Jump to content

[S60 3rd Edition] Next Gen N-Gage games


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 778
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μολις εβαλα το ασφαλτ 3 και μου λεει να βαλω νεα εκδοση του εν γκεητζ.

να κατευασω το προγραμμα απο το σαητ τησ νοκια?

 

το Ν73 εχεις ? αν ναι τοτε πρεπει να κανεις εγκατασταση αυτο το αρχειο------------ Nokia_N-Gage_AutoStart_v2.04.sis ψαξε να το βρεις στο καταστημα ......... και μη παιδευεσε με κατασκευες

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

το Ν73 εχεις ? αν ναι τοτε πρεπει να κανεις εγκατασταση αυτο το αρχειο------------ Nokia_N-Gage_AutoStart_v2.04.sis ψαξε να το βρεις στο καταστημα ......... και μη παιδευεσε με κατασκευες

 

thnx 8a to kano! Sorry gia ta greeklish!

Link to comment
Share on other sites

το Brother in Arms προστεθηκε στη λιστα μου των σπ-ασ-με-νων ngage παιχνιδιων .οποιος θελει παντα pm.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

το Brother in Arms προστεθηκε στη λιστα μου των σπ-ασ-με-νων ngage παιχνιδιων .οποιος θελει παντα pm.

 

στα γνωστα μαγαζια δν υπαρχει.αν οχι το θελω!!!!!!:lol:

Link to comment
Share on other sites

το Mineshaft.Pro.Series.Golf.v1.39.N-GAGE.SymbianOS9.1 προστεθηκε στην λιστα μου των σπα-σμενων ngage παιχνιδιων
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

το Mineshaft.Pro.Series.Golf.v1.39.N-GAGE.SymbianOS9.1 προστεθηκε στην λιστα μου των σπα-σμενων ngage παιχνιδιων

 

το δοκιμασα στο Ν82 ξανα τα ιδια error βγαζει οχι το δικο σου αλλα το καινουργιο στο μαγαζακι μηπως θελει κατι κολπο ....

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά,εσείς όταν τρέχετε το το exe αρχείο για να βάλετε ένα παιχνίδι N-Gage στο κινητό,μεταφέρεται μέσω αυτού το παιχνίδι ή επιλέγετε να το κάνει extraxt στο PC και μετά να το μεταφέρεται στο κινητό manually;Ρωτάω γιατί ο πρώτος τρόπος είναι πολύ πιο αργός.
Link to comment
Share on other sites

εμενα μια χαρα μπηκε.

 

μια χαρα μπηκε και μενα αλλα οταν παιζω μετα απο 2 προσπαθειες με πεταει εξω στο αρχικο μενου του n-gage με error-- επαιξες καθολου ΑΡΗ ???

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

επαιξα ναι.

 

δεν ξερω στο Ν82 με πεταει πως το περασες με το ΤRK μεθοδος η με extract στο PC εγω με το δευτερο τροπο ....

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

παντα με το trk τα περναω.

 

δε νομιζω να παιζει ρολο η μεθοδος αφου το αρχειο το ιδιο καταληγει στο extract και με τους δυο τροπους απλα ειναι μεχρι να κατσει σωστα μαλον εισαι απο τους τυχερους στο xxxxxxxxxxx που διαβασα στους 50 η 30 δεν παιζει σωστα το game ...........

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν εχω καταλαβει τι εννοουν οτι δεν παιζει.δεν ανοιγει καν η οταν πατουν play τους πεταει οταν παει να φορτωσει?
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να παιζει ρολο η μεθοδος αφου το αρχειο το ιδιο καταληγει στο extract και με τους δυο τροπους απλα ειναι μεχρι να κατσει σωστα μαλον εισαι απο τους τυχερους στο xxxxxxxxxx που διαβασα στους 50 η 30 δεν παιζει σωστα το game ...........

 

Έχεις δοκιμάσει και τους δύο τρόπους;Αν τους έχεις δοκιμάσει θα έβλεπες ότι ο τρόπος με το TRK κάνει πολύ περισσότερη ώρα.Δεν νομίζω να κάνει τόση ώρα και να είναι και οι δύο τρόποι ίδιοι.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις δοκιμάσει και τους δύο τρόπους;Αν τους έχεις δοκιμάσει θα έβλεπες ότι ο τρόπος με το TRK κάνει πολύ περισσότερη ώρα.Δεν νομίζω να κάνει τόση ώρα και να είναι και οι δύο τρόποι ίδιοι.

 

οπως και ναχει το αποτελεσμα ειναι το ιδιο και με της 2 μεθοδους δε φταιει ο τροπος εγκαταστασης αυτο ειναι το σιγουρο .. απλα δεν ειναι καλα σπασμενο απο την BiNPDA

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

βασικα δεν εχω καταλαβει τι εννοουν οτι δεν παιζει.δεν ανοιγει καν η οταν πατουν play τους πεταει οταν παει να φορτωσει?

 

οι πιο πολοι εχουν αυτο το προβλημα για να καταλαβεις ΑΡΗ.... --------------------------------------------------------------------------------------------------------- Default Re: Mineshaft Pro Series Golf v1.39 N-GAGE SymbianOS9.1 *****ed Repack-BiNPDA ((after two shots game crash and go back to n gage application help me out i have done every trick))

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

α δηλαδη ξεκιναει και μετα απο λιγο τους πεταει.εμενα το εκανε αρχικα.πηγα να το ξεκινησω σε landscape mode.σκεφτηκα οτι ισως αυτο να φταιει.γιαυτο το εβαλα σε κανονικη οθονη και ξεκινησε.μετα ενω ημουν μεσα στο Game πατησα options view και το εβαλα σε landscape και συνεχισε κανονικα.απο τοτε μπαινω κανονικα και σε landscape εξαρχης.
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

α δηλαδη ξεκιναει και μετα απο λιγο τους πεταει.εμενα το εκανε αρχικα.πηγα να το ξεκινησω σε landscape mode.σκεφτηκα οτι ισως αυτο να φταιει.γιαυτο το εβαλα σε κανονικη οθονη και ξεκινησε.μετα ενω ημουν μεσα στο Game πατησα options view και το εβαλα σε landscape και συνεχισε κανονικα.απο τοτε μπαινω κανονικα και σε landscape εξαρχης.

 

ναι ενταξει αλλα στο Ν82 δεν φαινονται αυτες οι επιλογες για landscape εχει κενες της επιλογες στο options view πως να δω πρεπει να μαντεψω που ειναι ...αν μπορεις ανεβασε κανενα screenshot να δω

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

ναι ενταξει αλλα στο Ν82 δεν φαινονται αυτες οι επιλογες για landscape εχει κενες της επιλογες στο options view πως να δω πρεπει να μαντεψω που ειναι ...

 

Υπαρχει.Θα πας game setup,display orientation,Και αφου βγεις απο το παιχνιδι και ξαναμπεις τοτε εχει γυρισει πλευρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Το Ν82 από μόνο του δεν επιτρέπει παίξιμο σε landscape. Την έχουν κλειδώσει αυτή τη δυνατότητα οι φωστήρες της Nokia.

Βέβαια γίνεται να παίξεις σε landscape, αλλά πρέπει να ενεργοποιήσεις ένα hack που υπάρχει στα γνωστά μαγαζάκια. ;)

 

Και πάλι, αν το εγκαταστήσεις, σε όσα παιχνίδια υποστηρίζουν landscape, υπάρχει επιλογή μόνο για περιστροφή από την μία πλευρά, και όχι από τις δύο όπως γίνεται στα Ν95/Ν95-8GB, λόγω περιορισμών στο firmware του Ν82.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει.Θα πας game setup,display orientation,Και αφου βγεις απο το παιχνιδι και ξαναμπεις τοτε εχει γυρισει πλευρο.

 

μεχρι εδω που λες game setup,display orientation φαινονται τα γραμματα απο κει και περα δε βλεπεις καμια επιλογη μονο γραμμες

[sIGPIC][/sIGPIC]ant gag
Link to comment
Share on other sites

μεχρι εδω που λες game setup,display orientation φαινονται τα γραμματα απο κει και περα δε βλεπεις καμια επιλογη μονο γραμμες

Λογικό είναι αυτό που βλέπεις. Δες το προηγούμενο ποστ μου. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...