Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ευχαριστώ dimitris το κατάφερα..

 

Tι ακριβως εκανες?για πες γιατι νομιζω οτι ενδιαφερει και αλλους

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος το sar του Viewty; Α και κάτι άλλο παρατήρησα ότι εκτός απο το ku 990 viewty υπάρχει και το ke 990 viewty το οποίο είναι 2g! Δέν το ήξερα και μου έκανε εντύπωση επειδή και τα 2 αναφέρονται ως Viewty
Link to comment
Share on other sites

geia sas re paidia pali ........

mipos vrike kaneis akri me ta parakatw programata???

 

amAze gps

trekbuddy

vlkgps

gps track

jakarta

 

ola afta einai gia e-gps , oxi navigation ! to provlima mou einai stous xartes , akoma den katafera na perasw kapoious ! mipos exei kaneis idea ti paizei ???

 

mexri stigmhs oxi oti den eimai ikanopoihmenos me to googlemaps , alla 1,5 giga tous eftasa tous xartes!

Geo Peri
Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να μου πει κάποιος το sar του Viewty; Α και κάτι άλλο παρατήρησα ότι εκτός απο το ku 990 viewty υπάρχει και το ke 990 viewty το οποίο είναι 2g! Δέν το ήξερα και μου έκανε εντύπωση επειδή και τα 2 αναφέρονται ως Viewty

 

To sar του ειναι 0.83.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

παιδια μια βοηθεια.προσπαθησα να διαβασω ολο το φορουμ αλλα ειναι πολλα.

σκεφτομαι να το παρω αλλα εχω προωβλημα με τις 500 επαφες και τις 100 εργασιες.ειναι πολυ λιγα για μενα.μπορει καποιος να μου πει αν εχει διορθωθει αυτο?εχει βγει καποια αναβαθμιση?

ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα το κινητό πρίν από μία εβδομάδα και μου αρέσει πάρα πολύ και σαν εμφάνιση αλλά και με τα χαρακτηριστικά του.

Το μόνο που με ενοχλεί πάρα πολύ είναι ότι δεν έχει WIFI και δυστυχώς για μένα είναι ένα τεράστιο μειονέκτημα.

 

Μου αρέσει πολύ το HTC 3450 ή το 3452 και θέλω να το ανταλλάξω με κάποιον που το έχει.

 

Με την δουλειά μου χρειάζομαι να έχει WIFI και δυστυχώς το viewty δεν έχει

:( :(

Link to comment
Share on other sites

H αληθεια ειναι οτι αν ειχε wi-fi θα ηταν σουπερ το κινητο.

Ωστοσο αν ειναι παρε το νεο LG KC910.Εχει τα παντα.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

E, τότε αφού θέλεις WiFi οπωσδήποτε, γιατί το πήρες το κινητό...? :blink:

 

γιατι είχα επιδότηση και η WIND δεν είχε το HTC 3452. το Viewty όπως είπα και πιο πάνω είναι πολύ ωραίο κινητό, αλλα του λείπει το wifi.

Link to comment
Share on other sites

Άλλη ια ερώτηση για όσους έχουν ήδη το Viewty το πενάκι το χρησιμοποέιτε καθόλου; Θα πάρω κανουριο κινητό και το viewty είναι στα υποψήφια αλλά δεν έχω όρεξη να κουβαλάω μαζί μου πενάκια κλπ... θα το χάσω σίγουρα!:D
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!:)

Ψάχνω να πάρω κάποιο κινητό με οθόνη αφης και θα ήθελα να μου πείτε πως είνια αυτο το κινητό έχει ραδιόφωνο μπορεις να αλάψεις themes να βάλεις στα πλάγια της οθόνης μια μπάρα που έχει και το F480 με το ραδίοφωνο MP3 PLAYER και τέτοια!!??ευχαριστώ

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Άλλη ια ερώτηση για όσους έχουν ήδη το Viewty το πενάκι το χρησιμοποέιτε καθόλου; Θα πάρω κανουριο κινητό και το viewty είναι στα υποψήφια αλλά δεν έχω όρεξη να κουβαλάω μαζί μου πενάκια κλπ... θα το χάσω σίγουρα!:D

 

Το μενου του και γενικα τα εικονικα του πληκτρα & επιλογες, ειναι οπως του iphone. Μεγαλου μεγεθους, ευχρηστα και σχεδιασμενα για χρηση με το δαχτυλο.

 

Το πενακι εχει κορδονακι για να κρεμιεται (σαν αξεσουαρ-ομορφια) στο πλαι του κινητου και θα μπορουσε να χρησιμευσει μονο στο surfάρισμα στο internet (κατα την αποψη μου) μιας και ολα τα αλλα (μενου, κλησεις, φυσικα καί μηνυματα!) χειριζοντε ολα με το δαχτυλο και μαλιστα ανετα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!

Ψάχνω να πάρω κάποιο κινητό με οθόνη αφης και θα ήθελα να μου πείτε πως είνια αυτο το κινητό έχει ραδιόφωνο μπορεις να αλάψεις themes να βάλεις στα πλάγια της οθόνης μια μπάρα που έχει και το F480 με το ραδίοφωνο MP3 PLAYER και τέτοια!!??ευχαριστώ

Themes κάτι έχει αλλά όχι και σπουδέα... Ούτε την μπάρα έχει που λες και δεν μπορείς να την βάλεις... Αν έχεις Ν82 και σκέφτεσαι να το πουλήσεις να πάρεις viewty μην το κάνεις δεν αξίζει (αν κατάλαβα από το avatar σου...).

Γενικά είναι καλό τηλέφωνο αλλά στα ακουστικά δεν έχει και πολύ δυνατό ήχο...

~~They come. They fight. They destroy. They corrupt. It always ends the same.... ~~
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχω Ν82 φυσικά και δεν το πουλάω είναι πολυ καλό κινητό αλλά έσπασα την οθόνη και λέω να πάρ ένα κινητο με οθόνη αφής και θα το φτιάξω και ατο αργότερα!!είμαι ανάμεσα σε αυτο και το F480!:)

Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΚΠΕΜΠΕΙ S.O.S !!! ΑΣ ΒΟΗΘΗΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ!!!

;)

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!!:)

Ψάχνω να πάρω κάποιο κινητό με οθόνη αφης και θα ήθελα να μου πείτε πως είνια αυτο το κινητό έχει ραδιόφωνο μπορεις να αλάψεις themes να βάλεις στα πλάγια της οθόνης μια μπάρα που έχει και το F480 με το ραδίοφωνο MP3 PLAYER και τέτοια!!??ευχαριστώ

 

Για την ακριβεια περνει καποια θεματα, οπως λεει και ο Αντρεας απο πανω, καποια ειναι καλα τα περισσοτερα ομως οχι και τοσο, αλλα το θεμα ειναι οτι μπαινουν (τα εξτρα αυτα θεματα) με "ψιλο-χακερια", κατα καποιο τροπο, αλλα οχι κατι δυσκολο ή επικυνδυνο.. Απλα, δεν μπαινουν περνωντας απλα ενα αρχειο στο τηλεφωνο, οπως γινεται στα Nokia ή τα SonyEricsson. Αυτο μονο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

@ blamis :

 

Επίσης μπορεις να ανοιξεις και ενα θεμα στους Διαξιφισμους σχετικα με τα δυο τηλεφωνα που σε ενδιαφερουν, αν δεν υπαρχει ηδη κατι. Δεν ξερω, ισως σε βοηθησει στο ποιο να διαλεξεις..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πάρε f480, το viewty είναι υπερβολικά παλιό και αργό, θα σου την σπάσει άγρια. Το 480 είναι κομψότερο και βγάζει φρεσκάδα, προτίμησε αυτό
Link to comment
Share on other sites

Πάρε f480, το viewty είναι υπερβολικά παλιό και αργό, θα σου την σπάσει άγρια. Το 480 είναι κομψότερο και βγάζει φρεσκάδα, προτίμησε αυτό

Δεν θα το έλεγα...

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε ειναι αργο,αλλα δεν σερνεται κιολας.Για μενα παρε το lg,γιατι η samsung δεν ειναι και οτι καλυτερο.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

χωρίς να έχω πιάσει στα χέρια μου το F480 αλλα γιατί το LG είναι αργό; το έχω αγορασμένο σχεδόν ένα μήνα και δεν έχω παρατηρήσει να είναι αργό σε καμία φάση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...