Jump to content

[MOTO] Suzuki Address 125


aerox
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λογικα θα κανει το πολυ πολυ και να μη κανει το πουλας και δε παει και τσαμπα αλλα λογικα κανει σε ολα τα ψεκαστα!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Λογικα θα κανει το πολυ πολυ και να μη κανει το πουλας και δε παει και τσαμπα αλλα λογικα κανει σε ολα τα ψεκαστα!!

 

σκεφτομαι να το βαλω....55 ευρω κανει.....και αν δεν κανει(μακαρι να κανει)οντως το πουλαω...πιστευω υπαρχουν πολλοι ενδιαφερομενοι(ξερω πολλα παιδια που εχουν ιννοβα και Χ και θελουν να το βελτιωσουν)

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες για κοιταξτε αυτο....http://mototrade.gr/osCommerce/product_info.php?products_id=1253

 

μονο 55 ευρω αν κανει δουλεια στο address.....:-)

 

Εδω δεν ξερουν σιγουρα σε ποια μηχανακια κανουν.

Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν ξερουν σιγουρα σε ποια μηχανακια κανουν.

 

:lol::lol: οχι λεει πως κανει στο ιννοβα και στο Χ

Link to comment
Share on other sites

Εψαξα στο site της braking αλλα δεν βρηκα τιποτα.Που την βρηκες?

 

Γενικά στο site της braking δεν έχει τίποτα από παπιά:O

Youtube΄s Channel:Kamilaririder

check out my bikepics account

http://64.19.142.11/p1.bikepics.com/pics/2010%5C12%5C15%5Cbikepics-2114379-200.jpg

Link to comment
Share on other sites

:lol::lol: οχι λεει πως κανει στο ιννοβα και στο Χ

 

Μα λεει οτι μπορει να μην λειτουργει σε μερικα.Γενικα αν δεν ειναι κατι σιγουρα να αποφευχθει η χρηση του και ειδικα οταν μιλαμε για ρευματα και ρυθμισμα ιντζεξιον.

Link to comment
Share on other sites

Πηγα χτες στον βαγια και μου την εδειξε..αλλα 140 ευρω..Μου ειπε οτι εντως ολιγου περιμενει την ποιο φτηνη δισκοπλακα..
Πωλειται εξατμιση motosport μαυρη,φορεμενη 2 μηνες 50 ευρω..
Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε ποσο παει το αριστερο κομματι της ποδιας(αυτο το μπλε)και το μπροστα κομματι του φτερου(το μπλε) please οποιος μπορει ας μου πει
Link to comment
Share on other sites

tsiftelidis απο θεσσαλονικη εισαι ρε?? αποστολη γυρο στα 50 ευρω!
http://i445.photobucket.com/albums/qq178/191yamaha/yoshimura_logo.gif
Link to comment
Share on other sites

tsiftelidis απο θεσσαλονικη εισαι ρε?? αποστολη γυρο στα 50 ευρω!

 

η ποδια η το φτερο?

Link to comment
Share on other sites

παιδια μηπως ξερετε ποσο παει το αριστερο κομματι της ποδιας(αυτο το μπλε)και το μπροστα κομματι του φτερου(το μπλε) please οποιος μπορει ας μου πει

το φτερο μονο το μπλε 50 ευρω εχω ρωτηση και για εμενα

Link to comment
Share on other sites

το φτερο μονο το μπλε 50 ευρω εχω ρωτηση και για εμενα

 

θα παρω αυτο που ειναι σαν μανο που βγαζει η suzuki για να καλυπτεις τις γραστσουνιες,δεν με συμφερει να παρω φτερο και ποδιες για κατι γρατσουνιτσες που φαινονται μονο αμα κατσεις και το κοιτας μια ωρα....

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.... επειδή προφανώς βάζω λάθος αέρα στα λάστιχα.. γιατί όταν περνάω τα 60 πηγαίνει πέρα δώθε τo μηχανάκι, ποιος θα μου πει ποσο αέρα βάζει????

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μηπως εχεις στραβη ζαντα?

 

το ιδιο προβλημα εχω και εγω αλλα δεν νομιζω πως φταιει ο αερας στα λαστιχα..αλλα η ζαντες(που ειναι ενα τικ στραβες,η ισως 2)

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά.... επειδή προφανώς βάζω λάθος αέρα στα λάστιχα.. γιατί όταν περνάω τα 60 πηγαίνει πέρα δώθε τo μηχανάκι, ποιος θα μου πει ποσο αέρα βάζει????

Ευχαριστώ

 

μπορεί να μην έχει κάτσει καλά το λάστιχο πάνω στην ζάντα. Βγάλτου τον αέρα και ξαναφούσκωσέ το!

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ναμην κανει to nitro fuel commander και για το suzuki αφου λεει για ολα τα njection μηχανακια..και εδω μπορουμε να δουμε τις ρυθμισεις του. Απο τις ρυθμισεις βλεπουμε οτι μπορει να μας δωσει το πολυ 2,5 αλογα και οτι οι ρυθμισεις απο το b εως το f μας ριχνουν την αποδοση λογο οικονομιας. Οποτε οποιος το παρει θα αρχισει απο τον +40% και μετα να ψαχνει να δει τι του ταιριαζει.

 

http://www.nitroxchips.com/eshop/NITROXBIKEPAGE.html

Link to comment
Share on other sites

Γιατι ναμην κανει to nitro fuel commander και για το suzuki αφου λεει για ολα τα njection μηχανακια..και εδω μπορουμε να δουμε τις ρυθμισεις του. Απο τις ρυθμισεις βλεπουμε οτι μπορει να μας δωσει το πολυ 2,5 αλογα και οτι οι ρυθμισεις απο το b εως το f μας ριχνουν την αποδοση λογο οικονομιας. Οποτε οποιος το παρει θα αρχισει απο τον +40% και μετα να ψαχνει να δει τι του ταιριαζει.

 

http://www.nitroxchips.com/eshop/NITROXBIKEPAGE.html

 

2,5 αλογα ε?καλα ακουγονται......αυτο με το +40 κλπ που εχεις γραψει τι ακριβως εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Εχω δωσει το συνδεσμο με τις οδηγιες του τσιπ και λεει οτι μεχρι το 30% υπαρχει περιπτωση να πεσει η αποδοση του κινητηρα οποτε εμεις που θελουμε παραπανω αποδοση κοιταμε για 40% και πανω.

Α 1. 1+2+3+4 switched on = 5 %

Β 2. 1+2+3 switched on = 10 %

C 3. 1+2+4 switched on = 15 %

D 4. 1+3+4 switched on = 20 %

E 5. 2+3+4 switched on = 25 %

F 6. 1+2 switched on = 30 %

G 7. 1+3 switched on = 35 %

H 8. 1+4 switched on = 40 %

I 9. 2+3 switched on = 45 %

J 10. 2+4 switched on = 50 %

K 11. 3+4 switched on = 60 %

L 12. 1 switched on = 70 %

M 13. 2 switched on = 80 %

N 14. 3 switched on = 90 %

O 15. 4 switched on = 100 %

Link to comment
Share on other sites

Εχω δωσει το συνδεσμο με τις οδηγιες του τσιπ και λεει οτι μεχρι το 30% υπαρχει περιπτωση να πεσει η αποδοση του κινητηρα οποτε εμεις που θελουμε παραπανω αποδοση κοιταμε για 40% και πανω.

Α 1. 1+2+3+4 switched on = 5 %

Β 2. 1+2+3 switched on = 10 %

C 3. 1+2+4 switched on = 15 %

D 4. 1+3+4 switched on = 20 %

E 5. 2+3+4 switched on = 25 %

F 6. 1+2 switched on = 30 %

G 7. 1+3 switched on = 35 %

H 8. 1+4 switched on = 40 %

I 9. 2+3 switched on = 45 %

J 10. 2+4 switched on = 50 %

K 11. 3+4 switched on = 60 %

L 12. 1 switched on = 70 %

M 13. 2 switched on = 80 %

N 14. 3 switched on = 90 %

O 15. 4 switched on = 100 %

 

α οκ......κατι καταλαβα τωρα.....θα παρω τηλεφωνο να ρωτησω αν κανει αυτο το τσιπ....αν κανει σκεφτομαι να το παρω.........

Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ακριβο δεν ειναι καθολου εαν καταφερει και δωσει στο μηχανακι 2 αλογα εινια μεγαλη επιτυχια δεν το συζηταω καθολου! Και ολα αυτα με 55 ευρο...
Link to comment
Share on other sites

κοιτα να δεις ακριβο δεν ειναι καθολου εαν καταφερει και δωσει στο μηχανακι 2 αλογα εινια μεγαλη επιτυχια δεν το συζηταω καθολου! Και ολα αυτα με 55 ευρο...

 

ναι αυτο λεω και εγω....αν δωσει 1,5-2 αλογα και λιγο ροπη...τοτε θα ειναι το καλυτερο "gadget" που εχει βγει για μηχανακι......το κακο ειναι ομως πως δεν το εχει δοκιμασει κανεις για να μας πει εντυπωσεις....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...