Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιζει ενα σαιτ το http://www.destinpsifiaka.gr δεν εχει ανανεωθει ακομα αλλα σε κάμποσο καιρο θα βαζεις κωδικο και θα λεει αν δικαιουσαι.Αρα δε χρειαζεται για λαπτοπ

LAZIO IRRIDUCIBILI CURVA NORD

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

μηπως ξερετε τη χρειαζεται να κανω για να ξαναδωσω πανελληνιες του χρονου επειδει δεν περασα φετος.?

ειμαι απο ΤΕΕ...

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

mipws omws xreiazetai gia tin epidothsh laptop???

 

Για την επιδότηση για το λαπτοπ νομίζω δεν χρειάζεται γιατί θα σου ζητήσουν την βεβαίωση σπουδών από την σχολή σου.Το συγκεκριμένο χαρτί είναι απαραίτητο για το Dsl Conn-X που θα πάρεις αν είσαι μέσα στους 5 πρώτους κάθε σχολής.Και ζητάνε το πρωτότυπο,δεν δέχονται φωτοτυπία..

Link to comment
Share on other sites

Παιζει ενα σαιτ το http://www.destinpsifiaka.gr δεν εχει ανανεωθει ακομα αλλα σε κάμποσο καιρο θα βαζεις κωδικο και θα λεει αν δικαιουσαι.Αρα δε χρειαζεται για λαπτοπ

 

Ααχ αυτό το site..Πέρυσι έλεγε από τον Σεπτέμβριο-Οκτώβριο "Σύντομα θα ανακοινωθούν οι νέες προθεσμίες"!Οι οποίες τελικά βγήκανε Φεβρουάριο-Μάρτιο!!!!:mad: (πολύ "συντομα"!)

 

Για τις επιδοτήσεις για laptop τι παίζει τελικά; Ισχύει ότι παίρνουν το 20%;

Στη σχολή μου πέρασα 27ος στους 186.

 

Σ'αυτό το site θα βρεις τις πληροφορίες που θες.Ναι ισχύει το 20%..

Link to comment
Share on other sites

παιδια για την εγγραφη σε σχολη χρειαζεται απολυτηριο,βεβαιωση προσβασης κ.τ.λ να τα παμε φωτοτυπημενα και απικυρωμενα απο το σχολειο 'η να παμε τα πρωτοτυπα?
Link to comment
Share on other sites

παιδια για την εγγραφη σε σχολη χρειαζεται απολυτηριο,βεβαιωση προσβασης κ.τ.λ να τα παμε φωτοτυπημενα και απικυρωμενα απο το σχολειο 'η να παμε τα πρωτοτυπα?

 

Τα πρωτότυπα νομίζω απλά χρειάζεται να τα δείξεις και δίνεις το αντίγραφο.

Link to comment
Share on other sites

Τα πρωτότυπα νομίζω απλά χρειάζεται να τα δείξεις και δίνεις το αντίγραφο.

 

Κι εγώ έτσι νομίζω..Γιατί το απολυτήριο βγαίνει μια φορά και κρατάς εσύ το πρωτότυπο. Σ'αυτούς θα δώσεις το αντίγραφο..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έτσι νομίζω..Γιατί το απολυτήριο βγαίνει μια φορά και κρατάς εσύ το πρωτότυπο. Σ'αυτούς θα δώσεις το αντίγραφο..

εννοειται παντα επικυρωμενο απο το σχολειο,ε?

Link to comment
Share on other sites

Οκ ευχαριστώ.Θα πάω και εγώ στα κεπ να δω τι γίνεται

 

τι εγινε με την διαγραφη σου? εγω πηγα εκει τελικα γιατι δεν εβγαζα ακρη .εσυ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζονται τα πρωτότυπα αν έχετε επικυρωμένα αντίγραφα μαζί. Και για όσους δεν το ξέρουν, στα Κ.Ε.Π. μπορείτε να επικυρώσετε οποιοδήποτε έγγραφο (απολυτήριο, βεβαίωση πρόσβασης κτλ.)
Link to comment
Share on other sites

τι εγινε με την διαγραφη σου? εγω πηγα εκει τελικα γιατι δεν εβγαζα ακρη .εσυ?

 

Την έκανα από το κεπ και μέσα σε δύο ώρες μου είχαν στείλει από την Χαλκίδα την βεβαίωση διαγραφής.Δικαιολογητικά θέλει μια αίτηση από το Κεπ και μία υπεύθυνη δήλωση που δηλώνεις οτι επιθυμείς την διαγραφή σου και τον λόγο που θές

Link to comment
Share on other sites

ξερει καποιος τι γινεται με τισ μετεγγραφες?οχι τοσο με τη διαδικασια και τα δικαιολογητικα οσο με το τμημα που θα παω -ιστορικο αρχαιολογικο απθ-δεν εχω κανει καν την εγγραφη και δεν ξερω κανεναν απο εκει να με ενημερωσει σχετικα.
Link to comment
Share on other sites

εννοειται παντα επικυρωμένο απο το σχολειο,ε?

 

Ναι αυτό εννοείται!Οπωσδήποτε επικυρωμένο είτε από το σχολείο είτε από το ΚΕΠ.

 

Δεν χρειάζονται τα πρωτότυπα αν έχετε επικυρωμένα αντίγραφα μαζί. Και για όσους δεν το ξέρουν, στα Κ.Ε.Π. μπορείτε να επικυρώσετε οποιοδήποτε έγγραφο (απολυτήριο, βεβαίωση πρόσβασης κτλ.)

 

Εγώ πάντως θυμάμαι ότι μου ζήτησαν να δουν και το πρωτότυπο.Έτσι κι αλλιώς τι πειράζει να κουβαλάς 1-2 χαρτιά παραπάνω μαζί σου καλού κακού?Απ'το να ξανατρέχεις στην γραμματεία,πιστεύω καλύτερο..(Με την προϋπόθεση ότι προσέχεις μην τα χάσεις βέβαια,γιατί το απολυτήριο δεν ξαναβγαίνει!:!:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως θυμάμαι ότι μου ζήτησαν να δουν και το πρωτότυπο.Έτσι κι αλλιώς τι πειράζει να κουβαλάς 1-2 χαρτιά παραπάνω μαζί σου καλού κακού?Απ'το να ξανατρέχεις στην γραμματεία,πιστεύω καλύτερο..(Με την προϋπόθεση ότι προσέχεις μην τα χάσεις βέβαια,γιατί το απολυτήριο δεν ξαναβγαίνει!:!:)

 

Τι να πω, κανονικά δεν θα έπρεπε να στο ζητήσουν εφόσον τους πήγες νομίμως επικυρωμένο αντίγραφο.

Link to comment
Share on other sites

Κανεις που να περασε στο ΤΕΙ Χαλκiδας στο τμημα μηχανολογιας;

 

Να ρωτησω κατι,αν θελω να παρω μετεγγραφη και μαλλον θα μεινω σε εστια,τα χαρτια για την εστια θα τα κανω στην πολη που περασα η στην πολη που θα παρω μετεγγραφη;

 

Επισης αληθευει οτι αν παρεις μετεγγραφη χανεις το πρωτο εξαμηνο;

Link to comment
Share on other sites

Την έκανα από το κεπ και μέσα σε δύο ώρες μου είχαν στείλει από την Χαλκίδα την βεβαίωση διαγραφής.Δικαιολογητικά θέλει μια αίτηση από το Κεπ και μία υπεύθυνη δήλωση που δηλώνεις οτι επιθυμείς την διαγραφή σου και τον λόγο που θές

 

Ο,τι να ναι...Εγω πηγα σε ΚΕΠ και μου λενε οτι δεν γινεται γιατι πρεπει να παραδωσω το πασο (εννοουσαν μαλλον το βιβλιαριο σπουδων) στη σχολη. Παιρνω μετα και στ σχολη για να ειμαι σιγουρος, μου λενε "οχι, πρεπει να ερθεις απο δω".

 

Οπως ακριβως σου τα ειπαν και σενα δηλαδη! :p

Ο αρνηθείς δεν μετανοιώνει. Aν ρωτιούνταν πάλι,

όχι θα ξαναέλεγε. Κι όμως τον καταβάλλει

εκείνο τ’ όχι — το σωστό — εις όλην την ζωή του.

Link to comment
Share on other sites

Egw phga mexri tn Xio kai ekana tin eggrafh kai enw mou pan ola pou xreiazetai dn mou eipan na ferw kai ena pistopoihtiko apo tn dhmo pou xreiazotan gia tn anavolh st strato... Pali kala m pan oti mporw na t kanw kai sto kainourio panepisthmio auto (afou 8a parw meteggrafh )...
Link to comment
Share on other sites

το απολυτήριο δεν ξαναβγαίνει!:!:)

 

Βγαίνει όμως ένα πιστοποιητικό απ'το σχολείο που το χρησιμοποιείς όπως και το απολυτήριο:)

Link to comment
Share on other sites

Ναι σωστα!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

re seis ..ksenerwsa.... mphka 3os sth sxolh m...kai de tha parw ta 1000 euro gt eimai leei apo thn polh p einai to tei.... dld dn hrtha apo allou......

 

apla laptop... paizei k tpt allo mhpws??????????:confused::confused::confused:

Device: HTC Desire

Radio: 32.49.00.32U_5.11.05.27

Rom:RCMix S v2.0 A2SD + BravoHboot

Link to comment
Share on other sites

re seis ..ksenerwsa.... mphka 3os sth sxolh m...kai de tha parw ta 1000 euro gt eimai leei apo thn polh p einai to tei.... dld dn hrtha apo allou......

 

apla laptop... paizei k tpt allo mhpws??????????:confused::confused::confused:

εγω μονο για λαπτοπ ξερω.τα 1000 ευρω ποιοι τα δικαιουνται???
Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα να γραφτω σημερα.....

Τραυματικη εμπειρια!!!! :!:

 

Απο το σταθμο του τραινου μεχρι τη σχολη να μαζευονται σαν τις μυγες τα ατομα των παραταξεων.... Εμπαινα με συνοδεια 15 ατομων και μεσα με περιμεναν αλλα 30 το λιγοτερο....

 

Πραγματικα γελοιοτητες και ξενερωσα τελειως....

Ειναι τοσο δυσκολο πια να καταλαβει καποιος το "Ευχαριστω, δε χρειαζομαι βοηθεια!"???

 

Ειχατε παρομοιες εμπειριες???

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πηγα να γραφτω σημερα.....

Τραυματικη εμπειρια!!!! :!:

 

Απο το σταθμο του τραινου μεχρι τη σχολη να μαζευονται σαν τις μυγες τα ατομα των παραταξεων.... Εμπαινα με συνοδεια 15 ατομων και μεσα με περιμεναν αλλα 30 το λιγοτερο....

 

Πραγματικα γελοιοτητες και ξενερωσα τελειως....

Ειναι τοσο δυσκολο πια να καταλαβει καποιος το "Ευχαριστω, δε χρειαζομαι βοηθεια!"???

 

Ειχατε παρομοιες εμπειριες???

Αν πέρναγες ΤΕΙ Ηγουμενίτσας θα είχες την ησυχία σου.. Και να ήθελες δηλαδή την βοήθεια κάποιου να γραφτείς δεν θα την έβρισκες...!:p Σαν στο σπίτι σου, ακόμα κ τις φωτοτυπίες μόνος σου θα τις έβγαζες πρώτη μέρα και μετά αντε να κάτσεις κ για κανενα καφε με την γραμματεία της σχολής γιατί θα ήταν μόνη η κακομοίρα...:lol:

Link to comment
Share on other sites

"Δυστυχως" πηγα στην ΑΣΟΕΕ....

Και δεν εβλεπα την ωρα να φυγω απο κει μεσα.....

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...