τρεις ταινίες Bourne (Identity, Supremacy, Ultimatum) για προβολές on the way! Αυτά προς το παρόν, θα έχουμε και συνέχεια!

 

 

οντως απο της καλυτερες τιμες!

μεγια σου!:!:

κριμα που δεν το προλαβαμε και εμεις!:cry:

 

Ευχαριστώ πολύ!! :D

Link to comment
Share on other sites

Και δε θα φαν μεσημεριανο απ τη στενοχωρια. [...] Οπως βλεπεις φιλε εχουν τοση πελατια που το βρισιμο θα ειναι ρουτινα γι αυτους.

 

Το ότι έχουν πελατεία δεν είναι και τίποτα καινούργιο, και εγώ από εκεί αγοράζω. Αυτό δε σημαίνει όμως ότι πρέπει να μας αντιμετωπίζουν όπως εσύ ανέχεσαι.

 

Πού ξέρεις, την άλλη φορά μπορεί να είσαι εσύ αυτός που φωνάζει... :)

Link to comment
Share on other sites

Τσάκωσα και εγώ 2 από το e-shop. Πολύ καλό κινητό!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Το ότι έχουν πελατεία δεν είναι και τίποτα καινούργιο, και εγώ από εκεί αγοράζω. Αυτό δε σημαίνει όμως ότι πρέπει να μας αντιμετωπίζουν όπως εσύ ανέχεσαι.

 

Πού ξέρεις, την άλλη φορά μπορεί να είσαι εσύ αυτός που φωνάζει... :)

Εχει κλεισει φιλε ο λαιμος μου απ τις φωνες.Ειμαι παλιος πελατης βλεπεις.Μολις παρελαβα κι εγω το τηλεφωνο.Σας αφηνω να το δω και να γραψω οταν εχω εντυπωσεις...

Link to comment
Share on other sites

Το ότι έχουν πελατεία δεν είναι και τίποτα καινούργιο, και εγώ από εκεί αγοράζω. Αυτό δε σημαίνει όμως ότι πρέπει να μας αντιμετωπίζουν όπως εσύ ανέχεσαι.

 

Πού ξέρεις, την άλλη φορά μπορεί να είσαι εσύ αυτός που φωνάζει... :)

 

Δε νομίζω φίλε μου να είχαν σκοπιμότητα να σε αντιμετωπίσουν έτσι όπως αισθάνεσαι. Απ' ότι κατάλαβα, άργησε να σου έρθει το newsletter αλλά αυτό νομίζω πως δεν είναι κάτι το οποίο περνάει από το χέρι τους. Αυτοί το ετοιμάζουν και το αποστέλλουν με την ένδειξη everyone στο πεδίο "αποδέκτες", δεν τα στέλνουν ένα-ένα. Είναι θέμα δεκάδων servers το πόσο γρήγορα θα σου έρθει ένα e-mail. Πιο πολύ άτυχος θα έπρεπε να νοιώθεις παρά παραμερισμένος.

 

Κι εμένα μου έχει τύχει πολλές φορές να μη προλάβω κάποιο προϊόν προσφοράς από το e-shop ακριβώς όπως και στην περίπτωσή σου. Να που τώρα το πρόλαβα και είμαι περήφανος κάτοχός του! Έτσι είναι αυτά, σήμερα εγώ, αύριο εσύ, μη νοιώθεις έτσι. Αλίμονο αν καθόμασταν απίκο στις οθόνες μας να περιμένουμε τις προσφορές του e-shop. :)

Link to comment
Share on other sites

Μου φανηκε καπως δυσχρηστο σε σχεση με αυτα που χω συνηθισει.Τα κουμπια του θελουν συνηθεια και δεν ειναι για ατομα με χντρα δαχτυλα.Δεν ειναι ιδιαιτερα αργο παντως,σε ανεκτα επιπεδα πλην μερικων περιπτωσεων που αργει αδικαιολογητα (οπως πχ οταν θες να αλλαξεις προφιλ).

 

Θα με ενδιεφερε παντως αν υπαρχει τροπος η επιλογη στο μενου (1 ωρα εψαχνα δε βρηκα) για μετρητη απεσταλμενων μυνηματων,μου ειναι απαραιτητος λογω προγραμματος με προπληρωμενα μυνηματα το μηνα.

Link to comment
Share on other sites

Όλα είναι με Cosmote....

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα τι κάνουμε?

Δεν το ανέφεραν πουθενα...

Παίζει επιστροφή?

 

Τι σε πειράζει? Ούτε φαίνεται!

Ναι..Είμαι αιμοδότης...

2006 Modenas Dinamik 71mm....

1998 Seat Ibiza S4 Turbo

1992 Suzuki RGV-Γ 250cc

2001 Suzuki FX 68.5mm

Link to comment
Share on other sites

Και το δικό μου έχει το branding της cosmote αλλά δε με χάλασε καθόλου αφού έχω cosmote!! :D

Πάντως είναι αλήθεια ότι δεν το ανέφεραν πουθενά (απ' όσο θυμάμαι δηλαδή).

 

Εγώ δε μπορώ να βρω πουθενά αν υπάρχει λειτουργία να επιλέξεις τα hotkeys που θέλεις όπως στο L9 που έχω. Παράδειγμα με το αριστερό βέλος νέο sms, με το πάνω βέλος bluetooth κ.λπ. Έχει υπόψιν του κανείς αν γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις πως ανοιγουν οι ταινιες που εχει στην καρτα μνιμης
Link to comment
Share on other sites

Απ την εφαρμογη Mobiclip Player!Σημερα εντωμεταξυ πανω που πηγα να καλεσω το νουμερο μου απο αλλο τηλεφωνο για να δω πως ακουγεται οταν χτυπαει (ενταση κλπ) κολλησε!Ηταν η πρωτη φορα που επαιρνε εισερχομενη κληση!Και μου βγηκε η πιστη να βγαλω την μπαταρια γιατι αλλιως δε ξεκολλαγε.Κι εσας ειναι τοσο πολυ σφηνωμενη?Με νυχι με καμμια κυβερνηση,τον σουγια χρησιμοποιησα!Και το δικο μου κοσμοτε ειναι (το γραφει και στο αυτοκολλητο στο κουτι απ εξω) αλλα το λογοτυπο στην οθονη αναμονης και στο φοντο κλπ μπορεις να τα βγαλεις.Το my view ομως (δεξι κουμπι στην οθονη αναμονης) δε βρηκα τροπο να το βγαλω...καποιος θα υπαρχει....

Μετρητη sms βρηκαμε?

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα τι κάνουμε?

Δεν το ανέφεραν πουθενα...

Παίζει επιστροφή?

 

Από που το πήρες? Ο Γερμανός και το Multirama που έχω τσεκάρει το έχουν σε έκδοση Cosmote. Αν δεν έχεις Cosmote τότε μπορείς να το επίστρέψεις αλλά πιθανόν να μην πρέπει να έχεις ξεπεράσει κάποιο συγκεκριμένο αριθμό ημερών (νομίζω μια εβδομάδα) και ίσως κάποιο συγκεκριμένο χρόνο ομιλίας. Κοίτα στο κουτί εξωτερικά εκεί που έχει το αυτοκόλητο με τα barcode κλπ αν γράφει Cosmote. Οι unbranded εκδόσεις αναφέρουν την λέξη retail.;)

Link to comment
Share on other sites

Απ την εφαρμογη Mobiclip Player!Σημερα εντωμεταξυ πανω που πηγα να καλεσω το νουμερο μου απο αλλο τηλεφωνο για να δω πως ακουγεται οταν χτυπαει (ενταση κλπ) κολλησε!Ηταν η πρωτη φορα που επαιρνε εισερχομενη κληση!Και μου βγηκε η πιστη να βγαλω την μπαταρια γιατι αλλιως δε ξεκολλαγε.Κι εσας ειναι τοσο πολυ σφηνωμενη?Με νυχι με καμμια κυβερνηση,τον σουγια χρησιμοποιησα!Και το δικο μου κοσμοτε ειναι (το γραφει και στο αυτοκολλητο στο κουτι απ εξω) αλλα το λογοτυπο στην οθονη αναμονης και στο φοντο κλπ μπορεις να τα βγαλεις.Το my view ομως (δεξι κουμπι στην οθονη αναμονης) δε βρηκα τροπο να το βγαλω...καποιος θα υπαρχει....

Μετρητη sms βρηκαμε?

 

Κολλάει και το Ζ10? :worry:Το Ζ8 κόλλαγε αρκετά το μενού του και ποτέ δεν αναβαθμίσανε το λογισμικό, ελπίζω να ήταν τυχαίο και να μην μεταφέρθηκαν τα ίδια bug και στο υποτίθεται βελτιωμένο λογισμικό του Ζ10.:(

Link to comment
Share on other sites

Όχι ακριβώς! Το Ζ8 μου κολλάει σπάνια (περίπου 1 φορά το δίμηνο ή και λιγότερο). Έχω το πιο τελευταίο f/w αλλά βέβαια δεν πρόκειται να βγει άλλο.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...