Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δινει αλλα 70 ευρω και παιρνει το μπισκοτο(ΚΡ500).Αν δεν εχει ενα SE η NOKIA!

 

και γιατι να μν δωσει αλλα 120 και να μν παρει το viewty?ειναι καλυτερο ετσι?και τα 50Ε δεν ειναι τπτ πιστευω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Παιδια, αν ξερει καποιος σωστες οδηγιες για αυξηση εντασης μεγαφωνο στις κλησεις, θα ημουν ευγνωμων.Αναφερομαι σε renoir με την v10k...

 

 

ευχαριστω προκαταβολικά...

 

http://www.youtube.com/watch?v=8tCvZWItT7s&feature=related

υπαρχει κι ενα video, αλλα ποσο ακομη να αυξηθει ο ηχος ρε παιδια σε ενα τετοιο ηχειακι... για δοκιμαστε. δεν καταφερα κτ..

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

και γιατι να μν δωσει αλλα 120 και να μν παρει το viewty?ειναι καλυτερο ετσι?και τα 50Ε δεν ειναι τπτ πιστευω

Mono an thelei photografies.Allo einai 70 kai allo 120.Sxedon ta diplasia!

Link to comment
Share on other sites

ALoo!!Mporei kapoios na mou pei ti dinatotites exei to kinito auto?Gt parolo pou to exw sthn katoxh mou dn gnorizw k polla apo tetoiou eidous kinita..!!!

Euxaristw!!!:)

Link to comment
Share on other sites

γεια σας.......θα ηθελα να ρωτησω οτι κατα την αγορα του κινητου σας περιειχε μεσα στην συσκευασια το cd?γιατι εμενα δεν το ειχε...........και μηπως μπορειτε να μου πειτε που μπορω να το κατεβασω? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ
Link to comment
Share on other sites

γεια σας.......θα ηθελα να ρωτησω οτι κατα την αγορα του κινητου σας περιειχε μεσα στην συσκευασια το cd?γιατι εμενα δεν το ειχε...........και μηπως μπορειτε να μου πειτε που μπορω να το κατεβασω? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ

Σε εμένα είχε το CD η συσκευασία

όμως

 

Εδώ θα βρεις το νέο LG Pc suite 3

http://www.megaupload.com/?d=UT45Z6TZ

 

και εδώ LG KU990 Usb Drivers

http://rapidshare.com/files/145394002/KU990_USBdriver.rar.html

Link to comment
Share on other sites

Mono an thelei photografies.Allo einai 70 kai allo 120.Sxedon ta diplasia!

 

δηλ. για να καταλαβω η μονη διαφορα ειναι η καμερα?γιατι αν ειναι ετσι αλλαζει το πραμα

Link to comment
Share on other sites

δηλ. για να καταλαβω η μονη διαφορα ειναι η καμερα?γιατι αν ειναι ετσι αλλαζει το πραμα

Nai. Kai to Cookie exei kali kamera,tin mera omws!:X

Link to comment
Share on other sites

Ενας ρε παιδια να πει αναποδα τις οδηγειες θελω να βγαλω το δυνατο ηχειο εχω viewty plz....

Χ10 mini 2.1

Iridium Rom Thanks to Dark_Dog

Link to comment
Share on other sites

Σε εμένα είχε το CD η συσκευασία

όμως

 

Εδώ θα βρεις το νέο LG Pc suite 3

http://www.megaupload.com/?d=UT45Z6TZ

 

και εδώ LG KU990 Usb Drivers

http://rapidshare.com/files/145394002/KU990_USBdriver.rar.html

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ρε φιλε να εισαι καλα:p

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις τιμη απο το πενακι στην Ελλαδα?? επαναλαμβανω απο Ελλαδα για να δω αν αξιζει να το παρω απο ebay. πηρε το λευκο χτες η κοπελα μου και δεν ειχε τιποτα μεσα.
Link to comment
Share on other sites

12 ευρω απο εδω

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Nai. Kai to Cookie exei kali kamera,tin mera omws!:X

 

καλα δεν πειραζει.ασε που αρεσει και στην κοπελα μου το viewty αρα αφου επεμβαινουν οι 'μεγαλες δυναμεις'............:happy:

Link to comment
Share on other sites

12 ευρω απο εδω

 

οποτε θα την παρω απεξω αφου τη βρηκα 9 λιρες με μεταφορικα και ασημι κιολας, γιατι μαυρο πενακι με ασπρο κινητο ειναι χαλια.

Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις τιμη απο το πενακι στην Ελλαδα?? επαναλαμβανω απο Ελλαδα για να δω αν αξιζει να το παρω απο ebay. πηρε το λευκο χτες η κοπελα μου και δεν ειχε τιποτα μεσα.

 

φιλε μου αξιζει περισσοτερο να παρεις το πενακι απο το ebay μην το ψαχνεις τωρα στην ελλαδα!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες προέκυψε πρόβλημα :) Χθες πρόσεξα ότι το κινητό δεν μου εμφανίζει τα mp3 κάτω από κάποιο μέγεθος(δεν μου τα δείχνει καν στους φακέλλους),μάλλον κάτω απο 1,5 - 2 mb,δοκίμασα να μεταφέρω ένα mp3 κανονικής διάρκειας και το διάβαζε κανονικά.Εκανα διαμόρφωση μνήμης μέσω του κινητού αλλά τίποτα :O Btw αυτό το πρόβλημα δημιουργήθηκε μόλις πέρασα το νέο fw.Εχει κανένας άλλος το ίδιο πρόβλημα ή καμία λύση?
Link to comment
Share on other sites

Ενας ρε παιδια να πει αναποδα τις οδηγειες θελω να βγαλω το δυνατο ηχειο εχω viewty plz....

 

 

Poso akrivws exeis valei?Vale - 600. Pantws paidia me ton tropo poy eipate mia xara doylepse!

That is not dead which can eternal lie and with strange aeons even death may die.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ο κυριότερος λόγος που μου αρέσει το viewty είναι επειδή το θεωρώ "μαγκιά" μας που έχουμε τόσο καλό κινητό και είναι τόσο οικονομικό:!:

Θα συμφωνησω εν μερει. Το θεμα ειναι οτι για να γινει ενα καλο κινητο προσιτο σε ολους πρεπει να περασουν 2 χρονια περιπου, πραγμα που σημαινει οτι εχει παλιωσει και μερικες φορες οι εταιριες το απαξιωνουν για χαρη καποιου καινουργιου μοντελου(βλεπε Viewty II). Να τωρα καποια καταστηματα πουλανε το Viewty χωρις τιποτα στη συσκευασια του και το δινουν περιπου στην ιδια τιμη που το πηρα εγω με ολα!

Link to comment
Share on other sites

Θα συμφωνησω εν μερει. Το θεμα ειναι οτι για να γινει ενα καλο κινητο προσιτο σε ολους πρεπει να περασουν 2 χρονια περιπου, πραγμα που σημαινει οτι εχει παλιωσει και μερικες φορες οι εταιριες το απαξιωνουν για χαρη καποιου καινουργιου μοντελου(βλεπε Viewty II). Να τωρα καποια καταστηματα πουλανε το Viewty χωρις τιποτα στη συσκευασια του και το δινουν περιπου στην ιδια τιμη που το πηρα εγω με ολα!

Oλα ετσι το δινουν...

Link to comment
Share on other sites

το eshop πουλουσε το πληρες πακετο αλλα εξαντληθηκε, η cosmote πουλαει το πληρες μονο σε ασπρο χρωμα (που ειναι ακρως γυναικειο), μονο το e-click.gr το εχει σε μαυρο και με ολα τα παρελκομενα χωρις ομως να κανει συνδεσεις αρα.... η wind? το ku900i δινει και αυτη;

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Απο wind που το ειχα παρει τον Μαρτιο ηταν πληρες.. για τωρα δεν ξερω! Δε νομιζω οτι ειναι ακρως γυναικειο το ασπρο, απλα ειναι θεμα γουστου. Εμενα το ασημι μου αρεσε πιο πολυ αλλα δεν το ειχε ποτε η wind και δεν ηθελα να το παρω χωρις επιδοτηση.
Link to comment
Share on other sites

Θηκούλα που θα χρειάζεται τώρα και για την παραλία πήρατε?

Εννοείται πως δεν θέλω να δωσω 25 ευρά όπως είχε προαναφερθεί σε προηγούμενο post..:p

Link to comment
Share on other sites

Θηκούλα που θα χρειάζεται τώρα και για την παραλία πήρατε?

Εννοείται πως δεν θέλω να δωσω 25 ευρά όπως είχε προαναφερθεί σε προηγούμενο post..:p

Εγω εχω αγορασει μια GOLLA πολυ καλη απο το Multirama.Τωρα τις εφερε και το Πλαισιο στην ιδια ακριβως τιμη.15 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

15 είναι σούπερ τιμή θα το κοιτάξω σ ευχαριστώ

 

P.S τις είδα , θα προτιμούσα σε σκληρό υλικό , όσες golla είδα στο πλαίσιο είναι απο ύφασμα :)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...