Jump to content

[Επίσημο] Nokia N81


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξέρω στα πόσα λεφτά τα ζητάς, αλλά θα σου προτείνω τα Philips SHE7850 στα 12 ευρώ, ή αν θες in-ear τα Philips SHE9500.

Και τα δύο είναι πάρα πολύ καλά ζευγάρια και σε μπάσο και σε ένταση. Μεταξύ τους, λόγω κατασκευής, τα 7850 έχουν λίγο μεγαλύτερη ένταση και τα 9500 λίγο καλύτερο μπάσο.

 

Τα 9500 μου φαινονται μια χαρα.μου θυμιζουν αυτα που ειχε στην συσκευασια το w810 που ειχα και ηταν φοβερα σε αποδοση μπασου.παρεπιπτοντως μηπως ξερεις για μια μαρκα senheiser? (δεν ξερω αν το γραφω σωστα).εχω ακουσει καλα λογια. ευχαριστω για τον χρονο σου MobileMan

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παρεπιπτοντως μηπως ξερεις για μια μαρκα senheiser? (δεν ξερω αν το γραφω σωστα).εχω ακουσει καλα λογια. =

 

Λένε ότι είναι καλή, όντως.

Τα μοναδικά Sennheiser που έχω δοκιμάσει είναι τα ΜΧ-450 και ενώ είχαν ένταση, δεν είχαν καθόλου, μα καθόλου όμως μπάσο, τελείως επίπεδος ήχος, ενώ να φανταστείς έγραφαν στην συσκευασία για σύστημα basswind για πλούσιο μπάσο.

Προφανώς "καλά" θα εννοούν άλλα μοντέλα της πιο ακριβά.

Προσωπικά πάντως δεν ξαναρισκάρω, εκτός αν είμαι 100% σίγουρος για κάποιο μοντέλο της.

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

Λένε ότι είναι καλή, όντως.

Τα μοναδικά Sennheiser που έχω δοκιμάσει είναι τα ΜΧ-450 και ενώ είχαν ένταση, δεν είχαν καθόλου, μα καθόλου όμως μπάσο, τελείως επίπεδος ήχος, ενώ να φανταστείς έγραφαν στην συσκευασία για σύστημα basswind για πλούσιο μπάσο.

Προφανώς "καλά" θα εννοούν άλλα μοντέλα της πιο ακριβά.

Προσωπικά πάντως δεν ξαναρισκάρω, εκτός αν είμαι 100% σίγουρος για κάποιο μοντέλο της.

 

Θα συμφωνησω απολυτα με την αποψη σου γιατι εκει που ακους πολλα κερασια παρε μικρο καλαθι που λενε και στο χωριο μου.τελικα τα philips φαινεται να ειναι η φθηνη και καλη λυση και εκει θα καταληξω.

ξανα ευχαριστω για τον χρονο σου MobileMan

Link to comment
Share on other sites

mporoume na kanoume MSN MESSENGER install sto N81?

Ναι αμέ.:happy: Windows Live Messenger

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Το αγόρασα σήμερα (Nokia n81)..

Με το που το άνοιξα στην οθόνη εμφανίστικαν χιονάκια αντί για το λογότυπο της Nokia..

Και μέσα στο μενού εκεί που δουλεύει ξαφνικά πηγαίνουν όλα πάνω κάτω ή θα σβίσει η οθόνη..

Λέτε με αναβάθμηση να στρώσει??

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά... Το αγόρασα σήμερα (Nokia n81)..

Με το που το άνοιξα στην οθόνη εμφανίστικαν χιονάκια αντί για το λογότυπο της Nokia..

Και μέσα στο μενού εκεί που δουλεύει ξαφνικά πηγαίνουν όλα πάνω κάτω ή θα σβίσει η οθόνη..

Λέτε με αναβάθμηση να στρώσει??

Κάνε μια αναβάθμιση, και αν συνεχίσει τα προβλήματα κατευθείαν για αντικατάσταση!!!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω απολυτα με την αποψη σου γιατι εκει που ακους πολλα κερασια παρε μικρο καλαθι που λενε και στο χωριο μου.τελικα τα philips φαινεται να ειναι η φθηνη και καλη λυση και εκει θα καταληξω.

ξανα ευχαριστω για τον χρονο σου MobileMan

 

Τίποτα φίλε μου :)

Το βράδυ είχα την τύχη να δοκιμάσω τα Sennheiser CX-300 ενός φίλου μου.

Θα τα αγόραζα αν είχαν λίγο πλουσιότερο μπάσο για in-ear ακουστικα.

Είχαν πραγματικά πολύ καλό και καθαρό ήχο, αλλά αν είσαι "κολλημένος" με το μπάσο, όπως εγώ, κοίτα καλύτερα τα Philips SHE9500 που έχουν και λιγότερο από την μισή τιμή.

Υπάρχει επισημασμένο thread στο υπο-φόρουμ του Myphone: "Digital Gadgets", αν έχεις ακόμα απορίες για ακουστικά ρώτα εκεί, όλο και κάποια γνώμη θα πάρεις, για να συνεχιστεί εδώ πιο άνετα η κουβέντα για το N81 :)

Αυτό το έργο το έχω ξαναδεί...
Link to comment
Share on other sites

gia sas tha borusate na me pliroforisete an to nokia n81 exi thir usb prospathisa na katalavo an exi i oxi alla ine berdemena afta pu diavazo ke den ime siguros efxaristo poli

εχει microusb.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου δώσεις εσύ ή κάποιο άλλο μέλος ένα Link για το smartmovie? :O

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

:)

Link to comment
Share on other sites

Καλο απογευμα σε ολους.Υπαρχει κανενας μουσικοφιλος και ειδημων στο θεμα να μου προτεινει καποια αξιοπρεπη ακουστικα για το ν81 γιατι αυτα της συσκευασιας με τα σφουγγαρακια με εχουν ξενερωσει? κατα προτιμηση ενσυρματα αλλα αν και καποιο bluetooth αξιζει καλως.ευχαριστω

 

Για Stereo BT περίμενε λίγο για τα ΝΟΚΙΑ BH-503, καθόλου καλώδια..

εκτός αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις τα δικά σου τότε κτύπα το ΒΗ-500 με 3.5 mm audio-jack και με πολύ καλή ένταση για ΒΤ!! (το έχω είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει..)

 

Για ενσύρματα CX-300 δαγκωτό!! έχω αφήσει τα shure-e4c στην άκρη..

"How can I know so many,

without even ever knowing anyone?.."

Link to comment
Share on other sites

Re paidia... Efaga mia flasia twra, k exw mia aporoia..

 

Uparxoun BT pou na apotelountai MONO apo t akoustika?? Dhladh ka8olou kalwdia, tpt... Eite sundeontas enan pompo st 3.5mm audio jack, eite kateue8eian apo to kinhto... 3erete an uparxei kati tetoio??? 8a voleue PARA polu pantes... tlx emena!

Link to comment
Share on other sites

Για Stereo BT περίμενε λίγο για τα ΝΟΚΙΑ BH-503, καθόλου καλώδια..

εκτός αν θέλεις να χρησιμοποιήσεις τα δικά σου τότε κτύπα το ΒΗ-500 με 3.5 mm audio-jack και με πολύ καλή ένταση για ΒΤ!! (το έχω είναι το καλύτερο που έχω δοκιμάσει..)

 

Για ενσύρματα CX-300 δαγκωτό!! έχω αφήσει τα shure-e4c στην άκρη..

 

Καλη φαση το bluetooth αλλα θα γεμισει ο τοπος φορτιστες!:lol: θα δοκιμασω και τα cx-300 και βλεπουμε.ευχαριστω tranaee

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή 220Ε;

Ισχύει και με ανανέωση συμβολαίου;

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή 220Ε;

Ισχύει και με ανανέωση συμβολαίου;

ισχυει για νεα συνδεση η για σκετη αγορα συσκευης

Link to comment
Share on other sites

ισχυει για νεα συνδεση η για σκετη αγορα συσκευης

 

 

Ευχαριστώ.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

απο σημερα δινουν στη wind το κινητακι με 50% εκπτωση!!!!!!!οποιος προλαβει!!!

Εγώ πάντως πρόλαβα :p 238 για την ακρίβεια ;)

Link to comment
Share on other sites

σοβαρά το λέτε ρε παιδιά; για 230ε λέει πολύ! το έχουν προσφορά για κάποιες μέρες ή από εδώ και πέρα αυτή θα ναι η τιμή του; ισχύει για όλα τα wind καταστήματα;

....απαράδεκτα παραδεκτός....

 

http://olatsaba.blogspot.com

Link to comment
Share on other sites

πάντως σε 2 καταστήματα wind που πήρα μου λένε 475€ ότι το έχουν....

Ναι δεν το ξέρουν ακόμα όλοι οι υπάλληλοι... Εμένα με κοιτούσαν σαν να ήμουν τρελός οι υπάλληλοι στη Wind Χολαργού αλλά η υπεύθυνη του καταστήματος ήταν ενήμερη και μάλιστα με ρώτησε από που το ήξερα αφού ακόμα δεν είχε βγει καν διαφήμιση :p

 

edit: Τεσπα... Μπορώ να βάλω το smart2go στο κινητό μου ή κάποιο άλλο πρόγραμμα για να βλέπω τους χάρτες της Αθήνας χωρίς να έχω gps??

Link to comment
Share on other sites

edit: Τεσπα... Μπορώ να βάλω το smart2go στο κινητό μου ή κάποιο άλλο πρόγραμμα για να βλέπω τους χάρτες της Αθήνας χωρίς να έχω gps??

Ναι και φυσικά μπορείς.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...