Jump to content

LG Viewty (KU990)


akis_k
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

geia sas.. pira k egw to kinito. h tainia prostasias pou exei to kouti tis suskeuasias tin valate stin othoni; to pianw k fovamai min mou pesei. yparxei kapoia thiki;

 

Είσια κ πατρίδα!!!Περίπου, δλδ!! Να το βάλεις το προστατευτικό οθόνης, γιατί δεν αξίζει να κάνει γρατσουνιές η οθόνη που λόγω αφής δεν θέλυον κ πολύ!!

Για θήκη εγώ πήρα μια Golla από Πλαίσιο.

 

Εγώ, πάντως, διαπίστωσα από χθες ότι δεν φορτώνει η κάμερα. Την ανοίγω κ κολλάει το σύμπαν. Δε θα τα πάμε καλά....:mad::mad:

Knowledge isn't free. You have to pay attention.

Link to comment
Share on other sites

geia sas.. pira k egw to kinito. h tainia prostasias pou exei to kouti tis suskeuasias tin valate stin othoni; to pianw k fovamai min mou pesei. yparxei kapoia thiki;

 

Καλορίζικο :)! Εγώ προσωπικά (στο p1) screen protector δεν έχω βάλει, αλλά ούτε κ θήκη..

Και πραγματικά είναι σαν την πρώτη μέρα που το αγόρασα το κινητό (πριν 7 μήνες).

Θέλω να πω ότι αν το προσέχεις λίγο δεν τα χρειάζεσαι :).

Link to comment
Share on other sites

Στο P1 εξέχει το πληκτρολόγιο και έτσι όταν το βάζεις σε τσέπες και τσάντες κλπ η οθόνη δεν έρχεται σε άμεση επαφή με τα τοιχώματα της τσάντας ή το παντελόνι στις τσέπες κοκ. Το viewty είναι ουσιαστικά μία οθόνη :p και όπου ακουμπήσει (ακόμη και σε τραπέζι να το βάλεις) η οθόνη ακουμπάει κάτω. Γι'αυτό στο δικό μας κινητό δημιουργούνται άπειρες γρατζουνιές αν δεν φορέσεις protector.

Προσοχή πάντως όταν δίνουμε συμβουλές ;)

Link to comment
Share on other sites

χμμ http://img411.imageshack.us/img411/2137/hmmmll6.gif.. ναί δεν έχεις άδικο :rolleyes:.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια !!νεος κ εγω στην παρεα κ νεος σχετικα κατοχος του viewty.ειμαι σχετικα ικανοποιημενος με το τηλ..:)

 

ξερετε που μπορω να βρω θηκη αν οχι οχι γνησια καποια που να ταιριαζει κ μερικα θεματακια??:(

 

θελω επισης να ρωτησω αν υπαρχει καποια ρυθμιση στα μηνυματα για να κραταει πιο πολλα απο 300 που μου κραταει?:worry:

Link to comment
Share on other sites

Τα παντα ειναι υποκειμενικα σε αυτη σου την ερωτηση.....και εχουν να κανουν......με τις προσδοκειες, τις απαιτησεις, το ποσο "ερωτευμενος" εισαι με την εμφανιση της .

.

.

.

 

 

Συγχνωμη για το τεραστιο post, αλλα ειχα αναγκη να εκφραστω :D.

 

Εγω ομολογουμενος παω για γαμο με αυτο το κινητο αλλα δεν το λεω στην κοπελα μου για μην ζηλεψει :P

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Απ'την αμέσως προηγούμενη σελίδα, ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω δεν εχω παρει ακομα θηκη για το Viewty και τωρα που πηγα να κοιταξω στο Πλαισιο για θηκες δεν εχει καταλογους. Μηπως ξερετε που θα βρω σε στυλ οπως αυτες που εχουν τα Qtek, HTC κλπ. ; Μου αρεσει πολυ το στυλ αυτο και ειναι και βολικες!

Xiaomi Mi9 & Blackberry Passport User!

http://mowned.com/sig/panagiotischq.smart.jpg

Link to comment
Share on other sites

στο κάτω μέρος δεξιά της οθόνης...ακριβώς στη γωνία πάνω από το κουμπί της απόρριψης κλήσης έχει αρχίσει να ξεκολλά μια στρώση της οθόνης!!!!! Σαν να είχε μια λεπτή σκληρή στρώση που τείνει να ξεκολήσει!!! Πως είναι το αρχικό προστατευτικό οθόνης που είχε αλλά σε μορφή σκληρού πλαστικού...!!! Εννοείται ότι δεν είναι αυτό το προσταυτικό και ότι δεν μου έχει πέσει κάτω ή ότιδήποτε άλλο...!

Ακόμα είναι στο πρώτο στάδιο καθώς λίγα χιλιοστά έχουν ξεκολλήσει αλλά όπως και να το κάνουμε αρχίζει να φαίνεται καθώς έχει δημιουργηθεί μια άσπρη [ξεκολλημένο πλαστικό] γωνία στην κατάμαυρη οθόνη..!

Τι προτείνεται να κάνω; Να το στείλω στην LG; Λογικά θα μου πουν ότι το έκανα εγώ ή κάτι τέτοιο;

 

υ.γ Είναι το δεύτερο πρόβλημα που μου βγάζει αυτή η συσκευη. Την προηγούμενη ήταν σε service 1 μήνα...ΕΛΕΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Γιατί νιώθω οτι δεν παίζει ρόλο μόνο η αναβάθμιση (κλπ), αλλά καί η συσκευή που θα σου τύχει ?? :mad:

 

(Δυστυχώς, το έχω ξαναπεί σε σχετική συζήτηση στο thread του P1i . .)

Link to comment
Share on other sites

kalimera adelfia :cool:

mou efyge to prostateftiko kalima stin othoni pou eixe stin arxi, piga se ena katastima wind kai mou eipane oti dn mporw na vrw allo kai nam in ksanabalw giati dn einai kalo gia thn othoni.. alitheyei auto; mia alli kopela pou rwtisa eipe oti dn iparxei kanena provlima an ksanabalw prostateutiko. Kai mia alli erwtisi pws bgazw to internet apo to til dld poies rithmiseis kanw;

eyxaristw

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο johnphone στο ποστ 1096 λέει ότι δεν μπορεί να δει τις φωτογραφίες του στην τηλεόραση με το καλώδιο που αγόρασε απ το πλαίσιο.Συμβαίνει και σε άλλους αυτό;Ήμουν έτοιμος να το αγοράσω.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ο johnphone στο ποστ 1096 λέει ότι δεν μπορεί να δει τις φωτογραφίες του στην τηλεόραση με το καλώδιο που αγόρασε απ το πλαίσιο.Συμβαίνει και σε άλλους αυτό;Ήμουν έτοιμος να το αγοράσω.

 

Πλακα θα χει να χω πεσει σε προβληματικο καλωδιο και να συμβαινει μονο σε μενα αυτο.....:wacko:.

....Αλλα χλωμο το βεπω να μαι τοσο γκαντεμης.! Μαλλον μονο βιντεο μπορουμε να βλεπουμε. Ξεχασα να πω πως η συσκευασια ηταν πιστοποιημενη απο τη μαμα LG (η τουλαχιστον ετσι εδειχνε), αρα ηταν γνησια.

Αρα η μαμακια ειναι παλι της LG.! Ουπς....για κατσε....τωρα το θυμηθηκα...:wacko:. Στο πισω μερος της συσκευασιας το λεγε ξεκαθαρα....."καλωδιο TV για να βλεπετε τα βιντεο σας.! Ουδεν λογος για οτιδηποτε αλλο....!!

Μεγαλη μπουρδα του κατασκευαστη για ακομη μια φορα ε;

Τοσο δυσκολο ηταν να μπορει να βλεπει κανεις τουλαχιστον και τις φωτο;

Νομιζω πως η απαντηση ειναι προφανης.......Επιμενει η LG να θελει να προωθησει το Viewty τονιζοντας την εξαιρετικη ικανοτητα του στο βιντεο.! Αυτο πιστευω. Κριμα παντως. Σιγουρα δεν κραταμε στα χερια μας το τελειο τηλεφωνο.!

Να το πω τωρα παλι η θα γινω γραφικος;.........:D. Θα το πω....Ειναι σαν τις γκομενες αυτη η σχεση. Και τελεια που δεν ειναι, αν τη γουσταρεις και εισαι "καψουρεμενος" δεν σε νοιαζουν οι ατελειες, για να μην πω οτι δεν τις βλεπεις κιολας.!

Θυμηθειτε πως οταν ερχεται η ωρα να αλλαξουμε κινητο, ολο κατι του βρισκουμε.....:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλεσα εδω-->> 2103304550 ειναι καταστημα της Lg

κ μου ειπαν οτι περιμενουν γνησια θηκη του Viewty μου ειπαν να καλεσω την επομενη βδομαδα ξανα μαλλον θα εχουν φερει.:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλεσα εδω-->> 2103304550 ειναι καταστημα της Lg

κ μου ειπαν οτι περιμενουν γνησια θηκη του Viewty μου ειπαν να καλεσω την επομενη βδομαδα ξανα μαλλον θα εχουν φερει.:D:D:D:D

 

γιατι δεν την παιρνεις απο ebay να σου ερθει τσαμπα παρα περιμενεις να σε τσεκουρωσουν απο τα καταστηματα στην αθηνα??

 

 

Ερωτ. μου βγαζει πολυ συχνα εως συνεχεια: "η ωρα και η ημερομηνια ενημερωνονται αυτοματα"

σας το κανει και εσας αυτο η ειμαι μονο εγω ο τυχερος??

Founder of PiaggioX10.gr

Member of hyundaicoupe.eu

Link to comment
Share on other sites

γιατι δεν την παιρνεις απο ebay να σου ερθει τσαμπα παρα περιμενεις να σε τσεκουρωσουν απο τα καταστηματα στην αθηνα??

 

 

Ερωτ. μου βγαζει πολυ συχνα εως συνεχεια: "η ωρα και η ημερομηνια ενημερωνονται αυτοματα"

σας το κανει και εσας αυτο η ειμαι μονο εγω ο τυχερος??

 

ti thiki exei ekei?egw tha hthela mia kalh!:)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κ απο μενα.

 

1)Ποσό εύκολο είναι το browsing και αν χρησιμοποιείς το πενακι η τα δάχτυλα π.χ για να βαλεις username pass klp?

2)word excell access εχει?

FIGE ILIE MOU

XIONAKI ELA

Link to comment
Share on other sites

Founder of PiaggioX10.gr

Member of hyundaicoupe.eu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...