Jump to content

[Επίσημο] Nokia N95 8GB (Pre-Release)


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

molis dokimasa gia software update kai mou evgale current:10.0.21

update:11.0.026

gia elinika panta milame.

molis perasa tin kenourgia ekdosi me upostiriksi elinikon olla mia xara ,tora ti veltioni , kamera anoigi pio grigora,kai to menou na pigenei kalitera sto thema taxititas auta exo entopisi.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Nokia N95 8GB Software version 11.0.026 released.

 

http://img264.imageshack.us/img264/8233/previewki6.png http://img404.imageshack.us/img404/2537/scr000007gc5.jpg

 

This software version includes performance and stability improvements to the browser and Nokia maps.

 

σε αυτή τη σελίδα http://europe.nokia.com/A4491301 κάτω-κάτω

3210-3310-8210-8310-6510-7250-3100-6230-6060-6280-E65-N82+2630-C7-SIII Mini-Moto G 2014-Redmi Note2 prime-Redmi Note3 Pro-Redmi Pro Χ25-Redmi 5 Plus-Mi A2
Link to comment
Share on other sites

Απο mobile-review :

# DRM 2.0 – all certificates bound up with applications you are about to install are verified online, which is a crucial drawback for everyone who prefers to create own application certificates;

 

Μπορεί κάποιος κάτοχος να επιβεβαιώσει τα παραπάνω? Δημιουργούνται αν καταλαβαίνω σωστά περισσότερα προβλήματα στην εγκατάσταση των εφαρμογών από τα "γνωστά" σάιτ? Το παραπάνω το αναφέρει ως κάτι εξτρά σε σχέση με το Ν95 το προηγούμενο.

 

Παρακαλώ τα φώτα σας ! :)

On Mate RS and support for

iPad3 (η μπέμπα. Extreme user) /

iPhone 6 (η κυρά. Aschetos user)

Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνακι μου μιλαει επιτελους ελληνικα. Περασα με το nemesis το product code που εχει δοθει στις προηγουμενες σελιδες και αναβαθμισα στο τελευταιο ελληνικο firmware.:):)
Link to comment
Share on other sites

Το τηλεφωνακι μου μιλαει επιτελους ελληνικα. Περασα με το nemesis το product code που εχει δοθει στις προηγουμενες σελιδες και αναβαθμισα στο τελευταιο ελληνικο firmware.:):)

 

Makari ki emeis na ma8ename etsi nees glosses!

:X

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να βοηθησει?Προσπαθω να κανω update ,κατεβαζω το software της αναβαθμισης απο το επισημο site και οταν ειναι να περασει το λογισμικο στο τηλεφωνο κολλαει.Αποσυνδεεται απο την σουιτα και βγαζει το γνωστο (αποσυνδεστε το τηλ.και μετα retry).Eχω αλλαξει product code ελληνικο,βαλκανια,euro1 αλλα τιποτα.Τι κανω λαθος?
Link to comment
Share on other sites

μηπως μπορει καποιος να βοηθησει?Προσπαθω να κανω update ,κατεβαζω το software της αναβαθμισης απο το επισημο site και οταν ειναι να περασει το λογισμικο στο τηλεφωνο κολλαει.Αποσυνδεεται απο την σουιτα και βγαζει το γνωστο (αποσυνδεστε το τηλ.και μετα retry).Eχω αλλαξει product code ελληνικο,βαλκανια,euro1 αλλα τιποτα.Τι κανω λαθος?

 

Το Ελληνικο nokia updater χρησιμοποιεις ?

Εαν ναι ,χρησιμοποιησε το αγγλικο καλυτερα

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Το αγγλικο εχω.Μαλλον το product code ειναι ο λογος που δεν δεχεται την αναβαθμιση.Ποιο να διαλεξω?Η αναβαθμιση για ποια χωρα εχει βγει?

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Το αγγλικο εχω.Μαλλον το product code ειναι ο λογος που δεν δεχεται την αναβαθμιση.Ποιο να διαλεξω?Η αναβαθμιση για ποια χωρα εχει βγει?

 

Ευχαριστω

Χρησιμοποίησε αυτό το product code 0550801.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Nαι, πήγα σήμερα. Μλσ με προιστάμενο, επιβεβαίωσε οτι θα έρθουν κομμάτια στις 26/11. Χωρίς βέβαια να είναι και 100% σίγουρος. Από ότι όμως μου έδωσε να καταλάβω θα είναι λίγα κομμάτια τα οποία είναι ήδη κρατημένα τα περισσότερα, αν όχι όλα. Μου είπε πάντως ότι θα είναι ελληνικά από αντιπροσωπεία. Τώρα αν θα είμαι στους τυχερούς δεν ξέρω :(:confused:

 

Σημερα στο πλαισιο στο Mall που ρωτησα ο υπαλληλος κοιταξε στο κομπιουτερ και μου ειπε οτι θα το εχουν 11/12!

Οταν του ειπα οτι στην ιστοσελιδα τους λεει 26/11 μου ειπε απλως οτι εχουν κανει λαθος και η σωστη ημερομηνια ειναι Δεμεμβρη!

Τρεχα γυρευε δηλαδη, τωρα στα αλλα μαγαζια που ρωτησα τα πραγματα ηταν ακομα πιο απογοητευτικα, στο FNAC μου ειπαν σε κανα 2μηνο ενω στον πρωτοπορο παντα Γερμανο ουτε καν ηξεραν ποτε θα το φερουν. Αυτα, συμπερασμα? Ελλαδισταν!

[sIGPIC][/sIGPIC]Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα στο πλαισιο στο Mall που ρωτησα ο υπαλληλος κοιταξε στο κομπιουτερ και μου ειπε οτι θα το εχουν 11/12!

Οταν του ειπα οτι στην ιστοσελιδα τους λεει 26/11 μου ειπε απλως οτι εχουν κανει λαθος και η σωστη ημερομηνια ειναι Δεμεμβρη!

Τρεχα γυρευε δηλαδη, τωρα στα αλλα μαγαζια που ρωτησα τα πραγματα ηταν ακομα πιο απογοητευτικα, στο FNAC μου ειπαν σε κανα 2μηνο ενω στον πρωτοπορο παντα Γερμανο ουτε καν ηξεραν ποτε θα το φερουν. Αυτα, συμπερασμα? Ελλαδισταν!

 

ελπιζω να μην ισχυει κατι τετοιο

γιατι μου θυμιζει οταν περιμεναμε το απλο

τι γινοτανε.εγω ελπιζω στην nokia να φερει καποια

κομματια παρα στους αλλους που πεταν μια

ημερομηνια.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι να πω, όποτε έρθει ας έρθει. Βαρέθηκα πια το παιχνίδι με τις ημερομηνίες που παίζουν τα μαγαζάκια της Ελλάδος προκειμένου να μπαλώσουν άγνοιες ανοργανωσιές αδυναμίες προμηθειών κτλ.

Μόνο να νευριάζουμε καταφέρνουμε με το διαρκές κρυφτούλι.

Άλλα θέματα πρέπει να απασχολούνε αυτό το θέμα. Όπως … πληροφορίες για νεα προγράμματα, διαφορές με το απλό Ν95 , κ.α.

So this is how liberty dies, with thunderous applause
Link to comment
Share on other sites

ελπιζω να μην ισχυει κατι τετοιο

γιατι μου θυμιζει οταν περιμεναμε το απλο

τι γινοτανε.εγω ελπιζω στην nokia να φερει καποια

κομματια παρα στους αλλους που πεταν μια

ημερομηνια.:O

 

εγω παιδια το παραγκειλα σημερα απο τον κωτσοβολο και μου ειπαν οτι θα παραλαβω σε 10 περιπου μερες εργασιμες.

[sIGPIC][/sIGPIC]AEK FC. FUN
Link to comment
Share on other sites

αναμενεται συντομα και στην σελιδα της cosmote..

[sIGPIC][/sIGPIC] Aλέξης

rotary power

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο το αλλαξε σε

-Aναμένεται στις 28 Νοεμβρίου-

οσο περναει ο καιρος θα ανεβουνε και οι μερες

αναμονης.:X

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

οσο περναει ο καιρος θα ανεβουνε και οι μερες

αναμονης.:X

 

Γι'αυτο και εγω αλλαζω στοχο :X :O

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Και ποιος ειναι ο νεος στοχος??? Ν82??΄Η κατι αλλο?

 

N82. To στυλ Ν95 το δοκιμασα (slide κλπ) ,

οποτε πηγαινω για το δοκιμασμενο candybar .

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

N82. To στυλ Ν95 το δοκιμασα (slide κλπ) ,

οποτε πηγαινω για το δοκιμασμενο candybar .

 

 

Θα μείνεις στο Ν95-8GB... δεν είναι για 'μας το Ν82.

 

Το Ν82 έχει μείον (σε σχέση με το Ν95-8GB /1200mAh/ 2.8" / infrared / multimedia keys / pencil key):

-- Nokia Battery 1050mAh

-- Display 2.4" LCD QVGA

-- Infrared?

-- No multimedia keys

-- No pencil key

 

Επιμένω επειδή είσαι πολύ φίλος, θα μείνεις στο Ν95-8GB.

Έρχεται...λιγάκι υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

N82. To στυλ Ν95 το δοκιμασα (slide κλπ) ,

οποτε πηγαινω για το δοκιμασμενο candybar .

Οποτε η αλλαγη πλευσης δεν εχει να κανει τοσο με την καθυστερηση κυκλοφοριας του Ν95 8GB αλλα με το ιδιο το στυλ του τηλεφωνου. Γιατι απο θεμα κυκλοφοριας λογικα το Ν95 8GB θα κυκλοφορησει συντομοτερα απο το Ν82.

Αληθεια υπαρχει περιπτωση το Ν82 να το δουμε μεχρι τα Χριστουγεννα στα καταστηματα?

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο το αλλαξε σε

-Aναμένεται στις 28 Νοεμβρίου-

οσο περναει ο καιρος θα ανεβουνε και οι μερες

αναμονης.:X

 

 

Έπρεπε να είχε βάλει από την αρχή αυτή την ημερομηνία το Πλαίσιο.

Συνήθως παραλαβές από την Nokia γίνονται Τρίτη - Τετάρτη και αμέσως διαθέτει τα κομμάτια στα καταστήματα!

Οπότε Τετάρτη 28/11 είναι μια σωστή ημερομηνία παραλαβής από το Πλαίσιο!

Link to comment
Share on other sites

Έπρεπε να είχε βάλει από την αρχή αυτή την ημερομηνία το Πλαίσιο.

Συνήθως παραλαβές από την Nokia γίνονται Τρίτη - Τετάρτη και αμέσως διαθέτει τα κομμάτια στα καταστήματα!

Οπότε Τετάρτη 28/11 είναι μια σωστή ημερομηνία παραλαβής από το Πλαίσιο!

 

εγώ νομίζω πως μας κοροιδεύουν για να μας κρατάνε 'ζεστούς' και να μην παίρνουμε τα εισαγωγής. Από shοpcenter έχει πάρει κανείς? από ποια χώρα είναι?

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...