Jump to content

Welcome Letter II


MsK
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε βλέπω να γίνεται τίποτα. Οι μέρες περνάνε και αλλαγές γιοκ. Οπότε μάλλον και από εμένα σε λίγες μέρες και οι επισκέψεις .. γιοκ! :cool:
Δεν ξέρω, δε θέλω να ξέρω, ούτε να θυμάμαι ότι κάποτε ήξερα..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 154
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος DeathAngel ( 5 Ιαν. 2004 , 10:44)

 

Παρεξηγήσατε τα πράγματα δεν μιλάω για unwired και myphone αλλά για συγχώνευση unwired gsm f0r0um.

 

πάντως δείτε μια: http://www.********.gr

 

Το ********.gr μετακομίζει. Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία.Σύντομα πάλι μαζί σας. Ευχαριστούμε ******** Team

 

Τυχαίο???? Αλλά πάντως δεν νομίζω να γίνει αυτό που λες...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx ( 7 Ιαν. 2004 , 11:28)

 

πάντως δείτε μια: http://www.********.gr

 

Το ********.gr μετακομίζει. Λυπούμαστε για την ταλαιπωρία.Σύντομα πάλι μαζί σας. Ευχαριστούμε ******** Team

 

Τυχαίο???? Αλλά πάντως δεν νομίζω να γίνει αυτό που λες...

 

 

Me ti ta antikathistoume ta asterakia? :wacko: :confused:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Bayern7 ( 7 Ιαν. 2004 , 13:25)

 

Me ti ta antikathistoume ta asterakia? :wacko: :confused:

 

 

http://www.gsm-forum.gr χωρίς την παύλα. Δεν ξέρω γιατί αλλά όταν το γράφω κανονικά, το βγάζει με αστεράκια.

Phantom Of The Opera
Link to comment
Share on other sites

Αφού τα άλλα links δεν τα επηρέασε, μάλλον κάνει λογοκρισία στο συγκεκριμένο για κάποιον πολύ ειδικό λόγο. Μήπως έχουν τιποτε cracks και "περίεργα" λογισμικά εκεί; Θα ήθελα μία εξήγηση, αν προαιρείται κάποιος φίλος.
Δεν ξέρω, δε θέλω να ξέρω, ούτε να θυμάμαι ότι κάποτε ήξερα..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeO ( 7 Ιαν. 2004 , 14:36)

 

Αφού τα άλλα links δεν τα επηρέασε, μάλλον κάνει λογοκρισία στο συγκεκριμένο για κάποιον πολύ ειδικό λόγο. Μήπως έχουν τιποτε cracks και "περίεργα" λογισμικά εκεί; Θα ήθελα μία εξήγηση, αν προαιρείται κάποιος φίλος.

 

Ειναι "βαρια" λεξη η λογοκρισια και δεν θα 'πρεπε να χρησιμοποιειται ασυλλογιστα.

 

Τα Links του συγκεκριμενου site εμφανιζονται με *** διοτι στο παρελθον ειχαν παρατηρηθει...φαινομενα spamming που ειχαν ενοχλησει καποιους users. Η συζητηση αυτη ειχε γινει δημοσια απ'οτι θυμαμαι αλλωστε.

 

Μην βιαζεσαι να κρινεις. Εαν χαρακτηριζεις λογοκρισια αυτο που εγινε για προφανεις και χειροπιαστους λογους πως θα χαρακτηριζες δλδ τα κωμικα που συμβαινουν στο Unwired οταν καποιοι απο εμας ουτε login δεν μπορουμε να κανουμε ; Ψυχραιμια.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Epishs

to spamming anaferetai rhta stous orous xrhshs pws apago-reyetai (burp)

kai dikaiologei apolyta to ayto ****************

 

:)

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι ο λόγος που κολλήσαμε όλοι στο unwired και τώρα στο myphone είναι τα άτομα που το απαρτίζουν και οι χρήστες που συμμετέχουν. Εγώ τουλάχιστον αισθάνθηκα από την πρώτη μέρα ως μέλος μιας παρέας και ακόμα και τώρα που πλέον μπαίνω σπάνια και ποστάρω ακόμη σπανιότερα (λόγω υπερβολικά μειωμένου ελεύθερου χρόνου) χαίρομαι που βλέπω τα ίδια nicks και συμμετέχω σε συζητήσεις με φίλους και γνωστούς, τους περισσότερους από τους οποίους δεν έχω δει ποτέ. Στο κάτω κάτω το όνομα του site δεν είναι παρά μια διεύθυνση απρόσωπη στο διαδίκτυο. To περιεχόμενο είναι που μετράει.

 

Δεν ξέρω προσωπικά τον νυν admin του unwired, αλλά αυτό που κάνει είναι σαν να μετακομίζει κάποιος σε ένα σπίτι που έχτισε κάποιος άλλος και έζησε εκεί καιρό και μετά να χαίρεται επειδή υπάρχουν άτομα που χτυπάνε ακόμη το κουδούνι για να βρουν τον παλιό ιδιοκτήτη. Χαίρεται με δανεικούς χρήστες, με δανεικά μηνύματα και με κλεμμένα θέματα. Αν και θεωρώ τον εαυτό μου ενεργό μέλος της παρέας του τωρινού myphone, θα αναγνώριζα τουλάχιστον σεβασμό στον νέο admin του παλιού μας site αν είχε διαγράψει τα πάντα και ξεκινούσε μια καινούρια δική του προσπάθεια, έστω και σε κλεμμένο domain name. Με την προσπάθεια που κάνει τώρα θεωρώ ότι το μόνο που θα καταφέρει είναι να ανοίξει τα μάτια και σε όσους φίλους μέχρι σήμερα δεν είχαν ανακαλύψει την μεταστέγαση του site.

 

Συγχαρητήρια στο Μάνο για το άνοιγμα ψυχής που έκανε. Κρίμα για όσους σφετερίζονται τη δουλειά και τους κόπους άλλων για να επιπλεύσουν.

 

ΥΓ. Δεν έχω μπει ακόμη στο unwired, φοβάμαι ότι θα τα πάρω και θα αρχίσω να ποστάρω μπινελίκια...

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Sergios ( 7 Ιαν. 2004 , 19:51)

 

Να πω κι εγώ με τη σειρά μου ότι ο λόγος που κολλήσαμε όλοι στο unwired και τώρα στο myphone είναι τα άτομα που το απαρτίζουν και οι χρήστες που συμμετέχουν. Εγώ τουλάχιστον αισθάνθηκα από την πρώτη μέρα ως μέλος μιας παρέας και ακόμα και τώρα που πλέον μπαίνω σπάνια και ποστάρω ακόμη σπανιότερα (λόγω υπερβολικά μειωμένου ελεύθερου χρόνου) χαίρομαι που βλέπω τα ίδια nicks και συμμετέχω σε συζητήσεις με φίλους και γνωστούς, τους περισσότερους από τους οποίους δεν έχω δει ποτέ. Στο κάτω κάτω το όνομα του site δεν είναι παρά μια διεύθυνση απρόσωπη στο διαδίκτυο. To περιεχόμενο είναι που μετράει.

 

Δεν ξέρω προσωπικά τον νυν admin του unwired, αλλά αυτό που κάνει είναι σαν να μετακομίζει κάποιος σε ένα σπίτι που έχτισε κάποιος άλλος και έζησε εκεί καιρό και μετά να χαίρεται επειδή υπάρχουν άτομα που χτυπάνε ακόμη το κουδούνι για να βρουν τον παλιό ιδιοκτήτη. Χαίρεται με δανεικούς χρήστες, με δανεικά μηνύματα και με κλεμμένα θέματα. Αν και θεωρώ τον εαυτό μου ενεργό μέλος της παρέας του τωρινού myphone, θα αναγνώριζα τουλάχιστον σεβασμό στον νέο admin του παλιού μας site αν είχε διαγράψει τα πάντα και ξεκινούσε μια καινούρια δική του προσπάθεια, έστω και σε κλεμμένο domain name. Με την προσπάθεια που κάνει τώρα θεωρώ ότι το μόνο που θα καταφέρει είναι να ανοίξει τα μάτια και σε όσους φίλους μέχρι σήμερα δεν είχαν ανακαλύψει την μεταστέγαση του site.

 

Συγχαρητήρια στο Μάνο για το άνοιγμα ψυχής που έκανε. Κρίμα για όσους σφετερίζονται τη δουλειά και τους κόπους άλλων για να επιπλεύσουν.

 

ΥΓ. Δεν έχω μπει ακόμη στο unwired, φοβάμαι ότι θα τα πάρω και θα αρχίσω να ποστάρω μπινελίκια...

 

Έτσι είναι ;)

Και συ βρε παιδί μου βρες λίγο χρόνο για το myphone..Χάθηκες..Σου βγάζω κίτρινη κάρτα :lol:

http://digitalviews.smugmug.com/photos/471912194_RABQF-Th.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stephen ( 7 Ιαν. 2004 , 17:46)

 

Ειναι "βαρια" λεξη η λογοκρισια και δεν θα 'πρεπε να χρησιμοποιειται ασυλλογιστα.

 

Τα Links του συγκεκριμενου site εμφανιζονται με *** διοτι στο παρελθον ειχαν παρατηρηθει...φαινομενα spamming που ειχαν ενοχλησει καποιους users. Η συζητηση αυτη ειχε γινει δημοσια απ'οτι θυμαμαι αλλωστε.

 

Μην βιαζεσαι να κρινεις. Εαν χαρακτηριζεις λογοκρισια αυτο που εγινε για προφανεις και χειροπιαστους λογους πως θα χαρακτηριζες δλδ τα κωμικα που συμβαινουν στο Unwired οταν καποιοι απο εμας ουτε login δεν μπορουμε να κανουμε ; Ψυχραιμια.. ;)

 

 

Λυπάμαι, δε ξέρω άλλη λέξη για αυτό που είδα. Δεν το εννόησα όμως με κακό σκοπό. Ούτε ανέφερα πουθενά το unwired, πέρα από τα url που έβαλα για test.

 

Επικαλείσαι μία δημόσια συζήτηση την οποία δε γνωρίζω και γιαυτό και ρωτάω. Υπάρχει url για να δω;

Δεν ξέρω, δε θέλω να ξέρω, ούτε να θυμάμαι ότι κάποτε ήξερα..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Global moderator ( 7 Ιαν. 2004 , 21:23)

 

Έτσι είναι ;)

Και συ βρε παιδί μου βρες λίγο χρόνο για το myphone..Χάθηκες..Σου βγάζω κίτρινη κάρτα :lol:

 

 

:o Άσε ρε Αποστόλη... Εδώ δούλευα και την Κυριακή του meeting και δεν μπόρεσα να έρθω να σας δω τουλάχιστον λιγάκι. Πάντως ελπίζω σε 1-2 εβδομάδες να τελειώσω κάποιες εκκρεμότητες και να χαλαρώσω λιγάκι.

 

BTW μπήκα στο site και αντί να θυμώσω λυπήθηκα. Είναι αξιοθρήνητη η γνώριμη εικόνα ενός τόπου που αφιερώσαμε ατέλειωτες ώρες να εμφανίζεται σαν παρακμιακό μέρος ανταλλαγής άσκοπων αντιπαραθέσεων και αυτοπροβολής ενός ατόμου και μόνο. Η εικόνα της πρώτης σελίδας με τις ημερομηνίες των τελευταίων ποστς πριν την πτώση του server μιλάει από μόνη της... Κρίμα... Πάντως αν βρω λίγο χρόνο θα κάτσω να απαντήσω πολιτισμένα μέχρι να σβηστεί το μήνυμά μου για να αντιληφθούν τουλάχιστον ότι δεν μασάμε κουτόχορτο :mad:

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stephen ( 7 Ιαν. 2004 , 17:46)

 

 

 

Τα Links του συγκεκριμενου site εμφανιζονται με *** διοτι στο παρελθον ειχαν παρατηρηθει...φαινομενα spamming που ειχαν ενοχλησει καποιους users. Η συζητηση αυτη ειχε γινει δημοσια απ'οτι θυμαμαι αλλωστε.

 

Δεν καταλαβαίνω την έννοια spamming σε σχέση με τα αστεράκια και την πιθανολογούμενη προφύλαξη, καθώς και που και πως παρατηρήθηκε ή εκδηλώθηκε αυτό (το spamming).... :o

Link to comment
Share on other sites

Gia claryfying reasons para8etw apo tous orous xrhshs tou forum

 

Απαγορεύεται το spamming, είτε δημόσια, είτε με προσωπικά μηνύματα, είτε με άμεσο ή έμμεσο τρόπο, καθώς και η διαφήμιση εταιρειών, εμπορικών προϊόντων ή/ και υπηρεσιών, κάθε είδους, χωρίς τη σύμφωνη γνώμη του Administrator. Για περισσότερες πληροφορίες, σχετικά με τη διαφήμιση, επικοινωνήστε με τους υπεύθυνους marketing, συμπληρώνοντας την σχετική φόρμα.

::LiNK RaMoNe

------------------

Hey, Ho!

Let's Go!

-------------------

:Xhttp://www.eff.org/br/brstrip.gif:X

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος NeO ( 8 Ιαν. 2004 , 10:33)

Επικαλείσαι μία δημόσια συζήτηση την οποία δε γνωρίζω και γιαυτό και ρωτάω. Υπάρχει url για να δω;

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?s=&threadid=7673 Εδω πλεον αναφερεται και δημοσια.

 

Δεν καταλαβαίνω την έννοια spamming σε σχέση με τα αστεράκια και την πιθανολογούμενη προφύλαξη, καθώς και που και πως παρατηρήθηκε ή εκδηλώθηκε αυτό (το spamming)....

 

Spamming : Με απλα λογια η αμεση ή εμμεση (και συνηθως ενοχλητικη) διαφημιση του site σου/channel σου κλπ.

 

Ετσι αν καποιο φαινομενο spamming παρατηρειται επανειλημμενα, ενοχλει&προκαλει τους χρηστες και δεν λεει να σταματησει, τοτε το μονο που εχεις να κανεις ειναι να παρεις διαφορα μετρα για να προστατευσεις πρωτα την δουλεια σου και δευτερον τυχον..παρεξηγησεις. Διοτι μπορει τελικα αυτος που διαφημιζε το εν λογω site να μην ειχε σχεση με αυτο, να ηταν ενα απλο μελος και οχι καποιους "υπευθυνος" κλπ.. Η "κοτια" και εκει που εκτιθεσαι ειναι οταν δεν επιτρεπεις Links σε ενα site που δεν σε εχει βλαψει. Προφανως επειδη το φοβασαι.. ;) (και ο νοων νοειτο)

 

Anyway κολλαμε σε λεπτομερειες. :)

Link to comment
Share on other sites

meta apo pollh wra diavasmatos twn analogwn posts kai sta 2 sites exw na pw oti eimai poly apogohteumenos apo to epipedo twn perissoterwn.de mporw na katalavw auth th fanatila,tis apeiles ekaterwthen kai olo auto to klima misous metaksy anthrwpwn pou den exoun na xwrisoun tipota.kai ola auta gia proswpikes diafores kapoiwn tritwn pou kalytera tha htan na tis eixan krathsei metaksy tous.giati de nomizw oti vghke kati kalo pou vghkan kai eipan dhmosia tis istories tous kai pws eftasan ta pragmata ws edw.epishs me lupei to gegonos oti kapoia atoma pou prosfata gnwrisan to myphone kai pote den eidan to unwired to thavoun sunexws.gia mena kai tous pio pollous edw mesa pou ksekinhsame tis perihghseis mas ekei kai tis synexizoume edw,exei aksia.kai ta posts pou diathrithikan kala ekanan kai diatirithikan giati nomizw autos htan o ploutos tou site.apo kei kai pera an thelei na epiviwsei h selida thelei pollh douleia kai kuriws rizikh allagh se ola,kathoti auto pou htan tote,einai h synexeia tou edw.opote an thelei na einai original prepei na allaksei se ola.o kairos tha deiksei.gia thn wra,nomizw to kalutero pou exoume emeis oi xrhstes kai twn duo selidwn einai na diathroume ena epipedo kai na mh ksexname thn ousia:thn enhmerwsh.de kserw ti anthrwpos einai o msk oute o jonathan kai kathe allos.kai oute me noiazei na sas pw thn alithia.kanoun mia douleia.exoun afierwhei se ena project to opoio tous apoferei kapoia pragmata,kai se mas kapoia alla.gia autous,xrhmata,eyxaristhsh otidhpote,magkia tous kai kala kanoun.kai meis exoume aksia enhmerwsh,mia koinothta pou mporoume na antalassoume apopseis.as sxoliazoume loipon thn poiothta autwn pou prosferoun ta 2 sites prosferontas o,ti mporoume me tis gnwseis kai apopseis mas kai as afhsoume tous aksiotimous admins na kanoun th douleia tous xwris na tous skotizoume me flamewars kai autoi as kratoun kalytera tis diafores tous ektos forum giati ap'oti vlepw mono entypwseis dhmiourgoun kai antiparatheseis.kalh synexeia kai sta 2 site me polla reviews kai kuriws kalh diathesh kai oxi exthres :)
Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

re pedia pate kala?

ti einai auta pou lete?

diladi sto unwired oti exete postari ta emporebonte ,eno oti exete postari sto myphone o Manos den ta emporevete?

as gelaso!! :D

edo kai poli kero to tsoba exi pethani ! ;)

i alithia einai oti kai o enas ala kai o alos exoun kerdos apo auta pou postarume . me malista tous kei na exoun perisoterous online users gia na anebasoun kai tis times tis diafimis!

ola einai ena marketing ;)

 

lete na bazoun lefta apo tin tsepi tous? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lsk1977 (13 Ιαν. 2004 , 16:06)

re pedia pate kala?

ti einai auta pou lete?

diladi sto unwired oti exete postari ta emporebonte ,eno oti exete postari sto myphone o Manos den ta emporevete?

as gelaso!! :D

edo kai poli kero to tsoba exi pethani ! ;)

i alithia einai oti kai o enas ala kai o alos exoun kerdos apo auta pou postarume . me malista tous kei na exoun perisoterous online users gia na anebasoun kai tis times tis diafimis!

ola einai ena marketing ;)

 

lete na bazoun lefta apo tin tsepi tous? ;)

 

Ρε μεγάλε, κανείς δεν αμφισβητεί το δικαίωμα του καθενώς να κερδίζει από την παροχή υπηρεσιών. Μαγκιά του του Μάνου να βγάζει λεφτά από το μεράκι του. Αν νομίζεις ότι το site αυτό δουλεύει στον αυτόματο πιλότο είσαι βαθιά νυχτωμένος. Κάποιοι τρέχουν γι αυτό, πληρώνουν hosting, γράφουν άρθρα. Λογικό δεν είναι να αμοίβονται; Απο την άλλη μεριά κάποιος ιδιοποιήθηκε τη δουλειά των άλλων (όσον αφορά τα άρθρα που είχαν γραφτεί στο unwired - δεν αναφέρομαι στο forum) και προσπαθεί με αυτά να αποκομίσει κέρδος. Έχει μεγάλη διαφορά, απορώ γιατί δεν τη βλέπεις.

 

Αυτοί που χαράσουν την πορεία του MyPhone, που αναλαμβάνουν τα όποια ρίσκα και παίρνουν τις όποιες αποφάσεις για να μας προσφέρουν τη δυνατότητα της συνεύρεσης ως κοινότητας, ενός βήματος ελεύθερου λόγου, της ανταλλαγής απόψεων και προβληματισμών ας καρπώνονται το αποτέλεσμα του κόπου τους. Εμείς οι λοιποί που κάνουμε κάποια posts για το χαβαλέ μας ήδη απολαμβάνουμε από τον κόπο τον άλλων. Η αμοιβή μας είναι το ίδιο το MyPhone.

 

Αν το unwired άρχιζε από το μηδέν όσον αφορά τα άρθρα του τότε όλα θα ήταν ΟΚ. Το forum δεν πρέπει να χαθεί γιατί θα ήταν κρίμα με τον πλούτο πληροφοριών που περιέχει.

 

Επίσης καλό θα είναι να μην εμφανίζονται και "βασιλικότεροι του Βασιλέως" μερικοί και να βρίζουν κάτι που ποτέ δεν γνώρισαν. Δεν οφελείται κανένας έτσι.

 

Συγχαρητήρια εκ νέου στο Μάνο για τις θέσεις του και τον τρόπο που τις εξέφρασε, δείχνουν καθαρά την ποιότητά του. Ας γίνουν πυξίδα ηθικής για τους υπόλοιπους.

Flying is easy, just throw yourself at the ground and miss...
Link to comment
Share on other sites

@valerio :hugzzz: :)

[imgalign]http://icons.iconarchive.com/icons/iconshock/social-media/96/twitter-icon.png[/imgalign]"Some hearts are different than others. Like crystal in a world of glass... Even the way they shatter is beautiful..."

 

Wannabe Editor? Reviewer? Columnist?

Join the Unwired Revolution, now!

Link to comment
Share on other sites

re pedia auta leo kai ego!

den katigoro ton mano oute kapion alon!

genika sta forum isxi o nomos tou dino kai perno!

emis dinoume kapies plirofories kai o manos to ekmetalebete.(me tin kali enia) ;)

se opion den tou aresi as min grafti sto forum H na stamatisi na grafi!

ala to sosto einai oti sto unwired den mporoume na zitame apo ton admin na kani delete ta post mas! einai san na douleboume se mia eteria kai giai apoxoroume apo autin na zitame apo to afentiko na mas dosi tin doulia mas H tous pelates mas!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lsk1977 (13 Ιαν. 2004 , 23:42)

 

ala to sosto einai oti sto unwired den mporoume na zitame apo ton admin na kani delete ta post mas! einai san na douleboume se mia eteria kai giai apoxoroume apo autin na zitame apo to afentiko na mas dosi tin doulia mas H tous pelates mas!

 

 

Sostos!

ΦΤΑΙΕΙ, που είμαστε αυτοί που είμαστε. Και που δεν θ' αλλάξουμε ποτέ.
Link to comment
Share on other sites

etsi einai...swstos
Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s
Link to comment
Share on other sites

Κι όμως, δεν είναι έτσι!

Αν θέλετε να το παρομοιάσετε με εταιρία, είναι πιο πολύ σαν να εργαζόμαστε σε μια εταιρία που στεγάζεται σε ενοικιαζόμενο κτίριο, και όταν μετακομίζει η εταιρία σε άλλο κτίριο ο ιδιοκτήτης του προγούμενου κτιρίου να κρατά τη δουλειά μας και τους πελάτες μας! ;)

http://briefcase.pathfinder.gr/download/petros_pf/15778/181976/0/Petran.gif

Nokia Series 60 forum moderator (Ret.)

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...