Jump to content

Πανελλήνιες Εξετάσεις 2008


chrismd
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε Tsiltea, μαθημ.κατ. εγραψα 18.5:happy:

 

:worry::worry:we've got a genius here :rolleyes: :p

 

p.s. min me parexigeite gia to nick, alla to vamos3 itan piasmeno (mallon) :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

τα αποτελεσματα για ΤΕΕ μηπως βγηκανε?
Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Το link είναι για τα ΤΕΕ

http://www.forthnet.gr/templates/newsPosting.aspx?p=235552

Μου αρέσει που λέει οτι οι βαθμολογίες θα βγούν στο internet.Εδώ δεν βγήκαν για το ενιαίο

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι?

1) Με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων στα τέλη του Αυγούστου, πόσο καιρό έχουν μπροστά τους οι πρωτοετείς στη ΣΣΑΣ μέχρι να "κλειστούν" για πρώτη φορά? Δηλαδή με λίγα λόγια πότε ένας πρωτοετής της ΣΣΑΣ προσέρχεται για να διαμείνει και να φοιτήσει μέσα στη σχολή? Κατα τον Οκτώβρη μαζί με τα υπόλοιπα πανεπιστήμια? Ή νωρίτερα?

2) Επιτρέπονται τα gadgets μέσα στη ΣΣΑΣ (laptop, κινητά κλπ...)? Γιατί σκέφτομαι να πάρω ένα καινούριο, μην το πάρω τζάμπα!:lol:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:D

Link to comment
Share on other sites

η πληροφορική των ιωαννίνων παιδιά αξίζει;

Γιατί να μην αξίζει? όσο αξίζει η πληροφορική Αθήνας και Θεσ/νίκης, τόσο αξίζει και αυτή των Ιωαννίνων...!!! Άσε που Ιωάννινα θα κάνεις και ΟΝΕΙΡΙΚΗ φοιτητική ζωή!!!:D

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να μην αξίζει? όσο αξίζει η πληροφορική Αθήνας και Θεσ/νίκης, τόσο αξίζει και αυτή των Ιωαννίνων...!!! Άσε που Ιωάννινα θα κάνεις και ΟΝΕΙΡΙΚΗ φοιτητική ζωή!!!:D

 

από πλευράς οργάνωσης λέω...και γενικότερα όταν αφορά ένα συγκεκριμένο τμήμα υπάρχουν διαφορές από πόλη σε πόλη...κάνω λάθος;:rolleyes:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να σας ρωτήσω κάτι?

1) Με την ανακοίνωση των αποτελεσμάτων στα τέλη του Αυγούστου, πόσο καιρό έχουν μπροστά τους οι πρωτοετείς στη ΣΣΑΣ μέχρι να "κλειστούν" για πρώτη φορά? Δηλαδή με λίγα λόγια πότε ένας πρωτοετής της ΣΣΑΣ προσέρχεται για να διαμείνει και να φοιτήσει μέσα στη σχολή? Κατα τον Οκτώβρη μαζί με τα υπόλοιπα πανεπιστήμια? Ή νωρίτερα?

2) Επιτρέπονται τα gadgets μέσα στη ΣΣΑΣ (laptop, κινητά κλπ...)? Γιατί σκέφτομαι να πάρω ένα καινούριο, μην το πάρω τζάμπα!:lol:

Ευχαριστώ εκ των προτέρων:D

 

1) γενικά για στρατιωτικές σχολές γνωρίζω ότι μπαίνεις αρχές Σεπτεμβρίου για τη βασική.

2) στη βασική μάλλον απαγορεύονται...από εκεί και πέρα βλέπω αρκετούς της ΣΣΑΣ όταν γυρίζουν από τη σχολή να κουβαλάνε κινητά μαζί τους...οπότε υποθέτω πως επιτρέπονται...

 

α και θύμησε μου λίγο πριν μπεις να σου πω κολπάκι που κάνουν οι ΣΣΑΣιτες για να το σκάνε και να βγαίνουν τα βράδια :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

1) γενικά για στρατιωτικές σχολές γνωρίζω ότι μπαίνεις αρχές Σεπτεμβρίου για τη βασική.

2) στη βασική μάλλον απαγορεύονται...από εκεί και πέρα βλέπω αρκετούς της ΣΣΑΣ όταν γυρίζουν από τη σχολή να κουβαλάνε κινητά μαζί τους...οπότε υποθέτω πως επιτρέπονται...

 

α και θύμησε μου λίγο πριν μπεις να σου πω κολπάκι που κάνουν οι ΣΣΑΣιτες για να το σκάνε και να βγαίνουν τα βράδια :lol:

 

Για πες από τώρα να ξέρω!! Μήπως ξέρεις και αν επιτρέπονται laptop? Ευχαριστώ πολύ!

Link to comment
Share on other sites

Για πες από τώρα να ξέρω!! Μήπως ξέρεις και αν επιτρέπονται laptop? Ευχαριστώ πολύ!

 

πηγαίνουν στον βορειοανατολικό σκοπό, και απο εκεί μπορούν εύκολα να σκαρφαλώσουν και να βγουν έξω...οι άλλοι κάνουνε και τα στραβά μάτια όπως καταλαβαίνεις :p βέβαια πρόσεχε όταν θα κατεβαίνεις από τον τοίχο γιατί ο ένας έπεσε με τον **** ο καημένος κ ούτε να περπατήσει μπορούσε (να φανταστείς απ'έξω τους περιμένανε και φίλοι τους με αμάξια)....και νομίζω ότι από το ίδιο μέρος μπαίνουνε μέσα...δεν είμαι σίγουρη όμως, δεν ήμουνα εκεί για να τους δώ :lol:

P!nk it Up...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

πηγαίνουν στον βορειοανατολικό σκοπό, και απο εκεί μπορούν εύκολα να σκαρφαλώσουν και να βγουν έξω...οι άλλοι κάνουνε και τα στραβά μάτια όπως καταλαβαίνεις :p βέβαια πρόσεχε όταν θα κατεβαίνεις από τον τοίχο γιατί ο ένας έπεσε με τον **** ο καημένος κ ούτε να περπατήσει μπορούσε (να φανταστείς απ'έξω τους περιμένανε και φίλοι τους με αμάξια)....και νομίζω ότι από το ίδιο μέρος μπαίνουνε μέσα...δεν είμαι σίγουρη όμως, δεν ήμουνα εκεί για να τους δώ :lol:

 

Eλπιζω να μην ειναι κανενας διοικητης της σχολης εδω μεσα γιατι τους εκαψες ολους:lol:.

Φιλε nick, ακομα δεν μπηκες και σκεφτεσαι ποτε θα βγεις;:p

Α και η ξαδερφη μου τελικα που σου ελεγα, με κατι θυμωσε και εφυγε στο τελευταιο αθλημα που εδινε.. Δασκαλα θα παει κι αυτη πατρα τελικα:X

trust me, I 'm an engineer:cool:
Link to comment
Share on other sites

Αυριο βγαινουν τα δικα μας;ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ!!!Και ειχα μπει στο κλιμα για την επομενη βδομαδα...αντε να δουμε...ΚΑΛΗ ΜΑΣ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!!!
BMW RULES
Link to comment
Share on other sites

ΕΚΘΕΣΗ 17.1 (ειμαι στο 8.86% συμφωνα με τα στατιστικα στοιχεια)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 17.8 (6,35%)

ΔΙΚΤΥΑ 19.2 (2.53%)

 

1815/2000 δεν ειναι και ασχημα!!

 

gavronikos λεγε!!!!

BMW RULES
Link to comment
Share on other sites

ΕΚΘΕΣΗ 17.1 (ειμαι στο 8.86% συμφωνα με τα στατιστικα στοιχεια)

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ 17.8 (6,35%)

ΔΙΚΤΥΑ 19.2 (2.53%)

 

1815/2000 δεν ειναι και ασχημα!!

 

gavronikos λεγε!!!!

 

Μπράβο ρε μάγκα!!!!!

Λοιπόν Μαθηματικά 15.8(Εδώ τσαντίστηκα γιατί δύο χρονιές τα είχα πάει πολύ καλά)

Έκθεση 14.7(Εδώ έγραφα 11)

Δίκτυα 16.8

 

Σύνολο 15.87

 

Υ.Γ Άλλες φορές έγραφα τέλεια μαθηματικά και τα πήγαινα χάλια έκθεση,φέτος που έγραψα καλά έκθεση τα χάλασα στα μαθηματικά.Δέν πειράζει.Με λίγη δόση τύχης και πτώση των βάσεων περνάω Αυτοματισμού Πειραιά ή ακόμα και Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων Πειραιά.Εάν δεν πέσουν περνάω Επιχειρηματικού σχεδιασμού και πληροφοριακών συστημάτων Πάτρα

Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια...μια χαρα τα πηγες...!!Τη σχολη της Πατρας την πιανεις σιγουρα...συμφωνα με τις βασεις του 2007 εισαι πανω κατα 110 μορια...!!Και για του Αυτοματισμου εχεις αρκετες πιθανοτητες...εισαι κοντα...οσο για την αλλη,θες και λιγη τυχη...Καλη επιτυχια σου ευχομαι,να περασεις εκει που επιθυμεις περισσοτερο!!!Εγω ειμαι κατα 400 μορια πανω απο τη σχολη που δηλωσα (1400 ειχε περισυ) Αντε βγαινω...παω να τα πιω...!!!
BMW RULES
Link to comment
Share on other sites

Συγχαρητηρια...μια χαρα τα πηγες...!!Τη σχολη της Πατρας την πιανεις σιγουρα...συμφωνα με τις περσυνες βασεις εισαι πανω κατα 110 μορια...ε ποσο να ανεβουν πια!!Εγω ειμαι κατα 400 μορια πανω απο τη σχολη που δηλωσα (1400 ειχε περισυ)

 

Σε ποιά σχολή?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...