Jump to content

Samsung SGH-E590


Cavaradossi
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πουλάω το δικό μου αγορασμένο Οκτώβριο με ελάχιστη χρήση σε άριστη κατάσταση με απόδειξη αγοράς, δεύτερη αυθεντική μπαταρία, δεύτερο πίσω καπάκι και κάρτα μνήμης 1 γιγα
CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 514
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιδιά, αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει. Έκανα format τον υπολογιστή και έχασα το PC Studio. Στην ιστοσελίδα της Samsung δεν έχουν σαν επιλογή το Ε590 για να το κατεβάσω. Που το βρίσκω τώρα;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, αν μπορεί κάποιος ας βοηθήσει. Έκανα format τον υπολογιστή και έχασα το PC Studio. Στην ιστοσελίδα της Samsung δεν έχουν σαν επιλογή το Ε590 για να το κατεβάσω. Που το βρίσκω τώρα;

 

Εντάξει, το βρήκα. Έκανα ερώτηση στη Samsung και μου δώσανε την ιστοσελίδα, από όπου και το κατέβασα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρετε κάποιον που να θέλει το κινητό? το έχω αχρησιμοποίητο και με δεύτερη μπαταρία, ευχαριστώ
CARPE DIEM :)
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

απ ότι έχω δει σε όλα τα κινητά με κάμερα (καθώς και στις κάμερες) όταν τραβάμε μια φωτογραφία αποθηκεύονται και μερικές επιπλέον πληροφορίες (EXIF) σχετικά με το μοντέλο της συσκευής,ημερομηνία, ISO....

το θέμα είναι ότι στο συγκεκριμένο κινητό οι πληροφορίες που αποθηκεύονται είναι ελάχιστες (αναφέρεται μονο η μαρκα-samsung) καθώς και λάθος (όποια φωτό και να τραβήξω δείχνει ότι τραβήχτηκε το 2006 μεσάνυχτα).

 

πρόβλημα στη συσκευή μου, firmware..;

το έχει παρατηρήσει κανείς;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Mαλλον σημερα τα παιξε η οθονη του χωρις καποια πτωση. Ειναι αρκετα φωτεινή και εχει οριζοντιες γραμμες. Βλεπεται ομως ευτυχως.

Ποσο αραγε να κοστιζει η επισκευη του?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Καλημερα σε ολους οσους παρακολουθουν το τοπικ.

 

Ειχα καποτε αυτο το κινητο και το εδωσα αφου πλεον εχω ενα Ν82.

 

Τωρα ομως θελω ενα 2ο κινητο για cosmote και θελω το sasmung και δεν το βρισκω πουθενα.

 

Μπας και θελει κανεις να το δωσει? ας μου στειλετε πμ!

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
οποιος ξερει που θα βρω το συγκεκριμενο κινητο καινουργιο η ελαφρως μεταχειρισμενο ας ενημερωσει παρακαλω ολους τους φιλους αν μπορουν και τιμη πριν την τελευταια του κυκλοφορια ειχε 99 ευρω.:(:(:(
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

οποιος ξερει που θα βρω το συγκεκριμενο κινητο καινουργιο η ελαφρως μεταχειρισμενο ας ενημερωσει παρακαλω ολους τους φιλους αν μπορουν και τιμη πριν την τελευταια του κυκλοφορια ειχε 99 ευρω.:(:(:(

 

το ειχα ερωτευτει κι εγω πριν 2 χρονια αλλά δεν εκατσε να το παρω και τωρα που το θυμηθηκα δεν υπαρχει πουθενα, ουτε καν στο e-bay!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΑΦΟΥ ΔΕΝ το εβρισκα πηρα το μοτορολα ζν 300 σημερα αλλα δεν μου εκατσε και οποιος το θελει και εχει για ανταλλαγη το ε590 μαυρο ας μου στειλει πμ το πηρα 79 ευρω.με χαρτια
LG G2. +huawei p9 lite +samsung e590+motorola moto g2.Sony xa2 ultra
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Έχω ένα Ε590 το οποίο για προσωπικούς λόγους δεν προτίθεμαι να πετάξω, η βλάβη που έχει είναι οτι δεν λειττουργεί το ακουστικό του. Δηλαδη όταν με καλούν το τηλέφωνο εμφανίζει κανονικά την εισερχόμενη κλήση αλλά αν απαντήσω δεν ακούω τίποτα. Αυτός που με καλεί με ακούει κανονικά. Που συμπεραίνων οτι το μικρόφωνο δουλεύει κανονικά. Έχετε να μου συστήσετε κάποιο εργαστήρι να το πάω για επισκευή ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΥΣ γιατί είναι απατεώνες και κοροιδεύουν τον κόσμο. Το λέω εκ πείρας γιατί εκεί το πήγα αρχικά μου πήραν 15 ευρώ και μετά απο 2 μέρες το ακουστικό νέκρωσε.

 

ΥΓ Αθηνα βρίσκομαι

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έκανες τη δουλειά σου με ένα hands free ή αν έβρισκες το ανταλλακτικό από eBay και το άλλαζες μόνος σου...

Το έχω και εγώ το τηλεφωνακι, πλήρως λειτουργικό και το χρησιμοποιώ πότε πότε σαν δεύτερη συσκευή :-)

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να έκανες τη δουλειά σου με ένα hands free ή αν έβρισκες το ανταλλακτικό από eBay και το άλλαζες μόνος σου...

Το έχω και εγώ το τηλεφωνακι, πλήρως λειτουργικό και το χρησιμοποιώ πότε πότε σαν δεύτερη συσκευή :-)

 

Σε ευχαριστώ αλλά ...δεν το 'χω... με τα ηλεκτρονικά, επίσης το πρόβλημα είναι οτι δεν κουδουνίζει στις εισερχόμενες οπότε το κουδούνισμα είναι άμεσα συνδεδεμένο με το ηχείο του ακουστικού.

Δεν εξεάζω το ενεχόμενο να το πάω σε επίσημο σέρβις Σάμσουνγκ γιατί είμαι σίγουρος οτι θα μου ζητήσουν κάποιο εξωφρενικό ποσό.

 

...Κάποιο αξιόπιστο εργαστήριο επισκευής δεν έχεις υπόψιν σου ε?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς δε γνωρίζω κάποιον αξιόπιστο επισκευαστη... Επίσης η συσκευή θεωρείται αρκετά παλιά πια και δεν ξέρω αν θα μπορεί κάποιος να το επισκευάσει
Link to comment
Share on other sites

Το ξερω αλλά είναι ...προσωπικοι οι λόγοι που δεν θελω να την πεταξω... Θα το ψαξω λίγο περισσότερο και ισως καποιος αλλος απο το forum μπορεσει να βοηθησει Ευχαριστω παντως!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung SGH-E590

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...