Jump to content

Τηλεφωνία και internet εναλλακτικών: Ποιόν πάροχο;


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σωστο!

Το ιδιο περιπου και η telepassport ακριβη στην Q

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

παλι σωστος εισαι....μα τι έπαθα και κανω τετοια λάθη;;;

Το πολυ φαι των γιορτων μαλλον!!!

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

H TELEDOME KAI H LANNET XRHSIMOPOIOYN TDM DIKTYO POY SHMAINEI POLY KALH POIOTHTA DIKTYOY ENO H FORTHNET KAI H TELEPASSPORT. H FORTHNET EXEI KALYTHRH POIOTHTA GIATI EXEI KALYTERO DIKTYO KAI POIO POLOYS KOMBOYS. H TELEDOME EPEIDH THN EXO DOKIMASEI EXEI POLY KALH POIOTHTA KAI EINAI POLY FTHNH.

BEBAIA DEN THN XEROYME POLY GIATI KRATAEI XAMHLO PROFIL ALLA NOMIZO KAPOIA STIGMH THA BGEI DYNAMIKA GIATI EINAI KERDOFORA

Link to comment
Share on other sites

Η Teledome ανακοίνωσε μειώσεις στα τιμολόγιά της. Νομίζω ότι πλέον είναι πολύ ανταγωνιστική.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικά με τα νέα τιμολόγια του οτε μαζί και με τις οτεπιλογες οι διαφορές ειναι μηδαμινες.

Εγω χρησιμοπιούσα lannet που εινα η μονη που διατηρησε τηλ χρεωση ανα 1" χωρις ελαχιστο χρονο και στα κινητα, αλλά τωρα αν δεν κανει κι αυτή καμια μειωση δεν θα την χρησιμοποιησω. Εξαλλου δεν κανω και πολλα τηλ απο σπίτι, για τηλ σε κινητα εχω συμβόλαιο telestet 7 0 και παιρνω επιτο πλειστον απο το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μεχρι τωρα αρχισαν να δινουν καλυτερες τιμες (μειωμενες) καποιο εναλλακτικοι μαζι και ο ΟΤΕ.

Δεν εχουν κανει κινησεις όλοι; τι να συμφερει πλεον και απ ποια;

:X«'Έλληνες ενωθείτε εναντίον του κοινού εχθρού, εναντίον του μίσους, της διχόνοιας και της διαίρεσης, που είναι ό ίδιος μας ο εαυτός» - Θ. ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ.
Link to comment
Share on other sites

αστικα: ΟΤΕ

υπεραστικα: ολοι οι εναλλακτικοι αλλα τις Κυριακες ο ΟΤΕ

κινητα: σε καποιες περιπτωσεις ο ΟΤΕ, σε καποιες αλλες οι εναλλακτικοι (για διαφορες 0.01-0.02Ε το πολυ)

διεθνεις κλησεις: οι εναλλακτικοι (πιο φτηνες οι Tellas για διεθνη κινητα και Q-1765 για διεθνη σταθερα, ζωνης 1 παντα)

 

Καλα τα ειπα ;) ;

Link to comment
Share on other sites

Όπως φαίνεται άρχισε νέο κύμα μειώσεων από τους εναλλακτικούς, ως απάντηση στον ΟΤΕ, οπότε σε λίγο καιρό θα έχουμε ξεκάθαρη εικόνα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δείτε αυτόν τον πίνακα που έφτιαξα με τις νέες χρεώσεις που ανακοίνωσαν οι εταιρίες. Μερικές δεν έχουν ισχύσει ακόμα.

 

 

(Άκυρο, θα το ξαναφτιάξω :o )

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Reignman ( 8 Φεβ. 2004 , 23:30)

 

Δεν κατεβαίνει δυστυχώς... :(

 

 

Έκανες δεξί κλικ και αποθήκευση προοσισμού ως...(save target as...) και δεν κατεβαίνει;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ το έφτιαξα σε μορφή html.

Κάνε κλικ εδώ.

:)

 

Αν βρείτε κάποιο λάθος ή λείπει κάποια εταιρία που έχει τον τιμοκατάλογο της στο internet πείτε τό μου να το διορθώσω.

Οι τιμές είναι για τις συνδέσεις με κλήση του τετραψήφιου κωδικού χωρίς τις έξτρα προσφορές που κάνουν κάποιες εταιρίες.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα

 

εγω παντωσ αυτο που εχω καταλαβει οτι καθε εταιρεια τα συν κ τα πλην (ετσι μου ερχεται να κανω συνδεση με ολεσ κ να χρησιμοποιω την καθεμια για το καλυτερο τησ).

 

η telepassport εβαλε αστικεσ κλησεισ? κατι τετοιο ακουσα.

 

και κατι ακομη θα ηθελα να ρωτησω. η Algonet τι λεει αξιζει? απο τιμεσ συμφερει για κινητα κ εχει χαμηλο βημα χρεωσεισ αλλα απο ποιοτητα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo ( 9 Φεβ. 2004 , 20:57)

 

Oxi akoma tha balei teli martiou..ante na doume kai poiotita..giati an einai opos otan pairneis se Q kinito tote tha faei podi...arketa ekana upomoni!

 

 

Τόσο καιρό έλεγαν ότι δε βάζουν γιατί δεν έχουν χωρητικότητα για όλους τους συνδρομητές τους και για αστική. Ελπίζω αφού αποφάσισαν να βάλουν να λέει, αλλιώς Lannet σου έρχομαι.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΤΕLEPASSPORT NA ΣΩΘΗΤΕ!!!

ΤΕLEPASSPORT NA ΣΩΘΗΤΕ!!!

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Εγω προτεινω την τελλας και συγκεκριμενα το mygreece.με εσωσε πραγματικα.η κοπελα μου ειναι στη θεσσαλονικη και μιλαμε τουλαχιστον 2 ωρες τη μερα.
Cosmote for ever!!!!!!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πρόσθεσα στον πίνακα με τις χρεώσεις τις μειώσεις της Vivodi. :)

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω προτεινω την τελλας και συγκεκριμενα το mygreece.με εσωσε πραγματικα.η κοπελα μου ειναι στη θεσσαλονικη και μιλαμε τουλαχιστον 2 ωρες τη μερα.

m_athan, μήπως πρέπει να αρχίσετε την επικοινωνία μέσω internet για να σωθείτε πραγματικά???

Το κόστος για τόσες ώρες την ημέρα είναι τεράστιο μέσω τηλεφώνου... :blink:

Link to comment
Share on other sites

agapitoi telepasspartout

 

mh gelieste gia thn astikh xrewsh kai mhn parasyreste apo ta radio arbyla giati an enhmerwthikate swsta tha prepei na gnwrizete oti nai men isws bgei me astikh xrewsh ALLA pilotika kai se epilegmenes perioxes ths athinas!!!!!!!!!!!!

 

Psaxneste pou psaxneste .... toulaxiston na psaxneste swsta!

The goddess is always right !
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...