Jump to content

[Επίσημο] Nokia 5610 XpressMusic


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εννοείται πως το ήξερα αλλά δεν ήξερα ότι θα επιστρέψω ελλάδα τόσο γρήγορα!!

Μάλλον το μόνο που έχω να κάνω είναι να περιμένω να βγεί το software από τα nokia shop!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 648
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εννοείται πως το ήξερα αλλά δεν ήξερα ότι θα επιστρέψω ελλάδα τόσο γρήγορα!!

Μάλλον το μόνο που έχω να κάνω είναι να περιμένω να βγεί το software από τα nokia shop!!

 

μα δεν εχει σχεση το λογισμικο της νοκια. θελει τους κωδικους που θα σου δωσει το δικτυο μετα απο 6 μηνες απο την αγορα του κινητου. φανταστειτε να αρχισουν τις ιδιες μαλ..κιες στην ελλαδα και να εχουμε και αυτο τον βραχνα

:)
Link to comment
Share on other sites

το εχω εδω και δυο μηνες και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!!!!!μια φορα μονο μοθ κολλησε αλλα το αναβαθμησα και τωρα ολα καλα!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ηχογραφήσω ένα μήνυμα και να το βάλω ως ήχο κλήσης. Όμως ακούγεται πολύ χαμηλά, όσο κι αν δυναμώσω την ένταση..

Κανω κατι λάθος ή απλά δε γίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειναι φανταστικο κινητο! Θελω ομως να το γεμισω πραμα και δεν ξερω τι καρτα να παρω. Τα 2GB καλα ειναι αλλα σκεφτομουν για 3 η 4. Κολλαει το συστημα με τις μεγαλες καρτες η δουλευει κανονικα; Αυτο θελω να ξερω. Επισης μπορει να μου πει καποιος που θα βρω το Ulead Video Toolbox για Vista; Γιατι η εκδοση που εχει στο cd λειτουργει μονο στα XP. Ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ειναι φανταστικο κινητο! Θελω ομως να το γεμισω πραμα και δεν ξερω τι καρτα να παρω. Τα 2GB καλα ειναι αλλα σκεφτομουν για 3 η 4. Κολλαει το συστημα με τις μεγαλες καρτες η δουλευει κανονικα; Αυτο θελω να ξερω.

Δεν κολλάει και με 4GB.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να ηχογραφήσω ένα μήνυμα και να το βάλω ως ήχο κλήσης. Όμως ακούγεται πολύ χαμηλά, όσο κι αν δυναμώσω την ένταση..

Κανω κατι λάθος ή απλά δε γίνεται;

 

Το ίδιο γίνεται και σε μένα και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί!!!!

Realme X2 pro/Sam Note 9/Mate 20 pro/ Sam s9 plus/Mate 10 pro/Sam s7 edge/ZTE Axon 7/Huawei P9 Plus/Xiaomi Note 3 Pro/Galaxy Note 5/Mate 8/Meizu Pro 5/Nokia 950 XL/Oppo R7 Plus/Meizu MX5/LeTV LE1 X600/Meizu M1 Note/Lenovo K3 Note/Asus ZenFone 2/Jiayu S3 Advanced/Huawei Honor 6 Plus/Huawei P8/Galaxy S6 Edge/Lenovo Vibe Z2 Pro/LG G3/Mate 7/Xperia Z3/Oppo Find 7/Oneplus One/Galaxy Note 3/Galaxy s3/Xperia S
Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω εαν αυτο που θα πω θα κανει κατι :O

 

Εαν εχεις στην καρτα μνημης τον ηχο δοκιμασε να τον βαλεις στην μνημη του τηλ. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Οταν διαβάζω ένα sms και επιλέγω απάντηση με βγάζει σε σύνταξη mms. Δοκίμασα στις ρυθμίσεις sms αλλα δε βρήκα κάτι σχετικό. Μπορεί να με βοηθήσει κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω καποια προγραμματακια αν υπαρχουν για το 5610.

1)Θελω κατι αντιστοιχο με το TrackID που εχουν τα Sony Ericsson για να γραφεις μερικα δευτερολεπτα απο ενα τραγουδι και να σου βρισκει ποιο ειναι.

2)Κατι που να κανει το φλας του κινητου να αναβει για οση ωρα θελω(σαν φακος).

3)Καποιο προγραμματακι για να φτιαχνω θεματα στο κινητο μου και αν υπαρχει καποιο καλο site με θεματα που μπορω να κατεβασω.

Ευχαριστω!:)

Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω να βρω καποια προγραμματακια αν υπαρχουν για το 5610.

1)Θελω κατι αντιστοιχο με το TrackID που εχουν τα Sony Ericsson για να γραφεις μερικα δευτερολεπτα απο ενα τραγουδι και να σου βρισκει ποιο ειναι.

2)Κατι που να κανει το φλας του κινητου να αναβει για οση ωρα θελω(σαν φακος).

3)Καποιο προγραμματακι για να φτιαχνω θεματα στο κινητο μου και αν υπαρχει καποιο καλο site με θεματα που μπορω να κατεβασω.

Ευχαριστω!:)

 

 

1) Νομίζω μπορείς να περάσεις την εφαρμογή που λες στο κινητό σου από το http://www.getjar.com

2) Δεν γίνετε

3) Εδώ μπορείς να βρεις ότι θες για θέματα κλπ.. http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=90922&page=40

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καθαριζεται καπως η προσωρινη μνημη του τηλεφωνου; Η θελει απλα restart οταν κολλανε καποιες εφαρμογες;
Link to comment
Share on other sites

pou 8a vrw 8emata gia to 5610?

Ρίξε μια ματιά σ' αυτά:

www22.ownskin.com
www.mobile-reviews.de
www.zedge.com
www.mobile9.com
www.onsmartphone.com
http://www.themes4nokia.net/

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Σκέφτομαι να πάρω το συγκεκριμένο κινητό αύριο ή μεθαύριο... Ο κύριος ενδιασμός μου είναι αν ο slide μηχανισμός θα αντέξει ή θα αποκτήσει κάνα τζόγο και θα με ξενερώσει...

 

Όπως και να χει, πέραν αυτού ψάχνω προφανώς να βρω την φθηνότερη τιμή για σκέτη συσκευή. Το βρίκα λοιπόν στην kinitomania(εδώ: http://www.kinitomania.com/component/page,shop.product_details/flypage,shop.flypage/product_id,235/option,com_virtuemart/) αλλά απ'ότι βλέπω ο μόνος τρόπος για να το αγοράσω είναι μέσω κατάθεσης σε τράπεζα(για να μην πληρώνω μεταφιορικά και έξοδα αντικαταβολής)...Είναι αξιόπιστο σαν site? Είμαι από Αθήνα αλλά δεν βλέπω τον λόγο που έχουν έκθεση(στους αμπελόκηπους) αλλά δεν μπορείς να αγοράσεις από εκεί... Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος με αυτό...? :p

----------------------------------------------------

Ωραίος καιρός...

Link to comment
Share on other sites

Εγω που θα κλεισω ενα μηνα με το κινητο ειμαι απολυτα ευχαριστημενος. Ενα ελαφρυ τζογο μπορει να τον εχει, αλλα εμενα μου ειναι αδιαφορο μπροστα στις δυνατοτητες που προσφερει και γενικα ειναι καλη κατασκευη, αρκετα στιβαρο. Και για τα λεφτα του με τετοια χαρακτηριστικα δυσκολα θα βρεις καλυτερο! Μην δισταζεις..
Link to comment
Share on other sites

Για να περάσεις τα Ελληνικά θα πρέπει να ακολουθήσεις πιστά αυτό τον οδηγό, βάζοντας όμως αυτό το product code: 0552290.
  • Το Nemesis Service Suite το κατεβάζεις από εδώ.
  • Το Nokia Software Updater το κατεβάζεις από εδώ.

Σημείωση 1: Ο οδηγός που αναγράφω, αναφέρεται στο N73, αλλά η διαδικασία είναι ακριβώς ίδια.

Σημείωση 2: Κατά τη διαδικασία της αναβάθμισης δεν πειράζεις το κινητό για κανένα λόγο.

Σημείωση 3: Για να δουλέψει το NSS θα πρέπει να έχεις εγκαταστήσει στον υπολογιστή σου το Nokia PC Suite και να έχεις συνδεθεί τουλάχιστον μια φορά με αυτό.

 

 

Σε ευχαριστω παρα πολυ!!!!

ειχα το ιδιο προβλημα

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΑ!!!:)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια μια ερωτηση?

Υπαρχουν ταπετσαριες που αναλογα με την ωρα,το σημα,και την μπαταρια αλλαζουν?

Η νοκια λεει το κανει το 5610. αν ναι που μπορω να βρω?

εχω δει κατι παρομοιο σε κατι samsung.

ειναι πολυ ωραιο.παρακαλω ενημερωστε με ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

μας εσωσε.....χιχι

 

 

 

Υπαρχουν ταπετσαριες που αναλογα με την ωρα,το σημα,και την μπαταρια αλλαζουν?

Η νοκια λεει το κανει το 5610. αν ναι που μπορω να βρω?

εχω δει κατι παρομοιο σε κατι samsung.

ειναι πολυ ωραιο.παρακαλω ενημερωστε με

ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια

 

παιδια, οταν βαζω ειτε καμερα ΒΙΔΕΟ η απλα ΦΟΤΟ, ι καμερα του κινιτου στο κινητο δεν ειναι κρυσταλω...εχει καποιες γραμμες οριζοντιες....σαν να υπαρχουν παρεμβολες....δεν ειναι κατι σοβαρω ελπιζω ετσι ? η απλα το 5610 εχει τοσο χαλια εικονα καμερα?

 

 

 

http://tinypic.com/player.php?v=2zgz38k&s=3

 

 

εγω βλεπω μεγαλο θορυβο , και πολλες οριζοντιες γραμμες, στο βιδεο δεν φαινετε οτι φαινετε στην οθονη του κινητου μου.

Link to comment
Share on other sites

Μερικες φορες υπαρχουν παρεμβολες απο αλλες συσκευες, αλλα οσο αφορα το βιντεο ειναι προτιμοτερο να τραβας υπο το φως της ημερας γιατι σε σκοτεινα περιβαλλοντα και με φως λαμπας θα εχει πολυ θορυβο η εικονα. Ετσι κανει και σε μενα, δεν εχει προβλημα το κινητο.
Link to comment
Share on other sites

Μερικες φορες υπαρχουν παρεμβολες απο αλλες συσκευες, αλλα οσο αφορα το βιντεο ειναι προτιμοτερο να τραβας υπο το φως της ημερας γιατι σε σκοτεινα περιβαλλοντα και με φως λαμπας θα εχει πολυ θορυβο η εικονα. Ετσι κανει και σε μενα, δεν εχει προβλημα το κινητο.

 

 

καταρχας ευχαριστω πολυ για το ρεπλαι τοσο γρηγορα , δηλαδι συγουρα ετσι δεν εχει προβλημα? εχεις κανει update στο κινητο σου εσυ?

 

να μην το παω για τσεκυπ? εχει κατι γραμμες ομως οριζοντια...οταν βλεπω το live βιδεο στο κινητο..

 

μολις δοκιμασα βιντεο στο φως της ημερας , ι γραμμες (παρεμβολες) δεν εμφανιζονται οποτε ολα οκαι λογικα.

 

παντως ειναι παρα πολυ καλο κινητο για τα χρηματα του.

 

tnx Conception

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το πηρα για την αδελφη μου πριν απο εναν μηνα και εχθες μου λεει οτι εφυγε εκεινο το κοματι στην πρωσοψη που γυρναει τις σελιδες το πηγα στην nokia και μου ειπαν οτι θα το φτιαξουν μεσα στην εγγυηση αλλα θα κανει 10 εργασιμες!

Και σας ρωτω αν ξερει κανεις αν μπορω να ζητησω να μου δωσουν καινουργια συσκευη γιατι ουτος η αλλος παραδεχονται οτι ειναι κατασκευαστικο λαθος!

Αυτοι παντως στην alpha copy μου ειπαν οτι εφωσον φτιαχνετε δεν μου το αλαζουν το τηλ.!

Καπου ειχα διαβασει παλια οτι οτι ηλεκτρικη συσκευη αγορασεις εντος ευρωπαικης ενωσης

και χαλασει εντως 6μηνου και απαιτησεις να το αντικαταστησουν η εταιρια ειναι υποχρεωμενη να σου δωσει καινουργια!

Παντως στο N95 μου που ειχε καει η οθονη (στους 3 μηνες)και τους ειπα να μου δωσουν καινουργιο γελουσαν!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...