Jump to content

[S60 3rd Edition] Εφαρμογές: Διαδικασία - Symbian Signed


Pitsi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γεια σας παιδια.Eαν ειναι δυνατων και μπορειτε καντε μου και σε εμενα ενα πιστοποιητικο.Θελω να εγκαταστησω το sygic.Ειμαι καινουριος στο forum (πρωταρης) αυτο ειναι το πρωτο μου μηνυμα.το imei μου ειναι 351892018015490.Υπαρχει καποιο προβλημα με το Ε50??ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.:confused::confused:

 

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX, ανάλογα.
  • Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:
    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να τρέξεις το "auto_signsis.bat".

    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να τρέξεις το "auto_signsisX.bat".

Το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "abc_signed.sis" ή "abc_signed.sisX", ανάλογα.

 

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό προορίζεται μόνο για το κινητό με το συγκεκριμένο imei και ισχύει μέχρι 24.01 2011.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια εβαλα στο φακελο μια εφαρμογη .sisx αλλαξα και τA .sis αλλα δε μου βγαζει το νεο αρχειο για εγκατασταση..:what:
Link to comment
Share on other sites

παιδια αν γινετε καποιοσ να βοηθησει και εμενα....

σειριακος αριθμος¨: 358082011609514

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

παιδια εβαλα στο φακελο μια εφαρμογη .sisx αλλαξα και τA .sis αλλα δε μου βγαζει το νεο αρχειο για εγκατασταση..:what:

 

kostakiss, εάν μπορείς ανέβασε το φάκελο για να δούμε τι γίνετε...:)

 

παιδια αν γινετε καποιοσ να βοηθησει και εμενα....

σειριακος αριθμος¨: 358082011609514

 

Ορίστε φίλε μου, το πιστοποιητικό σου λήγει στις 24/01/2011.. ;)

Για οδηγίες δες στην προηγούμενη σελίδα...:):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

kostakiss, εάν μπορείς ανέβασε το φάκελο για να δούμε τι γίνετε...:)

 

 

 

Ορίστε φίλε μου, το πιστοποιητικό σου λήγει στις 24/01/2011.. ;)

Για οδηγίες δες στην προηγούμενη σελίδα...:):)

 

εφχαριστω πολυ.............

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΜΕΣΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ...

nokia 6210/nokia 3210/nokia 3310/nokia 3410/nokia 3650/nokia 6600/nokia 6220/nokia n73/nokia n82
Link to comment
Share on other sites

kostakiss, εάν μπορείς ανέβασε το φάκελο για να δούμε τι γίνετε...:)

 

 

 

 

 http://rapidshare.com/files/86496788/gianpithio.rar

Link to comment
Share on other sites

 http://rapidshare.com/files/86496788/gianpithio.rar

 

Είσαι έτοιμος φίλε μου, έλειπε ένα αρχείο μέσα από το φάκελο...;):):)

Το κατεβάζεις από εδώ, το δοκίμασα και δουλεύει μια χαρά ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

auto emociόn

Link to comment
Share on other sites

Itchrist86 σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση αλλά δε δούλεψε.... έκανα μετανομασια σε xyz.sis , αλλά μου λέει το auto_signsis.bat "bad decrypt"... τι φταίει?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

Itchrist86 σε ευχαριστώ για την άμεση απάντηση αλλά δε δούλεψε.... έκανα μετανομασια σε xyz.sis , αλλά μου λέει το auto_signsis.bat "bad decrypt"... τι φταίει?

Ανέβασε όλο το φάκελο να τον δω...

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

το έκανα upload εδώ... ευχαριστώ που ασχολείσαι.

 

http://rapidshare.com/files/86589490/SignApps.rar.html

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

το έκανα upload εδώ... ευχαριστώ που ασχολείσαι.

 

http://rapidshare.com/files/86589490/SignApps.rar.html

Λοιπόν κάποιο αρχείο έχει πρόβλημα. Δεν κατάφερα να υπογράψω τίποτα. Έφτιαξα και νέο πιστοποιητικό, μήπως και αυτό που σου έφτιαξα το πρωί είχε πρόβλημα αλλά τίποτα.

 

Αν θέλεις δώσε μου το imei σου να σου φτιάξω ένα πιστοποιητικό στα γρήγορα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

TO imei μου ειναι αυτο: 358640017035966

δλδ τώρα θα ειναι ολα οκ?

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

TO imei μου ειναι αυτο: 358640017035966

δλδ τώρα θα ειναι ολα οκ?

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX, ανάλογα.
  • Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:
    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να τρέξεις το "auto_signsis.bat".

    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να τρέξεις το "auto_signsisX.bat".

Το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "abc_signed.sis" ή "abc_signed.sisX", ανάλογα.

 

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό προορίζεται μόνο για το κινητό με το συγκεκριμένο imei και ισχύει μέχρι 25.01 2011.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

παιδια το δικο μου ιμει ειναι 356993011978794 και εχω ενα νοκια ν81 μπορει καποιος να μου στειλει τα αρχεια για να κανω sign το sygic; ευχαριστω..
Link to comment
Share on other sites

παιδια το δικο μου ιμει ειναι 356993011978794 και εχω ενα νοκια ν81 μπορει καποιος να μου στειλει τα αρχεια για να κανω sign το sygic; ευχαριστω..

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=2110655#post2110655 :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Ena akoma IMEI paidia.Einai to 354832012532568, opoios mporei na ftiaksei ena fakelo. Eyxaristw poly

Για το πώς υπογράφουμε τις εφαρμογές ακολούθησε τον οδηγό του leftezi μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xzy.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

 

Ή εφόσον θεωρείς πως δεν τα καταφέρνεις, στείλε μου το imei της συσκευής σου μέσω pm για να κάνω εγώ τη διαδικασία. Το imei το εμφανίζεις γράφοντας στην οθόνη αναμονής *#06#.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

ItChrist86 επιτέλους δούλεψε.. ευχαριστώ πολύ

His wicked sense of humour /// suggests exciting sex

his fingers focus on her /// touches /// Venus is a boy

Link to comment
Share on other sites

kalispera pedia! iha poly kero na kanw sign efarmgoi ke tora pu bika stin istoselida o organismos mu den ine energos ke den boro na ksanagrafto giait leei den dehete dorean emails opos to gmail! ti na kanw gia na boresw na ksanagraftw?

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

kalispera pedia! iha poly kero na kanw sign efarmgoi ke tora pu bika stin istoselida o organismos mu den ine energos ke den boro na ksanagrafto giait leei den dehete dorean emails opos to gmail! ti na kanw gia na boresw na ksanagraftw?

Δυστυχώς δεν δέχεται public domain names.

Έχεις κανα e-mail εταιρικό ή κάτι άλλο όχι public...

 

Αν δεν καταφέρεις να εγγαφέις ακολούθησε τον οδηγό του leftezi μέχρι το βήμα 9 και μετά ανέβασε το αρχείο xzy.csr (βήμα 12, χέρι 3) στο rapidshare η αλλού, και κάποιος από εμάς που πρόλαβε να εγγραφεί στο SymbianSigned θα σου στείλει το πιστοποιητικό για να υπογράφεις τις εφαρμογές σου.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

aha ose alakse to policy !!thanks file mu!

i am back at last .....

Μπορείτε να προσθέσετε μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb

Link to comment
Share on other sites

358361008523973 kapios na m kanei k emena re paidia to fakelo gia na kanw sign k na m pei thn diadikasia gt diavazw to post pou lete k parapanw alla dn evgala akri...ligo pio apla na m to eksighsei kapios...an thelei as dwsei msn i kati tetio na milisoume na vgalw akri thnxx....
Link to comment
Share on other sites

358361008523973 kapios na m kanei k emena re paidia to fakelo gia na kanw sign k na m pei thn diadikasia gt diavazw to post pou lete k parapanw alla dn evgala akri...ligo pio apla na m to eksighsei kapios...an thelei as dwsei msn i kati tetio na milisoume na vgalw akri thnxx....

 

Κατέβασε αυτό το zip, μέσα έχει το φάκελο με όσα χρειάζεσαι για να υπογράφεις όλες τις εφαρμογές σου.:)

 

Τι πρέπει να κάνεις:

  • Βγάζεις το φάκελο "Sign sis" από το zip αρχείο.
  • Βάζεις το αρχείο εγκατάστασης της εφαρμογής (sis/sisX) που θέλεις να υπογράψεις κάθε φορά μέσα στο φάκελο αυτό.
  • Το μετονομάζεις σε abc.sis ή abc.sisX, ανάλογα.
  • Για να ολοκληρωθεί η διαδικασία, θα πρέπει:
    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sis, να τρέξεις το "auto_signsis.bat".

    • αν το αρχείο προς υπογραφή είναι sisX, να τρέξεις το "auto_signsisX.bat".

Το υπογεγραμμένο αρχείο δημιουργείται αυτόματα με όνομα "abc_signed.sis" ή "abc_signed.sisX", ανάλογα.

 

Σημείωση: Το πιστοποιητικό αυτό προορίζεται μόνο για το κινητό με το συγκεκριμένο imei και ισχύει μέχρι 27.01 2011.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...